Serie A (34): JUVENTUS 4-0 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 11:54

Nie no De Ceglie jednak pokazuje , że jak na razie ciężko mu przeskoczyć pewien poziom :) Jest szalony w tym bieganiu, ale potrzebujemy dla niego alternatywy i to solidnej


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 11:56

De Ceglie przydałaby się prawa noga...jego zagrania są bardzo przewidywalne. Kondycyjnie wypada nieźle.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 12:04

stahoo pisze:Ilu juz takich było, którzy byli ulubieńcami kibiców, mieli dobre kontrakty, byli trzonami drużyny i... poszli spróbować w Barcelonce, Realu czy też Shity...

Pozyjemy, zobaczymy, aczkolwiek mamy wreszcie, po raz pierwszy od dawna, piłkarza, którego mogą nam zazdrościć wszyscy wielcy piłkarskiej Europy.
Poczekaj, poczekaj. Zaraz pojawi się Pluto i powie, że Melo jest lepszy. Zresztą on ciągle głosi takie poglądy, ale w komentarzach. Wie, że na forum nie ma po co wchodzić :D.

Mecz w pierwszej połowie naprawdę świetny. Druga to tylko obrona, ale moim zdaniem bardzo udana i momentami fajnie się oglądało, jak współpracują poszczególne formacje. Szkoda, że Marchisio też nie ustrzelił dubletu, bo mu się należało. No, ale karnego wywalczył w swoim stylu. Generalnie dobry mecz mecz naszych obu wychowanków. DC nie jest jakiś rewelacyjny, ale trzeba przyznać, że rozwinął się pod okiem Conte. Jednak wrzutki górą miewa co najwyżej średnie. Za Ranieriego lepiej mu to wychodziło albo to takie subiektywne odczucie, bo za tło miał Molinaro :prochno: .


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 12:06

Na przykładzie De Ceglie widać ile zyskuje obrońca, kiedy trener nawkłada mu do łba, że trzeba zapieprzać i walczyć ile sił.

Obecny sezon, nawet w przypadku 5 porażek (tfu, tfu, tfu) jest naszym sukcesem. Bezpośredni awans do LM jest najważniejszy. Conte mówi, że "teraz gonimy marzenia"... ładnie w sumie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 12:26

Co do Vidala - chłopak sprawia wrażenie piłkarza, który ma poukładane w głowie, a my jesteśmy na etapie budowy drużyny i wątpię, by jakiekolwiek pieniądze nas skusiły. Sami szukacie dziury w całym. 8)

Przed nami ogóry, łatwo może nie być. Chciałbym tylko jednak przypomnieć, że w poprzedniej rundzie wygraliśmy z każdym z pozostałych zespołem, prócz Cagliari (z którym zresztą tym razem gramy na neutralnym terenie). W meczu z Romą widać było ogromne zaangażowanie. Abstrahując o wyniku i jakże ważnych 3 pkt możemy być naprawdę dumni z tego, w jaki sposób grają nasi piłkarze. Styl jest fenomenalny. :bravo: Walczymy o każdą piłkę nawet przy stanie 4-0 - godne podziwu. :bravo:


AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 12:36

Cudowny wieczor byl wczoraj , Vidal kapitalny mecz , szkoda ze nie dali mu strzelic tego karnego mial by klasycznego :D Zawdiodlem sie jedynie ze Conte wpuscil tego .... Borriello przeciez ten gosc nic nie prezentuje , zamiast dac sie przelamac Matriemu.


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 12:38

pumex pisze:
stahoo pisze:Ilu juz takich było, którzy byli ulubieńcami kibiców, mieli dobre kontrakty, byli trzonami drużyny i... poszli spróbować w Barcelonce, Realu czy też Shity...
Dokładnie, poza tym chyba dobrze pamiętam, że Marotta nosił się z zamiarem sprzedaży.. Chielliniego? Dobrze mówię?
Mam jednak nadzieję, że wszystkie hieny cmentarne będą trzymać się z dala od naszej pierwszej '11'.
Nie Marotta, a Secco&Gigli, zaraz po wyjsciu z serie b. O ile wygramy scudetto, to nie ma sie co martwic o Vidala. Chlopak nie jest glupi, z pewnoscia zdaje sobie sprawe ze jest w swietnej, niepokonanej druzynie, ktora sie do tego dalej pnie w gore.

Podoba mi sie bardzo, ze nawet jak mamy serie paru wygranych z rzedu, to do nastepnego meczu podchodzimy z pokora, angazujemy sie i biegamy od pierwszych minut, nie patrzac za siebie. Za Ranieriego, po dwoch wygranych z rzedu, mozna bylo na slepo stawiac u bukow ze bedzie remis, a nasi wychodzili na boisko w pelnych gaciach. A teraz?
Swoja droga, Gigli mial racje. Jak wychodzilismy z serie b, twierdzil ze kompletna przebudowa druzyny zajmie 5 lat. Od 2007 minelo 5 lat, i faktycznie. Nie ma porownania.


jaqb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2008
Posty: 148
Rejestracja: 03 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 12:38

AVE JUVE!!! pisze:Cudowny wieczor byl wczoraj , Vidal kapitalny mecz , szkoda ze nie dali mu strzelic tego karnego mial by klasycznego :D Zawdiodlem sie jedynie ze Conte wpuscil tego .... Borriello przeciez ten gosc nic nie prezentuje , zamiast dac sie przelamac Matriemu.

matri zapewne zagra w środę, bo quag zdaje się wisi za kartki. swoją drogą fabio zaprezentował się wczoraj raczej nieciekawie, więc jeśli matri coś ustrzeli z ceseną, to być może on dokończy sezon w pierwszym składzie


rajmund88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Posty: 40
Rejestracja: 16 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 13:18

O meczu juz wszysto napisane . Ja mam takie pytanie odnośnie tego rekordu C. Marchisio w ilośći bramek strzelonych przez pomocnika . Nedved mial w sezonie 02/03 strzelone 9 bramek, Claudio narazie ma 8 więc ..? Chyba Że coś przeoczyłem


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 13:27

Tharp pisze:
pumex pisze:
stahoo pisze:Ilu juz takich było, którzy byli ulubieńcami kibiców, mieli dobre kontrakty, byli trzonami drużyny i... poszli spróbować w Barcelonce, Realu czy też Shity...
Dokładnie, poza tym chyba dobrze pamiętam, że Marotta nosił się z zamiarem sprzedaży.. Chielliniego? Dobrze mówię?
Mam jednak nadzieję, że wszystkie hieny cmentarne będą trzymać się z dala od naszej pierwszej '11'.
Nie Marotta, a Secco&Gigli
:doh: Mam wrażenie, że Marotta też ponoć rozważał sprzedaż kogoś ważnego, chyba w tym samym mercato, w którym odszedł Diego. Nie ważne... mamy się wzmacniać przed Champions League a nie rozsprzedawać najlepszych i szukać dla nich następców i wierzę, że tak będzie.

Kjaer po raz kolejny dostał w meczu z nami tytuł "flop of the match". Niesamowity koleś...


Obrazek
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 13:39

mateelv pisze:
--Maq-- pisze:
mateelv pisze: oho, zaczyna się. Następny sezon to samo będzie, piach, piach, piach.
Ta sama półka co Ferrara, niestety.
A co? Na Boasa czy kogoś podobnego liczyłeś?
A to na kogo liczyłem to inna sprawa. Pije do tego, jak łatwo większość z nas popada w mierność z oczekiwaniami, z resztą tak samo jak Juventus.
Ta cała pseudo mentalność zaszczepiana jest w większości kibiców Juve na forum. Niektórzy już pogodzili się z obecną sytuacją, czyli wyborem na trenera Conte. Co to ma być?! Jesteśmy świadkami popadania Juventusu w ruinę i jeszcze cieszymy się z Antonio? Kurde, to jakaś paranoja.

Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć tego, jak historia się powtarza. Znowu pokładamy nadzieje w Juventinim, facecie bez większego doświadczenia, który nie obejmuje jednej z najlepszych drużyn świata (jak Guardiola swojego czasu) tylko 7 drużynę przesłabej Serie A.

A mecz cudowny. Skuteczność, wyrachowanie. Cudnie.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 13:41

AVE JUVE!!! pisze:Cudowny wieczor byl wczoraj , Vidal kapitalny mecz , szkoda ze nie dali mu strzelic tego karnego mial by klasycznego :D Zawdiodlem sie jedynie ze Conte wpuscil tego .... Borriello przeciez ten gosc nic nie prezentuje , zamiast dac sie przelamac Matriemu.
Dlatego to Conte prowadzi Juventus do 30 Scudetto ,a nie zawodzący forumowicze :)

Nic gorszego dla drużyny jak ryzyko nabawienia się kontuzji przez naszego najlepszego strzelca w meczu o pietruchę. Przy stanie 4:0 lepiej dać sobie pobiegać rezerwowym.

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale w tym sezonie tylko dwóch zawodników praktycznie w ogóle nie przyczyniło się do naszej pozycji w tabeli, a są to:
Marco Boriello i Eliero Elija.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 13:51

iltalismano pisze:Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale w tym sezonie tylko dwóch zawodników praktycznie w ogóle nie przyczyniło się do naszej pozycji w tabeli, a są to:
Marco Boriello i Eliero Elija.
Manninger i Krasić jeszcze moim zdaniem.
Vidal jest niesamowity! ;)


eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 13:55

Smok-u pisze:
iltalismano pisze:Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale w tym sezonie tylko dwóch zawodników praktycznie w ogóle nie przyczyniło się do naszej pozycji w tabeli, a są to:
Marco Boriello i Eliero Elija.
Manninger i Krasić jeszcze moim zdaniem.
Krasic strzelił jednego gola, więc się przyczynił :-D


Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy!
Giampiero Boniperti
ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 333
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 14:01

Smok-u pisze:
iltalismano pisze:Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale w tym sezonie tylko dwóch zawodników praktycznie w ogóle nie przyczyniło się do naszej pozycji w tabeli, a są to:
Marco Boriello i Eliero Elija.
Manninger i Krasić jeszcze moim zdaniem.
Vidal jest niesamowity! ;)
Manninger faktycznie się nie przyczynił, ale Krasić bramkę strzelił, więc można powiedzieć ze cegiełkę swoją dołożył :C

Szkoda, że Vidal nie strzelał karnego. Marzy mi się, aby po meczu z Lecce wszystko było już jasne. Na 2 kolejki przed końcem 4 pkty przewagi będą oznaczać Scudetto, bo przecież nie przegrywamy...


Zablokowany