Serie A (22) JUVENTUS 0-0 Siena

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 11:29

Brakuje mi meczów z ogórkami takimi jak Siena, gdzie pakowaliśmy rywalowi przynajmniej trzy bramki, nie tracąc przy nich ani jednej... Może dziś?

Oby pogoda nie pokrzyżowała nam planu zgarnięcia 3pkt.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 11:30

pumex pisze:Podgrzewana murawa nie załatwi wszystkiego. Najważniejsze, żeby nie padał śnieg.
To Juve nie ma jakiejś chowanej w ziemi kilkuwarstwowej maty? Mają chyba coś takiego także śniegu na trawie nie będzie, dopiero napada troszkę jak zaczną grać, a co napada to zaraz się stopi.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 11:32

Dragon pisze:No to zczynamy. Skręca mnie już z tęsknoty za meczem Juventusu.
Dokładnie.

Liczę dzisiaj na wyjście w pełni skoncentrowanej drużyny. Drużyny, która zdaje sobie sprawę o co walczy. Mecze ze Sieną, Parmą, Bologną potem bodaj przed samym Milanem z Chievo cztery bardzo istotne spotkania.


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 11:36

Castiel pisze:
pumex pisze:Podgrzewana murawa nie załatwi wszystkiego. Najważniejsze, żeby nie padał śnieg.
To Juve nie ma jakiejś chowanej w ziemi kilkuwarstwowej maty? Mają chyba coś takiego także śniegu na trawie nie będzie, dopiero napada troszkę jak zaczną grać, a co napada to zaraz się stopi.
Nie stopi się, bo podgrzewana murawa powoduje, że korzenie trawy są w ziemi o temperaturze 1-2 stopni ponad zerem. Ale to nie ma znaczenia. Nie ma być opadów śniegu. Murawa podgrzewana cały czas od kilku tygodni powinna być w dobrym stanie, choć do dywanów klubów z południa na pewno będzie jej wiele brakować - widać było z Udinese, że "pod alpejska" zima jej nie służy :)


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 11:38

Kubba pisze:Brakuje mi meczów z ogórkami takimi jak Siena, gdzie pakowaliśmy rywalowi przynajmniej trzy bramki, nie tracąc przy nich ani jednej... Może dziś?
Być może ich pozycja w tabeli na to nie wskazuje, ale Siena nie jest ogórem. W 20 meczach stracili 22 bramki, żaden zespół nie zrobił im z tyłka jesieni średniowiecza. W pierwszym meczu strasznie się z nimi męczyliśmy, dlatego wątpię w jakiś pogrom w tym meczu.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 11:41

Castiel pisze:
pumex pisze:Podgrzewana murawa nie załatwi wszystkiego. Najważniejsze, żeby nie padał śnieg.
To Juve nie ma jakiejś chowanej w ziemi kilkuwarstwowej maty? Mają chyba coś takiego także śniegu na trawie nie będzie, dopiero napada troszkę jak zaczną grać, a co napada to zaraz się stopi.
Oczywiście, że są maty ochronne. Ale ja pisałem o śniegu padającym w trakcie meczu, a tego nie roztopi podgrzewana murawa. Ona jest od tego, żeby płyta nie była twarda i zmrożona, ale nie nadąży z topieniem śniegu na bieżąco, gdy ten ciągle pada. Przykładem może być chociażby wczorajszy mecz City.
Jednak, tak jak pisałem, opady w trakcie meczu raczej nie są przewidywane. Przypominają mi się słowa mojej cioci: "nigdy nie wierz prognozom pogody" :smile:

Ooo. Staś mnie ubiegł


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 11:42

Mecz ciekawy będzie dla mnie z jednego powodu, a mianowicie - powrót Caceresa. To, że w tym meczu zgarniamy 3 pkty dla mnie jest oczywiste. No i wiadomo - może wejdzie Elia ? :pray:

Wszyscy pod nami aż do 7 miejsca mają trudne spotkania, czas odjechać komuś po raz n-ty.
Tharp do Gotti'ego pisze:Dwa, zwroc uwage, ze nie piszesz do jakiegos tam rownego sobie pionka, tylko do Tharpa, wiec troche szacunku.
Obrazek


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 11:55

pan Zambrotta pisze:No i wiadomo - może wejdzie Elia ? :pray:
Obrazek

Ciekawe, czy i na jakiej pozycji w obronie Conte wystawi Caceresa?


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 12:01

Nic z tego!
Obrazek

Caceres może grać na każdej pozycji w obronie, dlatego tym bardziej wejście Uruwajczyka jest interesujące. Z jednej strony chciałbym zobaczyć go na środku, z drugiej chciałbym, by Lichy odpoczął sobie wreszcie bo na to zasłużył, z trzeciej - na lewej chyba najsłabiej by wypadł?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 12:08

pan Zambrotta pisze:Obrazek
Obrazek

To jest lepszy powód do płaczu.

Bilans spotkań ze Sieną w Serie A mamy bardzo dobry 13-1-1, a po dzisiejszym meczu powienien być jeszcze lepszy.


Obrazek
eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 12:12

pumex pisze: Jeśli chodzi o prawdopodobny skład, to jakoś mi tam nie pasuje Pepe.
Akurat Pepe zasłużył sobie na pierwszy skład grą na jesień. Teraz wraca po lekkiej kontuzji, trzeba dać mu szansę :P


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 13:07

Czemu na Hunterze od jakiegos czasu nie ma linkow do transmisji? Czy ja źle pacze?


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 13:32

Znowu kurna meczu nie obejrzę na żywo, a ze względu na rozegranie wszystkich spotkań o tej samej godzinie obawiam się o upload meczu. Nie mniej jednak po powrocie z egzaminu nie będę sprawdzał wyniku tylko monitorował allgoals/fbtz w poszukiwaniu meczu, aby obejrzeć go al'a live.
Co do spotkania... Za zwycięstwo ze Sieną u siebie dostaje się tyle samo punktów, co za pokonanie milanu na ss. Każde trzy punkty są teraz dla nas na miarę złota, dlatego wierzę w motywację zawodników i względnie łatwe zgarnięcie trzech punktów. Rozmiar zwycięstwa to kwestia drugorzędna, najważniejsze są trzy punkty, choć z takim przeciwnikiem liczę na zdecydowaną dominację.
Mój typ-> 3:1 .


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 13:33

Wiadomo jakie składy będą?


leito1344

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2010
Posty: 147
Rejestracja: 07 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 13:36

Tuttojuve.com podaje taki:

Juventus (4-3-3): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, De Ceglie; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic
ławka.: Storari, Caceres, Bonucci, Giaccherini, Padoin, Del Piero, Borriello.

Mecz w trudnych warunkach, ale mam nadzieję że uda się zdobyć 3pkt


Zablokowany