Serie A (18): JUVENTUS 1-1 Cagliari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 18:40

Musimy wygrać ten mecz. Przyjmę nawet 1:0 tak jak z Lecce ale żeby były 3 punkty. Aczkolwiek liczę na lepszą grę, większy spokój i opanowanie, to my musimy dominować. I wyższy wynik oczywiście jest mile widziany, ale jak będzie 1:0 to nic się nie stanie.

Gdyby jeszcze derby Mediolanu zakończyły się remisem..


Z Juve na dobre i złe!
rosomak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2010
Posty: 668
Rejestracja: 16 maja 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 19:33

Ja sie troche martwie tym calym styczniem.
Od lat co wte dwa sezony fajnie juve sie prezentowalo do tego miesiaca i potem cos sie zlego dzialo.
Juz byla mowa o Vinovo ze tam cos jest nie tak, nie pamietam dokladnie o co chodzilo ale boje sie ze znowu przyjdzie zimniejszym okres i przy tamtych murawach znowu zacznie sie plaga kontuzji,praktycznie tej samej czy problemami miesni.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 19:39

rosomak pisze:Ja sie troche martwie tym calym styczniem.
Od lat co wte dwa sezony fajnie juve sie prezentowalo do tego miesiaca i potem cos sie zlego dzialo.
Juz byla mowa o Vinovo ze tam cos jest nie tak, nie pamietam dokladnie o co chodzilo ale boje sie ze znowu przyjdzie zimniejszym okres i przy tamtych murawach znowu zacznie sie plaga kontuzji,praktycznie tej samej czy problemami miesni.
Ciągle powtarzam, że nie popełnimy takich błędów, jak rok temu, bo ten Juventus jest naprawdę mocną drużyną z charakterem. Tamta drużyna sprzed dwóch laty, wygrywały ze stylem, może 5 meczów w sezonie. Teraz? Teraz widać, że jesteśmy mocni, a inne drużyny czują przed nami respect!
PS. Kilka dni temu, ktoś na forum napisał, że najbliższych kilka meczów Juventusu, będzie pokazywane na ESPN. Mógłby ktoś powiedzieć czy jest on w cyfrze, w pakiecie optimum? Mam ESPN Classic, ale nie wiem, czy są jakieś inne.


Obrazek
Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 20:23

pablo1503 pisze:
rosomak pisze:Ja sie troche martwie tym calym styczniem.
Od lat co wte dwa sezony fajnie juve sie prezentowalo do tego miesiaca i potem cos sie zlego dzialo.
Juz byla mowa o Vinovo ze tam cos jest nie tak, nie pamietam dokladnie o co chodzilo ale boje sie ze znowu przyjdzie zimniejszym okres i przy tamtych murawach znowu zacznie sie plaga kontuzji,praktycznie tej samej czy problemami miesni.
Ciągle powtarzam, że nie popełnimy takich błędów, jak rok temu, bo ten Juventus jest naprawdę mocną drużyną z charakterem. Tamta drużyna sprzed dwóch laty, wygrywały ze stylem, może 5 meczów w sezonie. Teraz? Teraz widać, że jesteśmy mocni, a inne drużyny czują przed nami respect!
PS. Kilka dni temu, ktoś na forum napisał, że najbliższych kilka meczów Juventusu, będzie pokazywane na ESPN. Mógłby ktoś powiedzieć czy jest on w cyfrze, w pakiecie optimum? Mam ESPN Classic, ale nie wiem, czy są jakieś inne.
Ja także mam Cyfrę + i jest tam ESPN Classic, ale żadnych meczów tam nie ma z udziałem Juventusu. Wszystko co najlepsze jest w ESPN AMERICA, który, o ile dobrze pamiętam, jest dostępny w N.

By nie było,że nie piszę na temat, to Juve chcąc liczyć na fotel lidera po tej kolejce, musi ograć Cagiliari u siebie. Myślę,że jesteśmy w stanie to zrobić. Pod nieobecność Chielliniego zagra pewnie De Ceglie, choć może Conte postawi na Estigarribie :roll:


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 20:41

Gigi Buffon pisze: Ja także mam Cyfrę + i jest tam ESPN Classic, ale żadnych meczów tam nie ma z udziałem Juventusu. Wszystko co najlepsze jest w ESPN AMERICA, który, o ile dobrze pamiętam, jest dostępny w N.
Mam ESPN America z kablówki, ale tam oglądam tylko NBA i NFL. Nie spotkałem nigdy serieA na tym kanale...

Oczywiście mam nadzieję, że pokonamy Cagliari. Moim zdaniem zaprezentujemy się o niebo lepiej niż w spotkaniu z Lecce -> Nie fruwaliśmy po dubajach cały tydzień...


Mr.Y

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2011
Posty: 44
Rejestracja: 14 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 21:21

Trzeba się przygotować na 90 minut grania na pełnych obrotach. Trzeba cały czas cisnąć rywala. Nie można przecież grać cały sezon w taki sposób co ostatni mecz (końcowe 5 min z wybijaniem piłki "na pałe" byle dalej) udawało się tak dowieźć wynik do końca ale nie zawsze będziemy mieli takiego farta.

Oczywiście licze na wygraną i nowy rekord Conte :D


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 21:43

Ja to współczuje bukmacherom. Po takich meczach jak z Milanem czy Interem kolejne mecze stawiało się łatwo na Juve, a po takim dramacie z Lecce teraz wrócić do nastrojów z minionych 2 sezonów. Cagliari...ciężko będzie. Jezu Chryste...z całym szacunkiem dla tej drużyny, ale tu 3 pkt powinny być w ciemno.
pablo1503 pisze: Ciągle powtarzam, że nie popełnimy takich błędów, jak rok temu, bo ten Juventus jest naprawdę mocną drużyną z charakterem.
No niby tak...charakter, ale taki Chielini wypada i co mamy w obronie? Bonucci i Kutcher...to nie charakter tylko goła dupa skazana na miłosierdzie od losu i farta.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 21:56

Castiel pisze:Ja to współczuje bukmacherom. Po takich meczach jak z Milanem czy Interem kolejne mecze stawiało się łatwo na Juve, a po takim dramacie z Lecce teraz wrócić do nastrojów z minionych 2 sezonów. Cagliari...ciężko będzie. Jezu Chryste...z całym szacunkiem dla tej drużyny, ale tu 3 pkt powinny być w ciemno.
pablo1503 pisze: Ciągle powtarzam, że nie popełnimy takich błędów, jak rok temu, bo ten Juventus jest naprawdę mocną drużyną z charakterem.
No niby tak...charakter, ale taki Chielini wypada i co mamy w obronie? Bonucci i Kutcher...to nie charakter tylko goła ### skazana na miłosierdzie od losu i farta.
To może być bardzo interesyjący mecz, ze względu na naszą obronę :prochno: Kto wie, może De Ceglie i Bonucci będą dobrym duetem :whistle:


Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 23:21

wbrew wszystkiemu to moze byc doprawdy trudny mecz! licze na straty punktowe udine i milanu, a przede wszystkim wygrana (starczy jednobrakowa)


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 23:31

ESPN W to tylko w UK i Irlandii :) nie ma go na polskich platformach.


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 23:34

pakman pisze:ESPN W to tylko w UK i Irlandii :) nie ma go na polskich platformach.
Ale ja go mam na platformie n i jak to wytlumaczysz ?

Ja licze na zwycięstwo Juve ,ale już w lepszym stylu niż z Lecce .
Ciekawie ,czy zobaczymy Boriello w meczu ,ale obstawiam ,że wejdzie na końcówkę.

szczypek pisze: Ale ja go mam na platformie n i jak to wytlumaczysz ?
Hmm... Sosnowiec jest w UK?
To by wiele tłumaczyło :ok:
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2012, 23:43 przez Qrczak, łącznie zmieniany 2 razy.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 23:39

Qrczak pisze:
pakman pisze:ESPN W to tylko w UK i Irlandii :) nie ma go na polskich platformach.
Ale ja go mam na platformie n i jak to wytlumaczysz ?
Hmm... Sosnowiec jest w UK?

To nie będzie łatwy mecz, ale raczej na pewno go wygramy. Liczę, że Matri się ostro przełamie i strzeli jakieś bramki.


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 23:58

A na ktorym kanale jest na N-ce ? chetnie sprawdze :) a jaki masz ESPN ? America z amerykanskimi sportami typu NCAA albo NFL ? Bo jesli tak to ESPN na ktorym leca mecze Juve to 2 rozne kanaly .


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2012, 00:12

W Polsce mamy ESPN Classic z powtòrkami oraz ESPN America z nfl ,nhl itp.

WYŁĄCZNE PRAWA DO POKAZYWANIA SERIE A LIVE W POLSCE MA GRUPA CANAL + więc dyskusja o kanałach ESPN tutaj nie ma najmniejszego sensu.


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2012, 10:19

co do kanałów to najbliższego meczu nie ma na żadnej polskiej platformie jak już kolega wyżej wspomniał , za to 2 kolejne mecze z Atalantą i Udine pokaże Canal + :)

Dla lubiących staty porównanie tego Sezonu z poprzednimi
(bilans po 17 kolejkach):

OBECNIE 10 - 7 - 0 , bramki 28-11, Pkt 37 ,pozycja 2
2010/2011 8 - 7 - 2 , bramki 32-17, Pkt 31 ,pozycja 4
2009/2010 9 - 3 - 5 , bramki 30-21, Pkt 30 ,pozycja 3


oby tylko styczeń był pomyślny bo ten miesiąc ostatnimi laty nie jest najlepszy dla Nas. Z Lecce się udało, ale gra nie napawała optymizmem, dużymi fragmentami kopanina.

Dobrze że gramy u siebie na razie z 6 wygranych meczy aż 5 wygrywaliśmy różnicą 2 goli, natomiast na wyjeździe jeszcze ani razu wyraźnie widać naszą siłę in New Home :)

Ostatnie 3 mecze na 0 z tył no ale z przodu szału nie ma ciężko idzie nam zdobywanie goli Matri musi zacząć strzelać gole w swoim debiucie rok temu w 24 kolejce z Cagliari właśnie strzelił 2 bramki , 1 jeszcze dołożył Toni i wygraliśmy 1-3. Ostatnio jakby znikł Marchisio słabsze mecze Pirlo oj brakuje zmienników i świeżej krwi na ławce... no ale trzeba grać tym co jest. Borriello na ławie może dostanie szanse w tym meczu pod koniec spotkania.

Ze sprowadzeniem Caceresa są problemy więc raczej De Ceglie i Bonucci w obronie także będzie ciężko na 4 mecz z rzędu na 0.

do boju FORZA ! .... a w derbach Mediolanu remis by się przydał.


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Zablokowany