Serie A (28): Fiorentina 0-5 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 13:02

Obrazek Obrazek Obrazek

mecz 28 kolejki Serie A: Fiorentina – JUVENTUS

Czas:

17.03.2012 (sobota) godzina 20:45

Miejsce:

Florencja - Stadio Artemio Franchi (47 300)

O przeciwniku:

Forma u siebie:
Zwycięstw: 7
Remisów: 3
Przegranych: 3


Ostatnie mecze:
(11.03.2012) - Catania 1:0 Fiorentina
(7.03.2012) - Parma 2:2 Fiorentina
(4.03.2012) - Fiorentina 2:0 Cesena


Najlepszy strzelec:
Stevan Jovetic (12 goli)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Juan Vargas
Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli:

. 2. Juventus
...
. 15. Fiorentina


JUVENTUS:

Forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 5
Remisów: 9
Przegranych: 0


Ostatnie mecze:
(11.03.2012) – Genoa 0:0 JUVENTUS
(7.03.2012) – Bologna 1:1 JUVENTUS
(3.03.2012) – JUVENTUS 1:1 Chievo


Najlepszy strzelec:
Alessandro Matri (10 goli)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Andrea Pirlo
Obrazek

Mecz na żywo w TV:

Obrazek

Arena Sport 4 (serbia)
C+ Sport 1 (denmark)
C+ Sport 3 (norway)
C+ Urheilu (finland)
C+ Weekend (poland)
Canal 9 (norway)
Digi Sport (cze/svk)
Digi Sport+ (hungary)
Sky Sport 1 (italy)
Sport TV3
SuperSport 5 (za)
TRK Futbol+
TV4 Sport (sweden)
~ C+ Sport Extra HD
~ C+ Weekend HD
~ Sky Sport 1 HD (italy)



Mecz w Internecie:

http://atdhenet.tv/
http://rojadirecta.me/
http://sport-relacje.pl
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://meczyki.pl
http://www.livescorehunter.com/
http://www.sportlemon.tv/
http://www.sportowadoba.pl/


Przewidywane składy

JUVENTUS
Fiorentina

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


-------------------------------------------------------------------------------------


Czas na wyjazd do Florencji. Doszliśmy do momentu, w którym mamy więcej remisów niż wygranych. O Scudetto możemy już zapomnieć, pozostaje nam walka o 2-gie miejsce. Fiorentina gra u siebie dość dobrze, dodając do tego koszmarną formę naszej ofensywy ciężko liczyć na przełamanie i 3pkt. Plus dla nas jest taki, że być może wróci Chiellini i najprawdopodobniej nie zagra Jovetic.


Obrazek
Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 13:48

Wchodzimy, albo nawet już weszliśmy w fazę, gdzie są już mecze decydujące o mistrzostwie dlatego też ten mecz jest absolutnym priorytetem do wygrania. Viola nie jest aktualnie w wysokiej formie, dodatkowo nie zagra Jovetic, więc szanse są :)


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 13:56

ja już nie wiem co sądzić !! z Genoą dobrze graliśmy zabrakło skuteczności, jak ją poprawimy i zagramy z taką samą determinacją to powinniśmy sobie poradzić i zdobyć upragnione 3 punkty !!


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 14:59

Nie ma innej opcji jak zwycięstwo. Pamiętam jak Ranieri wyleciał za serie pięciu albo sześciu remisów pod koniec sezonu, Conte napewno nie wyleci zresztą ja do niego nic nie mam.

Kielon wraca tak ?
Jakie to szczęście było oglądać naszych bez Bonucciego w składzie, niestety trwało to niedługo :( Tak więc bramka w plecy prawie pewna.

Lubie Giaca ale w tym meczu powinien odpocząć bo mu nie idzie, zresztą uważam że lepiej gra jako joker wchodzący w trakcie meczu.

Wczoraj zatrzymał na Frey, w sobote może nas zatrzymać Boruc (tak jak rok temu).

Typ: 1-2.

FORZA JUVE!!


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 17:03

Chciałbym aby nasi w końcu przełamali ten impas i w końcu zaczęli wygrywać mecze. Ten mecz jest jednym z tych w których zawodnicy są dużo bardziej zmotywowani. Mam nadzieję, że to wpłynie na jeszcze lepszą grę naszych. Po ostatnim meczu z Genuą to jestem w miarę spokojny o styl gry tylko aby skuteczność była lepsza i będzie dobrze.


FORZA JUVE
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 17:10

29Juventus29 pisze:zabrakło skuteczności, jak ją poprawimy i zagramy z taką samą determinacją to powinniśmy sobie poradzić
Darius19 pisze:jestem w miarę spokojny o styl gry tylko aby skuteczność była lepsza i będzie dobrze.
Piszecie koledzy o rzeczach oczywistych - jest jasne że Fiorentina nas nie zdominuje, że nie będzie miała przewagi w środku pola i że nie powinna nam władować czterech goli, tym bardziej że nie zagra Jovetić. I równie oczywiste jest że naszą największą bolączką jest ta nieszczęsna skuteczność właśnie i jeżeli pogubimy kolejny raz punkty, to najpewniej właśnie z tego powodu - spędzimy 90% czasu gry pod ich polem karnym ale nikt nie znajdzie sposobu na pokonanie Boruca. Oby nie.


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 17:24

Wchodzimy w decydujaca faze sezonu. Nastepne 5 kolejek wg mnie zdecyduje o tym czy zagramy w przyszlej edycji LM (trzecie miejsce to jak dla mnie szansa 50/50 na wystep w fazie grupowej). Kazde zwyciestwo jest na wage zlota, w spotkaniu z Genoa widac bylo znaczacy postep w konstruowaniu akcji - co z tego skoro nie mamy zawodnikow bedacych w stanie je wykanczac. Dodajmy do tego bedace w niesamowitej formie napoli, a takze lazio i udine depczace nam po pietach i robi sie bardzo nieciekawie. Mimo wszystko wierze w finisz na 2gim miejscu - uda sie to jednak tylko w wypadku znaczacej poprawy skutecznosci w ataku. Wniosek z tego taki, ze to wlasnie napastnicy moga nas wprowadzic do LM albo nas jej pozbawic.


Make friends for life or make hardcore enemies!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 17:50

Darius19 pisze:Po ostatnim meczu z Genuą to jestem w miarę spokojny o styl gry
Fenrir pisze:w spotkaniu z Genoa widac bylo znaczacy postep w konstruowaniu akcji
Nie zapominajcie, że Genoa posiada obecnie jedną z najgorszych formacji defensywnych. Od początku sezonu w obronie grają bez ładu i składu, więc nie dziwota, że stwarzaliśmy sobie sytuacje (a i ta nic nie wsadziliśmy). Dla mnie poprzedni mecz to żaden wyznacznik, choć zgadzam się, że nasi zagrali ciut lepiej.
Fiorentina to o wiele bardziej wymagający rywal. Stracili stosunkowo niewiele goli (28 - 4-ty wynik w lidze, tyle co Napoli i Siena), u siebie dali sobie wbić 13 bramek (mniej niż 1 na mecz). Wątpię, żebyśmy mieli chociaż połowę ilości sytuacji do strzelania gola co w meczu w Genui. Do tego Borubar zazwyczaj grając przeciwko nam ma dzień konia. Moim zdaniem ten mecz może bardziej wyglądać jak oba pojedynki ze Sieną, czyli upierdliwa gra Fiory i siermiężna gra z naszej strony. Sorry, ale nie wygląda to na 3pkt dla Juve, choć oczywiście mam na nie nadzieję.


Obrazek
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 18:13

Buffon-Lichy, Caceres, Kielon, DC-Vidal, Pirlo, Marchisio-Pepe, Fabio, Vucinić
stawiam na taki skład, ale pewnie zagra Leo zamiast Martina i Matri za Fabio


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 18:17

Niedługo kursy remisów na juve będą niższe niż 1.5 zł.....


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 19:22

mateusz6 pisze:Buffon-Lichy, Caceres, Kielon, DC-Vidal, Pirlo, Marchisio-Pepe, Fabio, Vucinić
stawiam na taki skład, ale pewnie zagra Leo zamiast Martina i Matri za Fabio
Dokładnie taki skład pomyślałem.Błagam niech Fabio zagra 90 minut. Boriello już więcej szans miał jak on.Nie mogę też patrzeć na Matriego jak marnuje kolejne sutuacje. Ostatnio była dobra gra ale zabrakło szczęścia.Jak wygramy w sobotę zacznie się seria zwycięstw.Z interem wygramy mobilizacją.Zawsze nasi potrafili grać ze złodziehami na 200% .


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 19:38

Sorek21 pisze:
Dokładnie taki skład pomyślałem.Błagam niech Fabio zagra 90 minut. Boriello już więcej szans miał jak on.Nie mogę też patrzeć na Matriego jak marnuje kolejne sutuacje. Ostatnio była dobra gra ale zabrakło szczęścia.Jak wygramy w sobotę zacznie się seria zwycięstw.Z interem wygramy mobilizacją.Zawsze nasi potrafili grać ze złodziehami na 200% .
Cicho cicho wobec komentatora na C+ trzymać takiego zawodnika jak Boriello na ławce kiedy nie możemy strzelić bramki to grzech ( w sumie zgadzam sie z nim lepiej na trybunach :rotfl: )

Co do meczu to pewnie (mam taką nadzieje ) paradoksalnie zaczną sie dla nas mecze w których zaczniemy wygrywać , popatrzmy na tamtą rundę , kiedy glaiśmy z ogórami to remisy . My sie potrafimy wygrywać z przeciwnikami ,którzy się bronią ,a wiec teraz będziemy mogli liczyć na punkty ,choć jest to nienormalne ...


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 19:58

Qrczak pisze: Co do meczu to pewnie (mam taką nadzieje ) paradoksalnie zaczną sie dla nas mecze w których zaczniemy wygrywać , popatrzmy na tamtą rundę , kiedy glaiśmy z ogórami to remisy . My sie potrafimy wygrywać z przeciwnikami ,którzy się bronią ,a wiec teraz będziemy mogli liczyć na punkty ,choć jest to nienormalne ...
Nie byłbym akurat takim optymistą w tej kwestii - przypominam że w meczach z czołówką akurat w rundzie jesiennej napastnicy też nie zachwycali - z Milanem dwa gole strzelił Marchisio, z Interem jednego, zwycięskiego gola z Lazio strzelił Pepe, w Neapolu też trafił on, a oprócz niego Estigarribia, Romę z kolei ubódł Chiellini. Jednym słowem - w przodzie panowała podobna padaka jak teraz, tyle że akurat piłkarze drugiej linii wyręczali napastników. Problem jest taki że Marchisio i Pepe to już nie ci sami piłkarze co kilka miesięcy temu, więc jeżeli Matri i spółka się nie zmobilizują to może być kłopot.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 21:11

zahor pisze: Nie byłbym akurat takim optymistą w tej kwestii - przypominam że w meczach z czołówką akurat w rundzie jesiennej napastnicy też nie zachwycali - z Milanem dwa gole strzelił Marchisio, z Interem jednego, zwycięskiego gola z Lazio strzelił Pepe, w Neapolu też trafił on, a oprócz niego Estigarribia, Romę z kolei ubódł Chiellini. Jednym słowem - w przodzie panowała podobna padaka jak teraz, tyle że akurat piłkarze drugiej linii wyręczali napastników. Problem jest taki że Marchisio i Pepe to już nie ci sami piłkarze co kilka miesięcy temu, więc jeżeli Matri i spółka się nie zmobilizują to może być kłopot.
No padaka w sumie panowała ,ale plusem jest fakt ,że w poprzednim spotkanu w ofensywie graliśmy całkiem nieźle tylko nikt nie potrafił wykończyć .
Ale teraz powinno być łatwiej bo tak jak mówie przeciwnik nie będzie się murował ;p


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 12 marca 2012, 21:15

zahor pisze:Nie byłbym akurat takim optymistą w tej kwestii - przypominam że w meczach z czołówką akurat w rundzie jesiennej napastnicy też nie zachwycali - z Milanem dwa gole strzelił Marchisio, z Interem jednego, zwycięskiego gola z Lazio strzelił Pepe, w Neapolu też trafił on, a oprócz niego Estigarribia, Romę z kolei ubódł Chiellini. Jednym słowem - w przodzie panowała podobna padaka jak teraz, tyle że akurat piłkarze drugiej linii wyręczali napastników. Problem jest taki że Marchisio i Pepe to już nie ci sami piłkarze co kilka miesięcy temu, więc jeżeli Matri i spółka się nie zmobilizują to może być kłopot.
Na dwoje babka wróżyła. Taki Matri zdobył dwa gole z Udinese przez co praktycznie wygrał nam mecz, z Milan jakby nie patrzeć też dwa razy pokonał bramkarza. W pierwszym meczu w nie zagrał (albo nie wszedł w ogóle, albo na minutę już nie pamiętam dokładnie. Z Interem na listę strzelców się nie wpisał, ale udział miał przy obu bramkach. To tak w kwestii "uzupełnienia". Vucinic raczej też uchodzi za akiego, co na ważniejsze mecze się mobilizuje.
Tylko jak upatrywać Fiorentinę? Zespół na pewno z aspiracjami, kilku fajnych grajków mają a jednak nic powyżej środka tabeli od kilku sezonów, dla mnie jedna z większych zagadek osttanich lat i chyba latem będzie tam w końcu mała rewolucja. No ale jakby nie patrzeć, Gilardino wymienili na Amauriego, Jovetic ma kontuzję, dolna połówka tabeli, obecnie ciężko zaliczyć ich do potentatów :]
Rasistą nie jestem, ale wolałbym na ławce tym razem zobaczyć białego blondyna jako jokera.
pumex pisze:Najlepszy asystent:
Juan Vargas
Obrazek
Czyli jednak poziom trzyma i być może byłby bardziej przydatny niż Elia, cóz...
Zastanawia mnie sprawa z Quagliarellą. Nie należę wprawdzie do grona osób którzy uważają że pokazał na razie z lepszej strony niż Matri, ale czemu i z Borriello ostatnio walkę przegrywa?
mateusz6 pisze:Buffon-Lichy, Caceres, Kielon, DC-Vidal, Pirlo, Marchisio-Pepe, Fabio, Vucinić
stawiam na taki skład, ale pewnie zagra Leo zamiast Martina i Matri za Fabio
No Caceres dawał radę nawet, ale też De Cegie i Lichtsteiner jakby mniej aktywni z przodu byli, czyżby go "wyjątkowo" wspomagali?


Zablokowany