Serie A (32): JUVENTUS 2-1 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 11:57

Kostek pisze:Można by powiedzieć że Lazio jest najgroźniejszym przeciwnikiem w kontekście ostatnich 7 spotkań , bo po pierwsze jest 3 drużyną w lidze i wciąż walczy o LM , ale biorąc pod uwagę ich grę na wyjazdach wydaje mi się że przy naszej obecnej formie powinniśmy ten mecz spokojnie wygrać

ostatnie 5 meczy wyjazdowych Lazio :
2012-02-05 12:30 Genoa CFC - SS Lazio 3 : 2
2012-02-19 20:45 US Citta di Palermo - SS Lazio 5 : 1
2012-03-04 15:00 AS Roma - SS Lazio 1 : 2
2012-03-18 15:00 Calcio Catania - SS Lazio 1 : 0
2012-03-31 20:45 Parma FC - SS Lazio 3 : 1

jak widać nie są potęgą na wyjazdach więc nic tylko przyłożyć się do meczu i zgarnąć 3 punkty , przeszliśmy praktycznie wszystkich trudnych rywali miażdżąc jednego po drugim , teraz zaczynają się najtrudniejsze mecz z dla nas :) z średniakami z którymi gra nam się o wiele trudniej , ale mistrzostwo jest w zasięgu.W meczu z Lazio obstawiam 2-0 dla nas
Kostek idz na sniadanie a nie na forum siedzisz ziomek:) dzieki za wczorajsza relacje. wyglada na to ze nasza obrona jest jak dotad w szczytowej formie. Nie trzeba bac sie ich napastnikow tylko modlic sie o naszych bo potrafia niezlego farfocla wywinac hehe

ale stwierdzam ze bedzie 2-0.
bo Juventus.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 13:06

ja sie obawiam tego, ze wlasnie Lazio ostatnio gra tragicznie na wyjazdach 5:1 od Palermo, wczesniej 4;0 od Sieny, 3:1 z Parma, a z nami... czuje, ze mogą zaskoczyc... ale miejmy nadzieje, ze tak nie bedzie i mimo wszystko z aktualna dyspozycja powinnismy pokonac Lazio z 3:0, 3:1

a ostatni mecz Lazio? moze byc trochę mylący, to ze wygrali z Napoli 3:1, ktore ostanio chyba jak malo kto w lidze traci bramki to zadna sztuka, sa rozbici po klęsce w Londynie, a wracajac to Lazio wczoraj 1 gol bardzo przypadkowy, 2 gol cudo, takie bramki sie zdarzaja, i nie muszą byc one wynikiem jakiejs super gry druzyny, 3 gol to mozna powiedziec prezent od Inlera, bo to on zle podal pilke i przez to Britos musial faulowac... inna sprawa, ze w 1 pol powinen byc karny dla Napoli przy stanie 1;1 bodajze.. takze ten mecz bardzo szczesliwie ulozyl sie dla Lazio, choc na pewno zasluzyli na te zwyciestwo..


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 13:30

Skoro Bonucci od jakiegoś czasu gra naprawdę dobrze i nie popełnia głupich błędów, to może warto spróbować:

Chiellini - Bonucci - Barzagli - Lichtsteiner/Cacers
:think:


Obrazek
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 13:40

pablo1503 pisze:Skoro Bonucci od jakiegoś czasu gra naprawdę dobrze i nie popełnia głupich błędów, to może warto spróbować:

Chiellini - Bonucci - Barzagli - Lichtsteiner/Cacers
:think:
Chyba jednak lepiej wygląda 3-5-2.

Ten mecz trzeba wygrać no i co tutaj więcej pisać.


FORZA JUVE!!!
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 14:08

Nie wystawic Lichego na mecz z Lazio to tak jakby wyrzadzic mu wielka krzywde i powiedziec ze slaby jest :) Lichy musi grac i tyle :) lewa strona Lazio jest gorsza od prawej gdzie gra np. Konko . Sklad jakiego oczekuje to taki jak w meczu z Palermo za wyjatkiem : De Ceglie / Cacceres na lewa za Estiego no i Lichy na prawa strone . Ewentualnie dac Matriego za Mirko bo jemu juz znowu wlaczyl sie olewator :/


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 14:48

A mi sie wydaje ze bramki nie stracimy w tym meczu jak w 3 ostatnich..

Skoro Inter,Napoli i Palermo nie byli nam w stanie strzelić to dlaczego miało by to zrobić Lazio?

Spokojne 2:0 dla nas. :)

Aczkolwiek, nie wygrywajmy meczy na forum. Wygrajmy je na boisku bo skonczymy jak Milanisci ktorzy wczoraj jeszcze swietowali scudetto.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 15:00

Wydaje mi się, że Juve po raz kolejny totalnie zdominuje rywala. Lazio posiada 2-3 zawodników, którzy potrafią coś ugrać z akcji, reszta piłkarzy nie stanowi większego zagrożenia. Pewne 3 pkt :ok:


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 16:07

iltalismano pisze:A mi sie wydaje ze bramki nie stracimy w tym meczu jak w 3 ostatnich..

Skoro Inter,Napoli i Palermo nie byli nam w stanie strzelić to dlaczego miało by to zrobić Lazio?

Spokojne 2:0 dla nas. :)

Aczkolwiek, nie wygrywajmy meczy na forum. Wygrajmy je na boisku bo skonczymy jak Milanisci ktorzy wczoraj jeszcze swietowali scudetto.
Ja bym do tego tak nie podchodził, zawsze sie Lazio traktowało jako średniaka z którym ciężko się gra na wyjeździe. Trzeciego miejsca za darmo nie dostali, tak samo jak my rozbili Napoli, oby Conte znowu jakiś tekst motywacyjny walnął i do boju.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 16:28

juventussek pisze:
iltalismano pisze:A mi sie wydaje ze bramki nie stracimy w tym meczu jak w 3 ostatnich..

Skoro Inter,Napoli i Palermo nie byli nam w stanie strzelić to dlaczego miało by to zrobić Lazio?

Spokojne 2:0 dla nas. :)

Aczkolwiek, nie wygrywajmy meczy na forum. Wygrajmy je na boisku bo skonczymy jak Milanisci ktorzy wczoraj jeszcze swietowali scudetto.
Ja bym do tego tak nie podchodził, zawsze sie Lazio traktowało jako średniaka z którym ciężko się gra na wyjeździe. Trzeciego miejsca za darmo nie dostali, tak samo jak my rozbili Napoli, oby Conte znowu jakiś tekst motywacyjny walnął i do boju.
I nie tak jak my wyłapali na Sycylii 5 do 1. Wiec wybacz ale akurat z druzynami znajdujacymi sie w top 6 to wygrywalismy nawet z Amaurim w skladzie.


Darek-WLKP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 kwietnia 2012
Posty: 69
Rejestracja: 08 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 17:00

Typuję wynik 4-1 dla juventusu :pray: Mam nadzieję że wyjdziemy zestawieniem 3-5-2 no i oczywiscie z przodu Mirko i Fabio . Jeżeli obrona będzie spisywać sie tak jak ostatnio to nie mam żadnych obaw:) a gdyby Napastnicy częsciej strzelali to już wogóle byłoby pięknie!


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 17:02

juventussek pisze: tak samo jak my rozbili Napol
Oj chłopie nie powiedzialbym. CO prawda z Lazio-Napoli widziałem tylko pierwsze 30 minut, ale jak mniemam ze statystyk, równie dobrze co 3:1 dla Lazio mogło byc 3:1 dla Napoli, bo mimo że na wyjeździe, tegoroczny uczestnik LM mial dosyć dużą przewage co wynika choćby z posiadania piłki.
My stłamsiliśmy Napoli, i nie pozwoliliśmy im tak naprawde stworzyć choćby jednej klarownej sytuacji. To lekka różnica.
Jednak przestrzegałbym przed zbytnim optymizmem, bo nie raz już za pyche płaciliśmy, i gdy wydawało sie, że musimy wygrać, remisowaliśmy.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 17:06

Dante93 pisze: Oj chłopie nie powiedzialbym. CO prawda z Lazio-Napoli widziałem tylko pierwsze 30 minut, ale jak mniemam ze statystyk, równie dobrze co 3:1 dla Lazio mogło byc 3:1 dla Napoli,
Przy stanie 1:1 sedzia powinien gwizdnac karniaka dla Napoli. Lazio w drugiej polowie bylo troche lepsze, ale jakichs bardzo dobrych sytuacji nie mieli. Drugi gol do cudowne nozyce Mauriego, a trzecia bramka wpadla z karnego.

Cavani byl zupelnie niewidoczny, troche Napoli spuchlo i chyba tez sie podlamalo po odpadnieciu z LM, ale nie byli wcale duzo gorsi od Lazio. Niemniej mecz z Rzymianami bedzie bardzo ciezki i nie ma co dopisywac sobie punktow przed gwizdkiem, bo to moze sie po prostu zemscic.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 19:44

Darek-WLKP pisze:Typuję wynik 4-1 dla juventusu :pray: Mam nadzieję że wyjdziemy zestawieniem 3-5-2 no i oczywiscie z przodu Mirko i Fabio . Jeżeli obrona będzie spisywać sie tak jak ostatnio to nie mam żadnych obaw:) a gdyby Napastnicy częsciej strzelali to już wogóle byłoby pięknie!
Sorry... Tak to możesz pisać nazwę interu... Tutaj dyskutujemy o Juventusie :evil: :naughty:

PS. Jeśli chodzi o mecz z Lazio to liczę na zwycięstwo choć z niebieskimi nigdy nic nie wiadomo i nie można ich lekceważyć...


ObrazekObrazekObrazek
yamakasi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 sierpnia 2009
Posty: 208
Rejestracja: 17 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 20:02

Myślę że jeśli Lazio zagra tak jak wczoraj z Napoli to zostanie rozgromione przez Juve chyba że Marchetti będzie miał swój dzień.. Taka otwarta piłka ze strony przeciwnika jest niczym woda na młyn dla graczy Juventusu. Już wczoraj byłaby miazga z Palermo gdyby nie ustawienie 1-8-1-1 gospodarzy.. Obecnie Juve gra na poziomie klasa światowa, nie można sie nudzić ani przez chwilę jak choćby milionem podań Barcelony nie umniejszając klasy tej drużyny. Najciężej Juve gra się własnie przeciw "autobusom" ale widać już że znaleźli lekarstwo na to strzelając sporo dystansu i choć te strzały czasem niezbyt zagrażają bramce przeciwnika to już zmuszają go do wyjścia ze strefy obrony aby te strzały blokować. Gra Juve to polot, fantazja i świetne zgranie w dodatku wszystko poparte świetną postawą defensywy co cieszy i napawa optymizmem przed nadchodzącym sezonem. Conte nie od parady wybrał do drużyny walczaków i ambitnych piłkarzy którzy oddadzą serce za Juve. To wszystko po kilku miesiącach zgrania widać jak na dłoni i miejmy nadzieje że taki stan rzeczy długo się utrzyma. Lazio nie daje żadnych szans aczkolwiek mecz nie musi się skończyć sieczką bo liczą się 3 punkty i brak absencji w następnych spotkaniach.


To My Jesteśmy JUVENTUSEM :)
Darek-WLKP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 kwietnia 2012
Posty: 69
Rejestracja: 08 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 20:05

@Maras@ pisze:
Darek-WLKP pisze:Typuję wynik 4-1 dla juventusu :pray: Mam nadzieję że wyjdziemy zestawieniem 3-5-2 no i oczywiscie z przodu Mirko i Fabio . Jeżeli obrona będzie spisywać sie tak jak ostatnio to nie mam żadnych obaw:) a gdyby Napastnicy częsciej strzelali to już wogóle byłoby pięknie!
Sorry... Tak to możesz pisać nazwę interu... Tutaj dyskutujemy o Juventusie :evil: :naughty:

PS. Jeśli chodzi o mecz z Lazio to liczę na zwycięstwo choć z niebieskimi nigdy nic nie wiadomo i nie można ich lekceważyć...

Przepraszam , Juventusu ! Jestem wiernym fanem juve od 10 lat .
i Wybieram sie na mecz do Gdanska aby zobaczyc mecz Wlochy-Hiszpania!
a od Lipca na Juve :dance:
Sztama :ok:


Zablokowany