Serie A (28): Fiorentina 0-5 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 23:01

I tak jajco z tego będzie, za dużo straty do Milanu ktory widac, ze jest w formie. Dobrze, ze sie przelamali, zle, ze to juz i tak koniec sezonu dla nas. 2 miejsce jest najgorsze z mozliwych. :cry:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 23:02

i mam propozycje pośmiejmy się z Amauriego ktory mówil ze strzeli nam gola :D hahahaha :D


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 23:06

Dobry Mudżyn pisze:I tak jajco z tego będzie, za dużo straty do Milanu ktory widac, ze jest w formie. Dobrze, ze sie przelamali, zle, ze to juz i tak koniec sezonu dla nas. 2 miejsce jest najgorsze z mozliwych. :cry:
Bzdury. Najgorsze dla Juventusu w tym sezonie byłoby miejsce czwarte. Kto by pomyślał w sierpniu ubiegłego roku, że będziemy tak wysoko? Nawet ja, który zwykle patrzę na wszystko optymistycznie nie myślałem tak bardzo realnie o drugim miejscu, aczkolwiek nie wykluczałem go. A dzisiaj można powiedzieć to głośno, że raczej nikt nas już stąd nie zepchnie i zagramy w LM w przyszłym sezonie.
Ostatnio zmieniony 17 marca 2012, 23:06 przez ewerthon, łącznie zmieniany 1 raz.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 23:06

Dobry Mudżyn pisze:I tak jajco z tego będzie, za dużo straty do Milanu ktory widac, ze jest w formie. Dobrze, ze sie przelamali, zle, ze to juz i tak koniec sezonu dla nas. 2 miejsce jest najgorsze z mozliwych. :cry:


Drugie miejsce najgorsze? Bez jaj. Drugie miejsce da nam bezpośrednie miejsce w Champions League a zajkmując trzecie musielibyśmy przebrnąć przez elminacje.
zahor pisze:Zamiast Borriello, a może też zamiast Quagliarelli? Facet był dzisiaj naprawdę daremny, chyba ani razu nie widziałem go przy piłce
No ale co taki FQ ma zrobić skoro nikomu z pomocników nie chciało się pobiec na bramke? Zresztą ja im się nie dziwie.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 23:07

krystiank pisze:i mam propozycje pośmiejmy się z Amauriego ktory mówil ze strzeli nam gola :D hahahaha :D
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Ale w końcu poszliśmy za ciosem.
Brawo !


Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 23:08

Tutaj bramki: http://www.tugagolo.com/2012-03-17-19h4 ... -juventus/

Jak ktoś znajdzie wszystkie w jednym filmiku w miarę dobrej jakości to poproszę ;-)


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 23:16

Panowie ktorzy mi odpisali: Apetyt rosnie w miare jedzenia, i w tym problem. Gdybysmy walczyli teraz jak rowny z rownym z Udinese, Lazio, Interem i kims tam jeszcze o 2-5 miejsca, majac 6 porazek, 9 remisow, i reszte winow, podobnie jak te zespoly, stwierdzilbym, ze 2 miejsce to gigantyczny sukces. Ale jako ze od poczatku sezonu swietnie zarlo, zwlaszcza z dobrymi druzynami, a ogórkowa seria 4 remisow zniszczyla nasza przewage nad umowmy sie LEPSZYM Milanem, to co mam, cieszyc sie z tego co mam? To tak jakbym poszedl na dzi...ewczyny, i mial w portfelu 150 zl, a za 200 zl bylaby ponętna 20stka, a za 150 zl w porządku, ale 40stka i średnia na jeża, to co? Taka sama analogia. Ja jestem bardzo nieszczesliwy z powodu tego 2 miejsca. TYLKO drugiego. Nie wiem, moze mam zbyt duze wymagania, jestem przeambicjonowany, no ale naprawde, po poczatku sezonu, ba, po srodku sezonu, liczylem na wiecej.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 23:17

Filip pisze:Tutaj bramki: http://www.tugagolo.com/2012-03-17-19h4 ... -juventus/

Jak ktoś znajdzie wszystkie w jednym filmiku w miarę dobrej jakości to poproszę ;-)
w HD ;)


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 23:17

Vucinic drugi mecz z rzędu najlepszy piłkarz na boisku. Może się przebudził i będzie ogarniał do końca sezonu już.

Nie wiem jakie gazety/portale czyta Olbrycht ale nazwanie Vucinica najgorszym piłkarzem meczu z Genoą to jakieś nieporozumienie :prochno:

W sumie to nic szałowego nie zagraliśmy.


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 23:18

Wynik cieszy, gra- ciężko powiedzieć. Viola była rozbita i mecz skończył się w zasadzie po bramce Vidala, później był konkurs "kto jeszcze strzeli". Przynajmniej Bonucci żadnego babola nie popełnił i chyba można powiedzieć, że nie zagrał najgorszego meczu. Nawet Pirlo strzelił :)
Mam tylko nadzieję, (tfu, tfu) nasi piłkarze nie wystrzelali się za następne kilka meczy, bo by było nie za ciekawie. Vucinic niezłe zawody rozegrał- bramka, 2 asysty bodajże.

A w pierwszej połowie(20-30 min) 2 Naszych dwóch obrońców tak było zdziwionych że piłka nie odbiła się od Amauriego, że ten im się urwał i nawet dośrodkował(przemilczmy jakość tego dośrodkowania) :P


Football Highlights

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2011
Posty: 36
Rejestracja: 23 października 2011

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 23:18

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Fiorentina - Juventus (skrót meczu)


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 23:19

Lichy zawieszony na mecz z Interem ? Kolejny ciezki mecz juz niedlugo ale to dobrze - nasi sie wtedy mobilizuja :) Szczegolnie Claudio :)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 23:22

Wojtek pisze:
zahor pisze:Zamiast Borriello, a może też zamiast Quagliarelli? Facet był dzisiaj naprawdę daremny, chyba ani razu nie widziałem go przy piłce
No ale co taki FQ ma zrobić skoro nikomu z pomocników nie chciało się pobiec na bramke? Zresztą ja im się nie dziwie.
Nie wiem, wystartować, urwać się obrońcom, pokazać się, doskoczyć w polu karnym do bezpańskiej piłki, pokombinować? Skoro instynkt strzelca, jeżeli taki u Padoina występuje, pozwolił mu tuż po wejściu gdzieś tam dołożyć nogę i strzelić gola, to znaczy że jednak dało się jakoś zaznaczyć swoją obecność. Natomiast Quagliarella dzisiaj nie pokazał absolutnie nic. Zanim go tutaj skrytykowałem upewniłem się trzy razy że on koniec końców na to boisko jednak wszedł, bo widziałem go tylko jak zdejmował bluzę i potem ani razu.

@Dobry Mudżyn
Przykład z kurtyzanami o tyle ciekawy, co jednak nietrafiony. Czemu? Ano temu, że zdecydowanym celem numer jeden Juventusu jest powrót na stałe do Ligi Mistrzów i od niego wszystko jest uzależnione, wszystko się kręci. Forsa, prestiż, możliwość przyciągnięcia lepszych graczy, wzrost medialności, popularności w Europie, większa możliwość sprzedaży naszych graczy - jednym słowem być w LM to kwestia życia i śmierci. A scudetto? Fajnie by było je zdobyć, jasne, ale aż takiej różnicy nie będzie - ani jeżeli chodzi o prestiż, ani jeżeli chodzi o pieniądze. Różnica między miejscem pierwszym a drugim w tym roku jest dla nas dużo, dużo mniejsza niż jak między drugim a czwartym (albo trzecim i porażką w eliminacjach). Nawiązując do twojego przykładu - masz te 150 zeta, ale cieszysz się że po drodze jednak nie poszedłeś na hamburgera, bo jakbyś miał 140 to byś dostał 70-letnią wąsatą Niemkę, która w dodatku okazałaby się potem facetem. A tak masz tego milfa i jesteś zadowolony.
Ostatnio zmieniony 17 marca 2012, 23:28 przez zahor, łącznie zmieniany 2 razy.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 23:23

Dobry Mudżyn pisze:Panowie ktorzy mi odpisali: Apetyt rosnie w miare jedzenia, i w tym problem. Gdybysmy walczyli teraz jak rowny z rownym z Udinese, Lazio, Interem i kims tam jeszcze o 2-5 miejsca, majac 6 porazek, 9 remisow, i reszte winow, podobnie jak te zespoly, stwierdzilbym, ze 2 miejsce to gigantyczny sukces. Ale jako ze od poczatku sezonu swietnie zarlo, zwlaszcza z dobrymi druzynami, a ogórkowa seria 4 remisow zniszczyla nasza przewage nad umowmy sie LEPSZYM Milanem, to co mam, cieszyc sie z tego co mam? To tak jakbym poszedl na dzi...ewczyny, i mial w portfelu 150 zl, a za 200 zl bylaby ponętna 20stka, a za 150 zl w porządku, ale 40stka i średnia na jeża, to co? Taka sama analogia. Ja jestem bardzo nieszczesliwy z powodu tego 2 miejsca. TYLKO drugiego. Nie wiem, moze mam zbyt duze wymagania, jestem przeambicjonowany, no ale naprawde, po poczatku sezonu, ba, po srodku sezonu, liczylem na wiecej.
Gdyby nie te głupie remisy z ogórkami to byśmy mieli kilka pkt przewagi na AC Milanem...i 30 scudetto było by w zasięgu ręki, a teraz można tylko liczyć na cud, że AC Milan straci z kimś pkt. Pasowała by porażka i remis, a najlepiej 2 porażki :smile:. Tylko w tym wypadku Juve musi wygrać pozostałe mecze :ok:. Jak będzie 2 miejsce to będzie pewien nie dosyt, ale i tak bardzo dobrze w porównaniu do poprzedniego sezonu.


Obrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 23:41

zahor pisze:
Wojtek pisze:
zahor pisze:Zamiast Borriello, a może też zamiast Quagliarelli? Facet był dzisiaj naprawdę daremny, chyba ani razu nie widziałem go przy piłce
No ale co taki FQ ma zrobić skoro nikomu z pomocników nie chciało się pobiec na bramke? Zresztą ja im się nie dziwie.
Nie wiem, wystartować, urwać się obrońcom, pokazać się, doskoczyć w polu karnym do bezpańskiej piłki, pokombinować? Skoro instynkt strzelca, jeżeli taki u Padoina występuje, pozwolił mu tuż po wejściu gdzieś tam dołożyć nogę i strzelić gola, to znaczy że jednak dało się jakoś zaznaczyć swoją obecność. Natomiast Quagliarella dzisiaj nie pokazał absolutnie nic. Zanim go tutaj skrytykowałem upewniłem się trzy razy że on koniec końców na to boisko jednak wszedł, bo widziałem go tylko jak zdejmował bluzę i potem ani razu.

@Dobry Mudżyn
Przykład z kurtyzanami o tyle ciekawy, co jednak nietrafiony. Czemu? Ano temu, że zdecydowanym celem numer jeden Juventusu jest powrót na stałe do Ligi Mistrzów i od niego wszystko jest uzależnione, wszystko się kręci. Forsa, prestiż, możliwość przyciągnięcia lepszych graczy, wzrost medialności, popularności w Europie, większa możliwość sprzedaży naszych graczy - jednym słowem być w LM to kwestia życia i śmierci. A scudetto? Fajnie by było je zdobyć, jasne, ale aż takiej różnicy nie będzie - ani jeżeli chodzi o prestiż ani jeżeli chodzi o pieniądze. Różnica między miejscem pierwszym a drugim w tym roku jest dla nas dużo, dużo mniejsza niż jak między drugim a czwartym (albo trzecim i porażką w eliminacjach). Nawiązując do twojego przykładu - masz te 150 zeta, ale cieszysz się że po drodze jednak nie poszedłeś na hamburgera, bo jakbyś miał 140 to byś dostał 70-letnią wąsatą Niemkę, która w dodatku okazałaby się potem facetem. A tak masz tego milfa i jesteś zadowolony.
Z tym nawiazaniem do wydania 10 zl, to zgoda, racja, ale akurat jesli chodzi o prestiz, to sie nie zgodze. Poza tym, inaczej sie patrzy na mistrza Wloch, inaczej na w-ce. No i kurdez, jak mowie, zaluje, ze po dobrym poczatku przytrafily sie 4 remisy. Wiem, ktos zaraz powie ze 14 :roll: tak, 10 remisow tez sporo, ale 4 z rzedu - przegiecie totalne. Nawet kibic Piacenzy ktora awansowalaby do Serie A, a miala taka serie, mysle ze zalowalby, jakby Milan powoli zaczal jej odjezdzac. PIACENZY, a my jestesmy JUVE ! I to jest ta roznica.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Zablokowany