Serie A (33): Cesena 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
CuoreBiancoNero.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2012
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 02:28

a slyszeliscie o flaszywym remisie Ceseny z Juve ? :D

ktos zrobil kawal kibicom Milanu,puscil plotke,ze Cesena remisuje z Juve w koncowce meczu i 50.000 jeleni wpadlo a szal radosci :rotfl:





cala Italia peka ze smiechu :smile:


"Juve nel sangue,Juve nel cuore ,Bianconeri si nasce ,Bianconeri si muore"
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 07:38

bałem się, że nie zdążymy strzelić... Conte zrobił świetne zmiany... jeszcze 4 mecze


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 08:33

Po pierwsze, dlaczego do karnego zabiera się Pirlo, skoro wiadomo, że spora część jego prób jest nieudana i nie mam na myśli tylko ostatniego meczu z Romą?! Podobnie było z Trezeguetem. Pod nieobecność Del Piero często podchodził do jedenastki i pożytku z tego nie było.
Po drugie, paradoksalnie może i dobrze, że mecz wygraliśmy ledwo, ledwo. Niech to będzie nauczką, że piłkarzom musi się chcieć, bo znowu wczoraj widziałem przekonanie, że mecz sam się wygra. Nic mylnego drogi Mirko! W takich spotkaniach powinieneś siedzieć na ławce.

Borriello :o Zrobił co musiał, niech spada do Rzymu

FORZA JUVE!!


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 08:44

pumex pisze: Borriello :o Zrobił co musiał, niech spada do Rzymu
FORZA JUVE!!
Czekaj może jeszcze zasadzi bramę Novarze, czy innej Atalancie. 4 mecze i do domu.

Za ten mecz Vucinić powinien dostać łomot w szatni, a Matriemu Conte musi ogolić głowę, że zajął się graniem, a nie poprawianiem gejowskiej fryzurki.


juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 08:55

czy ten mecz mozna gdzies w calosci obejrzec? i ogolnie mecze Juve sa gdzies cale w internecie?


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 09:19

juventusiak_94 pisze:czy ten mecz mozna gdzies w calosci obejrzec? i ogolnie mecze Juve sa gdzies cale w internecie?
A widziałeś może ten:
http://www.forum.juvepoland.com/viewforum.php?f=42
dział na forum? Pierwszy temat od góry.


Po tym meczu o dziwo cieszę się, że Pirlo nie strzelił karnego. :ok: Milan znowu miał na co psioczyć. Podobnie dwie nie uznane bramki :ok: (nieprzekroczona linia, oraz spalony). Jakbyśmy przegrali / zremisowali to pewnie inaczej bym śpiewał, ale że wygraliśmy to mogę sobie pogadać :wink:


thomithomass

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 10:22

świetne zmiany Conte, w drugiej połowie absolutna dominacja i gdzieś tam czułem że w końcu coś wpadnie :)

4 udane mecze i piękne wakacje :)


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 10:50

CuoreBiancoNero. pisze:a slyszeliscie o flaszywym remisie Ceseny z Juve ? :D

ktos zrobil kawal kibicom Milanu,puscil plotke,ze Cesena remisuje z Juve w koncowce meczu i 50.000 jeleni wpadlo a szal radosci :rotfl:





cala Italia peka ze smiechu :smile:

To pokazuje jak wielki kompleks Juventusu mają oba kluby z Mediolanu. Meczu niestety nie mogłem obejrzeć, ale cieszy mnie, że Boriello trafił i mamy kolejne 3 pkt. Po raz kolejny ponad 70% posiadania... :D


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 12:40

Zawsze uważałem Pirlo za wzór wykonawcy stałych fragmentów, ale dziś przeczytałem coś, co mnie troszkę zaskoczyło. 'Jeśli chodzi o Andreę Pirlo, to nie strzelił on swojego piątego ze wszystkich 16 rzutów karnych strzelanych w Serie A' :whistle:


Obrazek
eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 13:14

pablo1503 pisze:Zawsze uważałem Pirlo za wzór wykonawcy stałych fragmentów, ale dziś przeczytałem coś, co mnie troszkę zaskoczyło. 'Jeśli chodzi o Andreę Pirlo, to nie strzelił on swojego piątego ze wszystkich 16 rzutów karnych strzelanych w Serie A' :whistle:
I przypomnij sobie jego karne w finałach Ligi Mistrzów
:lol:

Ledwo, ledwo ale jest zwycięstwo. Wygrać jeszcze trzy mecze i jest mistrz. Musi się udać.


Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy!
Giampiero Boniperti
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 13:17

może i nasi nie zagrali najlepiej , ale ważne , że wywieźli 3 pkt. Matri nie nadaje się do Juve i niech Marotta przyjmie tą propozycję Zenitu za 18 mln bo to aż się prosi o to. Borriello zapewnił 3 pkt. oO aż mi się wierzyć nie chciało jak zobaczyłem piłkę w siatce po jego strzale ;D


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 13:51

pan Zambrotta pisze:pozdrawiam Supersonica i white_wolva. Dla nich scudetto już zdobyte, Cesenę pojedziemy gładko, nie ma co "marudzić". Nie chcę tego pisać w ich ulubionym temacie, szkoda przerywać radosnego fap fap.

Jeśli zdegradowana i nie grajaca o nic drużyna daje sobie wbić 1 gola, przed nami mecz sezonu z Novarą.
Czytając Twoje posty czasami odnoszę wrażenie, że gdyby Juve powinęła się noga na finiszu, to nawet gdyby faktycznie Cię to bolało i byłbyś zirytowany/zmartwiony, to ze złośliwą satysfakcją wymalowaną na pysku poinformowałbyś wszystkich userów forum, o tym że niepotrzenie pompowali balonik i spuszczali się nad jeszcze niewygranym scudetto.

A co do samego meczu to przez remis Lipińskiego dostałbym zawału...szkoda karnego (jak Pirlo do niego podchodził przeczuwałem że tak to się skończy), niemniej dominacja, posiadanie pilki, ilość strzałów, zmiany i przede wszystkim permanentne dążenie do zdobycia bramki, napawa optymizmem. Teraz Novara, a mając na uwadze że Milan ma wyjazd do Sieny, która gra ostatnio solidnie, liczę że odskoczymy im na 5 oczek.


Żywot studenta prawa, żywotem lirycznym jest...
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 16:17

KondzioJuveFans pisze:aż mi się wierzyć nie chciało jak zobaczyłem piłkę w siatce po jego strzale ;D
Mi w pierwszej chwili się wydawało, że to strzela Vidal :prochno:


Obrazek
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 16:21

--Maq-- pisze:
KondzioJuveFans pisze:aż mi się wierzyć nie chciało jak zobaczyłem piłkę w siatce po jego strzale ;D
Mi w pierwszej chwili się wydawało, że to strzela Vidal :prochno:
buty te same mają ;D


Fino Alla Fine Forza Juventus!
CuoreBiancoNero.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2012
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 16:38

eXoN pisze:
pablo1503 pisze:Zawsze uważałem Pirlo za wzór wykonawcy stałych fragmentów, ale dziś przeczytałem coś, co mnie troszkę zaskoczyło. 'Jeśli chodzi o Andreę Pirlo, to nie strzelił on swojego piątego ze wszystkich 16 rzutów karnych strzelanych w Serie A' :whistle:
I przypomnij sobie jego karne w finałach Ligi Mistrzów
:lol:.
on nie powinien juz 11 strzelac ,jak podszedl do pilki to zamknelam oczy :/


"Juve nel sangue,Juve nel cuore ,Bianconeri si nasce ,Bianconeri si muore"
Zablokowany