Serie A (33): Cesena 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 03:53

Zdun pisze:
iltalismano pisze:
Zdun pisze:Widzę Fabio Q i Alexa w pierwszym skladzie. Mam nadzieję też na występ naszgo Urugwajczyka :twisted:
Alex nie nadaje się do pierwszego składu. Kiedy wreszcie to wszyscy zrozumieja?

Chętnie ujrze go na ostatnie 15 minut, ale od poczatku chcialbym zobaczyć Vucinica - Matriego - Quag - opcji ktorej Conte jeszcze nie wykorzystal.
Pewnie że się nadaję, zawsze moze być zmieniony w 60-70 minucie tak jak napisal kolega wyzej napastnik to nie skrzydlowy czy rozgrywajacy on zapeirdzielać nie musi ma od tegoo swoich ludzi :twisted:
Rozczaruję Cię, ale w systemie którym gramy zapierdzielają wszyscy, bez wyjątku. Vucinić biega 2x tyle co w poprzednich klubach.
Niestety, ale Alex naprawdę nie ma sił, już po 10 minutach gry "kłaniał się" w stronę bramki Lazio. Niech wchodzi na ogony i swoim geniuszem wygrywa nam Scudetto, i przekonuje każdego bez wyjątku(jeśli trzeba, to również i siebie samego), że powinien nosić te same barwy w przyszłym sezonie. Dokładnie tak jak w niedzielę.
Bo możliwości fizyczne z czasem przemijają, ale geniusz zostaje na zawsze.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 10:13

Przeciwników typu Cesena obawiam się bardziej niż Milanu czy interu.Ich taktyka polega na postawienie przysłowiowego "autobusu" w bramce i liczenie na kontrę. Na całe szczęście nasi napastnicy zaczęli strzelać, brawa dla Conte który w końcu obudził się i zauważył, że Matri nie jest w najwyższej formie i zaczął stawiac na Fabio który biega, pracuje i zostawia serce na boisku. Liczę też na Mirko który z Lazio biegał, szarpał mimo niecelności. Del Piero wejście około 70 minuty i niech nas znowu zaskoczy :)


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 11:05

Musza być 3 pkt i tyle w tym temacie mam do powiedzenia


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 11:09

FalsoVero pisze:na postawienie przysłowiowego "autobusu" w bramce
Nom, jest mnóstwo polskich przysłów odnośnie autobusu w bramce :-)


Nie boję się tego meczu. Bzdury pleciecie. Rozgromimy Cesenę kilkoma bramkami.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 11:23

bohdan pisze:
FalsoVero pisze:na postawienie przysłowiowego "autobusu" w bramce
Nom, jest mnóstwo polskich przysłów odnośnie autobusu w bramce :-)
A nie?

Kto autobus w bramce stawia, ten Matriego się nie obawia.
Autobus w bramce postawimy, Juventus zwyciężymy!
Z autobusem na remis zagramy, trudne punkty od Juve wyłuskamy.
Autobus w bramce stawiamy, remis w meczu mamy.


Wymieniać dalej?


Co do meczu, to myślę, że zniszczymy autobus tak samo jak zrobiliśmy to na Sycylii.


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 09:16

FalsoVero pisze:Przeciwników typu Cesena obawiam się bardziej niż Milanu czy interu.
Myślę że tak naprawde tak nie jest. Nikt o logicznym mysleniu nie obawiałby sie bardziej Milanu czy interu niz ostatniej druzyny w Serie A nawet jesli jestesmy Juventusem ktory lubi sprawic niemily remis z tymi sredniakami.


jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 09:31

No przestańcie.. Cesena już wie, że przyszły sezon w ich wykonaniu to liga niżej, więc zbytnio nie będą stawiać nam oporu ;)


Z Juventusem od 2004 roku!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 10:34

jareckijuve pisze:No przestańcie.. Cesena już wie, że przyszły sezon w ich wykonaniu to liga niżej, więc zbytnio nie będą stawiać nam oporu ;)
To oficjalnie potwierdzone info czy Castiel sprzedał Ci newsa, że mecz będzie ustawiony?

Na Cesenę dużo lepszym ustawieniem będzie 4-3-3, niż 3-5-2. Trudno przewidzieć, co wymyśli Conte. Jedne źródła podają tak, inne inaczej


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 10:37

pumex pisze: Na Cesenę dużo lepszym ustawieniem będzie 4-3-3, niż 3-5-2.
A przy remisie 0-0 w drugiej połowie chciałbym zobaczyć 4-3-1-2 z wiadomo kim jako trequartistą. Daj jednak Boże, że nie będzie takiej potrzeby.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 11:27

Ja mam nadzieje ze Cesena majac juz pewny spadek nie zamuruje bramki broniac sie w 11 i bedzie probowac atakowac. Gdy beda grac otwarta pilke bede spokojny o wynik. Licze na dobra gre Vucinica bo ostatnio sie nie popisal.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 11:39

pumex pisze:To oficjalnie potwierdzone info czy Castiel sprzedał Ci newsa, że mecz będzie ustawiony?

Na Cesenę dużo lepszym ustawieniem będzie 4-3-3, niż 3-5-2. Trudno przewidzieć, co wymyśli Conte. Jedne źródła podają tak, inne inaczej
Nikt mi nic nie sprzedał. To jest moje zdanie ;)


Z Juventusem od 2004 roku!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 12:03

Też mam nadzieję na trzy punkty. Ale znając naszego pecha to Mutu nam coś strzeli...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 12:29

deszczowy pisze:Też mam nadzieję na trzy punkty. Ale znając naszego pecha to Mutu nam coś strzeli...
Żeby coś strzelić, to najpierw trzeba być przy piłce. Nie lękaj się :prochno: Jutro zobaczymy "autobus" wykonaniu drużyny gospodarzy i to jest bardziej frapujące


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 13:49

Ja chcę zobaczyć MARRONE. Po co nam młodziki skoro nawet z najsłabszą drużyną w lidze nie mają okazji się pokazać. Ja rozumiem, że teraz jest ważnny moment - końcówka ligi, gdzie musimy dać z siebie wszystko w kazdym meczu, by Milan nam nie odskoczył, ale bez przesady. W Pucharach pokazał się o ile pamiętam 2 razy(i muszę przyznać, że osobiście mnie... zaskoczył, bo na prawdę prezentował się lepiej niż przyzwoicie), a obecnie nie ma co liczyć, że wybiegnie w finale, na którym można się domyślić obecności jak najlepszej jedenastki.
Chciałbym go ujrzeć przez co najmniej 45 minut(60 byłoby już ekstra).

Według mnie jeden Luca nie zważy na ewentualnej porażce*, której każdy by nie chciał, a dodatkowo mógłby komuś pomóc zregenerować siły po ostatnich częstszych niż zwykle następujących po sobie spotkaniach.

*porażka = remis
(w tym sezonie tylko tak to interpretuje i nie ma dla mnie czegoś takiego jak możliwość zakończenia kolejki bez punktów)


Co do sytuacji Bonucciego to mam mieszane uczucie.
Z jednej strony mógłby wystąpić Martin w obliczu jego kontuzji, który pokazał już, że nie jest zawodnikiem odstającym od pierwszego składu. Lecz z drugiej strony Leo ostatnio zadziwia i skoro nie byłoby w tym żadnego problemu fajnie by było zobaczyć jak utrzyma się z tą -jak by nie patrzeć- wspaniałą formą.

Scenariusz jaki by mnie minimalnie zadowolił to taki byśmy prowadzili do przerwy.
Do boju :!:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 16:49

Mateuszello pisze:Ja chcę zobaczyć MARRONE.
Popieram. Chlopak ladnie sie prezentowal, jak dostawal szanse. Dodatkowo Marchisio jest o jedna kartke od zawieszenia, a na rome bedzie niezbedny.

Mam nadzieje, ze zagramy 4-3-3, a przed wejsciem na boisko Vucinic dostanie porzadnego kopa w tylek od Conte i zagra tak, jak sie od niego oczekuje.


Obrazek
Zablokowany