Serie A (31): Palermo 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2012, 20:33

Przy obecnej formie obydwu zespołów plus nieobecnosciami (wykluczenia ,kontuzje) w Palermo remis (porazki nawet nie biore pod uwage) bedzie tragedią i apogeum naszego pieknego remisowego fatum w tym sezonie.


Ja bym zaczał 4-3-3 a jesli mecz by sie nie zazebiał to przejscie w 3-5-2.

Motywacja motywacja i jeszcze raz motywacja, bo pilkarsko wciagamy ich lewa dziurką... no i troszke szczescia, bo ono zawsze sie przyda ^

A poniżej filmik z prrzed treningowej motywacyjnej przemowy Conte



Jest tam mowa o tym że musimy patrzeć przed siebie , że jestesmy na tyle dojrzalym zespolem, ze mozemy sprostac meczą ktore przed nami, że powinnismy sie jeszcze bardziej zjednoczyc do ostatniego meczu zeby zdobyc scudetto ( hehe czyli jednak scudetto to jest nasz cel na dzien dzisiejszy), cos tam na koniec mowi że nie chce zadnego opiepszania sie czy jakis gorszych dyspozycji ( cos w ten desen). A to chyba do Mirko :P.


Obrazek
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 15:50

Palermo mocno osłabione , do tego mit ich stadionu jako niezdobytej twierdzy w ostatnich kilku kolejkach zostal bardzo mocno nadszarpnięty. Podejrzewam remis do przerwy i tradycyjnie nasze ożywienie w drugiej połowie i zaaplikowanie różowym 2-3 brameczek. Liczę na kolejny mecz na zero z tyłu ;) :ok:
Napastnik Palermo - Igor Budan spoliczkował Juventus, twierdząc, że ten nie ma w swoich szeregach zawodników światowej klasy.
"Oni nie mają klasowych zawodników. Spodziewałem się więcej po Vucinicu, ale nie błyszczał specjalnie. Niestety dla nas, wraca do formy. Szanuję Marco Boriello i Alessandro Matriego, ale żaden z nich nie umywa się do Ibrahimovica. Trzeba jednak przyznać, że Pirlo rozgrywa dobry sezon. Mam nadzieję, że w sobotę zepsuje kilka zagrań. My dysponujemy świetnym składem, w zespole panuje dobra atmosfera i postaramy się to przekuć na wynik w najbliższym meczu."
Może nasi napastnicy nie błyszczą, ale bramy ma i tak u nas kto strzelać :whistle:


topboxing.pl zapraszam :)
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 16:37

czytalem to wczesniej na sj i jedyne co przychodzi mi do glowy to tylko zacytowac Patryka Mełeckiego "a Ty kim ***** jesteś?" huh
koles jest szarnym pilkarzem, szarego (chociaz w sumie rezes palermo wnosi koloryt do calej ligi) także raczej słabego klubiku i żeby poprawić sobie samopoczucie gada koles bzduty.
Nazwalem to bzdurami bo jego werbalne wypociny niewiele maja wspolnego z konstruktywna krytyka czy czymkolwiek sensownym.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
psychol_sympatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 87
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 19:58

Cabrini_idol pisze: Jest tam mowa o tym że musimy patrzeć przed siebie , że jestesmy na tyle dojrzalym zespolem, ze mozemy sprostac meczą ktore przed nami, że powinnismy sie jeszcze bardziej zjednoczyc do ostatniego meczu zeby zdobyc scudetto ( hehe czyli jednak scudetto to jest nasz cel na dzien dzisiejszy), cos tam na koniec mowi że nie chce zadnego opiepszania sie czy jakis gorszych dyspozycji ( cos w ten desen). A to chyba do Mirko :P.
Conte:
Jak chcą wygrać z nami Scudetto to muszą pluć krwią do ostatniego meczu.

Coś w ten deseń :)


Obrazek
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 20:56

Byłoby wspaniale gdyby ktoś tak mądry i uprzejmy przerobił filmik i dodał polskie napisy. Chyba pierwszy ciekawy filmik motywujący, pokazałbym kolegom ale nie mam takiej wiedzy żeby go przetłumaczyć i stworzyć na nowo.


Hubercik19juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lipca 2008
Posty: 38
Rejestracja: 05 lipca 2008

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 21:43

Co do meczu z Palermo to chyba nikt powtarzam NIKT nie wyobraża sobie innego rozstrzygnięcia jak zwycięstwo

Juve jest " na fali " A motywacja Antonio powinna podnieść pewność siebie u niektórych

I ten niesamowity Arturo


"Kto ma zaszczyt nosić tę koszulkę, pozostaje jej lojalny do końca choćby nie wiem co, oraz nosi ją w sercu jako przepiękne wspomnienie."
Eugenio Canfari
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 12:17

Jest na fali, ale pamiętajmy, że to Sycylia. Tam nigdy nie grało nam się łatwo. Zresztą, wiele dobrych ekip potraciło punkty właśnie w Palermo. Jeden z trudniejszych meczów tej rundy. Przynajmniej mam takie wrażenie.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 13:04

http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... ie-a-title

Presja rosnie w Mediolanie.

Musimy wygrac ten mecz, a może nasz Polski król Artur da radę wyciągnąć remis.

Nie wiem czy takze zauwazyliscie ale w wypadku wygranej z Roma i Lazio mamy najlepszy bilans z całej czołowki (liczac druzyny 1-6).

Pokonalismy Milan,Inter,Napoli,Udinese... zostało Lazio i Roma.

Boże, Juventus naprawde wrocil!


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 13:11

Chłopaki. Ja coś czuję, że po ostatnich meczach Juve Palermo trzesię się przed nami okropnie.. Wg mnie to bedzie wygladało tak, że wbijamy na Sycylię, rozniesiemy ich i wrócimy do domu... Ludzie, po nokaucie z Napoli, pewnej wygranej z Interem, wyeliminowaniu Milanu z pucharu, każdy ma przed nami respekt, na który zasłużyliśmy od dawna! Juve jest mocne, Juve jest silne... Juve w końcu jest faworytem!
Jesteśmy na tyle silni, że ani Palermo, ani Sycylia nie zatrzyma rozpędzonej maszyny Antonio Conte... OBY!
Ave Juve.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 14:02

Corriere dello Sport podało swój przewidywany skład Juve na mecz z Palermo.
(4-3-3) Buffon - Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, De Ceglie - Vidal, Pirlo, Marchisio - Pepe, Quagliarella, Vucinic

Czyżby Matri krok po kroku spadał w hierarchii Conte :think:


Obrazek
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 14:08

pumex pisze:Corriere dello Sport podało swój przewidywany skład Juve na mecz z Palermo.
(4-3-3) Buffon - Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, De Ceglie - Vidal, Pirlo, Marchisio - Pepe, Quagliarella, Vucinic

Czyżby Matri krok po kroku spadał w hierarchii Conte :think:
skład bardzo dobry , dobrze by było gdyby się sprawdził.
Matri zaniżył loty i dobrze , że nie wyjdzie w pierwszym składzie , czas na Quagliarelle ! Szkoda , że Caceres nie wyjdzie w pierwszym :/


Fino Alla Fine Forza Juventus!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 15:06

pumex pisze:Corriere dello Sport podało swój przewidywany skład Juve na mecz z Palermo.
(4-3-3) Buffon - Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, De Ceglie - Vidal, Pirlo, Marchisio - Pepe, Quagliarella, Vucinic

Czyżby Matri krok po kroku spadał w hierarchii Conte :think:
Nie doszukuj się drugiego dna. Od pewnego czasu dostrzegam u Ciebie tendencję do czarnowidztwa. :wink: Matri jest po prostu w kiepskiej formie, dawno nic nie strzelił, mimo że miał ku temu okazje (choćby kiks po słupku Vucinicia w meczu z Fiorentiną). To, co insynuujesz wyklucza się z faktem, że Matri podpisał przed kilkoma dniami nową umowę. A Quagliarella? W niedzielę wszedł na boisko i pięknym strzałem pokonał golkipera Napoli - zasługuje na grę od pierwszej minuty w meczu z Palermo.

U rywala prawdziwy problem z absencjami. Ja zdaję sobie sprawę z faktu, że zawsze gra się nam na tamtejszym obiekcie ciężko, ale jesteśmy w naprawdę znakomitej formie (także fizycznej - nasi biegają tak, jakby ten sezon dopiero się rozpoczął, to pewnie pokłosie ciężkiego okresu przygotowawczego przed sezonem), jesteśmy w dodatku świadomi tego, że od Milanu dzielą nas zaledwie 2 pkt, a mediolańczycy w najlepszej dyspozycji przecież nie są.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 15:12

mrozzi pisze: A Quagliarella? W niedzielę wszedł na boisko i pięknym strzałem pokonał golkipera Napoli - zasługuje na grę od pierwszej minuty w meczu z Palermo.
A ja myślałem, że na miejsce w składzie na dany mecz pracuje się cały tydzień na treningach. Co do Palermo to mają kilka absencji i to może nam pomóc aczkolwiek nie zdziwi mnie kolejny głupi remis.
KondzioJuveFans pisze: Szkoda , że Caceres nie wyjdzie w pierwszym :/
W 3-5-2 byłyby na to dużo większe szanse.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 15:21

mrozzi pisze:W niedzielę wszedł na boisko i pięknym strzałem pokonał golkipera Napoli - zasługuje na grę od pierwszej minuty w meczu z Palermo.
To raczej De Sanctis pięknie puścił piłkę przy bliższym słupku, ale fakt - pora dać szansę Quagowi bo w tej chwili chyba on daje największy procent szans na dobrą grę na szpicy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 15:23

Castiel pisze:A ja myślałem, że na miejsce w składzie na dany mecz pracuje się cały tydzień na treningach.
Wyciągnij zatem wnioski.
Castiel pisze:Co do Palermo to mają kilka absencji i to może nam pomóc aczkolwiek nie zdziwi mnie kolejny głupi remis.
Mnie by zdziwił, bo na pewno za wszelką cenę będziemy chcieli zdobyć 3 pkt. Nasi przypomnieli sobie, co znaczy pressing - w wielu remisowanych meczach tego brakowało.
Ouh_yeah pisze: To raczej De Sanctis pięknie puścił piłkę przy bliższym słupku
Fakty są takie, że zdobył bramkę i pogrążył Napoli. Matri nie pomaga bramkarzom w popełnianiu takich błędów, bo nie oddaje strzałów na bramkę.


Zablokowany