Serie A (31): Palermo 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 13:03

Ja nie liczę na żadną kanonadę, może i w ostatnich meczach tych bramek się uzbierało ale kto je strzelał? Pomocnicy, obrońcy i dwóch napastników, którzy grają bardzo mało, bo albo jeden jest na wylocie, albo drugi jest słabszy zdaniem Conte od Vucinicia, Matriego i co najgorsze od Boriello? jedynie Czarnogórzec zdobył bramkę i martwi mnie ta nieskuteczność napastników, albo nie tak. Bardziej martwi mnie ten głupi upór Antonio w stawianiu na drewniaka zamiast Alexa i Fabio. Palermo gra jak im wiatr przywieje. Są nieobliczalni. Taki fajny mecz sie zapowiada a Canal plus nie będzie transmitować :doh:


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 13:15

Jestem optymistą po ostatnich spotkaniach. Oby tylko znowu jakiejś głupiej wpadki nie było bo nie możemy sobie na to pozwolić. Jeżeli liczymy dalej na Scudetto. Jak bajbek17 nie liczę na dużą ilość goli mi wystarczy skromne 1:0 byle tylko ten mecz wygrali. Niby mecz ze słabszym rywalem ale jak zawsze JUve gorzej gra się ze słabszymi drużynami które głównie skupiają się na obronie aniżeli z mocniejszymi które grają z nami w otwarty piłkę. Dlatego zadowolę się nawet skromnym 1:0. Aby tylko do Turynu przywieźli 3 punkty.


FORZA JUVE
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 13:28

Zgadzam ie z Pumexem. To bedzie trudny mecz, zwlaszcza, ze gramy na wyjezdzie a Palermo ma swietny bilans spotkan u siebie. Problemem tez jest to, ze w zasadzie nie wiadomo o co my w tym sezonie jeszcze gramy. Bo na 3 miejsce nie spadniemy chyba, a jesli chcemy sie bic o mistrza to kazda strata punktow bedzie kleska. Dlatego tez w innych okolicznosciach remis na Sycylii nie bylby taki najgorszy, ale patrzac na Nasza sytuacje to jednak strata punktow moze oznaczac dla Nas koniec sezonu.

Szkoda, ze akurat w takim momencie trafil sie Nam tak trudny rywal, no ale nie od dzis wiadomo, ze Milan ma duzo latwiejszy rozklad jazdy i mimo tego, ze zblizylismy sie do nich na 2 punkty, to bedzie strasznie ciezko. Jednym zdaniem - nie ma sie co napalac. Chociaz i tak pewnie te glupio poremisowane spotkania bedziemy wypominac jeszcze dluuugo.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 13:38

Nie demonizowałbym tego sycylijskiego piekła, bo 2 mies. temu to faktycznie robiło wrażenie, natomiast w ostatnich 3 spotkaniach uciułali u siebie jeden punkt- a 10 zespołów Serie A ma mniej od nich porażek u siebie. Wyjazd jak wyjazd. Bonucci wyłączy Miccoliego, poszaleją różowi 30 min 0:0 do przerwy i w drugiej ruszają turyńscy niepokonani tytani. :D


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 14:04

pumex pisze:
annihilator1988 pisze:Ja tam liczę na jakąś kanonadę w wykonaniu "Starej Damy"
Polecam zimny prysznic na ostudzenie i shake'a na zamulenie. Wielu mocnych w dobrej formie traciło już punkty na Sycylii.
Nie, ten mecz nie wydaje się najcięższy w sezonie. Nie, kanonady raczej nie będzie. Tak, to będzie trudny mecz. Tak, mam nadzieję na wygraną Juve
Przesadzasz. 47 straconych bramek wyraźnie mówi o jakości defensywy zespołu Palermo. Stawiam, że będzie 3-0 dla "Starej Damy" i możecie mnie nazwać przesadnym optymistą. Zobaczymy kogo będzie na wierzchu :wink:


Mateo21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2007
Posty: 239
Rejestracja: 23 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 14:22

Szkoda ze na Canal + nie będzie :( a by było takie piękne świąteczne popołudnie...


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 14:46

Mateo21 pisze:Szkoda ze na Canal + nie będzie :( a by było takie piękne świąteczne popołudnie...
nom;/ a puszczają milan-viola która obecnie jest gorsza niż polonia kuligów !! niewiem jak mozna puszczać lidera z 17 zespołem a nie puścić 9 zespoł z 2 ;/;/ bo Boruc gra to trzeba pokazać ;/


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 15:16

Juventus i tak ostatnio leci na Canalu na okrągło, nie ma co narzekać.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 15:19

Palermo u siebie jest świetną drużyną lecz na wyjeździe fatalną. Gdyby ustawić tabele tylko z meczy wyjazdowych to Palermo znajdowałoby się w strefie spadkowej, a gdyby ułożyć tylko z meczy domowych walczyliby o Champions League. Zaprawde dziwna drużyna.

Nastroje w Juve są kapitalne, podgoniliśmy Milan po znakomitym meczu. W dodatu cztery ostatnie mecze to poezja w naszym wykonaniu. Chciałbym wierzyć że po wczorajszym meczu Boriello nie ma czego szukać u Conte ale pewnie to niemożliwe :angry: Oczywiście bardzo licze na naszego Vidala :dance:

Stawiam 1-2
Miccoli - Vucinic,Vidal

FORZA JUVE!!


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 15:21

Nie rozumiem tych, którzy obawiają się tego spotkania bardziej od pojedynku z Napoli. :shock: Nikt nie twierdzi, że będzie łatwo, ale ostatnio radzimy sobie wręcz wybornie, a odprawialiśmy z kwitkiem o wiele bardziej wymagających rywali. Gdzieś we włoskich mediach podali wczoraj informację, że ostatnim razem w 2005 nie straciliśmy ani jednej bramki w czterech spotkaniach pod rząd, o czymś to świadczy. Wygrywamy pewnie z wcale niełatwymi przecież rywalami i wczoraj przełamaliśmy nawet złą passę pojedynków z neapolitańczykami. To my będziemy zdecydowanym faworytem tego meczu i dajcie sobie spokój z komentarzami typu "będzie piekło". Jakoś do tej pory w praktycznie każdym spotkaniu byliśmy stroną przeważającą.

Musimy to wygrać i przy odpowiednim nastawieniu wygramy.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 15:33

Spacer to nie będzie ale nikt nie mówił że będzie łatwo.
Imo będzie 0:2 i chciałbym żebyśmy wykorzystali sobotni remis milanu.
Jeżeli będziemy cisnąc mediolańczyków to wówczas okaże się jak potrafią sobie oni radzić z presja. Nastroje w mediolanie sa średnie co dokumentuje list otwarty ( :rotfl: ) wystosowany do Abate a presja wyniku może ich stan jeszcze pogorszyć.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Marianb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2004
Posty: 246
Rejestracja: 11 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 16:13

Ciężko będzie, ponieważ Palermo jest drużyną własnego boiska. Biorąc pod uwagę tabele ze spotkaniami na własnym terenie to Palermo w niej zajmuje 4 miejsce, natomiast w rzeczywistości jest w środku tabeli. W ciągu miesiąca nie wygrali u siebie spotkania.
Mam nadzieje, że Juve zagra tak jak wczoraj(czyli nie jak Borriello)i będzie ok :ok:


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 17:02

Mecz na ciezkim terenie ale mysle ze damy rade, licze na co najmniej 45minut Alexa.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 17:17

mateusz6 pisze:To będzie najcięższy mecz w tym sezonie. Cięższy nawet od meczu na SS. Pewnie wyjdziemy 3-5-2.
Oczywiście ten mecz nie urasta do tej rangi,ale właśnie przez umniejszanie rangi takich meczów także przez nas, potem wychodzi ,że tego typu mecze tylko remisujemy,dlatego proponowałbym odwrócić tą tendencję o 360 stopni i uznać mecz z Palermo za najważniejszy w sezonie a potem tak samo postrzegać kolejne,czekające nas ligowe mecze.Ku chwale Juve!!!


Obrazek
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 17:44

bajbek17 pisze: Taki fajny mecz sie zapowiada a Canal plus nie będzie transmitować :doh:
I to mnie denerwuje w C+ .... Farce i Real pokazuja co tydzien nawet z outsiderami ... a Juventusu nie mogą co tydzien pokazywać?


Zablokowany