Serie A (31): Palermo 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 11:21

Dziś trzeba wygrać, żaden remis nie pomoże, a wręcz przeciwnie - może zaszkodzić. Milan swoje spotkanie pewnie wygra, choć Boruc mógłby się dziś razem z kolegami postarać :pray: Teoretycznie może to się okazać najtrudniejszy mecz z tych ostatnich 8, ale tylko teoretycznie, bo wiadomo że jest jeszcze choćby sardynia i to całe Cagliari, z którym na ich terenie się nam ciężko gra :whistle: nie wspominając już o drużynach z Rzymu, lecz tutaj z ich formą i przewagą naszego boiska powinno jakoś to być.

Tak więc dziś chcę zobaczyć jak nasi rozklepują kolejną drużynę.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 11:25

Jak pewnie zdążyliście zauważyć, mamy świeta :whistle:
Z tym wiążą się różnego rodzaju zjazdy rodzinne i niestety, ale jeden przypada dziś mnie, a co za tym idzie, nie będę mógł oglądać meczu :płaczę: Byłby ktoś taki miły i poinformował mnie dwoma smsami o:

1 Sms:
- Wyniku po pierwszej połowie
- Jednozdaniowy opis meczu(kto przeważał etc...)
2 Sms:
- Wynik końcowy
- Krótki opis meczu i kto zagrał najlepiej.

Dla ochotnika, stawiam piwo 8)
E:
Idiota ze mnie, zapomniałem o numerze :prochno:
530621518
Ostatnio zmieniony 07 kwietnia 2012, 11:41 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 11:31

Szkoda, że gramy po Milanie. Fiorentina w tym momencie sezonu jest bardzo słaba, więc stawiam na pewne zwycięstwo Milanu 2:0 lub 3:0. Boruc sam nie zatrzyma rossonerich, a partnerzy z drużyny raczej mu w tym nie pomogą. Jeżeli chcemy się jeszcze trochę połudzić to w Palermo trzeba wygrać.


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 11:34

Przy tak osłabionym Palermo, jeżeli w obronie Juve zagra skutecznie, to nie widzę innej możliwości jak wygrana Starej Damy, np. 1:2.

Z innej beczki, mianowicie mimochodem przeczytałem, że kolejny już raz bilety na Lazio zostały wyprzedane (!?). Dobra gra i nowy stadion robi swoje :bravo:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 12:25

Nie rozumiem tego zachowawczego podejścia. Walczymy o Scudetto, czy się to komuś podoba czy nie. Walczymy o nie razem z milanem. Tylko ostatnie chude lata powodują, że można wypisywać głupoty typu, że to nie my wygramy tytuł a milan go przegra...
Nie takie "cuda" calcio widziało.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 12:31

pablo1503 pisze:Jak pewnie zdążyliście zauważyć, mamy świeta :whistle:
Z tym wiążą się różnego rodzaju zjazdy rodzinne i niestety, ale jeden przypada dziś mnie, a co za tym idzie, nie będę mógł oglądać meczu :płaczę: Byłby ktoś taki miły i poinformował mnie dwoma smsami o:

1 Sms:
- Wyniku po pierwszej połowie
- Jednozdaniowy opis meczu(kto przeważał etc...)
2 Sms:
- Wynik końcowy
- Krótki opis meczu i kto zagrał najlepiej.

Dla ochotnika, stawiam piwo 8)
E:
Idiota ze mnie, zapomniałem o numerze :prochno:
530621518
Nie ma problemu, dam znać.
Odnosząc się do meczu, "nosi " mnie już 2 dni, czuję lidera po dzisiejszej kolejce ale wiem, że strasznie możemy się zawieść, na pewno walka będzie emocjonująca do 38 kolejki, dzisiejsza strata pkt znacznie nas oddali jednak nie można nic przekreślać, jak słusznie zauważył kolega wyżej nie takie cuda się działy


jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 12:34

Dragon pisze: Nazywajmy rzeczy po imieniu. Walczymy o Scudetto, co już nawet powiedział Conte, niemniej jednak uważam, że to nie my możemy je wygrac, tylko milan przegrać. To bedzie moim zdaniem decydujący tydzień. 3 mecze to bardzo dużo, wiele się wyjaśni. My mamy jeszcze spotkania ze wszystkimy 3 zespołami ze strefy spadkowej...
A ja bym powiedział, że nie tylko Milan musi przegrać Scudetto, ale również Juventus musi je wygrać. Co z tego, że Milan się potknie, jak my zrobimy to samo? Jak wierze, po wygranej z Interem, że będziemy mieli mistrzostwo. Miałem nadzieje, że Milan potknie się z Bolongą i Atalantą, a tu już mecz z Catanią pozwolił odrobić 2 punkty. A jeszcze przed nimi mecz derbowy, który też różnie może się potoczyć, bo Inter będzie chciał za wszelką cene dostać się do Pucharu Uefa, a przynajmniej zmazać plamę za cały sezon.

To Juventus jest w tym momencie na fali zwycięstw, a Milan jest pod wielką presją. Od nich wymaga się mistrzostwa, a od nas wymaga się walki do samego końca. Będziemy deptać im po piętach, aż w końcu ich zdepczemy!

Ps. Jaka szkoda, że ostatni mecz w sezonie nie gramy z Milanem ... :twisted:


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 13:02

A według mnie Milan dzisiaj remisuje :wink: Kiedy mają stracić punkty u siebie jak nie teraz? Są po dwumeczu z Barcą. Muszą być zmęczeni. Jest trochę osłabień personalnych.

Dwójka Fabio -Mirko wygląda dość obiecująco. Choc ostatni trening by zamknięty (tak gdzieś przeczytałem), więc może Conte szykuje jakąś mega niespodziankę? Raczej jednak skłaniałbym się ku temu że chodziło głównie o nowe rozwiązania stałych fragmentów gry. Tym bardziej, że Fabio strzela z każdej pozycji, więc o rożne powinno być łatwiej.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 13:10

jeshu pisze:
Dragon pisze: Nazywajmy rzeczy po imieniu. Walczymy o Scudetto, co już nawet powiedział Conte, niemniej jednak uważam, że to nie my możemy je wygrac, tylko milan przegrać. To bedzie moim zdaniem decydujący tydzień. 3 mecze to bardzo dużo, wiele się wyjaśni. My mamy jeszcze spotkania ze wszystkimy 3 zespołami ze strefy spadkowej...
A ja bym powiedział, że nie tylko Milan musi przegrać Scudetto, ale również Juventus musi je wygrać. [...]
Jeśli ktoś tu przegra scudetto, to Juventus... To my ogrywamy wszystkich z czołówki tabeli, to my jesteśmy niepokonani i to my spieprzyliśmy kilka meczów z drużynami średniego kalibru, które powinniśmy dosłownie "rozbić",

podziwiam Conte i doceniam robotę jaką wykonuje w Juve, widać, że potrafi wstrząsnąć zespołem... Juventus zasługuje na mistrzostwo w tym sezonie i nie mam co do tego wątpliwości.

Tak się już przyjęło, że mówi się o Milanie jako murowanym faworycie i zespole, który jest poza zasięgiem... ja Milanu tak nie postrzegam, mamy lepszego bramkarza, obronę... co do pomocy można dyskutować... jedynie atak w przypadku Milanu jest bardzo, bardzo mocny... Ktoś już tutaj kiedyś wspomniał, że my mamy mentalność zwycięzców i bardzo to w tym sezonie widać. Generalnie można zauważyć taką tendencję:

- w poprzednich sezonach (Ranieri, Ferrara, Zac, Del Neri) duzo mówiło się o DNA, mentalności zwycięzców etc. a nie było tego w ogóle widać,

- obecnie mało się mówi natomiast widać to w grze.

Palermo-Juventus 0-2

abstrahując od tematu fajny filmik znalazłem przypadkiem:



białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 15:05

niektórych osób entuzjazm odnośnie tego meczu mnie zadziwia. na Sycylii zawsze mieliśmy kłopoty, większe lub mniejsze, ale ja również wierzę w dzisiejsze zwycięstwo. musimy pokazać, że to nie Milan może przegrać majstra ale my możemy wygrać. dzisiejszy mecze będzie najtrudniejszym z tych, które zostały do rozegrania. wierzę w scudetto.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 15:32

Hahahaha, wlasnie karny z kapelusza dla Milanu.


@edit:
Juz mam zolta kartke, wiec oszczedze rzucania miesem ale to jest nienormalne po prostu, jak ci sedziowie gwizdza na te (wstaw odpowiednie slowo on your own). Karny z kapelusza jeszcze bardziej, niz w ich meczu z farsa, rece opadaja...


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 15:36

Wlasnie w tym momencie wylaczylem ten mecz. Zalosne. Biedny milan... Ciekawe co powie galliani i allegri. milanowi nie szlo ewidentnie w tym spotkaniu wiec w nagrode karny z kapelusza i zolta.

EDIT:
ehm, zly topic. Ktos przeniesie?


Obrazek
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 15:58

Teraz widac jak wazne jest spotkanie z Palermo . Mysle ze powinnismy wygrac 2-3 bramkami . Koncentracja i walka na calego - to klucz do sukcesu. Czy strzeli Mirek Alex czy Gigi:) to sprawa mniej wazna. Milan nam ucieka - po kolejnym karnym , ktorego nie bylo . Rozumiem ze Lega Calcio zawiesi Lopeza tak jak zawiesili Milosa . Ibra tez ponoc uderzyl obronce Fiorki - wiec 3 mecze albo wiecej bo to recydywa .

Ja chce Jovetica :) Swietny jest !
Ostatnio zmieniony 07 kwietnia 2012, 16:35 przez pakman, łącznie zmieniany 1 raz.


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 16:30

Jeśli Milan to zremisuje to bierzemy lidera i już go nie oddajemy. Mam nadzieję, że Caceres zagra w podstawie, zasługuje na to. No i chyba wszyscy cieszymy się, że wreszcie Borriello zacznie na ławce i miejmy nadzieję, że tam zostanie do końca meczu. Forza JUVE!!!

EDIT: AMAURI! Nie wierzę :D


Palladino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2007
Posty: 278
Rejestracja: 14 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 16:50

Amauri !!!
Musimy dziś wygrać, da to nam nie tylko lidera (mam nadzieję) ale i pewność siebie. Jestem pełen obaw, bo na swoim stadionie Palermo rzadko przegrywa, ale jesteśmy w świetnej formie. Zwycięstwo musi być nasze.


Zablokowany