Serie A (30): JUVENTUS 3-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:59

VIDAL NAJLEPSZY I TA BRAMA :bravo: :dance: :happy: Boriello żenada, Alex to mistrz, pierwszy kontakt z piłką i odrazu asysta no i potem ten rajd. Alex przez te 10minut oddał więcej strzałów niż Boriello przez cały sezon. Brawo. Oby dostawał więcej szans od Conte.
Gol Vucinica prawidłowy przynajmniej jak dla mnie. Kapitalny mecz całej drużyny nawet Bonucci bezbłędnie, no i nareszcie MARCHISIO zagrał świetnie jak z początku sezonu.
Nadzieje odżyły i oby szybko się nie skończyły.

FORZA JUVE!!
GRANDE VIDAL&ALEX!!
pablo1503 pisze::puck: Strzał Quagliarelli z połowy boiska :shock:
Strzelał Vucinic i odrazu przypomiał mi się gol Ibry z Benficą.


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 23:00

pablo1503 pisze:
Heliogabal pisze:Niech mi ktoś tylko powie - kto pałował na bramkę przy golu Bonuca? Od kogo się odbiła, a kto strzelał, bo mam przeczucie, że był to Borielol - wyprowadźcie mnie z błędu.
Vucinić strzelał, a piłka odbiła się od Bonnuci'ego
Fabio strzelał z dystansu, nie Mirko. Kamero po strzale najechała na Vucinicia, ale to na bank nie był on.
Strzelał Barzagli na 100% ale to nie istotne, ważne że tak krytykowany przez nas Bonucci miał farta i wpadło. Zrobił tym samym sobie prezent, jak było widać po kołysce, którą później wykonał.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 23:00

pakman pisze:
a teraz wszyscy na kolana i prosze ladnie pogratulowac Bonucciemu za swietny mecz ! :) Brawo Leo :)
Brawo Leo Brawo Juve.
Jeśli tylko Del Piero przedłuży kontrakt. :pray: Będę mega szczęśliwy.
Fabio.Q się chyba przełamał :)
Wszyscy na mega +
No i mega minus dla Boriello.
Conte spierdzielił sezon Alexowi. Dalej jest świetny. Co potwierdza w każdym meczu :)
rufi8 pisze: Strzelał Barzagli na 100% ale to nie istotne, ważne że tak krytykowany przez nas Bonucci miał farta i wpadło. Zrobił tym samym sobie prezent, jak było widać po kołysce, którą później wykonał.
Strzelał Vucinic na bank :)


cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 23:01

Z czołówką Serie A wymiatamy, wygrywamy wszystko i ze wszystkimi. Ciekaw tylko jestem co będzie za kilka meczów jak przyjdzie pora na średniaków czy znowu nie wpadnie kilka remisów.

Wygraliśmy bo graliśmy dobrze a Napoli generalnie się nie chciało i dlatego tak łatwo poszło.

Załóżmy że mamy to 2 miejsce i LM i ciekawe jakiego napadziora kupimy??


royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 23:02

Co do sytuacji z Borriello i Alexem to powinno być na odwód. Alex od 1 minuty do 70/80, potem "Alfons". W takiej sytuacji, chyba nikt by nie miał pretensji, że gool nie padł.


PORADNIK - koszulki Juve (jak odróżnić oryginał od kopii!):
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22931

Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO:
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22322
ManiekJuve91

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2010
Posty: 50
Rejestracja: 27 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 23:02



Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 23:03

Wojtek pisze:(...)no i nareszcie MARCHISIO zagrał świetnie jak z początku sezonu.
Jak w pierwszej połowie zauważyłeś Claudio na boisku, to gratuluje świetnego mikroskopu elektronowego... :wink:
W drugiej połowie, a właściwie pod koniec mogliśmy zobaczyć próby zabłyśnięcia w postaci strzałów z dystansu. Standardowy mecz w wykonaniu Naszego boiskowego Ninji.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 23:04

Mate.G oraz Wojtek o strzale z połowy boiska pisze:Strzelał Vucinic
Guzik, nie Vucinic. Strzelał Quagliarella. Realizator się pomylił, a potem bezmyślnie się tym komentatorzy zasugerowali.

Świetny mecz Bonucciego. Pewnie w obronie, ponadto świetnie wyprowadzał piłki. Vidal jest turbokozakiem, uwielbiam gościa.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 23:05

Vidal w tym sezonie zagrał już sporo takich meczy jak dziś. Jedyną różnicą jest bramka, której nie powstydziłby się żaden zawodnik na świecie. Jestem fanem jego gry niemal od początku jego przygody z Juve. Trzeba przyznać, że z czasem wyrabia się coraz bardziej i coraz więcej od niego zależy. Nieraz przejmuje pałeczkę od Pirlo i sam bierze się za rozgrywanie. Podoba mi się to bardzo, staniemy się dzięki temu mniej schematyczni, bardziej nieprzewidywalni.

Del Piero zaliczył świetne wejście. Szkoda, że incydent Zunigi zabrał mu cenne minuty, bo może zdziałałby więcej.

Zarówno po Quagliarelli jak i Borriello widać jak bardzo chcą strzelać gole. Borriello przez to czasem ma głupie zagrania i brakuje mu pewności siebie. Tym bardziej cieszy mnie gol Fabio, bo zejdzie z niego ten ciężar i w kolejnych meczach nie będzie miał tego psychicznego ciężaru.

Świetny mecz. Zawrotne tempo. 2 punkty do Milanu i wszystko się może zdarzyć. Walka o scudetto nabiera dawnego smaku.

Reakcja obozu Milanu po ich wczorajszym meczu była słuszna. Mają się czego obawiać i konsekwentnie robią to od remisu 1-1 w lidze.


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 23:06

Vidal :bravo: :bravo: :bravo: chyba nasz najlepszy letni transfer.

Borriello to mega pomyłka. taki mniej zarabiający Ent.

defensywa wzorowo, mam nadzieję że w następnym spotkaniu zagra Caceres zamiast Lichtsteinera, zasłużył sobie. Bonucci strzelił bramkę :shock: prawie padłem jak to zobaczyłem. akcja i bramka Vidala to stadiony świata, zresztą już jego asysta w ostatnim spotkaniu była rewelacyjna.
Alex musi grać więcej! dziś 1 kontakt i asysta, może Quagliarella się jeszcze odblokuje?
kibice powinni wymusić podpisanie nowego kontraktu z Alexem, jeśli go wypuszczą to stracą całą moja sympatię.

ech, strasznie żałuje że jednak nie dostałem bilety na to spotkanie, to magiczny wieczór


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 23:07

Swietna II połowa, zauważam pewną prawidłowość, że jeśli Juve strzela w I połowie bramę najczęsciej się to kończy remisem, jesli ktoś ma ochote moze przejrzec statystyki jak kończy sie mecz jeśli Juve w I połowei prowadzi tylko 1:0.

Dzisiaj dobry mecz zwłaszcza Vidal i cała obrona w tym Leo. Przyjrzałem się DeCeglie i dzisiaj słabiej niż wcześniej, jeśli potwórzy taka gre z Lazio i Palermo będzie trzeba jednak rozejrzec sie za bocznym obrońcym, który zastąpi Paulo, a nie będzie jego zmiennikiem (vide Cisokho albo Schmelzer).
No i Marco aut, DP niech zostanie, ciągle nie wiem co robic z Fabio i Matrim, ale to raczej typowi zmiennicy, potrzebujmy napastnika z pierwszego "tłoczenia".

A poza tym ładnie to wygląda jeśli Buffon w zasadzie w ogóle nie jest zatrudnany do obrony strzałów niemożliwych.

No i niech Lichy sobie odpocznie z Palermo, bo z Lazio na pewno bedzie super zmobilizowany, ostatnio niestety cieniuje, choć czekam na mecz repry Szwajcarii bo wydaje mi sie, że obecnie mają super ciekawy skład.

Tylko 2 pkt do Milanu, jedziemy z Palermo i Lazio, później miejmy nadzieje juz z górki!


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 23:07

Trzeba mieć nadzieję, że Juve zagra tak do końca sezonu i Alex dostanie więcej szans od Conte, bo wielokrotnie to udowadniał i dzisiaj też udowodnił, że spokojnie może zagrać 45 min w każdym meczu :pray: .
Mam nadzieje, że SSmana już nigdy więcej nie zobaczę w koszulce Juve. Nawet do Wisły się nie nadaje... :angry: :roll:.
Teraz trzeba liczyć na inter żeby urwał pkt AC Milanowi, a Juve żeby wszystkie mecze do końca sezonu wygrało. Może być po 1:0 :D.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 23:07

wojczech7 pisze:Świetny mecz Bonucciego. Pewnie w obronie, ponadto świetnie wyprowadzał piłki. Vidal jest turbokozakiem, uwielbiam gościa.
Wedlug whoscored Bonucci mial 97% celnych podan!

http://www.whoscored.com/Matches/543104/Live

Nie wiem czy to faktycznie tak bylo, teraz staram sie sobie przypomniec niecelne podania Leo i pamietam jedno. W kazdym razie, faktycznie, Bonucci zagral dobry mecz, pamietam tylko jedna jego niepewna interwencje (kiedy zle przyjal pilke i musial za nia biec majac na plecach Lavezziego).


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 23:08

Są momenty, że człowiek jest szczęśliwy. Ma w dupie brak pracy, nieopłacone rachunki. Wystarczy zobaczyć, jak Alex podaje do Quagliarelli, który strzela na 3-0. Do ciasnej nędzy, są takie momenty. Takie, jak dzisiaj.

To 3-0 cieszy bardziej, niż mecz z Interem, czy demolka z Violą. To było jak przełamanie klątwy cholernego Napoli. Co tu dużo mówić, jesteśmy w grze.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 23:09

Ale dobieg do niej , odegral i po strachu :) Dzisiaj na wielki plus cala obrona Juve ! Tylko te kartki :/ za glupote :/


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Zablokowany