Serie A (31): Palermo 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 15:31

mrozzi pisze:Od pewnego czasu dostrzegam u Ciebie tendencję do czarnowidztwa.
Widać...? :)
Wiesz co.. nie wiem, czy to jest czarnowidztwo. Tonuję nastroję, choćby w temacie o Scudetto. Milan ma zbyt doświadczonych i wyrafinowanych piłkarzy, żeby roztrwonić nawet niedużą przewagę w jedynych rozgrywkach, które im zostały. Pewnie stracą gdzieś punkty, ale my również wszystkiego nie wygramy, przynajmniej takie jest moje zdanie. Czy to jest czarnowidztwo? 8)


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 15:41

pumex pisze:Tonuję nastroję, choćby w temacie o Scudetto. Milan ma zbyt doświadczonych i wyrafinowanych piłkarzy, żeby roztrwonić nawet niedużą przewagę w jedynych rozgrywkach, które im zostały. Pewnie stracą gdzieś punkty, ale my również wszystkiego nie wygramy, przynajmniej takie jest moje zdanie. Czy to jest czarnowidztwo? 8)
Mam po prostu takie wrażenie. :-D Co do Scudetto zgadzam się w 100%. Jestem przekonany, że Milan pogubi jeszcze jakieś punkty. Problem polega na tym, że nam brakuje doświadczenia (o którym wspominasz) i niejednokrotnie cynizmu. Z mojej perspektywy kolejne zdobyte punkty przybliżają nas do gry w LM - na Scudetto przyjedzie jeszcze czas, choć jakieś szanse w dalszym ciągu mamy. Z wicemajstra będę jak najbardziej kontent, choć wiadomo - apetyt rośnie w miarę jedzenia. Do meczu z Napoli nie potrafiliśmy wykorzystywać potknięć mediolańczyków, a tu nagle taka niespodzianka. :D


Dianabol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 72
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 20:57

Witam. Dopiero co podlaczylem cyfre i sie zastanawiam czy ktorys z tych zagranicznych kanalow podanych na 1 stronie posiadam ? Pomoze jakas dobra dusza?


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 21:18

Dianabol pisze:Witam. Dopiero co podlaczylem cyfre i sie zastanawiam czy ktorys z tych zagranicznych kanalow podanych na 1 stronie posiadam ? Pomoze jakas dobra dusza?
Te kanaly w Polsce obejrzysz tylko przy pomocy edukacyjnego oprogramowania dekodera... Pzdr


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 22:11

http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... om-editors


Jak widzimy, wierzą w nas wszyscy..

Wiekszość uważa że ten weekend jest kluczowym dla nas. Jeżeli wygramy na Sycylii, jestesmy w stanie wygrac wszystko.. Oby!


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 22:45

iltalismano pisze:http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... om-editors


Jak widzimy, wierzą w nas wszyscy..

Wiekszość uważa że ten weekend jest kluczowym dla nas. Jeżeli wygramy na Sycylii, jestesmy w stanie wygrac wszystko.. Oby!
Nie czaję tej spiny na Palermo. Ten jeden mecz nie decyduje o mistrzostwie. Tak my musimy wygrać, jak Milan pogubić punkty.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 23:09

Bardzo trudny to bedzie mecz. Palermo na Sycylii to zawsze Palermo na Seycylii, nie zaleznie od formy. Szczerze mowiac to oczywiscie, mam nadzieje na wygrana ale remis to moim zdaniem nie bedzie zly wynik.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 01:24

Nie liczy się nic innego niż zwycięstwo. Na pewno jesteśmy fizycznie i technicznie lepsi niż palermo. Wiadomo, że to Sycylia, ale tam też mamy fanów.

3 pkt. Wędrują do nas. Milan na pewno się potknie.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 02:17

Ein pisze:Nie liczy się nic innego niż zwycięstwo. Na pewno jesteśmy fizycznie i technicznie lepsi niż palermo. Wiadomo, że to Sycylia, ale tam też mamy fanów.

3 pkt. Wędrują do nas. Milan na pewno się potknie.
Trzymac Kciuki za Boruca zatem!

Jovetic wraca... moze moze na przełamanie.

Headlines'y o 23 brzmiące "Juve leapfrog Milan to go Top" były by conajmniej pyszne..


Han Solo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 września 2007
Posty: 4
Rejestracja: 27 września 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 08:56

Myślę że boruc musi się wreszcie pokazać:)
ps. gdzie znajdę info na temat wyjazdów na mecze Juve?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 10:29

To będzie piekielnie ciężki mecz. Niestety ale stadion w Palermo w to drugi w hierarchii tych najgorszych, najgorętszych po Neapolu. Ostatnio tam wygraliśmy parę latek temu 0-2. Co prawda gospodarze są osłabieni, ale mają z przodu Ilicica i Miccoliego, to wystarczy żeby nas nękać. trzeba ich wyłączyć z gry jak gwiazdy napoli.
Cieszę się, że Fabio zacznie od początku. Liczę na niego. Nie chce już oglądać m.b!

Będziemy ,,mądrzejsi'' o wynik milanu. W środę również (milan gra we wtorek). Niemniej jednak nie liczylbym dziś na mecz życia Artura. Milan to wygra, viola jest przeslaba w tym sezonie. Ponadto zagra bez Montolivo i Vargasa, ich jedynych piłkarzy :whistle:
Także dzisiejszy mecz musimy wygrać.

Nazywajmy rzeczy po imieniu. Walczymy o Scudetto, co już nawet powiedział Conte, niemniej jednak uważam, że to nie my możemy je wygrac, tylko milan przegrać. To bedzie moim zdaniem decydujący tydzień. 3 mecze to bardzo dużo, wiele się wyjaśni. My mamy jeszcze spotkania ze wszystkimy 3 zespołami ze strefy spadkowej...
Nie liczylbym ostatniej kolejki. Tam my gramy u siebie z Atalantą a milan z novarą, już można sobie dopisywać 3 pkt. tam cudów nie bedzie...

Tylko 3 pkt.! Są u siebie ale my jesteśmy o wiele silniejsi! :twisted:
Ostatnio zmieniony 07 kwietnia 2012, 10:30 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 10:29

Krasic i Elia znów poza kadrą. 25 mln kompletnie nieprzydatne dla drużyny :doh: Ciekawe czy chociaż jednego z nich uda się latem sprzedać definitywnie czy znó tylko wypożyczenia i znikomy zysk.

Wydaje mi się, że zagramy 3-5-2 bo to raczej optymalne ustawienie na tę chwilę. W ataku Quag z Mirkiem, na bokach DC i Lichy [bezpieczny wariant od 1 minuty, później wejdzie Caceres].


Juveslaw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2008
Posty: 28
Rejestracja: 17 listopada 2008

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 10:34

3-5-2 na bank , a co by nie mówić teraz każdy mecz jest mega ważny


FORZA JUVE!
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 10:40

Trudny mecz mial byc z Interem, trudny mecz mial byc z Napoli... oby ten sie skonczyl tak samo, jak poprzednie :pray:
Co do meczu Milanu, licze na dzien konia Jovetica i naszego Borubara ale nie oszukujmy sie, Viola za duzych szans na urwanie chocby jednego punktu nie ma.


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 10:47

Sycylia to trudny teren. Mam nadzieję, że chłopaki o tym nie zapomną. Na dzień dzisiejszy jesteśmy zespołem, którego najbardziej się boją. Tylko zwycięstwo jeśli myślimy o scudetto.


Zablokowany