Serie A (30): JUVENTUS 3-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 11:32

Supersonic pisze:
pan Zambrotta pisze:
Supersonic pisze: bo Alex potrafi grać wspaniale o każdej porze roku i jesienią i zimą (Roma, Bologna itd.)
:roll: skrzętnie pomijasz to, kiedy kopał się po czole, czy wtedy miałeś bana na Sopcasta?
Podaj nazwisko jokera na przyszły sezon: pensja milion, wymagania-
:puck: wykształcenie minimum średnie
:puck: 3 letnie doświadczenie w branży, pozycja napstnik
:puck: język włoski biegły w mowie i piśmie
:puck: boiskowe cwaniactwo,
:puck: dobra technika użytkowa,
:puck: posiadanie walorów marketingowych - ktoś tam musi Cię lubić, ktoś musi kupić Twój t-shirt.

mile widziane- zdolności paranormalne- np. wybudzanie kogoś ze śpiączki.
nie mile widziane- chodzenie do fryzjera do którego chodzi każdy-kto-kiedyś-grał-w-Romie
tak z Ciebie komik Tadzio Drozda, a nie odpowiedziałeś na moje pytanie :D typowe dla fanbojów ADP
spadam stąd, bo nic sensownego nie da się wynieść z tej dyskusji, zacietrzewieni będą zacietrzewienić :stop:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 11:39

Nie przemawia do mnie argument mówiący o charyzmatycznym liderze i ważnym głosie w szatni.

Jakiś czas temu Conte wyleciał na trybuny a drużyna remisowała w ostatnich minutach meczu. Co robi charyzmatyczny lider drużyny i szatni Del Piero? Siedzi na ławce smętnym wzrokiem wpatrując się w boisko.
Naprawdę wierzycie w to, że Del Piero trzęsie obecną szatnią Juventusu? Nie widziałem w tym sezonie ani jednego dowodu, który mógłby na to wskazywać.

Zresztą Conte wszystkich w szatni miażdży swoją osobowością. To on jest główną postacią tej drużyny.


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 11:52

Świetny wynik, ale na mnie robi wrażenie to jak całkowicie wyłączyliśmy z gry Napoli w drugiej, ale także w pierwszej połowie. Nawet jeśli w pierwszej w ataku słabo to taktycznie świetny cały mecz.


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 11:58

Dla mnie Alex powinien zostać. Widać przecież, że jak nie idzie to na końcówkę warto go wpuścić. Joker z niego idealny. Jako ten siódmy napastnik w trójzębie pasuje świetnie. Tylko pewnie Alex może chcieć spróbować czegoś innego.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 12:32

Jeszcze dwie sprawy odnośnie meczu, po tym jak już emocje opadły: podziwiam charyzmę Conte - pamiętacie moment jak schodził nasz super-strzelec Borriello? Cały stadion gwiżdże. Conte się odwraca, macha rękami i zaraz kibice zaczynają bić brawo. Skoro cały stadion, który ma z trenerem znikomy kontakt, tak grzecznie wykonuje "polecenia" to teraz pomyślcie jak to wygląda w szatni. Uwielbiam tego gościa. Druga sprawa: Vidal. Jeszcze niedawno strasznie zazdrościłem Milanowi Boatenga. Po wczorajszym meczu już mi przeszło... :)


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 12:50

Wszyscy oprócz Boriello i Vucinicia zagrali świetnie :ok: . Najbardziej cieszy mnie nasza gra w obronie, w której zagraliśmy po prostu PER FE KCYJ NIE. Brawo.


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 13:09

Bardzo dobra gra zespołu. Cieszy sposób gry w obronie. O dziwo nawet Bonucci nie zrobił żadnej gafy jak normalnie ma w zwyczaju. :lol: Mam nadzieję, że teraz z Palermo będzie tak samo. Niestety Boriello jak zwykle przeszedł obok meczu nic nie pokazał nawet nie wiem czy oddał jakikolwiek strzał w kierunku bramki. No cóż ważne, że to nie zaważyło na grze naszej drużynie która zagrała świetne zawody :D


FORZA JUVE
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 13:21

Jesteśmy w wielkiej formie. Dość często oglądam Napoli w tym sezonie i słabszych Azzurrich, niż we wczorajszym meczu, to nie widziałem. Nawet rewanż z Chelsea lepiej im wypadł.

Vidal jest wielki. Jego bramka powinna być na redtubie.

Forza Juve! Scudetto wciąż możliwe!


Football Highlights

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2011
Posty: 36
Rejestracja: 23 października 2011

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 14:13

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Juventus - Napoli (skrót meczu)


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 14:59

Ma ktoś linka do tego jak Conte ucisza kibiców przy zmianie Borriello?


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 15:53

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Juve, a w szczególności cała formacja defensywna. W pierwszej połowie zawiedli Boriello i Vucinic, ale po przerwie nie można mieć do nikogo pretensji. Lichy troche spóścił z tonu w porównaniu z początkiem sezonu, ale przecież są zmiennicy :-)

W końcu trochę szczęscia miał Quagiarella, bo jednak strzelał na krótki słupek ...

Ouh_yeah piszesz, że nie przemawia za tobą to, że Alex = lider, to może przeczytaj wypowiedź Chielliniego :P Może i Del Pierro nie trzęsie szatnią, ale na pewno dużo w niej znaczy, a samo trenowanie z osobą tak oddaną klubowi pozytywnie nastawia cały zespół. Nie tylko dla kibiców ADP = Juventus, dla zawodników może być podobnie ;]

Ktoś wie, czy w przypadku remisu punktowego na koniec sezonu, liczy się wynik bezprośredni między drużynami czy lepszy bilans bramkowy ?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 16:04

jeshu pisze:Ktoś wie, czy w przypadku remisu punktowego na koniec sezonu, liczy się wynik bezprośredni między drużynami czy lepszy bilans bramkowy ?
Liczą się bezpośrednie mecze i to jest naszą przewagą ;)


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 18:33

Widze wrzawe nt. Alessandro Del Piero. Niepodwazalnym jest, ze stary Alex robi milion razy wiecej niz spruchnialy kloc i kloda w jednym - Boriello.
Niestety realia sa takie, ze Conte nie daje mu za duzo pograc (co jest niepojete patrzac na powyzej wspomnianego kloca), a nasz poczciwy Alex chce jeszcze grac. W zwiazku z tym albo opusci nas po sezonie i uda sie do USofA, albo Conte zmieni podejscie i bedzie mu dawal czesciej ostatnie 30minut gry, bo o podstawie nie moze byc mowy. Conte to dobry trener, ma charyzme i jaja, ale tez strasznie zakuty łeb.

Wynik mnie pozytywnie zaskoczyl, ale po ogolnej ekstazie, ze juz jestesmy najlepsi na swiecie, mam takie pytanie: czy wczoraj naprawde Juve gralo taki majstersztyk, czy to Napoli bylo/jest juz zmeczone sezonem, a do tego mialo swoj slabszy dzien? Prosze o kulturalne odpowiedzi.

PS. Glupia karta Lichta.
PS2. Boriello sie nadaje do roli zolnierza II wojny swiatowej. Taki mi sie jego wczorajszy stajl kojarzy.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 18:37

Jacky pisze:wczoraj naprawde Juve gralo taki majstersztyk, czy to Napoli bylo/jest juz zmeczone sezonem, a do tego mialo swoj slabszy dzien?
Nie wiem, ale to pytanie stawialiśmy sobie po Lazio, po Palermo, po Milanie, po Interze (nawet dwa razy), jak również stawiamy teraz. To daje do myślenia :)


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2012, 19:15

Bonucci wczoraj zagral bardzo dobrze i nie mowie tutaj o golu, ktory byl przypadkowy, ale jak mowi eurosport, ktory wybrał go do 11 tygodnia, mial 100% udanych odbiorów.

Tutaj źródło


Forza Juve!
Zablokowany