Serie A (33): Cesena 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2012, 15:53

Jeszcze niedawno mieliśmy bilans 13-14-0 a teraz mamy 18-14-0. To pokazuje w jakiej jesteśmy formie, przez NIBY najtrudniejszych przeciwników (zaczynając od Violi) przeszliśmy fenomenalnie 5 zw. 15pkt bramki 14-1.
Cesena już praktycznie z ligi spadła więc niewiem jaką oni mogą mieć motywacje? My wręcz przeciwnie.
Myśle że cały mecz będzie wyglądał tak jak z Palermo na sycylii, wynik będzie podobny, ważne by do zera.
Chce Quaga w podstawie.

FORZA JUVE!!


Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2012, 16:36

Conte musi zdecydowanie ustawic zespol bardziej ofensywnie z racji tego, że Cesena zagra prawdopodobnie ustawieniem 1-9-1 :]

No i walka o stałe fragmenty gry też się przyda ;)


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2012, 16:47

Po zimnym prysznicu jaki nam zaserwowało Lazio o koncentrację i bojowe nastawienie Juventinich jestem spokojny. Przy takim obrocie spraw o wynik jestem spokojny, 3 pkt. muszą być nasze.

"Wszystko w twoich rękach. Możesz budować, możesz burzyć....olać zwątpienie. Nie pisz czarnych scenariuszy !"


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2012, 17:57

Nie rozumiem jak niektorzy moga podchodzic do ktoregokolwiek meczu ze spokojem. Dla mnie wszystkie pozostale mecze to nerwowka przez 90 minut niezaleznie od wyniku.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2012, 18:09

Monte Cristo pisze:Nie rozumiem jak niektorzy moga podchodzic do ktoregokolwiek meczu ze spokojem. Dla mnie wszystkie pozostale mecze to nerwowka przez 90 minut niezaleznie od wyniku.
Zgadzam się. Każdy mecz będzie meczem o wszystko. Jak wiadomo z ogórkami najlepiej Nam nie idzie. Oby w niedziele był komplet punktów. Teraz wszystko w Nogach piłkarzy JUVE.


Obrazek
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2012, 18:10

Ja tak miałem, dopiero 2-3 kolejki temu mi przeszło. Zaczęliśmy grać w ataku, wykorzystywać akcje, a nadal sukcesywnie dominowaliśmy. Teraz powoli wraca uczucie guli w gardle, ostatnie spotkanie uratował Del Piero, ale wiadomo, że może być różnie w kolejnych spotkaniach. Tej jednak potyczki niezbyt się obawiam, Cassena nie słynie z żelaznej defensywy, a i w ataku nie mają raczej kim postraszyć. Oby jakakolwiek nerwówka minęła po kilku akcjach.


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2012, 19:28

Widzę Fabio Q i Alexa w pierwszym skladzie. Mam nadzieję też na występ naszgo Urugwajczyka :twisted:


-JuveFan-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2011
Posty: 63
Rejestracja: 27 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2012, 19:42

Liczę na piękne 0:3 ;D


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2012, 20:04

Zdun pisze:Widzę Fabio Q i Alexa w pierwszym skladzie. Mam nadzieję też na występ naszgo Urugwajczyka :twisted:
Alex nie nadaje się do pierwszego składu. Kiedy wreszcie to wszyscy zrozumieja?

Chętnie ujrze go na ostatnie 15 minut, ale od poczatku chcialbym zobaczyć Vucinica - Matriego - Quag - opcji ktorej Conte jeszcze nie wykorzystal.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
siemian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2012
Posty: 37
Rejestracja: 15 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2012, 20:46

Obyśmy tylko nie zlekceważyli Ceseny. Na jesieni dość długo się z nimi męczyliśmy strzelając bramki w ostatnich 20 minutach. To muszą być zdecydowane trzy punkciory. Milan gra u siebie z Genoą, która mam nadzieje będzie gryzła trawę, bo ich sytuacja po dobrych ostatnio wynikach Lecce jest nieciekawa.


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2012, 20:51

Alex nie nadaje się do pierwszego składu. Kiedy wreszcie to wszyscy zrozumieja?
A dlaczego nie?Jeszcze rok temu mógł grać w podstawowej jedenastce,mógł mieć najwięcej goli w drużynie(jak prawie co roku),a teraz już nie?W wieku 37 lat już się nie wytrzymuje tych powiedzmy 70 min ?Sorry,ale się nie zgadzam, tym bardziej,że pozycja napastnika nie wymaga wybiegania tylu kilometrów co np pozycja bocznego obrońcy.Nie rozumiem też argumentów typu "Alex w meczach pucharowych pokazał,że nie wytrzymuje fizycznie bo w drugiej połowie już człapał..".Oglądam wszystkie nasze mecze od kilku lat i mogę powiedzieć,że DP podobnie jak Pirlo zawsze "człapał" tyle tylko,że wychodzi z tego więcej niż z szarpania i bezmózgiego biegania np. Pepe.Zresztą przyjrzyjcie się wciąż wystawianemu Mirkowi czy on tak haruje,że Alex nie dałby rady go zastąpić. Wydaje mi się,że w dzisiejszym futbolu dużo ludzi ma "syndrom Arsenalu" i wydaje im się,że dobra drużyna musi mieć nie tylko utalentowanych,ale przede wszystkim młodych zawodników.
Skoro Alex ma pewnie najlepszą skuteczność względem rozegranych minut,to czemu nie miałby zagrać od pierwszych minut(zresztą w sparingach przed sezonowych i w pierwszych meczach jakoś grał,ale no tak to było jeszcze przed listopadem i miał 36 lat..).Ja rozumiem,że trzeba budować młodą ekipę,ale skoro facet za każdym razem jak wejdzie robi dużo dobrego dla drużyny to czemu nie zapomnieć o jego metryczce i dać mu więcej pograć.Nie sądzę,że z DP w napadzie nagle cały kolektyw runie i zaczniemy grać kaszanę.

Co do meczu to chociaż jak wszyscy mam obawy przed autobusem Caseny to myślę,że jesteśmy na tę chwilę zbyt silni,żeby nie dać rady go przestawić.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2012, 20:56

-JuveFan- pisze:Liczę na piękne 0:3 ;D
A jak bedzie 2:3, to bedzie zle?

Niektorym to sie w tyłkach poprzewracało. 0:1 i bede bardzo zadowolony. Moze nawet Bonu swoim Giorgiowym nochalem strzelić... wazne zeby zdobyc komplet.


Obrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2012, 21:20

Tak samo jak niektorzy, nie rozumiem checi zdemolowania Ceseny 3, 5, 16:0. Niech wygraja 1:0 po golu strzelonym jajcyma, byle tylko nastepne 6 meczy tak samo wygrac, a nie przemecza sie, wygrywajac 5,6:0 a potem zalicza jakis felerny remis, ktory pozbawi nas majstra. Po najmniejszej linii oporu, byle tylko ograc ogórasów.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2012, 22:12

Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż co najmniej dwa, trzy zero ;)
FORZA JUVE!
Matri i Quag w pierwszym składzie, na deser wejdzie ADP i powtórka z paru poprzednich meczy - wchodzi i strzela ;)


Z Juventusem od 2004 roku!
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 00:44

iltalismano pisze:
Zdun pisze:Widzę Fabio Q i Alexa w pierwszym skladzie. Mam nadzieję też na występ naszgo Urugwajczyka :twisted:
Alex nie nadaje się do pierwszego składu. Kiedy wreszcie to wszyscy zrozumieja?

Chętnie ujrze go na ostatnie 15 minut, ale od poczatku chcialbym zobaczyć Vucinica - Matriego - Quag - opcji ktorej Conte jeszcze nie wykorzystal.
Pewnie że się nadaję, zawsze moze być zmieniony w 60-70 minucie tak jak napisal kolega wyzej napastnik to nie skrzydlowy czy rozgrywajacy on zapeirdzielać nie musi ma od tegoo swoich ludzi :twisted:


Zablokowany