Coppa Italia (1/4): JUVENTUS 3-0 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 13:24

Natknąłem się na szokującą teorię Castiela :) ale na wypadek gdyby nie została ona jakimś dziwnym trafem udowodniona, znalazłem już odpowiedź na swoje pytanie w regulaminie Coppa Italia. Zatem potwierdzam że mecz poprawnie został rozegrany w Turynie ;)


Arrivederci Mauro e David :(
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 13:27

yanquez pisze:Lichy powolutku idzie po piłkę i pokazuje znak, który większości ludzi źle się kojarzy... Loosers, Lazio, Legia - nigdy nie wiem co jest intencją pokazującego ;)

Całość zdaje się ok.31minuty
przecież to to samo.
dzięki za info, przejrzę pierwszą połowę.

Po skrócie widzę, że Esti znów uparł się na strzały w trybuny, bandy, boczne siatki, wszędzie byle nie w bramkę.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 13:37

livinglegend pisze:Natknąłem się na szokującą teorię Castiela :) ale na wypadek gdyby nie została ona jakimś dziwnym trafem udowodniona, znalazłem już odpowiedź na swoje pytanie w regulaminie Coppa Italia. Zatem potwierdzam że mecz poprawnie został rozegrany w Turynie ;)
Ciicho, Castiel wie lepiej;)

W sumie mam niemałą satysfakcję, że moja niepotwierdzona teoria z początku sezonu- że Conte jeśli ma skład konkurencyjny dla ligi, odnosi duży sukces(Bari, Siena w Serie B)- okazuje się całkiem trafna. Mam małą chętkę przeanalizować, co konkretnie nie tak mu poszło w Atalancie(poza konfliktami).


zippo01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2010
Posty: 248
Rejestracja: 01 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 14:05

yanquez pisze: Lichy powolutku idzie po piłkę i pokazuje znak, który większości ludzi źle się kojarzy... Loosers, Lazio, Legia - nigdy nie wiem co jest intencją pokazującego ;)
"L" kibice Legi pokazują prawą ręką. Lichy pokazując lewą raczej miał na uwadze Loosers albo coś w powiązaniu z Lazio ;D


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 14:17

Właśnie, do kogo to było skierowane ? Do kibiców Romy? W każdym razie, zaczynam się bać Lichego. Jakiś nerwowy się zrobił, nie potrzebnie dyskutuje z sędziami, kiedyś złapie "czerwień" przez takie zachowanie, bo najpierw wejdzie w pyskówkę, a później będzie faulował :? Lubie tę jego agresje, ale co za dużo to nie zdrowo. Lamela, po raz wtóry udowodnił jaki wielki z niego pajac. Który chłop, kopie innego chłopa po przyrodzeniu ? Wtf? :/
Edit
Tłumaczy tylko w 1 przypadku, w takim w którym Kielon próbuje obrazić jego rodzinę. Niemniej, jeżeli była tam docinka na tle jedynie osobistym tzn. jeżeli poszła uwagę, że Lamela gra jak panienka, albo jest głupi i śmierdzi, to tą swoją złość powinien przekierować na grę. Powinien wykorzystać uczucia a nie dać im się kierować. Złość, nienawiść, o których tutaj mówię,mogą pomóc w osiąganiu wyników i rozwoju
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2012, 15:50 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 2 razy.


michalek_ASR

Romanista
Romanista
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 27
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 14:20

pan Zambrotta pisze:
yanquez pisze:Lichy powolutku idzie po piłkę i pokazuje znak, który większości ludzi źle się kojarzy... Loosers, Lazio, Legia - nigdy nie wiem co jest intencją pokazującego ;)

Całość zdaje się ok.31minuty
przecież to to samo.
No raczej nie to samo...

a co do byłego laziale to niech sobie pokazuje, karnych które podarował Romie i tak mu kibice nie zapomną.

:smile:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 14:22

annihilator1988 pisze:Lamela, po raz wtóry udowodnił jaki wielki z niego pajac.
Stwierdził, że został sprowokowany przez Chielliniego. To go jednak w żaden sposób nie usprawiedliwia.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 14:29

michalek_ASR pisze: a co do byłego laziale to niech sobie pokazuje, karnych które podarował Romie i tak mu kibice nie zapomną.
:smile:
Myślę, że jeszcze parę rzeczy Wam Lichy podaruje... Ostatnio podarował Atalancie na przykład... :lol:
michalek_ASR pisze:
pan Zambrotta pisze:
yanquez pisze:Lichy powolutku idzie po piłkę i pokazuje znak, który większości ludzi źle się kojarzy... Loosers, Lazio, Legia - nigdy nie wiem co jest intencją pokazującego ;)
przecież to to samo.
No raczej nie to samo...

Jesteś w mniejszości. ;)

Dlaczego z taką dozą pewności obstawiacie Milan? Wcale nie byłbym taki pewien, czy uda im się pokonać Lazio... Mój typ: Lazio po karnych.


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 14:39

Lichy sie wkurza moze czasami az za bradzo - ale ma do tego powody ! biegnie sprintem przez cala dlugosc boiska mijajac 3 rywali po czy wywalcza aut/rzut rozny a sedzie z uporem maniaka pokazuje ze pilka dla przeciwnikow ?! Swiety by sie wkurzyl co dopiero ambitny Stefek !! wiem co mowie bo wiele razy tez mi sie tak zdarzylo ze liniowego mialem ochote udusic !! Co oznaczala "L-ka" nie mam pojecia - bardzi mi sie wydawalo ze pokazal to do liniowego ze to juz 2 raz podjal zla decyzje .

A nie macie wrazenia ze przy podaniu Alexa do Boriello - Marco byl na spalonym ? I w sumie sedzia powinien odgwizdac spalonego ? wiem ze to brzmi ZLE no ale ... sprawdzalem na powtorkach i ciezko ocenic z tych dostepnych na necie - co nie zmienia faktu ze bramka Alexa to majstersztyk !!

Bardzo podobala mi sie atmosfera na meczu ! :) Tance , spiewy i dobra zabawa - az milo bylo ogladac :) i z radoscia wsluchiwac sie w goracy doping naszych kibicow ! :) Grande !! :happy: Nawet ZROBMY POZNAN robili wczoraj :) taki polski akcent we wczorajszym meczu :)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
yamakasi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 sierpnia 2009
Posty: 208
Rejestracja: 17 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 15:13

pakman pisze: A nie macie wrazenia ze przy podaniu Alexa do Boriello - Marco byl na spalonym ? I w sumie sedzia powinien odgwizdac spalonego ? wiem ze to brzmi ZLE no ale ... sprawdzalem na powtorkach i ciezko ocenic z tych dostepnych na necie - co nie zmienia faktu ze bramka Alexa to majstersztyk !!
W myśl nowych zasad sędzie odgwiżdże dopiero jak piłka trafi do zawodnika na pozycji spalonej


To My Jesteśmy JUVENTUSEM :)
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 15:58

Lypsky pisze:Bonucci wcale nie zagrał dobrze. To jest człowiek, który wiecznie robi w gacie, kiedy tylko dostaje piłkę (dlatego non stop grał do bramkarza).
Jest dokładnie odwrotnie. On gra czasem na za dużym luzie.
pumex pisze:My mamy Bonucciego, Roma ma Kjaera :lol:
Kjaer poza samobójem nie zagrał jakoś tragicznie, IMO. Nie można powiedzieć, że zawalił mecz.
Ouh_yeah pisze:przepuszczenie Pirlo (bodajże)
Marrone.
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2012, 16:53 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 16:37

Piękny hołd oddał Del Piero tą bramką Adwokatowi. Fajnie, się to złożyło, że strzelił tego pierwszego gola akurat w taki sposób ("zona Del Piero" ;)), w meczu z Romą i w rocznicę śmierci Agnellego. No, można narzekać, że to tylko Puchar Włoch, ale jednak...

Nie oglądałem meczu, ale to chyba nadrobię. Dobra gra Del Piero, Pirlo (drugi mecz z rzędu - jest Pirlo, jest gra?) i Matriego (wnioskuję po skrócie), połączona z napinkami Romanistów jest, tak jak tu piszecie, jest znakomitą zachętą.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 16:41

Bonucci z piłką przy nodze nie jest zły. Bonucci, na którego naciera napastnik z piłką, robi często w gacie.

Kjaer nie tylko strzelił samobója ale przy bramce Giaca dał się jak dziecko nabrać na przepuszczenie Pirlo (bodajże) i piłka przeleciała tuż obok niego. Niespecjalnie też utrudnił życie strzelającemu Del Piero :smile: Ogólnie katastrofalny występ.
e: Marrone? Ouh, naprawdę pocieszny z niego chłopak.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 17:21

Ouh_yeah pisze:Bonucci z piłką przy nodze nie jest zły.
To dawać go na trequartistę! Teraz wróćmy do rzeczywistości, aż dziw bierze, że Bonucci jest obrońcą, skoro w chyba żadnym elemencie charakteryzującym defensora się nie wyróżnia. Gra głową tak sobie, przepycha się tak sobie, zastawia się, ustawia się, robi wślizgi, odbiera i walczy - tak sobie.

Jeszcze krótkie nawiązanie do wczorajszego meczu: to jedno z nielicznych spotkań Romy (nie wiem, czy nie jedyne) w obecnym sezonie, gdzie mając na pierwszym składzie Tottiego, przegrali, tak mi się przynajmniej wydaje.


Obrazek
Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2012, 17:42

Widzieliście wczoraj co było z Krasiciem. Wszedł i nawet nie potrafil utrzymać dobrze pozycji. Conte cały czas do niego krzyczał. Dużo pracy jeszcze przed nim. Mam nadzieję, że to poprawi, bo Milos w formie może nam dużo pomóc.
Co do Estiego to jestem pozytywnie zaskoczony tym chłopakiem. Zobaczym jak się rozwinie. Wrzutki i strzały do poprawy, ale ma to coś w sobie przy dryblingu i szybkość też całkiem całkiem.
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2012, 19:15 przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany