Serie A (20): JUVENTUS 2-1 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 21:44

Pamiętacie za ile przyszedł Bonucci a za ile Barzagli? :prochno: Giach powinien ogarnąć strzał z dystansu, a Vidal się obudzić. Matri do zmiany. Do reszty w sumie nie mam pretensji...


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 21:45

W pierwszej połowie bardzo dobrze zaprezentował się Barzagli. Naprawdę, jego interwencje są świetne i do dziś nadziwić się nie mogę jak my go wyciągnęliśmy za te 300 tysięcy z Wolfsburga. W urodzinowym spotkaniu dobrze prezentuje się Buffon, który wykazał się już na początku. Na uwagę zasługują Quagliarella i tradycyjnie Pirlo. Mankamentem jest zła pogoda oraz skuteczność, bowiem sytuacje, które mieli Estigarribia i Matri strzela się, można powiedzieć, z zamkniętymi oczyma. Obaj zmyli niekorzystne wrażenie z początku meczu i mieli udział przy bramce, lecz myślę, że pan z numerem 32 powinien ustąpić dziś miejsca Il Capitano.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 21:45

Matri zdążył mnie wkurzyć i ucieszyć zarazem. Dobrze, że znajduje się przy dobitkach, ale jak gra w ataku pozycyjnym + marnowanie setek i dwusetek powoduje, że odnoszę wrażenie, iż Amauri zmienił koszulkę na tą z numerem 32.

Jak dla mnie pierwsza połowa ma dwóch bohaterów, Gigi i Fabio Q. Gigi wyciąga wszystko jak za najlepszych lat, a Fabio Q. - podanie do Matriego, patelnia. Podanie do Lichta, patelnia. Strzał głową, dobija Matri i wpada. Show Fabio Q, mam nadzieję, że dalej tak będzie.

Byłbym zapomniał, Barzagli wymiata jak popieprzony, ale do tego już się wszyscy przyzwyczaili, więc sensacji nie ma ;]


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 21:45

Kolejny mecz u siebie i znowu te paskudne różowe koszulki.Z Romą oba zespoły mogły grać w pierwszych strojach.Dziś znowu to samo.Ogólnie wynik lepszy niż gra.Gigi najlepszy.Szkoda setki Estiego.


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 21:45

Powinno być już 3-0 ale nie jest źle. Mam nadzieję, że w drugiej połówce przypieczętujemy sprawę.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 21:46

Esti i Matri marnują setki a te strzały z dystansu to jakaś masakra - sypie mocny śnieg, więc to nie jest głupi pomysł, ale trzeba strzelać w środek bramki, bo piłka i tak ucieka a nie celować po okienkach :P

Mimo tego Esti przeprowadził piękną akcję a Matri tylko dostawił nogę po świetnej główce FQ (swoją drogą FQ gra bardzo dobrze dziś).

Wydaje mi się, ze jednak Matri do zmiany a za niego Alex a później może Marrone za Vidala.

Ciekawa 1 połowa. A w drugiej trzeba strzelić na 2:0 i zwycięstwo już będzie bliskie :)


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
drewnaldinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2009
Posty: 39
Rejestracja: 04 lutego 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 21:47

Ciekwi mnie to że mamy nowy stadion a nie jest zadaszany . Jak na razie nie jest żle ale słabo grają Esti Matri i Vidal.Trzeba podwyższć bo przegramy.
:whistle:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 21:48

Nedved4life pisze:Kto podrzuci fajną, dobrą polską transmisje? Bo to co ja oglądam to pixele. :D
Wojtek pisze:
Gotti pisze:http://weeb.tv/channel/sport
Wykupiłem premium, ale mi kod niedoszedł, a bez premium limit oglądania 30-40 minut, więc jakiś zastępczy link jak ktoś ma C+ to będę wdzięczny.
Link do transmisji z Canal+Gol
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2012, 21:49 przez Wojtek, łącznie zmieniany 2 razy.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 21:48

Negri pisze:Matri zdążył mnie wkurzyć i ucieszyć zarazem. Dobrze, że znajduje się przy dobitkach, ale jak gra w ataku pozycyjnym + marnowanie setek i dwusetek powoduje, że odnoszę wrażenie, iż Amauri zmienił koszulkę na tą z numerem 32.

Jak dla mnie pierwsza połowa ma dwóch bohaterów, Gigi i Fabio Q. Gigi wyciąga wszystko jak za najlepszych lat, a Fabio Q. - podanie do Matriego, patelnia. Podanie do Lichta, patelnia. Strzał głową, dobija Matri i wpada. Show Fabio Q, mam nadzieję, że dalej tak będzie.

Byłbym zapomniał, Barzagli wymiata jak popieprzony, ale do tego już się wszyscy przyzwyczaili, więc sensacji nie ma ;]
Nie przesadzaj z tym wychwalaniem Fabio. Fenomenalnie się wyciągnął przy tej głowce, za to wielkie :bravo: Dobre też podanie do Stefana, ale miał też wiele strat przed 16...
To podanie do Matriego, który wyszedł 1 vs 1, wykonał Giaccherini.


Obrazek
Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 21:48

Sorek21 pisze:Kolejny mecz u siebie i znowu te paskudne różowe koszulki.Z Romą oba zespoły mogły grać w pierwszych strojach.Dziś znowu to samo.Ogólnie wynik lepszy niż gra.Gigi najlepszy.Szkoda setki Estiego.
Wlasnie to mnie zastanawia. Gralismy z Udine na wyjezdzie w rozowym. Gramy u siebie znowu rozowy... :angry:


Damiankarol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 70
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 21:48

Buffon i Barzagli - klasa światowa :bravo:
dobrze że Pirlo wraca do formy, bo jednym podaniem może zmienić losy meczu.
Matri, po mimo gola, do zmiany, tak samo jak niewidoczny Vidal, któremu obok Lichego dzisiejszy mecz nie wychodzi.
Ładny mecz dla oka, dużo walki. Brakuje tylko więcej kreatywności pod bramką Udinese.
Dlaczego gramy kolejny mecz u siebie na różowo? :prochno:


Forza Juve !! Forza Alex !!
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 22:38

powtórzę się ale

Matriiiii :happy:

czekam co powiedzą hejterzy, bardzo mnie to ciekawi.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 22:38

Matri!

Jedziemy po 3 gwiazdke!


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 22:39

Bonnu musi zniknąć.Matri druga połowa w końcu dobrze.Barzagli jest niesamowity.I po raz drugi Bonnu musi odejść.(dobrze że jest Caceres)


rosomak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2010
Posty: 668
Rejestracja: 16 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2012, 22:39

Bonucci


Cos jest ztym chlopakiem nie tak
sory ale co mecz to glupie wpadki.
To nie jest normalne,w wywiadach najwiekszy kozak a jak przychodzi co doczego czyli zagrac to na kazdym kroku nawala.


Zablokowany