Serie A (30): JUVENTUS 3-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 14:49

pumex pisze:Jeśli faktycznie Conte postawi na 3-5-2, to nie liczcie, że Pepe zastąpi Caceres (o ile w ogóle zastąpi. Pepe jest tragiczny, ale Conte mu ufa). Będzie to albo Lichtsteiner, który niestety takiej taktyki nie ogarnia
Conte tak ufa Pepe, że wczoraj właśnie po to go zdjął i zmienił taktykę, żeby Caceres pomykał po prawej stronie częściej.

Lichtsteiner nie ogarnia 3-5-2? Pierwsze słyszę. To, że ostatnio spuścił trochę z tonu nie znaczy, że nie ogarnia ustawienia, w którym prędzej przecież grał świetne mecze.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 15:00

alina pisze: Biorąc pod uwagę slabszą formę Lichta wiosną, możnaby na dłużej zatrzymać Caceresa w pierwszej '11'.
1. Można by.
2. Ja to bym chciał zobaczyć jak sobie poradzi na lewej. Paolo - łap grypę na tydzień, czy coś.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 15:05

yanquez pisze:
alina pisze: Biorąc pod uwagę slabszą formę Lichta wiosną, możnaby na dłużej zatrzymać Caceresa w pierwszej '11'.
1. Można by.
2. Ja to bym chciał zobaczyć jak sobie poradzi na lewej. Paolo - łap grypę na tydzień, czy coś.
ad 1. poczułem się autentycznie urażony, że sobie pomyślałeś, że nie wiem jak to się pisze.
ad 2. też bym z ciekawości zobaczył, ale PDC mi pasuje na lewej.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 15:07

Ouh_yeah pisze:Lichtsteiner nie ogarnia 3-5-2? Pierwsze słyszę. To, że ostatnio spuścił trochę z tonu nie znaczy, że nie ogarnia ustawienia, w którym prędzej przecież grał świetne mecze.
Wnioskuję po tym, że spadek formy (?) Lichtsteinera dziwnym trafem zbiegł się akurat z częstszym graniem formacją 3-5-2, nieprawdaż? A może nie był to spadek formy, tylko niekumanie tego systemu... :think: Jak wróciliśmy do 4-3-3, Rysiek znowu jakby odżył. Dziwne...?
yanquez pisze:Ja to bym chciał zobaczyć jak sobie poradzi na lewej. Paolo - łap grypę na tydzień, czy coś.
Zostaw go. Dopóki prezentuje się nieźle (tak jak ostatnio), niech sobie biega po tej lewej stronie. Oby ta dobra dyspozycja trwała jak najdłużej


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 15:07

A tak swoją drogą: porównanie najlepszych strzelców obu drużyn nie wypada szczególnie pozytywnie dla nas :smile:

Zatrzymanie Cavaniego - oto podstawowa troska na ten mecz.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 15:12

deszczowy pisze:Zatrzymanie Cavaniego - oto podstawowa troska na ten mecz.
Ja tam bym wolał, żeby nasi najbardziej skupili się na Lavezzim :pray:


Obrazek
jaqb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2008
Posty: 148
Rejestracja: 03 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 15:15

pumex pisze:
yanquez pisze:Ja to bym chciał zobaczyć jak sobie poradzi na lewej. Paolo - łap grypę na tydzień, czy coś.
Zostaw go. Dopóki prezentuje się nieźle (tak jak ostatnio), niech sobie biega po tej lewej stronie. Oby ta dobra dyspozycja trwała jak najdłużej
radzi sobie nieźle, ale wrzutki to mu ostatnio nie wychodzą, może to pepe przenosi jakoś wirus :wink: u paolo to na razie 1. faza - dośrodkowania-przerzuty, wkrótce przyjdzie faza 2. - obijanie obrońców po nerach :smile:


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 15:30

Jak dla mnie to Napoli to najtrudniejszy przeciwnik dla nas. Musimy się spiąć i od początku do końca panować na boisku. Mam nadzieję na wygraną, choć i remis nie byłby złym wynikiem. Stawiam na 2 : 1 dla nas po zaciętym spotkaniu.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 15:35

deszczowy pisze:Co nie zmienia faktu, że jest to ciągle groźne Napoli ;) Ale:
- jeśli upilnujemu Cavaniego,
- jeśli wyłączymy z gry Lavezziego,
- jeśli Vucinić zagra lepiej, niż wczoraj

to mamy szansę na trzy punkty. Tylko jakoś dużo się zrobiło tych "jeśli" :/
Pytanie mam do Ciebie jedno - czy Ty przypadkiem nie demonizujesz? :smile:

Napoli to groźna drużyna, ma znakomity atak, bla bla bla... Patrząc na formę obu drużyn w ostatnim czasie śmiem stwierdzić, że Napoli na naszym tle wypada blado. Grają przeciętnie, co potwierdziło wczorajsze spotkanie z Catanią, w którym to goście robili lepsze wrażenie i Napoli było momentami bezradne. Mam wrażenie, że w drużynie z Neapolu zaczynają pojawiać się oznaki zmęczenia sezonem.

Będziemy faworytem tego meczu. Łatwo nie będzie, ale ostatnio naprawdę gramy bardzo dobrze, a Napoli na wyjazdach to inna bajka.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 15:45

pablo1503 pisze:
deszczowy pisze:Zatrzymanie Cavaniego - oto podstawowa troska na ten mecz.
Ja tam bym wolał, żeby nasi najbardziej skupili się na Lavezzim :pray:
Dokładam się do tego.

Lavezzi to ostatnio klucz do sukcesu.

Cieszy Mnie nasza forma i jej brak u nich aczkolwiek na mecze z nami wszyscy sie podwójnie spinają ;/

Liczę że nasz stadion zrobi Swoje i wygramy 2:1.

Cavani zarzucił brak woli zwyciestwa swoim kolegom. Oby było tak i z nami. Brak Maggio bedzie dodatkowym Atutem i pozwoli skrzydłowym na więcej.

Przez ten świetny sezon zaczynam myśleć o Niedzieli w Poniedziałek. Masakra.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 17:38

Ta kolejka może być bardzo ważna dla nas, bo jeśli Milan nie straci pkt z bardzo mocną Catanią w 2012 roku to chyba nie mamy co marzyć o mistrzostwie.
Niby już pogodziliśmy się z rolą wicemistrza ale wiadomo że apetyt rośnie w miare jedzenia i po dwóch kolejnych zwycięstwach w lidze do zera ambicje rosną.

Co do samego meczu to Napoli nie jest tak mocne jak rok temu, jeśli zagramy tak jak z Interem w II połowie to zainkasujemy kolejne trzy punkty! Fajnie byłoby znowu ujrzeć Alexa chociaż na te 30 minut.

Stawiam 3-1!
FORZA JUVE!!


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 17:46

^FAZZI^ pisze:Ja po raz kolejny w tym sezonie dużo większe obawy mam przed meczem z Napoli, niż przed meczami z obiema mediolańskimi ekipami....
ja tak samo, nie wiem czemu ale zawsze najbardziej z całej ligi obawiam sie meczu z Napoli ;/;/ myśle, że nie wygramy tego niestety;/ 3 mecz z rzędu ?


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 18:00

Dobry Mudżyn pisze:Moze zagramy z Padoinem na lewym skrzydle
Przecież on sobie totalnie nie radzi na skrzydle. Też uważam, ze wypadaloby zastapic Pepe kims w lepszej dyspozycji, bo chlopak niestety jest kompletnie wypalony i bezproduktywny, jednak znajac Conte, to wlasnie Simone obejrzymy od poczatku.
Co do ustawienia, osobiscie boje sie tego 3-5-2 od poczatku... Tak jak wspominaliscie wczesniej, czesciej chyba ta formacja sie nie sprawdza, niz daje nam mozliwosc kontrolowania meczu. Jestem za 4-3-3 i ewentualna zmiana na 3-5-2 (jak wczoraj, z tymże z Caceresem na stoperze zamiast Bonucciego).
Tez sie boje tego meczu, co wiecej, to wlasnie Napoli wskazywalem jako zespol, z ktorym zaliczymy pierwsza porazke w tym sezonie. Ale patrzac na ostatnia forme obydwu zespolow smiem twierdzic, ze moje przypuszczenia sie nie sprawdza (przynajmniej mam taka nadzieje...).
Ciezko mi przewidziec wynik, ale sadze, ze na pewno stracimy bramke. Sek w tym, zebysmy zdazyli strzelic ich wiecej, niz stracic.
Najwazniejszy mecz sezonu, strata punktow tutaj to chyba koniec marzen o mistrzostwie.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 22:53

Jestem optymistą przed tym spotkaniem. Jesteśmy na fali, Napoli dołuje, myślę, że spokojnie stać nas na 3 pkt. tym bardziej, że gramy u siebie. Milan jak ma stracić pkt to teraz, później będzie tylko trudniej. Catania ostatnio bardzo ładnie 4 zwycięstwa pod rząd u siebie w tym z Fiorą i Lazio. Milan wiadomo będzie po ciężkich bojach w środku tygodnia z Barceloną, chodź dalej nie mogę przeżyć jak frajerska jest Roma ... :angry:

Nie oglądamy się na innych tylko wygrywajmy!


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 23:14

a tak spojrzalem na tabele czolowych lig europejskich, to nie tylko wyrozniajace jest to, ze Juventus (poki co) jako jedyny nie przegral w Europie, ale takze to, ze obok Borussi D. i Benfiki mają najmniej straconych bramek w sezonie (3 druzyny rowno po 17 bramek straconych) niech te nasze dobre statystyki trwają, trwają jak najdluzej;)


Zablokowany