Serie A (34): JUVENTUS 4-0 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 02:47

Raczej zwyczajnie oszczedzali sily:) Teraz gramy co 3 dni. No ale fajnie byloby zobaczyc mecz o mistrza, w ktorym nie ma juz co oszczedzac i gramy na 110% do konca i wynik 8:0:) Moze z Lecce u siebie 2 maja kto wie byloby pieknie. No ale poki co spokoj i skupienie na Cesene


Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 07:08

No to sprawa Scudetto chyba rozsądzona ;) powiem szczerze, że jestem zachwycony tym jak Vidal się u nas rozwinął. I jednocześnie się boje...żeby w mercato żadne City czy Real nie wyskoczyły z ofertą z 30-40 mln euro...nie wiem czy nasi by się nie skusili na taką kasę...obym się mylił.


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 07:11

Dolce Vita pisze:No to sprawa Scudetto chyba rozsądzona ;) powiem szczerze, że jestem zachwycony tym jak Vidal się u nas rozwinął. I jednocześnie się boje...żeby w mercato żadne City czy Real nie wyskoczyły z ofertą z 30-40 mln euro...nie wiem czy nasi by się nie skusili na taką kasę...obym się mylił.
Według mnie Vidal jest zbyt ważnym ogniwem nowo budowanego zespołu i nie zostanie sprzedany za żadne pieniądze :)


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 07:40

Jak donosi Tuttosport, trener AS Romy, Luis Enrique, ma zamiar wnieść do sądu pozew przeciwko piłkarzom Juventusu. Oskarża on graczy Starej Damy o dokonanie brutalnego gwałtu na jego drużynie. Jak powiedział jeden z poszkodowanych, niejaki Bojan K.: "Jestem jeszcze dzieckiem, w Barcelonie zawsze to my wygrywaliśmy tyloma bramkami, to ciężki moment dla mojej psychiki. Chyba już nic nie będzie takie jak dawniej".

Wygrana! :C 3 punkty nad Milanem! Możliwość popełnienia błędu! Czekamy na Cesenę.

PS. Naszym najlepszym ruchem na rynku transferowym tego i następnego lata będzie zatrzymanie Vidala. Mówię serio.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 07:51

stahoo pisze:Naszym najlepszym ruchem na rynku transferowym tego i następnego lata będzie zatrzymanie Vidala. Mówię serio.
Vidala i Conte :)

Z jednej strony, Vidal to naprawdę mocarz. Zawodnik tak uniwersalny jak mało który i boję się, że jak z ofertą przyjdą jakieś brudasy ze wschodu to mogą nam go zabrać. Z drugiej strony, jakby się tak zastanowić, to on chyba faktycznie marzył o Juve. Sami zobaczcie - latem był zawodnikiem dostępnym na takich warunkach, że w praktyce mógł pójść gdzie by sobie zamarzył a on wybrał Juve. Juve, które wówczas cieniowało, nie grało w pucharach a trenerem był młody Antek bez sukcesów na koncie. Albo nie chciał się przeliczyć albo miał szczególny sentyment do Naszej drużyny.

Myślę, że Artur ma sporo rozsądku i dlatego zostanie u nas na lata.

Meczu nie ma chyba sensu komentować, wszak wszystko zostało powiedziane. Mnie osobiście cieszy dobra gra Mirka bo ostatnio grał średnio a wczoraj miał ogromny udział przy wszystkich 4 bramkach. Podanie do Markiza (przy sytuacji z karnym) - GENIALNE.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 08:28

stahoo pisze:Jak donosi Tuttosport, trener AS Romy, Luis Enrique, ma zamiar wnieść do sądu pozew przeciwko piłkarzom Juventusu. Oskarża on graczy Starej Damy o dokonanie brutalnego gwałtu na jego drużynie. Jak powiedział jeden z poszkodowanych, niejaki Bojan K.: "Jestem jeszcze dzieckiem, w Barcelonie zawsze to my wygrywaliśmy tyloma bramkami, to ciężki moment dla mojej psychiki. Chyba już nic nie będzie takie jak dawniej".
stasiu skończ, bo ani to zabawne, ani bystre. złap formę na jakiś ogórkach, pojedź Castiela, ew. bohdana. potem pogadamy.

Przed nami 3 mecze pod rząd z ogórkami. Zobaczymy, czego nauczył się Conte.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 09:02

Uff.. bardzo bałem się tego meczu, ale nasi dali radę. Najbardziej zaskoczyło mnie dwóch piłkarzy, do których mam spory dystans - De Cegile i Vucinic. Według mnie świetne zawody w ich wykonaniu. Co więcej? Oczywiście genialny mecz naszej trójki pomocników MVP, brawo :bravo: Chyba już nic więcej nie muszę dodawać, zostało 5 finałów

FORZA JUVE!!


Obrazek
Bandiera_Rossa

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 09:11

pan Zambrotta pisze:Przed nami 3 mecze pod rząd z ogórkami. Zobaczymy, czego nauczył się Conte.
Jeśli jakimś cudem czyta to forum to jestem przekonany, że nauczył się już wszystkiego, czego mógł i o wynik jestem spokojny, będzie jakieś 5-0.


Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 09:11

Oto komentarz jednego z milanistów: "Juve 2-0 prowadzi w 7 minucie. Sory ale Milan przewalił scudetto na własne życzenie". Czyż to nie piękne? Po 6-ciu latach znów doczekałem się Grande Juve. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie spełnię swoje marzenie i pojadę chociaż jeden jedyny raz na mecz do Turynu.

p.s. prosiłbym kogoś z DPL o kontakt na pw.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 09:20

Czerwona kartka chyba nawet pomogła Romie.
Borini nie był im potrzebny skoro nie atakowali a Curci bronił dużo lepiej od Stekelenburga (niewątpliwy MVP tego meczu).

Nie chciałem, żeby Vucinic strzelał karnego. "Pewnie kopnie od niechcenia" pomyślałem, podszedł Pirlo i kopnął od niechcenia. Ale niech ma, należy mu się za te setki podań w każdym meczu.

Klepiemy po 4 ale bieda w ataku ciągle widoczna. Quagliarella oprócz dwóch niezłych podań głównie przeszkadzał kolegom a to podobno najlepszy napastnik w tej chwili.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 09:29

Bandiera_Rossa pisze:
pan Zambrotta pisze:Przed nami 3 mecze pod rząd z ogórkami. Zobaczymy, czego nauczył się Conte.
Jeśli jakimś cudem czyta to forum to jestem przekonany, że nauczył się już wszystkiego, czego mógł i o wynik jestem spokojny, będzie jakieś 5-0.
A moze odrazu 12:0? :roll: :roll:


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 09:34

Ouh_yeah pisze: Nie chciałem, żeby Vucinic strzelał karnego. "Pewnie kopnie od niechcenia" pomyślałem, podszedł Pirlo i kopnął od niechcenia. Ale niech ma, należy mu się za te setki podań w każdym meczu.
Myślałem, że będzie Vidal walczyc o hat-tricka, a gdy zobaczyłem Pirlo ustawiającego piłkę i biorącego krótki rozbieg przypomniały mi się jego zmarnowane karne: w LM z nami, z Dudkiem w finale. Swoją drogą ciekawe, czy do karnego był juz przed meczem przymierzany Andrea, czy uzgodnili to po faulu? Bardziej prawdopodobna wydaje się pierwsza opcja, no ale... ;)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 09:38

Bandiera_Rossa pisze:
pan Zambrotta pisze:Przed nami 3 mecze pod rząd z ogórkami. Zobaczymy, czego nauczył się Conte.
Jeśli jakimś cudem czyta to forum to jestem przekonany, że nauczył się już wszystkiego, czego mógł i o wynik jestem spokojny, będzie jakieś 5-0.
łohoho, od ciebie niewiele mógłby się nauczyć, skoro taki krótkowzroczny jesteś pysiaczku.
Ostatnie mecze z ogórami - Genoą i Palermo nie szły łatwo, o wiele trudniej niż mecze z Romą, Napoli, czy Violą.
Czas zobaczyć, czy Conte nauczył się demontować autobusy.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 09:41

pan Zambrotta pisze:Czas zobaczyć, czy Conte nauczył się demontować autobusy.
Ciekawe tylko, czy to będzie wyglądało wtedy tak. :P Też jestem zdania, że nie ma zbytnio się puszyć teraz, bo przed nami mimo, iż teoretycznie nie ma nikogo trudnego, to kilka razy w tym sezonie się nadzialiśmy.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 10:23

Po tym meczu Conte powinien posadzić Vidala na ławie. I najlepiej podać do wiadomości, że połamał kręgosłup (tfu, tfu, tfu). Zaraz się mogą zlecieć sępy jakieś i będą się chcieli mieniać...

Bardzo dobrze zagrał De Ceglie. Nie zgadzam się z Łukaszem, który twierdzi, że Paolo gra dobrze tylko dlatego, że cała drużyna to robi. Wczoraj pokazał sporo indywidualnych umiejętności.

chciałem pochwalić też Bonucciego, ale za tego kartofla z końcówki odechciało mi się...

ROMA!
CO?
4!


Zablokowany