Coppa Italia (1/2): Milan 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 21:01

Dobry Mudżyn pisze:Zafunduj ktoś Deszczowi wizytę w szpitalu, przynajmniej na 1 dzień
Obrazek

We wczorajszym meczu najbardziej podobało mi się, jak Barza i Kielon nakryli Ibrę czapą. Aż się chłop zagotował i spoliczkował Storariego. Cóż za frustru frustru :lol:

O Martinie C. nie będę już pisał, ponieważ stuknął dwie sztuki Milanowi. A ogólnie za grę należałoby go delikatnie zrugać.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 22:29

Jedna osoba w milanie jest jak zawsze w formie. Jednej osoby im tylko zazdroszczę, choć nasi też są śmiesztatataaśni... Tiziano Crudeli :rotfl:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
rosomak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2010
Posty: 668
Rejestracja: 16 maja 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 23:10

Wsumie czasami graja 4-4-2 i na spokojnie bronic wyniku , mozna wtedy caseresa umieszczac na RM
czyli prawej pomocy.
praktycznie zapora nie do przejscia po prawej stronie.
srodek super zabezpieczony a na lewej ghacherini i na lewej de ceglie, wiec troszke juz gorzej


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 10:53

Wiece,Martina nie ma co aż tak jechać za grę defensywną bo pamiętajmy,że tym meczem "debiutował" więc z obroną naszą jeszcze nie aż taki zgrany jest :wink:

Jak zobaczyłem(na samym początku transmisji meczu-na naszej stronce nie zdążyłem bo przed samym meczem z psiakiem byłem na dworzu) ustaienie Juve to dopiero poczułem,że będzie dobrze.Fajnie to wyglądało na papierze i w grze również,no może jedynie nieraz nie dawali rady nasi przy kontrach milanu.Nasz Antoś powinien na ogórasy pokroju Sien i innych grać takim ustawieniem.

Giaca też nie ma co tak krytykować za ten mecz,porównując go do Estiego to zagrał minimum o klasę lepiej,minimum.Emaunele w pierwszej połowie przez pierwszy kwadrans był zagubiony,niewidoczny,ale później się odnalazł.Mało brakowało żeby nawet bramkę zdobył gdy strzelił z dystansu->rykoszet od Mexesa->piłka zmierza pod poprzeczkę->Amelia chroni milanistów przed utratą bramki.

Jeszcze co do Gacka to przecież on zagrał bardzo ładną piłkę z głębi pola przy pierwszej bramce :wink: ładne podanie Giaca do wbiegającego Padoina ten przewrócony przez T.Silvę,piłka trafia do Marco i strzał z pierwszej Borriello i Martin w odpowiednim miejscu i czasie :) Swoją drogą ciekaw jestem czy np Matri/FaQ/Alex w takiej samej akcji znaleźli by się tam gdzie znalazł się Marco i czy też strzelali by z pierwszej,powątpiewam :wink:

PS czemu nie ma jeszcze tematu o najbliższym meczy z Bolonią?

PS #2 sorry,ale muszę to zrobić,choć domyślam się,że zapewne nie powinienem: tak wyszło,ale na forum to pierwszy mój post ,witam.JuvePoland czytam od dobrych 3-4 lat,od niedawna się tam dopiero udzielam w komentarzach.Juve uwielbiam od około 15 lat już,od początku zainteresowania się piłką nożną gdy to pokochałem 4 drużyny(poza Juve są to Borussia Dortmund,Barcelona i PSG) i zawsze nawet gdy Juve kiepsko się wiodło czy przy Calciopoli albo w ostatnich sezonach gdy Barca dominuje to i tak właśnie Bianconeri z powyższej czwórki byli dla mnie number one.Byli,są i będą.Wybaczcie,musiałem to jednak napisać.
Pozdrawiam.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 11:15

Negri pisze:O Martinie C. nie będę już pisał, ponieważ stuknął dwie sztuki Milanowi. A ogólnie za grę należałoby go delikatnie zrugać.
Jak dłużej potrenuje z drużyną i lepiej ogarnie taktykę Conte to nikt nie będzie narzekał, że zrezygnowaliśmy z Guarina.
deszczowy pisze:leżę w szpitalu
Korzystając z okazji pragnę zdementować złośliwe plotki krążące po sieci, jakoby pobyt deszczowego w szpitalu był związany z operacją zmiany płci w celu poślubienia pana Zambrotty w "kościele" Szymona Niemca. To wierutne bzdury. Nie wiem, co za kretyn to rozpowszechnia.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 11:20

Vimes pisze:
deszczowy pisze:leżę w szpitalu
Korzystając z okazji pragnę zdementować złośliwe plotki krążące po sieci, jakoby pobyt deszczowego w szpitalu był związany z operacją zmiany płci w celu poślubienia pana Zambrotty w "kościele" Szymona Niemca. To wierutne bzdury. Nie wiem, co za kretyn to rozpowszechnia.
Słuszna uwaga. Pan Zambrotta robi fatalną rybę po żydowsku, a ja brzydzę się klerem. I nie chciałbym, by mówiono o mnie, że nogi mam tylko po to, żeby nie zostawiać na ulicy śladów jak ślimak.

Dziękuję, madmo, za głośne zdementowanie tych głupich plotek :*


PS. Jak grał Padoin w tym meczu?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
robocop1992

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 stycznia 2006
Posty: 21
Rejestracja: 18 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 11:38

deszczowy pisze: PS. Jak grał Padoin w tym meczu?
To on wgl grał? xD Przez cały mecz widziałem go ze 3 razy w tym 2 razy jak go faulowali ;)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 11:41

Grał poprawnie, kilka razy zatrzymał Milanistów, kilka razy dał się faulować. Nic nie spartolił, niczego genialnego nie zrobił. Dla mnie solidny występ. Jakby grał tak zawsze, to będzie dobrym ławkowiczem.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 11:52

robocop1992 pisze:
deszczowy pisze: PS. Jak grał Padoin w tym meczu?
To on wgl grał? xD Przez cały mecz widziałem go ze 3 razy w tym 2 razy jak go faulowali ;)
Obrazek

Całkiem przyzwoity DEBIUT. Nie ma się co podniecać jednym dobrym meczem, bo nie wiemy jak to się dalej potoczy, ale jeśli miałby grać tak jak z Milanem, to będzie solidny zmiennik dla Marchisio/Vidala.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 16:10

annihilator1988 pisze:Interminator rozegrał dobre spotkanie, wymuszając faule taktyczne na Mexesie, kilkukrotnie pokazując, że wciąż ma bajeczną technikę. Niestety po szybkości nie zostało śladu :/
Borriello też parę razy ładnie się zastawił (np. jedna kontra dzięki temu była), a i obrońców Milanu nieźle pomęczył (głownie 'pojedynki siłowe').
deszczowy pisze:PS. Jak grał Padoin w tym meczu?
Bardzo przyzwoicie:



Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 19:01

pablo1503 pisze:
bramek pisze:Najzabawniejsze by było jakby teraz skrócili mu karę z 3 na 2 mecze :)
Ja tam liczę, że mu jeszcze podwyższą. Chociaż paradoksalnie brak Ibrahimovicia może być dla nich opłacalny, bo zamiast grać ciągle na Szweda, to zaczną grać kombinacyjnie. Czekam, aż wszyscy podstawowi piłkarze Rossonerich wrócą do gry i odbędzie się prawdziwy klasyk Serie A.
Akurat bez Ibry to Milan traci sporo. Oni nie graja na Ibre. Ibra gra dla wszystkich. Kreuje, sciaga uwage przeciwnikow itp.
Zawsze uwazalem go za fantastycznego gracza dlatego Cieszy mnie jego brak. Powinniśmy dać rade.

A tak na marginesie:

Scenario:

Udine wygrywa z Milanem, My z Bologna. 4 pkt przewagi.
Wygrywamy z Parma - 7 pkt przewagi.
Wygrywamy z Milanem u nich - 10 pkt przewagi.

W miedzyczasie My zanotujemy wygrana z Catania a Milan z Cesena.

13 kolejek i 10 pkt. Boże, Ja naprawde zaczynam wierzyć w Scudetto!


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 19:09

iltalismano pisze:A tak na marginesie:

Scenario:

Udine wygrywa z Milanem, My z Bologna. 4 pkt przewagi.
Wygrywamy z Parma - 7 pkt przewagi.
Wygrywamy z Milanem u nich - 10 pkt przewagi.

W miedzyczasie My zanotujemy wygrana z Catania a Milan z Cesena.

13 kolejek i 10 pkt. Boże, Ja naprawde zaczynam wierzyć w Scudetto!
Uprzedzając zahora powiem, że scenariusz może być równie dobrze odwrotny ;p grajmy po prostu z meczu na mecz i zobaczymy co się stanie..


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 23:54

Wspaniały mecz w wykonaniu Juve. Zasłużone zwycięstwo, które musi doprowadzić do finału. Znakomity powrót Caseresa do klubu. Chyba żaden a nawet i on nie przypuszczał, że strzeli dwa gole po powrocie. Przy golu dla Milanu bardzo źle zachowali się obrońcy Juve a szczególnie Bonucci. Nie było wtedy pewności i dyscypliny w grze. Ale dobrze, że swój dzień miał Caseres. Bardzo dobry debiut Padoina. Nie wiedziałem, że to taki hartownik środka pola. Co ten Mexes się tak stawiał po meczu :?: Widać, że nie umiał się pogodzić z przegraną i dalej nienawidzi Juve. O Ibrze nawet nie wspomnę jego prymitywnego zachowania.


Obrazek
Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 lutego 2012, 11:34

Meczu na żywo nie widziałem, obejrzałem za to obszerny skrót. Borriello swoją grą daje mi kolejne powody do narzekania na jego osobę i marny piłkarski talent. Podobnie Estigarribia, na którego nie ma sensu wyrzucać tych 5mln.
Dla Caceresa brawa za bramki i wejścia ofensywne, jednak z tyłu zagrał straszną siarę, co również potwierdza, że Martin na środek obrony się nie nadaje.
Dobre występy w wykonaniu Chielliniego, Giaccheriniego i Vucinica

Cieszy zwycięstwo
FORZA JUVE!!


Obrazek
Zablokowany