Serie A (22) JUVENTUS 0-0 Siena

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 16:31

pumex pisze:
zahor pisze:Pirlo też jest świetnie wyszkolony technicznie, ale tutaj chodzi o coś innego - nam potrzebny jest techniczny napastnik
Ja napiszę inaczej: potrzebujemy łącznika między Pirlo i snajperami. Napastnika, który lubi się cofnąć i zainicjować jakąś akcję, ze świetnym przeglądem pola, błyskotliwymi pomysłami, odwagą i techniką.
Może być i taki gość jak mówisz, ale jest jeden warunek - ma być bramkostrzelny. Może to być (oczywiście przy zachowaniu odpowiednich proporcji) taki C. Ronaldo, który w Realu gra takiego skrzydłowego napastnika, ale często wchodzi w pole karne albo strzela z jego okolic, mógłby być ktoś na kształt Kaki z tego sezonu kiedy został królem strzelców LM - ktoś kto w razie potrzeby cofnie się na połowę, pociągnie piłkę i w razie czego sam wykończy akcję. Poza Matrim, do którego przecież też mamy sporo zastrzeżeń, nie mamy piłkarza który regularnie pakowałby piłkę do siatki, brakuje gracza który ewentualnie wykładałby ją koledze z ataku jak na tacy. No i strzały z dystansu, o czym też była mowa, kuleją.


juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 16:50

Atak fenomenalny! Wszyscy byli tacy dumni Vicinić, Matri czy Boriello z takim atakiem to my możemy co najwyżej remisy osiągać gdy rywale się potykają. Szkoda bo moim zdaniem Alex sam jako napastnik na boisku pokazałby więcej niż oni trzej razem. Vucinić gra piłkę w stylu "zgadnij o co mi chodzi"; Matri technicznie wymięka (żadnego przytrzymania piłki); Boriello też tak od niechcenia . Bardzo szkoda FQ, który nie dostaje większej ilości minut bo 10-12 to trochę za mało na rozkręcenie. Skoro od początku Matri i Vucinić to oznacza, że Alex i FQ nie dają z siebie wszystkiego na treningach i nie są w lepszej formie niż ww. dwójka. Pepe zbyt mocno gwiazdorzy , po kontuzji od razu do składu po to by po 40 min. zmienił go zdrowy i szybki Giac.
Szkoda, bo taki poziom w meczach z ogórkami może spowodować braki punktowe pod koniec gdy ktoś z rywali odzyska formę a my dalej będziemy remisy przywozić bądź gromadzić na własnym obiekcie.
Po prostu brak technicznego i bramkostrzelnego snajpera bo naszym to trzeba lunety kupić bądź wypożyczyć na ogranie w Serie B albo C. Jak sobie tam postrzelają to może trochę powalczą zasłużyć na grę w
biało-czarnym trykocie.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 17:23

juventusprzemek pisze:Skoro od początku Matri i Vucinić to oznacza, że Alex i FQ nie dają z siebie wszystkiego na treningach i nie są w lepszej formie niż ww. dwójka.
Niekoniecznie. Nie wierze, że Fabio i Alex prezentują tak słaby poziom na treningach. W tej chwili nasz kapitan jest trzeci, albo nawet czwarty do zmiany. Tuż za Giaccherinim, Quagliarella i Boriello. Kto wie, może nawet za De Ceglie, który ostatnio wchodził z ławki, a Del Piero siedział. Od meczu z Romą nie powąchał murawy, nawet na 5min, aż tak źle zagrał? Niech mi ktoś tu zaraz napisze, że Conte wie lepiej, bo widzi ich na trenigach, a zabije! Moim zdaniem nasz trener jest subiektywny i tyle. :whistle:


Obrazek
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 18:01

pablo to trener buduje drużynę i to On odpowiada za wyniki, więc to chyba logiczne że podejmuje subiektywne, suwerenne decyzję


juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 19:00

pablo1503 pisze:
juventusprzemek pisze:Skoro od początku Matri i Vucinić to oznacza, że Alex i FQ nie dają z siebie wszystkiego na treningach i nie są w lepszej formie niż ww. dwójka.
Niekoniecznie. Nie wierze, że Fabio i Alex prezentują tak słaby poziom na treningach. W tej chwili nasz kapitan jest trzeci, albo nawet czwarty do zmiany. Tuż za Giaccherinim, Quagliarella i Boriello. Kto wie, może nawet za De Ceglie, który ostatnio wchodził z ławki, a Del Piero siedział. Od meczu z Romą nie powąchał murawy, nawet na 5min, aż tak źle zagrał? Niech mi ktoś tu zaraz napisze, że Conte wie lepiej, bo widzi ich na trenigach, a zabije! Moim zdaniem nasz trener jest subiektywny i tyle. :whistle:
Nie nasz trener mówił, że skład wyjściowy zależy od tego jak kto pracował i prezentował się na treningu. Czy Pepe musiał grać od początku? Po przyjściu do nas zrobiła się z niego gwiazdeczka . Matri technicznie słaby no to Alex w jego miejsce a Mirko może dogadałby się z Alexem on też lubi niekonwencjonalne zagrania bo Matri to myślicielem i technikiem nie jest zresztą jak większa ilość wysokich napadziorów. Szczerze to Alex i FQ powinni tworzyć atak bo Matri słabo z formą a Vucinić gra w kratkę( częściej słabiej) i tyle.
BTW Alex miał rację:
"Szlag by to trafił - akurat dzisiaj pewnie miałem wyjść w podstawowym składzie... Powiedziałem Conte, że ma mnie wystawić w następnym meczu"
zasługiwał na grę w tamtym meczu po Coppa a nie dostał szansy może wg Conte nie ma formy jak Matri i Mirko. Szkoda Alexa...


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 19:25

Vimes pisze:Kiedy tak konkretnie wprowadzał to ożywienie? Kiedy wszedł w 86 minucie meczu z Romą? Oprócz tego był jeszcze tylko pucharowy mecz z Bologną.
w obu tych wystepach pokazał, że warto mu dac szansę, tym bardziej że Esti'emu wychodzi podanie raz na 120 minut i strzał co 460 minut.
Vimes pisze:Jednak w jednym się z Tobą zgadzam, zresztą pisałem o tym w temacie o meczu z Milanem - też chciałbym, żeby Elia zagrał od pierwszej do ostatniej minuty w spotkaniu z rossonerimi.
jednak napisałeś to perfidnie złośliwie i każdy o tym wie :prochno:
Vimes pisze:Fajnie, tylko, że ja Cię nie pytam o jakichś abstrakcyjnych piłkarzy, tylko o tego jednego konkretnego. Elia nie bardzo palił się do opuszczenia HSV, więc Niemcy nie musieli go sprzedawać, a jednak z jakiegoś powodu chcieli się pozbyć tej "młodej gwiazdy".
Należy zwrócić uwagę, że EE został kupiony ostatniego dnia okienka i żadne próby wywindowania ceny przez HSV nie wchodziło w grę. A sam EE byl ponoć skłócony z trenerem, a początek Bundesligi nie należał do udanych przez Hamburg. To tylko jednak hipotezy, czemu został sprzedany za 'marne 8,5 mln', ale pytam się kolejny raz - jakie to ma znaczenie? odczytywanie wartości piłkarza po cenie sprzedaży to jak wróżenie z fusów. Czy gdybyśmy kupili EE za 10,5 mln, uznałbyś nagle że zaliczył minimalny postęp w swojej karierze? no właśnie.
Vimes pisze:Kichę to my zagraliśmy dzisiaj i w paru innych zremisowanych meczach, ale nie wszystkie remisy były kichą, np. 3:3 z Napoli.
Remis z Napoli? spoko, tego wyniku nie musimy się wstydzić. Jednak reszta (dobra, 90%) remisów to wyniki z ogórami. Albo nie mogliśmy przeforsować autobusu, albo nie potrafiliśmy na tyle kontrolowac gry z przeciętniakami, że budziliśmy się w ręka w nocniku. I to w meczach u siebie! To nie wypada zespołowi walczącemu o scudetto, a na takich jesteśmy uważani.

Vimes pisze:PS Też oglądasz Super Bowl?
nie :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 19:53

Molek big fun juve pisze:jako jeden z nielicznych od początku byłem przeciwko Antkowi :) Nawet zdobycie scudetta , nie zmieni mojego zdania o nim
="jestem uprzedzony".
Molek big fun juve pisze:bo poprostu robi takie błędy , że 69% użytkowników JP by lepsze rozwiązania taktyczne zastosowało.
Coś mi mogło umknąć, ale chyba nie ma na forum trenerów choćby z poziomu polskiej 1. ligi, więc proszę cię, (eufemistycznie to formułując, żeby nie było kartki) nie pisz bzdur.
Molek big fun juve pisze:Sorry ale jeżeli nasi piłkarze przerzucają piłkę na drugie skrzydło , krótkimi podaniami, co powoduje, że ta piłka idzie ok. 5 sek, to raczej wina też naszego treneiro, bo od początku tak robimy.
Te krótkie piłki wszystko psują. Niech wraca Del Neri.
Molek big fun juve pisze:Ujmę to tak, doceniasz Giaccha za waleczność, to ,że Elia faulował to też wynikało z jego waleczności.
Plz...Np. wszedł z Romą 5 min wcześniej, biegł przez całe boisko za grającym 85. minutę Lamelą i sfaulował pod nasza bramką. To jest błąd, którego nie robią co bardziej ogarnięci piłkarze polskiej A-klasy. To nie waleczność, to głupota.
kogut pisze:Jest też potwierdzeniem tego co mówiłem od dawna. W każdym meczu w ustawieniu 4-3-3 z Lichsteinerem i Pepe na boisku w praktyce gramy w 10. Dobrze pokazuje to powyższa statystyka, ustawienie. Przy tak ofensywnie usposobionym Lichsteinerze Pepe jest zbędny. Człapie po boisku i nie wie co ze sobą zrobić.
Masz rację. Idealnie jakby Licht grał po jednej stronie z Vuciniciem, a Chiellini z Pepe. No ale nie można mieć wszystkiego.
pablo1503 pisze:W tej chwili nasz kapitan jest trzeci, albo nawet czwarty do zmiany. Tuż za Giaccherinim, Quagliarella i Boriello. Kto wie, może nawet za De Ceglie, który ostatnio wchodził z ławki, a Del Piero siedział.
Też chciałem ADP na boisku, ale co ma PDC do pozycji Del Piero w drużynie? Jeden to obrońca, drugi to napastnik.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 19:57

pan Zambrotta pisze:
Vimes pisze:Kiedy tak konkretnie wprowadzał to ożywienie? Kiedy wszedł w 86 minucie meczu z Romą? Oprócz tego był jeszcze tylko pucharowy mecz z Bologną.
w obu tych wystepach pokazał, że warto mu dac szansę, tym bardziej że Esti'emu wychodzi podanie raz na 120 minut i strzał co 460 minut.
Z meczu z Romą utkwiła mi w pamięci jedna sytuacja z Elią, o czym zresztą już wspominałem. Otóż nasz rzekomo szybki zawodnik, który pojawił się na boisku w 86 minucie meczu, a więc z pełnym zapasem sił, po stracie piłki przez Juventus nie potrafił dogonić grającego od początku spotkania Lameli. Elia biegł bez piłki, a Lamela prowadził futbolówkę przy nodze. Wprowadził wtedy ożywienie wśród kibiców, ale nie o takie ożywienie chyba chodziło.
pan Zambrotta pisze:
Vimes pisze:Jednak w jednym się z Tobą zgadzam, zresztą pisałem o tym w temacie o meczu z Milanem - też chciałbym, żeby Elia zagrał od pierwszej do ostatniej minuty w spotkaniu z rossonerimi.
jednak napisałeś to perfidnie złośliwie i każdy o tym wie :prochno:
Napisałem to szczerze, naprawdę chciałbym, żeby Conte go wystawił w tym meczu.
pan Zambrotta pisze:
Vimes pisze:Fajnie, tylko, że ja Cię nie pytam o jakichś abstrakcyjnych piłkarzy, tylko o tego jednego konkretnego. Elia nie bardzo palił się do opuszczenia HSV, więc Niemcy nie musieli go sprzedawać, a jednak z jakiegoś powodu chcieli się pozbyć tej "młodej gwiazdy".
Należy zwrócić uwagę, że EE został kupiony ostatniego dnia okienka i żadne próby wywindowania ceny przez HSV nie wchodziło w grę. A sam EE byl ponoć skłócony z trenerem, a początek Bundesligi nie należał do udanych przez Hamburg. To tylko jednak hipotezy, czemu został sprzedany za 'marne 8,5 mln', ale pytam się kolejny raz - jakie to ma znaczenie? odczytywanie wartości piłkarza po cenie sprzedaży to jak wróżenie z fusów. Czy gdybyśmy kupili EE za 10,5 mln, uznałbyś nagle że zaliczył minimalny postęp w swojej karierze? no właśnie.
Kwota transferu, a dokładniej przyrost wartości zawodnika na rynku transferowym jest pewną wskazówką. Jeżeli piłkarz prezentuje się dobrze to logiczne jest, że jego wartość powinna wzrosnąć. Zwłaszcza jeżeli mówimy o kimś uważanym za potencjalnie wielki talent.

Wątpię w konflikt Elii z trenerem, bo w takiej sytuacji Holender nie kręciłby nosem mówiąc, że może poczekać na ofertę z "większego klubu", tylko z chęcią przyjąłby ofertę Juventusu, żeby czym prędzej opuścić to HSV i jego trenera.

A co do sprzedaży pod koniec okienka to moim zdaniem dowodzi to jedynie tego, że Elia był dla klubu balastem, który można wyrzucić za burtę. Jeżeli się mylę to odśwież mi pamięć, ale HSV chyba nie miało żadnych problemów finansowych, żeby sprzedawać piłkarzy za wszelką cenę?
pan Zambrotta pisze:
Vimes pisze:Kichę to my zagraliśmy dzisiaj i w paru innych zremisowanych meczach, ale nie wszystkie remisy były kichą, np. 3:3 z Napoli.
Remis z Napoli? spoko, tego wyniku nie musimy się wstydzić. Jednak reszta (dobra, 90%) remisów to wyniki z ogórami. Albo nie mogliśmy przeforsować autobusu, albo nie potrafiliśmy na tyle kontrolowac gry z przeciętniakami, że budziliśmy się w ręka w nocniku. I to w meczach u siebie! To nie wypada zespołowi walczącemu o scudetto, a na takich jesteśmy uważani.
"Zespołem walczącym o scudetto" to my się staliśmy w trakcie sezonu, bo wcześniej byliśmy jedynie "zespołem z piękną historią, dwoma fatalnymi sezonami z rzędu i nieopierzonym trenerem" i naszym marzeniem był sam awans do Ligi Mistrzów.

pan Zambrotta pisze:
Vimes pisze:PS Też oglądasz Super Bowl?
nie :prochno:
Dobrze zrobiłeś, ja znudziłem się po pierwszej połowie, chociaż potem ponoć było ciekawie.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 20:13

alina pisze:
Molek big fun juve pisze:bo poprostu robi takie błędy , że 69% użytkowników JP by lepsze rozwiązania taktyczne zastosowało.
Coś mi mogło umknąć, ale chyba nie ma na forum trenerów choćby z poziomu polskiej 1. ligi, więc proszę cię, (eufemistycznie to formułując, żeby nie było kartki) nie pisz bzdur.

Tutaj się nie zgadzam do końca. Fakt nikt z nas nie ma kwalifikacji na trenera choćby 3 ligi polskiej, nie zna metod treningu sprawościowego, taktycznego (poszczególnych ćwiczeń na boisku) czy choćby doświadczenia zawodowego (jako piłkarz i trener) itp.. Ale jednak uważam, że Conte to cykor :P i boi się zagrać o coś więcej niż o remis. Ok przeszedł z ustawienia drużyny w czasie jeiennej rundy, ale uważam, że teraz powinien znowu go zmienić na 3-5-2 tak jak graliśmy ostatnio. Można sie zgodzić na 4-3-3 z silnymi drużynami ale z ogórasami potrzebujemy zagęszczenia środka pola przed polem karnym jak i w nim ... bo tam się murują drużyny a nie na bokach - wg mnie oczywiście.

Ale Conte to cykor.. i ktoś wspomniał, że nikt nie ma gwarantowanego miejsca w składzie po transferze z innego klubu czy kontuzji, jednak przykład Pepe zupełnie bez formy, czy De ceglie ( i tutaj nie musicie sie ze mna zgadzać) wolnego( w sensie przyjąć stracić 2 sekundy i podać do najbliższego zawodnika) przewidywalnego pokazuje, że jednak Conte to troche błedów popełnia. Wyniki go bronią - ponieważ rywale mają jeszcze więcej problemów.


Obrazek
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 20:27

Chyba czasami wolałem jak dostawaliśmy w tyłek, lub jakby Amauri został w klubie. Tutaj widzę że Antek z bohatera jest robiony zerem. Brawo specy, gubienie punktów ze średniakami z naszą kadrą to już dla was jest problemem, a co mają powiedzieć kluby typu Chealse , Barca które w lidze też gubią takowe punkty i to w gorszym stylu niż my ?

Zanim zaczniecie wylewać wiadro pomyj i płakać jaki ten sezon jest słaby w serie a to wg. mnie

Dwa lata temu kiedy Inter dzielił i rządził nie tylko u nas po 22 kolejkach
Inter 50 punktów (zakłądając wygraną z parmą mamy 48)|| Milan 44 (44) Roma 41(Udinese 41) || Napoli 38 (Lazio 39)|| Palermo/Juve 34 ( Inter 36)


Proszę teraz o racjonalne przykłady że ten sezon jest wybitnie słabszy poziomem od poprzednich. Bo co niektórzy jakoś tutaj strasznie rzucają tym argumentem


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 20:39

bramek pisze:Chyba czasami wolałem jak dostawaliśmy w tyłek, lub jakby Amauri został w klubie. Tutaj widzę że Antek z bohatera jest robiony zerem. Brawo specy, gubienie punktów ze średniakami z naszą kadrą to już dla was jest problemem, a co mają powiedzieć kluby typu Chealse , Barca które w lidze też gubią takowe punkty i to w gorszym stylu niż my ?

Nikt nie uważa go za zero, ale popełnia błedy które każdy ma prawo skomentować.

Przepraszam ale nie porównuj stylu Barcy czy The Blues do Juve. Widzialem wczoraj mecz na szczycie w PS i gra obydwu druzyn była szybsza lepsza i składniejsza niż mecz Juve.

A to że poziom PS jest 2 x lepszy od Calcio to tym bardziej.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 20:45

Cabrini_idol pisze:
alina pisze:
Molek big fun juve pisze:bo poprostu robi takie błędy , że 69% użytkowników JP by lepsze rozwiązania taktyczne zastosowało.
Coś mi mogło umknąć, ale chyba nie ma na forum trenerów choćby z poziomu polskiej 1. ligi, więc proszę cię, (eufemistycznie to formułując, żeby nie było kartki) nie pisz bzdur.
Tutaj się nie zgadzam do końca. Fakt nikt z nas nie ma kwalifikacji na trenera choćby 3 ligi polskiej, nie zna metod treningu sprawościowego, taktycznego (poszczególnych ćwiczeń na boisku) czy choćby doświadczenia zawodowego (jako piłkarz i trener) itp.. Ale jednak uważam, że Conte to cykor :P i boi się zagrać o coś więcej niż o remis.
Ale co ma defensywna/ ofensywna mentalność do wiedzy taktycznej? Molek zdaje się sugerować, że 69% forum lepiej poprowadziło by tę drużynę. Błędy? Czy naprawdę muszę pisać, że każdy popełnia błędy?

Moja reakcja na lustrzane odbicie taktyki Napoli?

http://potworek.com/sites/default/files ... c1as_0.jpg
Cabrini_idol pisze:Ok przeszedł z ustawienia drużyny w czasie jeiennej rundy, ale uważam, że teraz powinien znowu go zmienić na 3-5-2 tak jak graliśmy ostatnio. Można sie zgodzić na 4-3-3 z silnymi drużynami ale z ogórasami potrzebujemy zagęszczenia środka pola przed polem karnym jak i w nim ... bo tam się murują drużyny a nie na bokach - wg mnie oczywiście.
Błędnie zakładasz, że graliśmy 3-5-2, bo graliśmy z mocnym rywalem. Graliśmy tak, żeby odwzorować ustawienie rywala (Napoli, Udinese), albo, jak nie było Vucinicia (Roma w CI).
Cabrini_idol pisze:De ceglie
Wolisz Bonucciego?
Cabrini_idol pisze:Wyniki go bronią - ponieważ rywale mają jeszcze więcej problemów.
"Conte słaby, ale mamy lidera, bo przeciwnicy mają pecha" - takie gadanie mnie irytuje. Mamy 45 pkt. Koniec, kropka. Mamy lidera, w zeszłym sezonie po 21 kolejce z 45 punktami też mielibyśmy lidera. 2 lata temu byłoby dobre 2. miejsce.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 20:58

alina pisze:
Cabrini_idol pisze: Tutaj się nie zgadzam do końca. Fakt nikt z nas nie ma kwalifikacji na trenera choćby 3 ligi polskiej, nie zna metod treningu sprawościowego, taktycznego (poszczególnych ćwiczeń na boisku) czy choćby doświadczenia zawodowego (jako piłkarz i trener) itp.. Ale jednak uważam, że Conte to cykor :P i boi się zagrać o coś więcej niż o remis.
Ale co ma defensywna/ ofensywna mentalność do wiedzy taktycznej? Molek zdaje się sugerować, że 69% forum lepiej poprowadziło by tę drużynę. Błędy? Czy naprawdę muszę pisać, że każdy popełnia błędy?
Ale co ma twoja riposta do mojego zdania ? Napisałem, że Conte ma większe umiejętności niz całe forum razem wzięte ( chyba ?:P) ale, że jest cykorem.
Cabrini_idol pisze: Błędnie zakładasz, że graliśmy 3-5-2, bo graliśmy z mocnym rywalem. Graliśmy tak, żeby odwzorować ustawienie rywala (Napoli, Udinese), albo, jak nie było Vucinicia (Roma w CI).
Ale jednak bardziej ofensywnie ? wg mnie.
Cabrini_idol pisze:De ceglie
alina pisze:Wolisz Bonucciego?
Wolę Martina.(10 mln ?)
Cabrini_idol pisze:Wyniki go bronią - ponieważ rywale mają jeszcze więcej problemów.
alina pisze:"Conte słaby, ale mamy lidera, bo przeciwnicy mają pecha" - takie gadanie mnie irytuje. Mamy 45 pkt. Koniec, kropka. Mamy lidera, w zeszłym sezonie po 21 kolejce z 45 punktami też mielibyśmy lidera. 2 lata temu byłoby dobre 2. miejsce.
Tak bo liga była mocniejsza... ja poprostu chcę widzięc Juve grające jak w 8 9 meczech tego sezonu bo nie oszukujmy się, reszte meczy średnie w naszym wykonaniu.

I widzę ze niektórzy tylko patrzą przez pryzmat 1 miejsca (choc brzmi to dziwnie ? bo nie ma nic wyżej niż bycie 1 ) ale mamy 17 meczy jeszcze i żeby pózniej nie było placzu jak zaczniemy maraton z silnymi drużynami. Milanu coś w tyle nie zostawiamy ? mimo, że to oni mają teraz bardzo cięzkie mecze , a wiemy jak sie skończą mecze ich z ogórkami i gdy wróci 10 kontuzjowanych u nich w zespole, a my będziemy jechac na oparach.


Obrazek
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 21:15

Ale my nie jesteśmy na fali od kilku lat , [b]my nawet na kolanach nie byliśmy przed tym sezonem. [/b] Byliśmy w katakumbach a naszym jedynym światełkiem w tunelu był znicz palący się na grobie RIP Grande Juve.

My dopiero szukamy swojego stylu, może lepiej zabrzmi budujemy go. Conte sam do końca nie wiedział co chce grać przed sezonem, z tym się każdy zgodzi. I mówienie że robi ciągle błędy taktyczne, gdzie to On sam szybko zmienił swoje ulubione ustawienie o którym trąbił na te co przynosi rezultaty jest co najmniej śmieszne. Wskażcie mi drugą [b]tak wąską i tak słabą [/b]kadrę w Europie, która potrafi wykoksować takie wyniki ? Wg. mnie nasza kadra na ten moment to podobny poziom co BVB a patrząc na rezerwowych to jeszcze niżej. W Europie dali ciała a liga gdzie istnieją tylko Oni i Bayern to nie liga.

Więc zluzujcie trochę i dajcie pracować Antkowi z tym co ma.

Celem pozostaje LM , która pozwoli wyjść z katakumb zarówno finansowa jak i kadrowo. Bo ile warta jest LM to chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. Scudetto fajnie super, ale bez niego a np. z 2 miejscem i tak będę płakać ze szczęscia :)

Ciekawe że nikt nie zauważa że w poprzednich latach to my mieliśmy po 10 kontuzjowanych graczy i żaden rywal nie płakał. Przyszedł Antek i się skończyło, a o żadnych cudotwórczych pracach przy Vivono nie było mowy. Tylko z tego co pamiętam to wszystkie badania wykazywały że wszystko jest w normię
Ostatnio zmieniony 06 lutego 2012, 21:20 przez bramek, łącznie zmieniany 1 raz.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 21:17

Cabrini_idol pisze:
alina pisze:
Cabrini_idol pisze: Tutaj się nie zgadzam do końca. Fakt nikt z nas nie ma kwalifikacji na trenera choćby 3 ligi polskiej, nie zna metod treningu sprawościowego, taktycznego (poszczególnych ćwiczeń na boisku) czy choćby doświadczenia zawodowego (jako piłkarz i trener) itp.. Ale jednak uważam, że Conte to cykor :P i boi się zagrać o coś więcej niż o remis.
Ale co ma defensywna/ ofensywna mentalność do wiedzy taktycznej? Molek zdaje się sugerować, że 69% forum lepiej poprowadziło by tę drużynę. Błędy? Czy naprawdę muszę pisać, że każdy popełnia błędy?
Ale co ma twoja riposta do mojego zdania ? Napisałem, że Conte ma większe umiejętności niz całe forum razem wzięte ( chyba ?:P) ale, że jest cykorem.
No więc po co ty wtrącasz swoje zdanie do rozmowy o czym innym? Molek pisal o taktyce, ja o taktyce, a ty dopisujesz coś nie na temat i masz pretensje, że ja nie odpisuję jak ty chcesz. :?:
Cabrini_idol pisze:
Cabrini_idol pisze: Błędnie zakładasz, że graliśmy 3-5-2, bo graliśmy z mocnym rywalem. Graliśmy tak, żeby odwzorować ustawienie rywala (Napoli, Udinese), albo, jak nie było Vucinicia (Roma w CI).
Ale jednak bardziej ofensywnie ? wg mnie.
Ja myślę, że jednak ciężko zagrać bardziej ofensywnie niż tak:
Vimes pisze:Widzieliście statystyki z wczorajszego meczu?

Obrazek
Cabrini_idol pisze:
Cabrini_idol pisze:De ceglie
alina pisze:Wolisz Bonucciego?
Wolę Martina.(10 mln ?)

Skoro DC gra tak, że nawet jego przeciwnicy nie mają się czego uczepić, to nie ma co kombinować.
Cabrini_idol pisze:Tak bo liga była mocniejsza...
Liga jest słabsza, bo gorzej idzie faworytom? No chyba nie. Gadanie o coraz słabszej lidze włoskiej też mnie irytuje. Serie A jest bardziej wyrównana, nie słabsza.
Cabrini_idol pisze:I widzę ze niektórzy tylko patrzą przez pryzmat 1 miejsca (choc brzmi to dziwnie ? bo nie ma nic wyżej niż bycie 1 ) ale mamy 17 meczy jeszcze i żeby pózniej nie było placzu jak zaczniemy maraton z silnymi drużynami. Milanu coś w tyle nie zostawiamy ? mimo, że to oni mają teraz bardzo cięzkie mecze , a wiemy jak sie skończą mecze ich z ogórkami i gdy wróci 10 kontuzjowanych u nich w zespole, a my będziemy jechac na oparach.

Ja nie patrzę przez pryzmat lidera. Jak pisałem, mamy 45 pkt. Rok temu było 35, dwa lata temu 33. Mało ci?


Zablokowany