Serie A (33): Cesena 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:50

Obawiałem się, że ogórek znowu okaże się dla nas kryptonitem. Całe szczęście, że Borriello zdobył tę bramkę. Jednak jak to mówią, każda broń raz do roku strzela sama z siebie, więc może niech nie wykupują go z Romy. Chyba, że w każdym następnym meczu też coś wciśnie. Tak poza tym 26 strzałów, 7 celnych i tylko 1 skuteczny. Bez jakiegoś cracka w ataku to my Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie nie zawojujemy.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:52

Ten mecz od początku był jakiś dziwny. Najpierw pudło Pirlo (swoją drogą nie chcę go już widzieć przy karnych, Vidal w Leverkusen nie pomylił się ani raz i z Ceseną również uderzył pewnie w pierwszej rundzie). Później niesamowite rzeczy wyczyniał w bramce dziadek Antonioli, ta piłka którą wyciągnął Matriemu z linii to jakaś kpina. No i na koniec bramka Borriello.

Tak jak mówię, szalony mecz, ale uczyniliśmy swoją powinność, styl mnie nie interesuje, bo dzisiaj było marnie (szczególnie środek pola katastrofa). Teraz czeka nas powtórka w Novarze.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 20:54

CuoreBiancoNero. pisze:
SKAr7 pisze:
CuoreBiancoNero. pisze:
Ja tak nie uwazam,on wam jeszcze pokaze :P

Równie dobrze pokazać nam może jeszcze nasz własny SS-man :wink:
Chyba Panience chucie nieco przesłaniają umiejętności Alessandro :smile:

Oczywiście Matriego nie skreślam, ale też nie widzę go w wyjściowej jedenastce na przyszły sezon. Jako wchodzącego z ławki- jak najbardziej, tylko czy nam się to opłaca, skoro Zenit daje za niego 18 melonów, które może po części pokryć jakiś duży transfer? :think:
Jestem juz za stara na takie chucie :P ,poprostu uwazam ,ze jest niezlym pilkarzem,a moze byc bardzo dobrym o czym swiadcza te jego "przeblyski" ,on sie jeszcze wyrobi.... a Boriello ... bez przesady,on nigdzie nic nie pokazal to ogoras jeden :prochno:

Arcadio Morello - a skad wiesz,ze nie pokaze.... jasnowidzem jestes :P ,ja wam mowie,ze on jeszcze wam zagra na nosie :P wloscy kibice Juve nie chce go oddac,ani sprzedac .... ktos tam chyba jednak w niego wierzy :prochno:
Jak Matriego nie sprzedadzą do Zenitu to tym bardziej Alex powinien zostać na dłużej w Juve. Wciąż dużo daje Juve swoją grą. Gra inaczej się toczy kiedy Alex jest na boisku. Prawie strzelił bramkę z rzutu wolnego. Jestem pewien, że gdyby Alex grał tyle minut ile Matri w ciągu sezonu to by i pkt było więcej :ok:.


Obrazek
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 21:02

@CuoreBiancoNero.
Dajże spokój, Marco w swoim czasie prowadził Genuę do pucharów, rzutem na taśmę Alex i Treze wydarli mu tytuł króla strzelców Serie A. Matri, patrząc na liczby w karierze jest zawodnikiem dużo gorszym. A patrząc na obecną grę- obaj się zacięli i na dziś dzień nie zasługują nawet na ławkę.
Ale obu życzę dobrze i gdzieś tam się tli nadzieja, że się odblokują i coś jeszcze z nich będzie.
Tylko na dziś dzień jak trzeba dać za Marco 8,5 miliona, a za Alessandro dostać 18- puściłbym obydwu.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 21:06

mrozzi pisze: Warto zauważyć, że gra po naszej bramce od razu wyglądała lepiej.
Otóż to! Dlatego z takimi zespołami trzeba jak najszybciej strzelić gola i jest po meczu. No ale jak się w 8 min. nie strzela karnego. Mam gdzieś, że był nie słuszny, jest i trzeba go strzelić. Ile milan takich miał?
mrozzi pisze:W trakcie meczu na SS któryś z kibiców gospodarzy puścił informację, że Cesena doprowadziła do remisu i nagle zrobił się tumult. :smile: Naiwne dzieci. 8)
wiocha.pl :lol: :smile:

Dajcie spokój z takim horrorem :/ Mam duuuuży żal do Pirlo za tego karnego, dziś był cieniem samego siebie, treningowe podejście do meczu! To nie może mieć miejsca. Do tego Vidal na kacu :shock: Co on dziś wyprawiał. :whistle:

Za późne zmiany Conte. Na 3pkt. w pełni zasłużyliśmy. mieliśmy naprawdę dużo ,,setek''. Matri nam się kończy. Dziadzio go łapie z paru metrów i wyciąga piłkę prawie zza lini :whistle: Generalnie antonioli dziś mnie zadziwił.

Przydał się dziś taki zimy prysznic. Musimy się ogarnąć, wciąż musimy wiele dokonać. Kolejne zwycięstwo 3-0 mogłoby nas zabardzo rozluźnić. Niektórzy już dziś czuli taki stan, niestety.

milan.... :whistle:


Obrazek
typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 21:44

Vimes pisze:Bez jakiegoś cracka w ataku to my Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie nie zawojujemy.
O tym samym dziś pomyślałem. Mimo, że potrafimy wygrywać 2:0, 3:0, 4:0 czy 5:0 z takimi drużynami jak Milan, Inter, Napoli, Roma czy Fiorentina, to mamy mecze takie jak ten, że nic nie wchodzi (karny i piłka na linii) i w takich właśnie spotkaniach przydałby się jakiś "crack".

Poza tym mógłby mi ktoś wyjaśnić czemu Pirlo podchodzi do karnego, skoro 3 dni temu spudłował, a bramkę zawdzięcza bramkarzowi, który wypluł piłkę pod jego nogi? Marotta nie chce płacić kolejnych 2 milionów za następne "x" bramek Vidala, który z 11 metrów radzi sobie wyśmienicie?


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 22:20

typkens pisze:Marotta nie chce płacić kolejnych 2 milionów za następne "x" bramek Vidala, który z 11 metrów radzi sobie wyśmienicie?
Ciekawe spostrzeżenie, te klauzule z kontraktu to są w ogóle znane czy podają je do publicznej wiadomości tylko wtedy jak któraś z nich wejdzie w życie? Milan nie wystawia Aquilaniego, bo szczypie się wydać 6 mln euro na obowiązkowy wykup. Marotta być może obawia się nadmiernej bramkostrzelności Vidala. Ciężkie czasy dla calcio nadchodzą. W mercato o jakiegoś cracka będzie trudno w takich okolicznościach przyrody.


Obrazek
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 23:00

Vimes pisze:
typkens pisze:Marotta nie chce płacić kolejnych 2 milionów za następne "x" bramek Vidala, który z 11 metrów radzi sobie wyśmienicie?
Ciekawe spostrzeżenie, te klauzule z kontraktu to są w ogóle znane czy podają je do publicznej wiadomości tylko wtedy jak któraś z nich wejdzie w życie? Milan nie wystawia Aquilaniego, bo szczypie się wydać 6 mln euro na obowiązkowy wykup. Marotta być może obawia się nadmiernej bramkostrzelności Vidala. Ciężkie czasy dla calcio nadchodzą. W mercato o jakiegoś cracka będzie trudno w takich okolicznościach przyrody.
Z tego co wiem to nie ma żadnej klauzuli z Bayerem jeżeli chodzi o bramki. Mieliśmy dopłacic 2 bańki w przypadku awansu do LM i tak się stanie.


onliforpipul
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 23:15

Zawidowianin pisze:Z tego co wiem to nie ma żadnej klauzuli z Bayerem jeżeli chodzi o bramki. Mieliśmy dopłacic 2 bańki w przypadku awansu do LM i tak się stanie.
W takim razie ten news: "Vidal droższy o dwa miliony" to wymysł prasy?


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 23:25

W oficjalnym komunikacie klubu o transferze Vidala była mowa o tym, że kwota transferu może zostać zwiększona o 2 mln euro w zależności od osiągnięć zawodnika.
Konkretne liczby nie zostały ujawnione ale myślę, że Vidal je spełnił.


Hubercik19juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lipca 2008
Posty: 38
Rejestracja: 05 lipca 2008

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 00:43

Dla mnie to Marotta i spółka mogliby dopłacić nawet i 5 mln za Vidala On po prostu jest wart tych pieniędzy

Co do karnego Nie umiem tego wytłumaczyć lecz to 2 z rzędu niestrzelony karny przez Pirlo Może Alex powinien poćwiczyć ten element z niektórymi zawodnikami na treningu ??

Najważniejsze że są 3 punkty :)


"Kto ma zaszczyt nosić tę koszulkę, pozostaje jej lojalny do końca choćby nie wiem co, oraz nosi ją w sercu jako przepiękne wspomnienie."
Eugenio Canfari
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 00:56

pozdrawiam Supersonica i white_wolva. Dla nich scudetto już zdobyte, Cesenę pojedziemy gładko, nie ma co "marudzić". Nie chcę tego pisać w ich ulubionym temacie, szkoda przerywać radosnego fap fap.

Jeśli zdegradowana i nie grajaca o nic drużyna daje sobie wbić 1 gola, przed nami mecz sezonu z Novarą.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 01:29

Przez takich spotkan mozna stracic tytul.
Wazne ze 3 pkt sa nasze. Napewno gdyby Pirlo wykorzestaj ten RK byloby latwiej i byc moze skonczylo by sie 3 -0 badz wiecej.
Musimy juz zapomnic o Cessena i teraz sie skupic nad Novara.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 01:51

Ja pozdrawiam tych którzy przegapili mecz naiwnie myśląc,że gramy o 20:45 ,mimo że odkąd przełożyli tę kolejkę to była jasna godzina,pfff 'kibice' :whistle:

w ogóle dziś męczyło mnie niestety ponownie to nasze rozgrywanie piłki... umówmy się tu nawet "crack" w ataku niewiele by zdziałał,nam przyda się też ktoś nieszablonowy,ktoś kto potrafi fajnie rozegrać akcję też,ktoś kto będąc te 30-40 metrów od bramki rywala nie poda w tył a będzie kombinował grę do przodu...

dziś jakoś nikt z naszych mnie nie zachwycił swoją grą...żaden niestety dziś nie zagrał porywająco,co najwyżej kilku dobrze...

trudny mecz to był,oj trudny i uratował nasz o zgrozo-facet który ostatnią swoją bramkę w oficjalnym meczu strzelił dosłownie niemalże rok temu...

...rekord milanu z sezonu bodajże 91/92 wyrównany czy już pobity...? chyba ta druga opcja. No bo mamy jeden remis z zeszłego sezonu-ostatni mecz z Napoli 2-2- no i 34 mecze tego sezonu(wow) to równa się już 35,a rekord do dziś był 34... : )

No to tylko wypada sobie życzyć realizacji pięknego snu w postaci dubletu w tym sezonie i jako dodatkowy smaczek śrubować ten rekord dalej :whistle:

4 kolejki pozostały i 4 punkty przewagi,4 punkty no bo mamy atut w postaci wygranego dwumeczu z milanem : ) brakuje już tak niewiele,jak to by powiedziała moja mama "tyci,tyci" :lol:


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2012, 01:54

pan Zambrotta pisze:pozdrawiam Supersonica i white_wolva. Dla nich scudetto już zdobyte, Cesenę pojedziemy gładko, nie ma co "marudzić". Nie chcę tego pisać w ich ulubionym temacie, szkoda przerywać radosnego fap fap.
Jeśli zdegradowana i nie grajaca o nic drużyna daje sobie wbić 1 gola, przed nami mecz sezonu z Novarą.
No ale osochodzi. Są 3 ptk- są - jest bliżej scudetto- jest? U mnie balanga jest od miesiąca i trwać będzie do 23 maja :prochno: ( potem after) i żadne marudy tego nie zmienią. Ludzie małej wiary stawiający się w cieniu wszechpotężnego Milanu robią to na własne życzenie. Ja twierdzę, że jesteśmy lepsi, bardziej zdeterminowani i w Mediolanie nie ma takiej laski jak Seredova- więc trzy mocarne argumenty, że będziemy mistrzem.

Nie każdy mecz wygrywa się pięknie, nie każdy mecz wygrywa się wysoko. W ogóle jak zobaczyłem ten blask dziennego światła 8) nie wiem o co chodzi, ale widowisko piłkarskie za dnia- to minus 50% <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Kiedyś jakiś polski kopacz dał taki słynny wywiad, że jest niedziela 15 coś tam coś tam. nikomu się nie chce. Ja przed laptopem miałem od 1 min klimat jakiegoś meczu sparingowego. Miałem wrażenie, że oni też.
Prawda nr. 1 najważniejsza jest taka, że Pirlo by wsadził i by się mecz skończył.
Prawda nr. 2 jest taka, że ACM dziś i tak jeszcze trochę słabiej od nas.
Prawda nr 3. Cesena zero strzałów w światło, zero zagrożenia, zero gry.

Zero rozkin mam po dzisiaj- żadna to wymierna próbka. Nijaki klimat meczów w środę o 18, nijaki rywal, nijaki mecz. 3 ptk są i czuje delikatny smak mosiądzu w ustach wyobrażając sobie jak oni całują te 30te trofeum. Jak liżą go za uchem, pocierają delikatnie u podstawy. Będzie się działo. :D

Zasadniczo Allegri mógłby uratować twarz mówiąc - "niepodyktowanie dzisiejszego 120% karnego dla Genoi równoważy gola-ducha muntariego, bo tylko dzięki tej decyzji mamy jeszcze szansę na mistrza, posypuje głowę popiołem i obiecuje już trzymać ryj" ale tego nie zrobi, bo tam nie ma kultury wysokiej.


Zablokowany