Serie A (30): JUVENTUS 3-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:49

FANTASTYCZNA druga połowa meczu. Vidal od dzisiaj moim Mistrzem. Oby w następnym meczu z przodu od początku zagrali Vucinić z Fabio Q.
Bonucci na whoscored.com MoM :o


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:49

Heliogabal pisze:Niech mi ktoś tylko powie - kto pałował na bramkę przy golu Bonuca? Od kogo się odbiła, a kto strzelał, bo mam przeczucie, że był to Borielol - wyprowadźcie mnie z błędu.
Vucinić strzelał, a piłka odbiła się od Bonnuci'ego
Fabio strzelał z dystansu, nie Mirko. Kamero po strzale najechała na Vucinicia, ale to na bank nie był on.


Obrazek
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:50

Pierwsza połowa słaba, ale druga po pierwszej bramce trochę z przypadku trzeba przyznać, to była już demonstracja siły. Z minuty na minutę coraz bardziej się rozkręcaliśmy. Vidal mnie zadziwił tym co zrobił, Quagliarella zresztą też, mam nadzieje, że się wreszcie odblokował na dobre i zostanie z nami na kolejny sezon. Del Piero klasa sama w sobie, zdążył wejść na boisko i od razu asysta w pierwszej akcji. Szkoda trochę, że nie strzelił bramki bo miał ku temu okazje, ale trochę zabrakło szczęścia. Tak czy siak wynik jest znakomity, nie spodziewałem się takiego rozstrzygnięcia. Jest super,tracimy już tylko 2 punkty do Milanu. Jedziemy na majstra !!


Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:51

Jak ktoś będzie miał jakiś skrót (coś więcej niż bramki) to niech od razu posyła! :-)

Vidal MVP meczu , w dodatku zdobył przepiękną bramkę!

Takie Juve chce oglądać już do końca, chodźby tylko w 2 połowie ;-)


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:52

Ja bym chcial zobaczyc Martina na lewej obronie. W reprezenracji grywal na tej pozycji i dawal rade. Szkoda zeby sie marnowal na lawce.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:53

Genialny mecz! Takiego od dawna brakowało. Praktycznie, żądnych błędów. Chłopaki się po przerwie przebudzili i dopięli swego. Vidal i Fabio w końcu zaczęli grać swoje, mam nadzieje, że zaczną pokazywać klasę. Najlepszy moment? 82 minuta, łezka w oku, Il Capitano wchodzi na murawę ♥. GRAZIE TUTTI!


PORADNIK - koszulki Juve (jak odróżnić oryginał od kopii!):
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22931

Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO:
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=22322
Heliogabal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2010
Posty: 54
Rejestracja: 30 listopada 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:53

Co do komentarza podczas meczu - słodzili, aż do omdlenia. Że Juve jeszcze meczu nie przegrało chyba z 5 razy powtarzali. Ale... coś wam powiem. Zajefajnie mi się tego słuchało. Nareszcie po tylu latach stypy i upokorzeń coś się dzieje... A dziś - BALANGA!


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:53

Dobry prezent na urodziny prawda ?:))))) 19-3 w strzala na bramke !! Wielkie Napoli?? raczej Maly Neapoluś :) Cavani gral ?? :) Hamsika fryzura raz mi sie rzucila w oczy - przy jego zejsciu z boiska ;) BRAWO JUVE !!! Zawsze chcialem zeby Vidal z Leverkusen , ktoremu rowniez kibicuje trafil do Juve - a mowia ze marzenia sie nie spelniaja :)

a teraz wszyscy na kolana i prosze ladnie pogratulowac Bonucciemu za swietny mecz ! :) Brawo Leo :)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:55

kosciu88 pisze:Ja bym chcial zobaczyc Martina na lewej obronie. W reprezenracji grywal na tej pozycji i dawal rade. Szkoda zeby sie marnowal na lawce.
Szczerze- zgodzę się, tylko póki co De Ceglie gra chyba lepiej od zmęczonego chyba już sezonem Lichta. Więc siłą rzeczy taki myk na razie nie ma sensu.


nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:56

Vidal zmasakrował wszystko. Normalnie niczym Davids.
Na prawdę potrzeba lewego obrońcy z prawdziwego zdarzenia.
Quagliarella do bramki bardzo niewidoczny, ale zrobił to co należało.
Lichtsteiner powinien usiąść na ławce kosztem Caceresa.
Patrząc całościowo to Vucinic zagrał dobrze. Szkoda, że strzał z połowy nie wpadł.
Bonucci 1 babol, 1 gol, czyli wychodzi na 0 :-D

Brawo dla Canal+ za rozpoczęcie transmisji w ostatniej chwili...
Na deser - "Szybciej się podniósł niż wstał"
ARM pisze:Conte mam wrażenie robi wszystko by nie dać Del Piero udowodnić sowej przydatności do zespołu - na szczęście Alex w sposób najlepszy z możliwych udowadnia mu jak wielki popełnia błąd! Brawo Ale :!:
Amen.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:57

Tutaj szybko i łatwo gol Vidala, znaleziony gdzieś na forum :wink:
http://hotfile.com/dl/151592055/a19fd19 ... l.avi.html


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:57

pakman pisze:Dobry prezent na urodziny prawda ?:))))) 19-3 w strzala na bramke !! Wielkie Napoli?? raczej Maly Neapoluś :) Cavani gral ?? :) Hamsika fryzura raz mi sie rzucila w oczy - przy jego zejsciu z boiska ;) BRAWO JUVE !!! Zawsze chcialem zeby Vidal z Leverkusen , ktoremu rowniez kibicuje trafil do Juve - a mowia ze marzenia sie nie spelniaja :)

a teraz wszyscy na kolana i prosze ladnie pogratulowac Bonucciemu za swietny mecz ! :) Brawo Leo :)
Klekam tylko przed Bogiem, panie :stop:

A co do meczu - Vidal MOTM. Zdecydowanie. Ten czlowiek walczy za 3, i jesli jeszcze kilka meczy rozegra tak jak ostatnio, mysle ze jego obecnosc w 11 sezonu Serie A, to wrecz obowiazek.
Mam nadzieje, ze z Palermo wyjdzie Quag i DP w pierwszej 11. Nawet z Vuckiem. W 4-3-3. Palermo ma beznadziejna obrone, wiec nawet przy naszej indolencji strzeleckiej (w kazdym meczu po 15-20 pare strzalow, a wchodzi max 3, czasem 2, 1 a nawet zero) powinnismy ich pyknac, bo nie takie tuzy wchodzily w nich jak noz w maslo, a pare razy ich dupsko zostalo potężnie skopane. Skoro puknelismy Napoli, i to az 3:0, to z Palermo POWINNO (podkreslam POWINNO, a nie BEDZIE) podobnie ;)


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:58

Nie kapuję czemu Boriello gra kosztem Del Piero, mimo, że lubię hejtować Alexa 8)

Vidal jest kosmiczny, mam nadzieję, że za rok, dwa nie połasi się na kase City albo Realu. Bo będą o niego pytać, oj będą...


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:58

ewerthon pisze:Miałem tutaj coś napisać przed meczem do kilku stałych płaczków, ale darowałem sobie. Powiem tyle: CONTE WIE LEPIEJ.
Jak emocje trochę opadną to pewnie znów porozmawiamy sobie na ulubiony temat: "Conte - geniusz czy idiota" :wink: Cóż; jeśli tak to sobie wymyślił to zasłużył na wielkie :bravo: choć oglądanie SSmana w parze z Wuczinim przez 45 min. to był koszmar.

Brawo Vidal <3, brawo zmiennicy, brawo Bonucci (chociaż kolejny raz zdarzył się mu 1 feralny kiks przy 0:0 (na szczęście poprawiony).

\o/\o/\o/\o/ FORZA JUVE !!!!!!!! \o/\o/\o/\o/


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:58

pakman pisze: 19-3 w strzala na bramke !!
Nie wiem jak żeś to naliczył, ale whoscored.com podaje 27(!) do 7.


Zablokowany