Serie A (32): JUVENTUS 2-1 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 22:50

ADP WIELKI !


johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 22:50

Łukasz pisze:
Oskarowa rola Bonucciego
:D
No nie wiem, nos miał tak dość potężnie skrzywiony :? Ale jeżeli jest zdrowy to faktycznie - nagroda Akademii powinna do niego powędrować ;)


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 22:51

Nie wiem co my zrobimy w przyszłym sezonie bez Alexa, właśnie w takich meczach jak ten potwierdza się po raz tysięczny jego geniusz. Brawa także dla Lazio, które zaciekle się broniło. Już myślałem, że stracimy 2 punkty...


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 22:51

johnnybgoode pisze: No nie wiem, nos miał tak dość potężnie skrzywiony :? Ale jeżeli jest zdrowy to faktycznie - nagroda Akademii powinna do niego powędrować ;)
Ja nie zauważyłem, mi to wyglądało na grę na czas. Ale jeśli masz rację (miałem marną transmisję) - to odszczekuję.
;)


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 22:52

Ależ wymęczyliśmy te 3 punkty! Dobrze, tak też trzeba umieć wygrywać.

Choć trzeba przyznać, że podarowane przez Marchettiego- tak jak w pierwszej połowie grał mecz życia, tak to co zrobił przy wolnym.... :doh: a raczej :dance:
Jestem ciekaw, jak wpłynęło na jego zachowanie to, co zrobił Pirlo- równocześnie ze strzałem zgłaszał pretensje na za bliski mur.

Na 6 kolejek przed końcem mamy lidera, gramy lepiej od Milanu i oby skończyło się tak, jak w 04/05 :)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 22:52

A co mi tam, też pofapię.

Kocham Alexa, mimo że go często hejtuję :D To może być gol na wagę... na dużą wagę. Takiego cracka potrzeba nam na przyszłość - dającego w trudnym momencie 3 punkty.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 22:52

Uff, udało się. Dawno nie byłem tak rozemocjonowany podczas meczu. Del Piero to klasa sama w sobie, ale i tak zaraz jakiś Misiek wyskoczy z tezą, że ten kto się jara, ten fanboj... Zresztą, fanbojstwo w tym temacie to żaden wstyd, a raczej powód do dumy :)

Kolejny świetny mecz Bonucciego, który przypłacił przestawieniem przegrody (przypadkowym, kartka niesłuszna).

Dobra dla nas kolejka, bowiem Inter poczuł krew i pewnie do końca będzie walczył o jak najwyższą lokatę (kto wie, może i nawet o 3 miejsce), także w przedostatniej serii spotkań raczej nie "odpuści" derbów.
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2012, 22:54 przez wojczech7, łącznie zmieniany 3 razy.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 22:52

Bonucci dostal w nos z glowy, nie symulowal.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 22:55

Łukasz pisze:
johnnybgoode pisze: No nie wiem, nos miał tak dość potężnie skrzywiony :? Ale jeżeli jest zdrowy to faktycznie - nagroda Akademii powinna do niego powędrować ;)
Ja nie zauważyłem, mi to wyglądało na grę na czas. Ale jeśli masz rację (miałem marną transmisję) - to odszczekuję.
;)
Ja oglądałem na Canal + więc mam prawie pewność że złamał nos - ale cóż, to może być po prostu jego twarz :prochno:

Anyway, mam nadzieję że nikt mnie nie ostrzeże za tego linka więc zapowiadam (nie zmuszam nikogo do klikania) - treść z gatunku 'violent' skierowana do hejterów z Mlanu: http://tinyurl.com/c93cmn9


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 22:56

Łukasz pisze:Ja nie zauważyłem, mi to wyglądało na grę na czas. Ale jeśli masz rację (miałem marną transmisję) - to odszczekuję.
To faktycznie musiałeś mieć bardzo marną transmisję bo Bonucci walnął nosem w tył głowy Kozaka aż mu polewa poleciała i zobaczył gwiazdki.

Sędzia chyba się wzruszył po golu Del Piero bo w końcówce niemiłosiernie gwizdał pod nas :D
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2012, 22:57 przez Ouh_yeah, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 22:56

Pierwsza połowa wyraźnie pod nasze dyktandą i już wtedy powinniśmy prowadzić ze 3:0. W drugiej wszystko siadło. Vucinic grał bardzo słabo i powinien być wcześniej zmieniony. Quag bardzo dobry mecz. Del Piero MISTRZ!!! Taka buda w takim momencie kiedy nie szło kiedy musieliśmy liczyć na błysk geniuszu!
Mamy lidera i mam nadzieje że go do końca nie oddamy.

FORZA JUVE!!!


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 22:56

Alexxxxxxxx Del Pierooooooooooo !!!! Dziekuje , dobranoc :):):) Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!! czekam na relacje i radosc Zulianiego !! :)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
domooo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2007
Posty: 20
Rejestracja: 04 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 22:56

mecz powinien być rozstrzygnięty już po pierwszej połowie, niestety po raz kolejny dała o sobie znać nasza skuteczność :/ w końcówce mały dreszczowiec.
na szczęście mamy Alexa, który po raz kolejny pokazuje, że może jeszcze dać drużynie bardzo dużo wchodząc z ławki jako joker. nawet bez szybkości potrafi na luzie przejść 2-3 piłkarzy i uderzyć lub otworzyć drogę do bramki podaniem a la Pirlo (cudna piłka do Lichego :-D ). no i przypomniał, że z wolnego też umie uderzyć.
ogólnie b.d. pierwsza połowa. w drugiej brakowało trochę świeżości i nałapaliśmy sporo niepotrzebnych kartek.
jeszcze tylko 18 pkt. i mamy mistrza :wink:
FORZA JUVE!!!


I żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 22:57

Po nerach czułem już, że będzie remis... Bałem się o tego wolnego, bo Alex dawno nie trafiał celnie z takich sytuacji. Co tu dużo pisać. Alex jest wielki! Kolejny arcyważny mecz wygrany dzięki Del Piero.
Musi zostać, nie ma bata!
Łukasz pisze:
johnnybgoode pisze: No nie wiem, nos miał tak dość potężnie skrzywiony :? Ale jeżeli jest zdrowy to faktycznie - nagroda Akademii powinna do niego powędrować ;)
Ja nie zauważyłem, mi to wyglądało na grę na czas. Ale jeśli masz rację (miałem marną transmisję) - to odszczekuję.
;)
Nochal miał przekrzywiony dość widocznie. Krew też leciała... Złamany na bank.


cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 22:57

No i powiedzcie tylko ze Conte to nie geniusz?? Czasami popełnia niewielkie błedy (niewielkie bo nadal bez porażki) ale dzisiaj zmiany niesamowite.. 3 napastników Del Piero Matri i Quagliarella i do tego wejście Giaccherini za Vidala .. widać że wszystkim zalezalo na zwyciestwie..

I do tego gol Del PIero.... tylko on mogl to tak wykminić i stzelic w drugi róg.


Zablokowany