Serie A (20): JUVENTUS 2-1 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 22:54

Ho ho, nawet Conte widział że trzeba robić zmiany. I od razu jak wyszły. Mimo że włączyłem mecz między bramka na 1:1, a 2:1 zdążyłem zobaczyć fajny zespół, który w bardzo przyjemny sposób rozgrywa i zdobywa bramki. Mam nadzieje że kolejne mecze będą równie udane co II połowa, no może po golu Flor Floresa.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 22:54

nynek pisze:[1]Komentator przesadził nazywając Matriego Ibrahimovicem... [2]No, ale jeśli twierdzi, że "De Ceglie jest jednym z najbardziej niedocenianych lewych obrońców, nawet na skalę nie tylko włoską" i "De Ceglie wygryzł ze składu Grosso, więc taki słaby nie jest"
1. O ile się nie mylę, to komentator porównał nogę Marchisio do nogi Ibrahimovicia, przy asyscie. Coś tam, coś tam, że obaj potrafią ją wyciągnąć. Troszkę pomieszałem :prochno:
2. Ten komentarz odzwierciedla poziom komentatorów na C+. Wygryźć Grosso ze składu to faktycznie wyczyn, ale 6 lat temu.


Obrazek
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 22:54

nynek pisze: Komentator przesadził nazywając Matriego Ibrahimovicem...
To było o asyście zewnętrzną stroną stopy Marchisio :)


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 22:55

Lypsky pisze:Bonucci jesteś najlepszy!!!

Dobrze, że Matri przełamał się, Dante93 spuści z kija, bo już od dłuższego czasu chodzi poddenerwowany :prochno:
Pojechałeś :D


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 22:55

Panie Castiel i jak tam Pana przeczucia? :prochno:

Przed meczem napisalem nie wazne jak, wazne zeby bylo do przodu i tak tez sie stalo. Ciezki mecz z ciezkim rywalem na ciezkiej płycie. Ale co z tego? 20 mecz bez porazki, 12 zwyciestwo, 44 punkt i już teraz lider na kolejny tydzien... :)


Teraz nich ten cały Niga-cos tam z Cagliari urwie ze swoimi koleżkami punkty dziewczynkom Berlusconiego i mozna powiedziec ze transfer do Juventusu ma jak w banku :lol:

A i frustracja tych cienkich wacków z obozu interu - bezcenna :lol: Tak trzymac panowie :ok:
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2012, 23:00 przez D-Rose, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 22:56

dr.DeV pisze:
Simi pisze:
Wojtek pisze:
Komenatorzy Canal+Gol:
Paolo De Ceglie jest jednym z tych bardziej niedocenianych we Włoszech: Przczecież wygryzł Fabio Grosso tak więc nie jest tak niedoceniany :rotfl:
Tak to jest ten ewenement z komentatorów którego nigdy nie chce słyszeć na żadnym meczu Juve. Jedynie Lipiński zna się na rzeczy.
Przecież to właśnie Lipiński powiedział :smile:
Otóż nie. Lipiński powiedział "Paolo De Ceglie jest jednym z tych bardziej niedocenianych we Włoszech".. mnie chodzi o zdanie tego drugiego komentatora "Przczecież wygryzł Fabio Grosso tak więc nie jest tak niedoceniany ", czasami aż za bardzo chce być zabawny, a w dodatku często myli piłkarzy na boisku itp.


Materxx

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 7
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 22:57

Trzeba pochwalic Juve za ten mecz naprawde. Jednak nie zgodze sie ze stwierdzeniem że 'zwyciezcow sie nie sadzi'. Moim zdaniem przede wszystkim na uwage zasluguje strasznie nonszalancka i beztroska gra dzisiaj Vidala. Chyba byl dzisiaj zbyt pewny siebie...piętki podania w poprzek boiska(po jednym z nich Udine wyrownalo). Wielkie brawa dla Lichsteinera i Barzagliego. Uwazam ze Szwajcar znacznie lepiej spisuje sie w drugiej lini niz na obronie. Ewidentnie ma ciag na bramke i grajac w pomocy daje od siebie wiecej. Wydaje mi sie ze zawodnicy typu Elia, Estigarribia jeszcze nie sa przygotowani na to by grac w takiej druzynie jak Juventus. Owszem widac ze maja potencjal aczkolwiek powinni oni zostac wypozyczenie tak jak to mialo miejsce w przypadku Marone. Ciesza 3 pkt w waznym meczu! Trzymam kciuki za Cagliari. Chociaz....o niespodzianke bedzie ciezko :))


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 22:58

pablo1503 pisze:
nynek pisze:[1]Komentator przesadził nazywając Matriego Ibrahimovicem... [2]No, ale jeśli twierdzi, że "De Ceglie jest jednym z najbardziej niedocenianych lewych obrońców, nawet na skalę nie tylko włoską" i "De Ceglie wygryzł ze składu Grosso, więc taki słaby nie jest"
1. O ile się nie mylę, to komentator porównał nogę Marchisio do nogi Ibrahimovicia, przy asyscie. Coś tam, coś tam, że obaj potrafią ją wyciągnąć. Troszkę pomieszałem :prochno:
2. Ten komentarz odzwierciedla poziom komentatorów na C+. Wygryźć Grosso ze składu to faktycznie wyczyn, ale 6 lat temu.
Też myślałem, że się skończę kiedy usłyszałem, że wygryzienie Grosso z pierwszego składu jest wyczynem :ok: Komentatorzy mieli mimo wszystko rację. Paolo jest w lepszej formie od Leosia i to właśnie on powinien występować od pierwszej minuty, a nie stoper Juventusu


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 22:59

it doesn't matter pisze:20 mecz bez porazki, 12 zwyciestwo, 44 punkt i już teraz lider na kolejny tydzien...
Spokojnie, następny mecz już w środę. Mamy Parmę na rozkładzie.

Już pisałem, że Barzagli jest świetny?


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 22:59

BARZAGLI - Absolutna KLASA !! To co on wyprawiał w obronie to czysta poezja !!
Matri zrobil to co do niego nalezalo, mogl dorzucic jeszcze jedna bramke (sam na sam :angry: ) ale po strzeleniu 2 bramek nie mozna miec do niego zadnych pretensji.
Bonucci w kazdym meczu MUSI miec jakas powazna <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, to co zrobil teraz w koncowce bylo nie pojete !!
Wejscie Chielliniego barkiem w jakiegos murzynka (nie wiem dokladnie kto to byl) po tym fatalnym bledzie Bonucciego... Bezcenne !!
Tak trzymac !! FORZA JUVE !!


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 22:59

it doesn't matter pisze:Panie Castiel i jak tam Pana przeczucia?
Na szczęście zawiodło. Chciałbym zobaczyć Twoją minę po golu Floresa na 1:1, a Ty moją na 2:1 Matriego 8)
Ogólnie to straszna nerwówka. Denerwowało mnie w tym meczu to, że jak już prowadziliśmy to po podejściu pod pole karne zatrzymujemy się i wycofujemy. Było kilka dobrych momentów na to by szybko podać i skończyć tą mordownie.
A jak Twój kupon i 500zł?


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 23:01

Lypsky pisze:Bonucci jesteś najlepszy!!!

Dobrze, że Matri przełamał się, Dante93 spuści z kija, bo już od dłuższego czasu chodzi poddenerwowany :prochno:
O Bonuccim zapomniałem, obok Estiego do rezerwy. Jak on piłkę przyjmuje to zawsze jest groźnie. Jest Caseres, Bonu na ławe.


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 23:01

Simi pisze:
Wojtek pisze:
Komenatorzy Canal+Gol:
Paolo De Ceglie jest jednym z tych bardziej niedocenianych we Włoszech: Przczecież wygryzł Fabio Grosso tak więc nie jest tak niedoceniany :rotfl:
Tak to jest ten ewenement z komentatorów którego nigdy nie chce słyszeć na żadnym meczu Juve. Jedynie Lipiński zna się na rzeczy.
Mnie generalnie też wkurzał komentarz kolegi siedzącego obok Lipińskiego - a jak już któryś raz mówił o strzelaniu we wróble... :|


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 23:01

Negri pisze:
it doesn't matter pisze:20 mecz bez porazki, 12 zwyciestwo, 44 punkt i już teraz lider na kolejny tydzien...
Spokojnie, następny mecz już w środę. Mamy Parmę na rozkładzie.

Już pisałem, że Barzagli jest świetny?
A nawet lepiej, bo we wtoek, a nie w środę. :)
Liczę na powtórkę sprzed kilku miechów i zniszczenie Parmy :smile:


Obrazek
nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 23:04

Śmieszne, że komentatorzy mają już potwierdzone info, że Toni wybrał katarodolary. Pewnie Castiel im doniósł. W końcu to nadworny ekspert środowiska Juventusu :smile:

Standardowo brakowało 2-bramkowej przewagi, żeby poczuć się spokojnie. Kiedy gra Bonucci taki komfort musi być.


Zablokowany