Serie A (31): Palermo 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 17:49

Mnie denerwuje, że chcą pokazać mecz Napoli z Lazio. Ja rozumiem, że to ważny mecz dla obu ekip, ale we Włoszech, a nie w Polsce! Lazio i Napoli nie mają nawet 0,01% ilości kibiców, jakich ma Juventus w naszym kraju.
Juvenuts (2) - Palermo (9)
Milan (1) - Fiorentina (19)
:prochno:


Obrazek
!.Juve.!

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2012
Posty: 11
Rejestracja: 27 marca 2012

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 18:56

Antoś coś czuje że nas zaskoczy i wystawi ADP lub Fabio.
Mam dobre przeczucia i moim zdaniem Juve wygra 2 bramkami lub więcej.Mirko strzeli bramkę , mam taką wizję.Powinnismy byc dobrej mysli , licze na spokojne zwycięstwo Juve.Jeżeli Antoś wystawi Borielo...to już go chyba nigdy nie zrozumiem..

Forza Juve !


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 19:03

pablo1503 pisze: Milan (1) - Fiorentina (19)
:prochno:
Artur Boruc +10 to level.

Milan (1) - Fiorentina (9) > Juve (2) - Palermo (9).

Jesteśmy w gazie, ale mimo wszystko Miccoli lubi nas kąsać. Liczę na odjechanie Lazio :)


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 19:09

pablo1503 pisze:Mnie denerwuje, że chcą pokazać mecz Napoli z Lazio. Ja rozumiem, że to ważny mecz dla obu ekip, ale we Włoszech, a nie w Polsce! Lazio i Napoli nie mają nawet 0,01% ilości kibiców, jakich ma Juventus w naszym kraju.
Juvenuts (2) - Palermo (9)
Milan (1) - Fiorentina (19)
:prochno:
Cieszysz się jak co tydzień pokazują mecz Barcy czy Realu niezależnie z kim grają? Nie sądzę.Oczywiście powinni puścić mecz Juve z Palermo, bo taki będzie na 99% bardziej emocjonujący niż Barcelony z jakąś Saragossą. Ale idąc Twoim tokiem rozumowania powinni zawsze puszczać Barce bo mają najwięcej "kibiców". Tak więc nie bądźmy hipokrytami.

Inna sprawa, że 2 mecze SerieA w tygodniu przy 4 czy 5 meczach Premier League to jakaś kpina.


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 19:12

Marian. pisze: Inna sprawa, że 2 mecze SerieA w tygodniu przy 4 czy 5 meczach Premier League to jakaś kpina.
Na forum C+ coś przebąkiwali o usunięciu Serie A z platformy, ze względu niskiej oglądalności. Niby do tego nie dojdzie, ale sam pomysł daje nieco do myślenia i nie powinna dziwić taka a nie inna liczba meczów... niestety.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 19:16

stahoo pisze:
Marian. pisze: Inna sprawa, że 2 mecze SerieA w tygodniu przy 4 czy 5 meczach Premier League to jakaś kpina.
Na forum C+ coś przebąkiwali o usunięciu Serie A z platformy, ze względu niskiej oglądalności. Niby do tego nie dojdzie, ale sam pomysł daje nieco do myślenia i nie powinna dziwić taka a nie inna liczba meczów... niestety.
Chcesz powiedzieć, że mecze np. Sunderlandu z Evertonem czy innym Stoke ogląda więcej ludzi niż np. Juve - Genoa czy Milan - Palermo?
Naprawdę, nie chce mi się w to wierzyć.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 19:28

W kwestii transmisji, powinnismy sie cieszyc, ze nie ma we Wloszech klubu, ktory bylby odpowiednikiem BVB. Wtedy pewnie co tydzien bylyby grane ich mecze (z wyjatkami na mecze derbowe).

Co do meczu, to jestem optymistycznie nastawiony. Palermo u siebie ostatnio nie prezentuje sie jakos szczegolnie dobrze (R-P-P-Z-Z), do tego w poprzedniej kolejce wylecialo im za kartki kilku zawodnikow. Trzeba cisnac milan do konca i liczyc na ich potkniecia :)


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 19:41

Marian. pisze:
stahoo pisze:
Marian. pisze: Inna sprawa, że 2 mecze SerieA w tygodniu przy 4 czy 5 meczach Premier League to jakaś kpina.
Na forum C+ coś przebąkiwali o usunięciu Serie A z platformy, ze względu niskiej oglądalności. Niby do tego nie dojdzie, ale sam pomysł daje nieco do myślenia i nie powinna dziwić taka a nie inna liczba meczów... niestety.
Chcesz powiedzieć, że mecze np. Sunderlandu z Evertonem czy innym Stoke ogląda więcej ludzi niż np. Juve - Genoa czy Milan - Palermo?
Naprawdę, nie chce mi się w to wierzyć.
Nie wiem, napisałem tylko to co jest wyżej. Skoro ktoś wpadł na pomysł wywalenia Serie A, bo ma małą oglądalność, to hmm... możliwe? A zauważ, że mecze typu Sunderalndu z Evertonem są transmitowane rzadko, bo w Anglii masz 6-7 zespołów grających ciekawą piłkę, plus w Polsce grono ludzi, którzy pracowali w GB, więc co za tym idzie, związali się z tamtymi teamami.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 19:49

Marian. pisze:
pablo1503 pisze:Mnie denerwuje, że chcą pokazać mecz Napoli z Lazio. Ja rozumiem, że to ważny mecz dla obu ekip, ale we Włoszech, a nie w Polsce! Lazio i Napoli nie mają nawet 0,01% ilości kibiców, jakich ma Juventus w naszym kraju.
Juvenuts (2) - Palermo (9)
Milan (1) - Fiorentina (19)
:prochno:
Cieszysz się jak co tydzień pokazują mecz Barcy czy Realu niezależnie z kim grają? Nie sądzę.Oczywiście powinni puścić mecz Juve z Palermo, bo taki będzie na 99% bardziej emocjonujący niż Barcelony z jakąś Saragossą. Ale idąc Twoim tokiem rozumowania powinni zawsze puszczać Barce bo mają najwięcej "kibiców". Tak więc nie bądźmy hipokrytami.

Inna sprawa, że 2 mecze SerieA w tygodniu przy 4 czy 5 meczach Premier League to jakaś kpina.
Nie bądźmy hipokrytami, ale niech C+ będzie konsekwentne :prochno: Skoro pokazują Barcę i Real w meczach z ogórkami, bo mają mnóstwo kibiców to niech nie pokazują Napoli-Lazio tylko Juve. Mamy więcej kibiców.
Albo w drugą stronę. Niech nie pokazują Barcy i Realu w każdym meczu, niech pokazują najciekawsze spotkania. Wtedy nie będę miał pretensji, że teraz nie pokażą naszego meczu. No ale wtedy można liczyć na więcej Serie A w C+, bo ramówki nie będą zapełniały mecze typu Messi vs Gijon.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 19:59

Ale o czym Wy w ogóle mówicie? C+ bankowo zrobił dokładny research i mają od cholery wyliczeń co im daje największe przychody i oglądalność. Dlaczego mieliby rezygnować z czegoś co im się opłaca? Ja się cieszę z tego co jest a Juventus mamy całkiem często.

I założę się, że połowa z tych co komentują ciągle o tej Barcelonie i Realu to ogląda mecze przez internet i to najlepiej potwierdza słuszność tych decyzji. Bo spośród ludzi, którzy mają C+ wiadomo, że dużą część stanowią pikniki, którzy liczą na emocjonujący mecz a najwyraźniej wykalkulowali to fachowcy tak, że mecz Napoli - Lazio przyciągnie więcej "widzów".


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 20:16

http://w660.wrzuta.pl/obraz/3p9QnhLh5sL/serie_a_tabela

Porównanie wyników Juve i Milanu.

Od wczorajszego meczu mineło kilka godzin a ja już chciałbym obejrzeć następny.. Gdzie tam do soboty.


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 23:07

Piotr Juvefan pisze:
mateusz6 pisze:To będzie najcięższy mecz w tym sezonie. Cięższy nawet od meczu na SS. Pewnie wyjdziemy 3-5-2.
Oczywiście ten mecz nie urasta do tej rangi,ale właśnie przez umniejszanie rangi takich meczów także przez nas, potem wychodzi ,że tego typu mecze tylko remisujemy,dlatego proponowałbym odwrócić tą tendencję o 360 stopni i uznać mecz z Palermo za najważniejszy w sezonie a potem tak samo postrzegać kolejne,czekające nas ligowe mecze.Ku chwale Juve!!!
Ciężko będzie tak uznać obracając tą tendencję o 360 stopni..

Co do meczu, myślę, że w tym momencie jest dobry duch w drużynie i poprowadzi nas do zwycięstwa.


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2012, 12:37

3 graczy Palermo jest zawieszonych : , Mantovani , Donati i Hernandez wiec kilku znaczacych dla nich zawodnikow. Wystarczy zagrac spokojnie i uwaznie w obronie i 3 pkt wroca do Turynu :)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2012, 15:20

Jezeli zagramy tak jak z Napoli to powinniśmy wygrać, chociaż tutaj wdrąża mi się inna myśl, nigdy chyba nie mieliśmy takiej passy, zawsze się wkradnie jakiś nieplanowany remis i morale kibiców znacznie osłabną. To będzie arcytrudne zadanie żeby w tym momencie wszystko wygrywać i przegonić Milan. Od jakiegoś czasu gramy na zero z tyłu i trochę bramek nam wpada, obawiam się że przyjdzie ten spadek i zremisujemy. Zawsze kiedy zaczynamy pięknie grac wszystko idzie dobrze to później słaby mecz w naszym wykonaniu. No ale jak co kolejkę czuje wygraną!!! typuje 3-0 dla nas hehe.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2012, 15:38

Hoffman pisze:
Piotr Juvefan pisze:
mateusz6 pisze:To będzie najcięższy mecz w tym sezonie. Cięższy nawet od meczu na SS. Pewnie wyjdziemy 3-5-2.
Oczywiście ten mecz nie urasta do tej rangi,ale właśnie przez umniejszanie rangi takich meczów także przez nas, potem wychodzi ,że tego typu mecze tylko remisujemy,dlatego proponowałbym odwrócić tą tendencję o 360 stopni i uznać mecz z Palermo za najważniejszy w sezonie a potem tak samo postrzegać kolejne,czekające nas ligowe mecze.Ku chwale Juve!!!
Ciężko będzie tak uznać obracając tą tendencję o 360 stopni..

Oczywiście o 180 stopni brawko za dostrzeżenie :)


Obrazek
Zablokowany