Serie A (20): JUVENTUS 2-1 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 21:04

No i zaczynamy runde drugą;)
Drugi mecz z rzędu przy pełnym stadionie! Po wczorajszym meczu uważam że Boriello jest lepszy od Matriego (przynajmniej w tej chwili) ale równie dobrze może zagrać FQ na szpicy. Licze że Vucinic się wykuruje a po prawej stronie będzie biegał Giaccherini. W środku Marrone obok Pirlo i Vidala. Ciekawi mnie czy Caceres już zagra w tym meczu OBY!

Stawiam 2-0.
FORZA JUVE!


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 21:21

Rundę drugą czas zacząć miejmy nadzieję, że równie dobrze ją zaczniemy jak na początku pierwszej wysoką wygraną szczególnie, że mecz u siebie. Kolejny mecz przy pełnym stadionie to świetna wiadomość :C Po kontuzji wraca Mirko czyli spodziewać się można napadu Matri-Vucinic chociaż ja za Matriego wpuściłbym Quagiarellę. Liczę, że wygrają to spotkanie bo wszystko przemawia za Juventusem.


FORZA JUVE
Mr.Y

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2011
Posty: 44
Rejestracja: 14 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 21:24

Ojjjj... obawiam się tego meczu, chociaż z drugiej strony najlepiej się prezentujemy w meczach z najlepszymi.
Pożyjemy zobaczymy :prochno:


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 21:28

Przykryć Di Natale, zatrzymać Isle, wyłączyć z gry Armero i jakoś będzie :D
Edit
Castiel- a mówiłem Ci, żebyś zmienił szybciej tego avatara, bo Cię diabeł opęta :wink: Dziadu :D , 3 kluczowych graczy ma się zająć 10 piłkarzy Juve, jaka jest szansa na remis ? No, chyba, że boisz się Floro Floresa 8) ?
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2012, 22:12 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 2 razy.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 21:30

annihilator1988 pisze:Przykryć Di Natale, zatrzymać Isle, wyłączyć z gry Armero i jakoś będzie :D
Tylko tyle? Bułka z masłem. Śmierdzi remisem na kilometr.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 21:33

Castiel pisze:Tylko tyle? Bułka z masłem. Śmierdzi remisem na kilometr.
Chyba, że Udine nam mecz sprzeda wtedy to inna baja no nie? :smile:


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 21:35

Castiel pisze:
annihilator1988 pisze:Przykryć Di Natale, zatrzymać Isle, wyłączyć z gry Armero i jakoś będzie :D
Tylko tyle? Bułka z masłem. Śmierdzi remisem na kilometr.
Ostatnio w lidze mamy dziwną serię. Przeplatamy wygrane z remisami (na zmianę)... Patrząc na to, tym razem wypadałby remis :| Myślę jednak, że w sobotę przełamiemy tą "passę" i wygramy :D
Dante93 pisze:
Castiel pisze:Tylko tyle? Bułka z masłem. Śmierdzi remisem na kilometr.
Chyba, że Udine nam mecz sprzeda wtedy to inna baja no nie? :smile:
LOL... Znowu zaczynacie ? Castiel dzisiaj się już uspokoił ;)


ObrazekObrazekObrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 21:38

Dante93 pisze:
Castiel pisze:Tylko tyle? Bułka z masłem. Śmierdzi remisem na kilometr.
Chyba, że Udine nam mecz sprzeda wtedy to inna baja no nie? :smile:
Udinese nie odpuści. Nie to co Roma. Zresztą nie zdziwię się jeśli z nimi przegramy.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 21:48

Castiel pisze:
annihilator1988 pisze:Przykryć Di Natale, zatrzymać Isle, wyłączyć z gry Armero i jakoś będzie :D
Tylko tyle? Bułka z masłem. Śmierdzi remisem na kilometr.
Pewnie... ten mecz tez jest ustawiony. Tylko pytanie czy stroną inicujacą taki obrót sprawy jest Juventus czy Udinese... :think:

Jezeli ktorys pilkarz to czyta... bron Boże nie zdominujcie ich, i bron Bożę nie wygrajcie roznica trzech-czterech bramek. A i jeszcze jedno, uczulcie Udinese zeby sobie jakies przypadkowej bramki nie strzelilo...

Jezeli dotrzymacie tych założeń nikt nie pomysli, ze kupiliscie ten mecz.

__________________________________________
A tak całkiem na serio to wazne zeby do przodu... nie wazny styl, nie wazne rozmiary wygranej. Wazne zeby komplet punktów zostal w Turynie


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 21:56

it doesn't matter pisze: Pewnie... ten mecz tez jest ustawiony. Tylko pytanie czy stroną inicujacą taki obrót sprawy jest Juventus czy Udinese... :think:

Jezeli ktorys pilkarz to czyta... bron Boże nie zdominujcie ich, i bron Bożę nie wygrajcie roznica trzech-czterech bramek. A i jeszcze jedno, uczulcie Udinese zeby sobie jakies przypadkowej bramki nie strzelilo...

Jezeli dotrzymacie tych założeń nikt nie pomysli, ze kupiliscie ten mecz.

__________________________________________
A tak całkiem na serio to wazne zeby do przodu... nie wazny styl, nie wazne rozmiary wygranej. Wazne zeby komplet punktów zostal w Turynie
Skąd wiesz...mamy XXI wiek, rakiety lecące w kosmos, cycki z sylikonu i męskie prostytutki. Można się pogubić, ale co najważniejszy to nigdy się nie dowiemy. A co do meczu to mówię...Udinese nie odpuści tak jak Roma. Zresztą oni mają inny styl. Szybki, dynamiczny, a nasz jest bardziej ociężały i siłowy. Nie zdziwię się jak tym nas zaskoczą. Zresztą stawiam na to, że po tej kolejce Milan będzie liderem.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 21:56

@Maras@ pisze:LOL... Znowu zaczynacie ? Castiel dzisiaj się już uspokoił
Okej okej nie wiedziałem, że zmienił front :oops:

A mecz trzeba wygrać, nie ma zmiłuj, trzeba od początku wejść na Udine i narzucić własny styl gry. Gramy u Siebie więc nie ma żadnych okoliczności usprawiedliwiających. 3 pkt to MUS!. Forza.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 22:00

Castiel pisze: Zresztą stawiam na to, że po tej kolejce Milan będzie liderem.
Jezeli tak stawiasz to licze, ze wkleisz w tym temacie jakis grubszy* kuponik z meczami:

Milan Cagliari 1
Juve Udinese x2


*500zł wzwyż.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 22:04

it doesn't matter pisze: Jezeli tak stawiasz to licze, ze wkleisz w tym temacie jakis grubszy* kuponik z meczami:

Milan Cagliari 1
Juve Udinese x2

*500zł wzwyż.
Nie chodzę do bucka. Nie jestem dzieckiem, który ma nadzieję, że za wygraną kupi sobie nową komórkę.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 22:07

Poza tym czemu ty możesz od niego tego wymagać, jeżeli sam nie wklejasz kuponu w którym stawiasz pieniądze na zwycięstwo Juventusu :lol: .




Żeby nie było OT: Myślę że mamy szansę na zwycięstwo, musimy być jednak lepsi od rywala.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 22:12

K.M. pisze:Poza tym czemu ty możesz od niego tego wymagać, jeżeli sam nie wklejasz kuponu w którym stawiasz pieniądze na zwycięstwo Juventusu :lol: .
Roznica jest taka, ze ja nie pieprze na prawo i lewo ze Juventus napewno przejedzie po Udinese jak po Romie. Bo gdyby tak bylo napewno pokazałbym panu powyzej, ze tak sadze stawiajac 500zł na Juve.

Inaczej sprawa sie ma z panem powyzej ktory jest wrecz przekonany ze Milan bedzie po tej kolejce liderem, wiec jezeli jest praktyczne pewny to czemu nie chce na swojej wiedzy dorobić paru złotych? :lol:
Nie chodzę do bucka. Nie jestem dzieckiem, który ma nadzieję, że za wygraną kupi sobie nową komórkę.
No to jestes miekka faja i nic wiecej. :ok:


Zablokowany