Serie A (33): Cesena 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:05

Reakcja zespołu na bramkę Marco ( zaraz po i po gwizdku końcowym)- genialna.
Wyrwaliśmy 3 punkty siłą, nie pomagało, że Pirlo był dziś nie w sosie, a Vucinić w swojej formie "gram dobrze, ale w decydujących momentach kosmici zabierają mi talent".
Jedna rzecz- może by przekierować Giaccha na napastnika? To jak ten chłopak "czuje" swoją pozycje, porusza się po boisku- to jest klasa światowa. Umiejętności i fizyki trochę brakuje, ale w tym szaleństwie może być metoda.


Malval

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2007
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:05

80 minut rozbijania się o obronę Ceseny. Brakuje napastnika, który da nam minimum 15 bramek w sezonie.


"Perdonaci Zizou, ma I'amore e' Ceco"
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:05

Kiss pisze:Mam nadzieje, ze Conte wreszcie wyleczy sie z wystawiania Matriego i wiecej tego cieniasa w naszej koszulce nie zobaczymy.
strasznie mnie martwi i smuci taka gra alejandro :(


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
CuoreBiancoNero.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2012
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:05

Kurka wodna,kto by pomyslal,ze ten ogorek strzeli gola....
wiedzialam,ze to bedzie ciezki mecz bo z "ogonami" zawsze sie ciezko gra,ale nie sadzilam,ze az tak :roll: jak przedszkolaki grali ,wykopki na kartoflisku,najbrzydszy mecz sezonu.... ,no ale licza sie 3 punkty....

Myslalam,ze Milan zremisuje i bylo by genialnie :prochno: (zreszta powinien za gigantyczna,ewidentna lape Nesty w polu karnym .... ciekawe jak dlugo Silvio rozmawial z sedza :prochno: )

pozatym Del Piero powinien wejsc wczesniej ! Vucinic w ostatnich meczach zawodzi .... :roll: a ten karny Pirlo to porazka jakas (juz pomijajac fakt,ze karnego nie bylo) no i Andrea gral okropnie w dzisiejszym meczu....
zreszta jak cale Juve :smile: moznabyloby sie klocic,kto gorzej... no,ale nic... 3 punkty sa i nastepny mecz przed nami.


"Juve nel sangue,Juve nel cuore ,Bianconeri si nasce ,Bianconeri si muore"
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:05

Coś tam czułem jak wchodził Marco, że śmiesznie byłoby jakby strzelił i się udało:)
Było blisko, żeby był remis. Mam nadzieję, że Pirlo sobie odpuści strzelanie karniaków (albo Vidal albo Markiz, chyba że DP jest na boisku) w sytuacji remisu lub niewielkiej wygranej.
Zapomnijmy o tym meczu i czekajmy na Novare będzien wiele łatwiej, a Milan znów bramka po 75 minucie. Kurda!


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:06

1. I co było się śmiać z Barcelony? Dziś byliśmy w drugiej połowie równie nieporadni. W pierwszej-tworzyliśmy chociaż sytuacje po akcjach.
2. Mam nadzieję, że nikt nie rozważa wykupienia Boriello po jednej bramce.
3. Mam nadzieję, że mecz udowodnił potrzebę wzmocnień ataku i zastępstwa dla linii pomocy, gdy ci są sterani Dla Pirlo również, a może szczególnie. Obawiam się, że na zmianę będą grali na jego pozycji jednak Padoim lub Giacc.
4. Sezon jeszcze się nie skończył. Może się zdarzyć, że siłą rzeczy stracimy punkty(7 wygraych to wspaniała seria) Mimo wszystko w Milanie atmosfera wewnątrz zespołu, wydaje się być marna-z powodu ostatnich decyzji odnośnie składu Maxa oraz -co można było dziś przeczytać-możliwości sprzedarzy kogoś z wysokim kontraktem. To może nam sprzyjać.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:06

Sprzedać Matriego za 18-20 mln euro do Rosji. Pokazał w tym meczu, że się już wypalił... Mam nadzieje, że po tym strzelonym golu przez SSmana Juve go nie wykupi :pray:. Nie rozumiem dlaczego Conte tak długo czekał na wprowadzenie Alexa na boisko... Widać było, że po jego wejściu gra się ożywiła :D. Czekają Nas 4 trudne mecze :).


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:08

Prawda taka, że ten mecz mógł i powinien zakończyć się po 10 minutach. Będę do urzygu wypominał tego karnego, ale skoro już sędzia dał nam ten prezent, to należało z niego skorzystać, a nie dać tyłka.

Pirlo jest momentami irytujący, oczywiście wprowadza mnóstwo spokoju, ale też w niektórych sytuacjach wydaje mu się, że każdego piłkarza ominie jak pachołka. Vidal i Marchisio dzisiaj bez jakiegoś przebłysku, ale poprawnie. Słabo i bardzo słabo dzisiaj napastnicy - Vucinic i Matri. Mirko może rzeczywiście nie jest od strzelania bramek, ale mógłby chociaż sprawiać jakieś problemy bramkarzowi tymi jego strzałami... Pewnie dość obrona.

Jestem zły mimo tych 3 punktów, bo zagraliśmy źle. Nie wiem z czego to wynikało, ale w niedzielę trzeba to poprawić, bo mecz nie może wyglądać tak samo... Nie chcę myśleć co byłoby gdyby dzisiaj Boriello tego nie strzelił, masakra.

Forza Juve! Wystarczy zdobyć jeszcze 9 punktów.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:09

Miło, że Del Piero wszedł, ale w sytuacji kiedy partner jest na dogodnej pozycji, mógłby czasami podać zamiast strzelać.

Mówiłem, że warto wypożyczyć Boriello :prochno:

Gra słaba, nie wiem czy to kwestia motywacji czy po prostu chęci. Zdecydowanie za mało ruchu, a piłka wymieniana była zbyt wolno. Trochę jak Barcelona wczoraj, tylko 10 razy wolniej.
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2012, 20:13 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:09

Nedved1983 pisze:przez komentatorów c+ prawie dostałem zawału, powiedzieli że w naszym meczu prawdopodobnie jest remis 1:1. a ja się przestraszyłem że mam opóźnioną transmisję :C
Miałem podobnie, tylko, z taką różnicą, że przeczytałem to na stronie Milanu. Nic, tylko czekałem, aż nam wpakują bramkę, ale na szczęście czegoś takiego nie było. :lol:
Kiss pisze:Mam nadzieje, ze Conte wreszcie wyleczy sie z wystawiania Matriego
Nie wiem, czy widziałeś naszą 18 na ten mecz, ale nie mieliśmy żadnego napastnika w składzie na dziś! Co prawda był Del Piero, ale jego lepiej wpuszczać >45min. Był jeszcze Borriello, ale wiadomo...[/quote]


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:10

Oglądałem tylko drugą połowę. Nasi wyglądali słabo do momentu wejścia Giacchierinego. Ożywił i rozruszał grę.
Gol Boriello - ah piękne to jest, że najbardziej wyszydzany zawodniku uciera nosa prześmiewcom :lol: i strzela tak istotnego gola. Choć sam nigdy zwolennikiem jego talentu nie byłem.
No i Del Piero. Miałem wątpliwości, czy znowu będzie w stanie "wejść" w mecz i dać dobrą zmianę. Dał zmianę kluczową. Najpierw wywalczył wolnego, potem przyprawił o przypływ emocji przenosząc piłkę nad murem, a kilka sekund później obrót z rywalem na plecach i dokładna centra słabszą nogą w pole karne. Z tego właśnie padła bramka. Co klasa, to klasa. Jakość wymierna. Brawo Alex :bravo: Zaczynam naprawdę dziwić się, że zabraknie go w przyszłym sezonie i że Conte nie zabiega o jego usługi.
Conte dobrze zamieszał zmianami. Mógł wprowadzić je nieco wcześniej. Dobrze tez poustawiał poszczególnych zawodników. Pomysł z Giacchierinim na lewej i Alexem po prawej, nie ograniczył tego pierwszego. Alex natomiast kilka minut w meczu po prawej stronie zawsze może się przemęczyć, tym bardziej, że potrafi tam zagrać nieszablonowo. Dobre to też urozmaicenie dla przeciwnika :wink:

Jak niemal każdy, spodziewałem się dużo łatwiejszej przeprawy.
Forza Juve.
Lypsky pisze:Miło, że Del Piero wszedł, ale w sytuacji kiedy partner jest na dogodnej pozycji, mógłby czasami podać zamiast strzelać.
Czasem podaje, patrz zagranie do Vidala dzisiaj :wink: Potem połasił się na gola, co nie zmienia faktu, że znowu był niezwykle ważny dla obrotu spraw.
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2012, 20:14 przez Corcky, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:11

wiadomo kto po tej kolejce jest zawieszony?? było sporo żółtych kartek :((


Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:11

Zizou_1989 pisze:wiadomo kto po tej kolejce jest zawieszony?? było sporo żółtych kartek :((
Matri :lol:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:12

Arcadio Morello pisze:Sprzedać Matriego za 18-20 mln euro do Rosji. Pokazał w tym meczu, że się już wypalił...
Taaa Rosjanie na pewno są na tyle ślepi żeby wydać na Matriego taką forsę. Za 18 mln to przy dobrych wiatrach mogą mieć Lewandowskiego, który w przeciwieństwie do Alessandro się jeszcze rozwija. Natomiast nie zgadzam się, że Matri jest wypalony, on jeszcze pokaże na co go stać, nie oznacza to jednak, że ma to robić w Juve. Jako zmiennika klasowego snajpera bym go widział.

Podobno Pirlo nie wykorzystał niesłusznego karnego, no i dobrze się stało.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
CuoreBiancoNero.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2012
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:13

Arcadio Morello pisze:Nie rozumiem dlaczego Conte tak długo czekał na wprowadzenie Alexa na boisko... Widać było, że po jego wejściu gra się ożywiła :D. Czekają Nas 4 trudne mecze :).
Dokladnie,powinien go wpuscic duzo wczesniej.... wogole Alex powinien grac od 1 minuty ! 8)

Ja bym tak latwo nie skreslala Matriego.... z niego jeszcze beda ludzie,ma maly kryzys 8)

Mam nadzieje,ze Boriello sobie pojdzie,on nie jest Juve do niczego potrzebny,jest za slaby na taka druzyne....

ale dzieki za gola :P uratowal nam mecz,bedzie mial swoj udzial w bardzo prawdopodobnym sukcesie Juve,ale temu panu juz podziekujemy.


"Juve nel sangue,Juve nel cuore ,Bianconeri si nasce ,Bianconeri si muore"
Zablokowany