Coppa Italia (1/2): JUVENTUS 2-2 Milan (1-2, 2-2)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 23:37

juventussek pisze:'' Gospodarzedo remisu doprowadzili już jednak w pierwszej części dodatkowego czasu gry. Na strzał z dystansu zdecydował się Mirko Vucinić, który umieścił piłkę w samym okienku bramki strzeżonej przez Marco Storariego.''

Na onecie już eksperci sie wypowiadaja HA HA
To nic, zacytuje sport.pl 'I w końcu się udało! Mirko Vucinić z rzutu wolnego strzela gola dla Juventusu! 2:2'
Oczywiście wchodzę na stronę Milanu i co widzę? Juve słabsze od Lecce, Milan grał bez kilku piłkarzy w podstawowym składzie itp...
A to bije wszystko na łeb. 'Przyćpana, zadowolona morda tej cienkiej trenerzyny Conte'. Dobrze, że oni mają taką maszynę do wygrywania na ławce trenerskiej. :smile:
Jak to jest, że my lubimy/szanujemy Milan, a oni nas tak nienawidzą :think:
Btw. Mediolańczycy ciągle narzekają, że mają szpital w drużynie. Jestem niemalże pewny, że gdyby wszyscy byli zdrowi, to w pierwszej 11 znalazłby się tylko Boateng.


Obrazek
alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 23:37

Nedved1983 pisze:masakra, to co wyrabia nasza defensywa w 2 polowie... :angry: :angry: :angry: mam nadzieje że Barzagli szybko wróci. Borriello to pomyłka, wiem czemu Conte go wpuścił, ale to nie miało prawa się udać. Milan nas zdominował w środku pola, naszym nie chce się biegać, myślami już chyba byli w finale. boje się karnych, już widzę jak Borriello pudłuje.
1 porażka w tym sezonie za nami, dobrze że w CI a nie w serie a
Gratuluje wiary w drużynę której kibicujesz...to "1983" w Twym loginie to chyba walnałeś date urodzin Twych rodziców bo innego wytłumaczenia nie widzę.Na szczęście gdy gra Juve nigdy nie wyłączam TV przed końcowym gwizdkiem.
PS. Cieszy mnie dobra postawa Del Piero w tym meczu...no i Mirko który chyba tym golem zamknął usta wielu kibicom Juve, którzy nie byli do niego przekonani.


"Ci piłkarze są zwycięzcami i są niezdolni tylko do zwykłego brania udziału w grze - oni chcą wygrywać."-Claudio Ranieri
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 23:38

Ouh_yeah pisze:Vucinic bramkę dedykuje tym, którzy twierdzą, że nie potrafi zrobić różnicy.
Pewnie jutro się dowiemy jakim to Milan rezerwowym składem grał bo w końcu nie było Pato i rzeźnika Van Bommela :lol:
O tym będziesz się mógł pewnie dowiedzieć jeszcze dzisiaj od zahora. Wyręczę go i ostudzę Twoje emocje - Vucinić zrobił taką rzecz jednorazowo, a ile robiłby Aguero bądź Rossi?

:smile:

Najgorsze za nami. W finale powinno pójść łatwiej.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 23:38

Mamy finał to najważniejsze :D

I nie przegraliśmy meczu, w fazie pucharowej są inne zasady, więc jak milaniści sie plują to ich problem.

Bardzo dobry mecz, zacięty i naprawdę trudny. Walka na całego. A mi net padł przed 2 połową dogrywki, ile ja się nakląłem wtedy :angry: i wrócił dopiero na sam koniec, ale szczęśliwy koniec

Boriello jak zwykle porażka, De Ceglie się wyrobił, od kilku spotkań gra naprawdę nieźle. Vucinic man of the match, bramka miazga 8)

Czekamy na przeciwnika w finale, w sumie obojętne z kim, ale lepiej byłoby wygrać z Napoli.


Z Juve na dobre i złe!
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 23:38

Odniosłem wrażenie, że po golu Vucinica jakoś dziwnie cicho było na stadionie :) Chyba ludzie, świadomi tego, że Juventus lubi tracić bramki znienacka woleli doczekać do końca.
A po za tym nie rozumiem dlaczego Del Piero nie może zagrać jednego pełnego meczu. Zawsze musi schodzić. Że już nie wspomnę, że Conte mógł go wpuścić w meczu z Fiorentiną gdzieś w okolicy 3 gola.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 23:38

Dobry dzień dzisiaj :)
Kuchenki i AC Milan wyeliminowane :).
Jutro się okaże z kim zagramy w finale :).
Oby Boriello już nigdy więcej nie wystąpił w biało czarnej koszulce :pray:.


Obrazek
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 23:39

@D@$ pisze:
zahor pisze:Lichtsteiner rozgrywa kapitalne zawody, szkoda że zabraknie go na Inter. No i Del Piero ... Kto wie czy Conte nie miał w rękawie asa, który mógł dał nam scudetto.
Chyba w złym momencie to napisałeś bo gol na 1:1 trochę na jego konto.
Niezbyt- w tej akcji z przodu został Chellini, wiec parę stoperów robili Licht i Bonuc, a prawą obronę obstawiał Pepe. I to on odpuścił wbiegającego Mesbaha. Gdyby choć krzyknął Stefanowi, który mógł to sięgnąć, bramki by nie było.

Dajcie spokój Boriello- nie zasługuje na bycie w Juve, zmarnował dobrą sytuację, też waliłem głową w stół z tego powodu. Ale w dogrywce praktycznie się nie zatrzymywał, non stop naciskał na obrońców Milanu i utrudniał im rozegranie. Zagrał słabo, ale do zwycięstwa się w jakiś tam sposób przyczynił. Za 500k na pół roku może być. Jeśli go wykupią, osobiście pojadę do Turynu i powystrzelam.
Tylko pytanie- skoro Conte chciał mieć napastnika, który mu zabiega przeciwnika, to czemu nie Fabio? :think:

Swoją drogą zarówno Alex jak i Martin zagrali dziś bez swoich typowych przywar- DP był szybki i nie odpuszczał, a Caceres grał z głową i dobrze się ustawiał. :bravo: dla obu


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 23:39

-Adiamo Roma! Jedziemy na Rzym!!
- Mirko dziś genialnie, grał i czuł sie pewnie i ta brama czapki z głów!
-Aleks brawo za bramkę cieszył się jak dziecko zresztą nie tylko on, ja z nim!!
- Borielo wstydu nie masz, mam nadzieje że tym meczem podzieli los Estiego! kolejna kłoda, na trybuny z nim!!!!
- ten mecz pokazal ze nie mamy skrzydłowych! Pepe i Giak słabo (zaangażowanie to nie wszystko) nie na LM i mistrza!
-trochę więcej skuteczności i wygrali byśmy wyżej, nie potrzebnie się zaczeliśmy bronić od 70min
- Cudowny awans!
:D Brawo Ragazzi :bravo: :bravo:
i duże brawa za oprawy :!: :bravo: na Sud nawet dwie! i cały stadion biało-czarny! :bravo:
Ostatnio zmieniony 20 marca 2012, 23:45 przez charles, łącznie zmieniany 1 raz.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 23:41

SKAr7 pisze:
@D@$ pisze:
zahor pisze:Lichtsteiner rozgrywa kapitalne zawody, szkoda że zabraknie go na Inter. No i Del Piero ... Kto wie czy Conte nie miał w rękawie asa, który mógł dał nam scudetto.
Chyba w złym momencie to napisałeś bo gol na 1:1 trochę na jego konto.
Niezbyt- w tej akcji z przodu został Chellini, wiec parę stoperów robili Licht i Bonuc, a prawą obronę obstawiał Pepe. I to on odpuścił wbiegającego Mesbaha. Gdyby choć krzyknął Stefanowi, który mógł to sięgnąć, bramki by nie było.
A przypadkiem Bonucci nie złamał tam linii spalonego? Jeden ze środkowych obrońców ewidentnie to zrobił i mi wydawało się że to właśnie był Bonucci.


★ ★ ★
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 23:44

Obrazek :D

Wie ktos, jak z nasza seria 'bez porazki'? Nie, zeby mnie to jakos w tym momencie specjalnie interesowalo, ale chyba wedlug regul zaliczylismy pierwsza porazke w tym sezonie.


Obrazek
Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 23:45

alex_pl pisze:
Nedved1983 pisze:masakra, to co wyrabia nasza defensywa w 2 polowie... :angry: :angry: :angry: mam nadzieje że Barzagli szybko wróci. Borriello to pomyłka, wiem czemu Conte go wpuścił, ale to nie miało prawa się udać. Milan nas zdominował w środku pola, naszym nie chce się biegać, myślami już chyba byli w finale. boje się karnych, już widzę jak Borriello pudłuje.
1 porażka w tym sezonie za nami, dobrze że w CI a nie w serie a
Gratuluje wiary w drużynę której kibicujesz...to "1983" w Twym loginie to chyba walnałeś date urodzin Twych rodziców bo innego wytłumaczenia nie widzę.Na szczęście gdy gra Juve nigdy nie wyłączam TV przed końcowym gwizdkiem.
PS. Cieszy mnie dobra postawa Del Piero w tym meczu...no i Mirko który chyba tym golem zamknął usta wielu kibicom Juve, którzy nie byli do niego przekonani.
nie wyskakuj mi z takimi tekstami. oczywiście 2 polowe zagraliśmy wybitnie, naszej defensywy nie sforsowała by nawet sama Barcelona, Borriello za ten mecz powinien dostać złotą piłkę. a nasi zawodnicy są w takiej formie strzeleckiej że żadne karne nam nie straszne były.i nie wyskakuj mi z brakiem wiary. i powiedz mi gdzie napisałem że wyłączyłem mecz przed końcem?


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 23:46

bendzamin pisze: Wie ktos, jak z nasza seria 'bez porazki'? Nie, zeby mnie to jakos w tym momencie specjalnie interesowalo, ale chyba wedlug regul zaliczylismy pierwsza porazke w tym sezonie.
Myślę że będzie się o tym dużo dyskutować i chyba nigdy nie ustalimy tego tak do końca. Faktem jest że gdyby dzisiaj ktoś postawił u bukmachera na zwycięstwo Milanu, to by wygrał.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 23:46

bendzamin pisze:
Wie ktos, jak z nasza seria 'bez porazki'? Nie, zeby mnie to jakos w tym momencie specjalnie interesowalo, ale chyba wedlug regul zaliczylismy pierwsza porazke w tym sezonie.
Jak na mój chłopski rozum, mecz trwa do jego całkowitego zakończenia (odkrywcze, co nie? :smile: ). Dlatego jeszcze nie przegraliśmy...


Football Highlights

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2011
Posty: 36
Rejestracja: 23 października 2011

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 23:47

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Juventus - AC Milan (skrót meczu)


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2012, 23:47

Nedved1983 pisze: nie wyskakuj mi z takimi tekstami. oczywiście 2 polowe zagraliśmy wybitnie, naszej defensywy nie sforsowała by nawet sama Barcelona, Borriello za ten mecz powinien dostać złotą piłkę. a nasi zawodnicy są w takiej formie strzeleckiej że żadne karne nam nie straszne były.i nie wyskakuj mi z brakiem wiary. i powiedz mi gdzie napisałem że wyłączyłem mecz przed końcem?
Tak to już jest ostatnimi czasy że wystarczy wygrać bądź jak dziś ugrać i większość widzi same plusy. A jak ktoś coś wytknie to jest be. Przyzwyczaiłem się więc i Ty musisz :] Choć widząc dzisiejszą euforie jaka tu panuje ograniczyłem się tylko do krytyki sędziego.


★ ★ ★
Zablokowany