Serie A (30): JUVENTUS 3-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:40

Obrazek

Vidal zdecydowanie Man of the match
Ostatnio zmieniony 01 kwietnia 2012, 22:41 przez fazzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:40

czas na rym wieczoru: Przy golu Vidala będę fapił do rana.
Dziękuję :-D


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:41

Magiczna gra Juve, magiczny Vidal, magiczny Alex. Boriello niech płonie !! :twisted:


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:41

:bravo: za druga polowe. Vidal kosmos. Alex z Palermo musi zagrac przynajmniej 45 minut.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:41

Zero, 0 strzałów w światło bramki ze strony Napoli...
Druga połowa po raz kolejny masakryczna dla Nas. Gra Vidala po prostu wgniata w fotel. Najlepszy na boisku.

Del Piero w ciągu 10min na boisku pokazał milion razy więcej niż Boriello w ciągu wszytskich meczów w Juve. Conte ogarniaj się!!!
Brawo dla kibiców za gwizdy na Marco.


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:41

Świetna druga połowa. Genialny Vidal i w sumie reszta też świetnie, oczywiście poza Boriello. Forza Juve


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:41

Drugą połowę zagraliśmy PERFEKCYJNIE.
Fabio się przełamał i zdobył fajną bramkę. Vidal zagrał świetny mecz i zwieńczył to bardzo ładną bramką. Ligę Mistrzów już mamy, teraz idziemy po Scudetto ale to będzie cholernie trudne
:puck: Strzał Quagliarelli z połowy boiska :shock:
:puck: 15 sekund na boisku i asysta :shock: :shock:
:puck: Del Piero i jego zwody przez ostatnie 10 min. :shock: :shock: :shock:
Brawo! :bravo:

E:
3-5-2 dziś się sprawdziło, zwłaszcza w defensywie, która zagrała fenomenalnie.
Ostatnio zmieniony 01 kwietnia 2012, 22:42 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:42

Strzał Quagliarelli z połowy boiska
To był chyba Vucinic.

Ależ rozwalcowaliśmy Napoli. Miazga!


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:43

Wspaniały wieczór z Juventusem ! To co gra Vidal to coś pięknego , ten chłop haruje za trzech i na dodatek świetnie w ofensywie - MISTRZ !
Del Piero przez 10 min zrobił więcej niż Borriello przez cały mecz ...
Brawo dla Quaga za gola ;) Bonucci dzisiaj bardzo dobrze i pewnie ;)

FORZA JUVENTUS !
Ostatnio zmieniony 01 kwietnia 2012, 22:43 przez KondzioJuveFans, łącznie zmieniany 1 raz.


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:43

ALEX DEL PIERO DO KOŃCA KARIERY W JUVE!!!
Jak się go pozbędą to im nigdy tego nie wybaczę.
45 min DEL PIERO i 45 FABIO Q.
Boriello nie zasługuję na grę w JUVE. Drewniak o wyglądzie Hitlera. Wkurza mnie jak na niego patrze.
Bardzo dobrze VIDAL, BARZAGLI <3, bardzo dobra zmiana Caceres.
Del Piero powinien grać min 45 min w każdym meczu. To co on wyprawia... Jak oni grają. Mam nadzieje, że tak będzie do końca sezonu... :bravo: :pray: :dance: :shock:


Obrazek
eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:43

Jezu jak ja się cieszę. Gdy widziałem naszą grę w drugiej połowie mogłem być dumny. Teraz tylko modlić się aby Boriello już w pierwszym składzie nie wyszedł.


Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy!
Giampiero Boniperti
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:44

Kubba pisze:Del Piero w ciągu 10min na boisku pokazał milion razy więcej niż Boriello w ciągu wszytskich meczów w Juve. Conte ogarniaj się!!!
Brawo dla kibiców za gwizdy na Marco.
Przyjacielu - zero przemnożone przez nawet milion, nadal pozostałoby zerem :smile: Gdyby Alex miał lepszą kndycję...ale i tak 'prezes wyraził się chyba dosć jasno o jego przyszłosci' :angry:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:44

Juz mialem w przerwie to napisac, ale Borriello sie wknocil w moj wpis. No ale teraz szansy nie zmarnuje :prochno: Swietne zawody Vidala i Marchisio! To oni dzisiaj ciagneli Nasza gre do przodu, to oni skonstruowali decydujaca bramke. Pirlo troszke slabiej, chociaz tez ponizej pewnego poziomu - wysokiego - nie zszedl. Slabiej za to atak. O Borriello juz pisalem, ale Vucinic rowniez niczym nie zachwycil. Chociaz gdyby wpadl ten lobik z 50 metra, to murawany kandydat do bramki sezonu.

Dobre zmiany Conte! Kazdy cos wniosl. Caceres bardziej pasuje do gry kombinacyjnej, niz Lichy. Quagliarella mial kupe szczescia przy strzale (blad bamkarza) a Del Piero momentami wygladal jak za starych, dobrych lat. Bardzo dobry wystep takze calego Naszego bloku obronnego. Napoli mialo przez caly mecz moze jedna dobra sytuacje i to wszystko. Irytowal mnie momentami tylko De Ceglie, ktory choc lepiej wrzuca od Estiego, to czasami konczyl dzisiaj akcje strzalem okrutnie niecelnym, niczym Paragwajczyk.

No coz, zostalo 8 kolejek do konca, mamy dwa punkty straty do lidera i 11 punktow przewagi nad 3 Lazio... Nie odwaze sie jeszcze powiedziec, ze walczymy o mistrza, zeby nie zapeszac, ale w LM juz chyba grac bedziemy. Ciesza 3 punkty, zwlaszcza w takim meczu, bo zwyklismy marnowac takie swietnie okazje do zblizenia sie do lidera.
Ostatnio zmieniony 01 kwietnia 2012, 22:46 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Franusss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:44

Chyba widać kto powinien wychodzić w pierwszym składzie :)


"Nie jestem najlepszy na świecie, ale nie ma lepszego ode mnie."

José Mourinho

JUVE JUVE FORZA JUVE !
ARM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 49
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:45

Świetny mecz w drugiej połowie drugiej połowy ;-)!
Zawodnik meczu po raz kolejny Vidal! Rozegrał się niesamowicie i jest teraz jakby drugim płucem całej drużyny.

Conte mam wrażenie robi wszystko by nie dać Del Piero udowodnić sowej przydatności do zespołu - na szczęście Alex w sposób najlepszy z możliwych udowadnia mu jak wielki popełnia błąd! Brawo Ale :!:

FORZA!!!!


Zablokowany