Serie A (18): JUVENTUS 1-1 Cagliari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2012, 20:43

@Maras@ pisze:Vucinic to lubi strzelać, ale najchętniej zza pola karnego. Na środku ataku raczej bym go nie widział i nie widzę na tę chwilę innej opcji jak Matri. W meczu z Cagliari Boriello (jeśli w ogóle będzie w kadrze) to może wejdzie pod koniec drugiej połowy...
To że lubi to jedno, a to że jeszcze w ten sposób żadnego gola w ten sposób nie zdobył to drugie. Jeżeli Matri "utrzyma" taką formę do następnego meczu to nie wiem czy czasem Borriello nie powinien wybiec od pierwszej minuty, aczkolwiek osobiście zdziwię się jeżeli to nastąpi.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2012, 20:43

@Maras@ pisze:W meczu z Cagliari Boriello (jeśli w ogóle będzie w kadrze) to może wejdzie pod koniec drugiej połowy...
Borriello w meczu u siebie niech lepiej nie wchodzi, bo rezonans od buczenia kibiców będzie tak duży, że ściany stadionu popękają :smile:

Cagliari słabe nie jest, jeśli zagramy podobnie jak dziś, to o zwycięstwie możemy zapomnieć. Mam jednak nadzieję, że nasza postawa w meczu z Lecce to wypadek przy pracy a nie zdecydowana obniżka formy. Na Juventus Arena gramy o niebo lepiej niż na wyjazdach, jakby jeszcze Matri się ogarnął, byłoby łatwiej. Pomyślałbym nad kimś w miejsce Pepe, bo jego gra jakoś ostatnio mi nie pasuje. Z obroną, mimo tragicznego Bonuca, nie ma co kombinować, bo wystawienie Cegły może okazać się ruchem z deszczu pod rynnę.

Tak czy siak, apeluję do niepoprawnych optymistów, żeby nie rzucali wynikami 3,4,5-0 na prawo i lewo.


Obrazek
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2012, 20:56

pumex pisze: Cagliari słabe nie jest, jeśli zagramy podobnie jak dziś, to o zwycięstwie możemy zapomnieć. Mam jednak nadzieję, że nasza postawa w meczu z Lecce to wypadek przy pracy a nie zdecydowana obniżka formy. Na Juventus Arena gramy o niebo lepiej niż na wyjazdach, jakby jeszcze Matri się ogarnął, byłoby łatwiej. Pomyślałbym nad kimś w miejsce Pepe, bo jego gra jakoś ostatnio mi nie pasuje. Z obroną, mimo tragicznego Bonuca, nie ma co kombinować, bo wystawienie Cegły może okazać się ruchem z deszczu pod rynnę.
Z tym Pepe też jestem skłonny pomyśleć. Facet strzelił na kilka goli ale ostatnio jest bezproduktywny. Conte też nie wiem po co trzyma go praktycznie do ostatnich minut meczy, jak zawodnik w okolicach 70 minuty już jest wypompowany.
Myślę, że Vucinic - Matri - Del Piero nie byłoby złe. Teraz Matri miałby dwóch kreatywnych zawodników obok siebie, więc wzrosłaby szansa na ustrzelenie czegoś (a i sam Alex na emeryturę jeszcze nie chce odchodzić) ;)


ObrazekObrazekObrazek
szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2012, 20:59

To jest wręcz niewiarygodne...tylu napastników w zespole i nie ma ani jednego który gwarantuje stabilną formę i bramki w każdym meczu... To jest Juventus! Marotta musi się ogarnąć i przestać ściągać takich graczy jak Boriello... Może na awans do LM to wystarczy, ale my mamy przecież większe ambicje...


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2012, 21:05

szycha21 pisze:To jest wręcz niewiarygodne...tylu napastników w zespole i nie ma ani jednego który gwarantuje stabilną formę i bramki w każdym meczu... To jest Juventus! Marotta musi się ogarnąć i przestać ściągać takich graczy jak Boriello... Może na awans do LM to wystarczy, ale my mamy przecież większe ambicje...
Na razie akurat naszą największą ambicją jest właśnie ten awans do LM, który da nam pieniądze i prestiż, a co za tym idzie będzie można kontraktować lepszych zawodników. Jedno bez drugiego nie wypali, więc najpierw awansujmy to tej LM a później miejmy większe żądania (tym bardziej że Boriello jest WYPOŻYCZONY a nie KUPIONY)...


ObrazekObrazekObrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2012, 22:17

zippo01 pisze:Liczę na to, że Del Piero zagra od 1 minuty;) Oraz chciałbym zobaczyć:
-De Ceglie na lewym
-Kielona na środku
-Bonucciego na ławie ;D
No i oczywiście jeszcze 3 pkt muszą pozostać w Turynie :!:
Chiellini odpada, pauza za kartki. Także cegła na lewą :roll:


Obrazek
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2012, 22:19

Dragon pisze:
zippo01 pisze:Liczę na to, że Del Piero zagra od 1 minuty;) Oraz chciałbym zobaczyć:
-De Ceglie na lewym
-Kielona na środku
-Bonucciego na ławie ;D
No i oczywiście jeszcze 3 pkt muszą pozostać w Turynie :!:
Chiellini odpada, pauza za kartki. Także cegła na lewą :roll:
Heh. Zawsze jest jeszcze szansa że Esti tam pójdzie ;) Bo Sorensena chyba tam nie ustawią :think:
Ewentualnie może kupimy już Caceresa ;)


ObrazekObrazekObrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2012, 22:22

@Maras@ pisze:
Dragon pisze:
zippo01 pisze:Liczę na to, że Del Piero zagra od 1 minuty;) Oraz chciałbym zobaczyć:
-De Ceglie na lewym
-Kielona na środku
-Bonucciego na ławie ;D
No i oczywiście jeszcze 3 pkt muszą pozostać w Turynie :!:
Chiellini odpada, pauza za kartki. Także cegła na lewą :roll:
Heh. Zawsze jest jeszcze szansa że Esti tam pójdzie ;) Bo Sorensena chyba tam nie ustawią :think:
Ewentualnie może kupimy już Caceresa ;)
De Ceglie > Esti na obronie. Z Caceresem ( o ile przyjdzie), będziemy się paprali do końca stycznia.
Wygraliśmy dzisiaj. Zdobyliśmy trzy punkty. To najważniejsze.
Odwołuje moje złe słowa co do Mirosława, skubany dobry jest. Pepe strasznie aktywny.
Masakry meczu dostają Matri i Pirlo. Obaj znacznie poniżej oczekiwań. Vidal i Marchisio, a także defensywa na poziomie. Gigi twardy jak niegdyś. Conte szalał przy linii, nasi się starali, nadal nie przegraliśmy meczu. Jestem zadowolony, acz niewystarczająco ;)
Potrzeba nam piątego środkowego pomocnika i ewentualnie prawego obrońcy ( w zimie przy oszczędnościach na lato )


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2012, 22:34

annihilator1988 pisze:Szczególny mecz dla Matriego, który mam nadzieje powrócił na właściwe tory. Liczą się jedynie 3 pkt :D
Strzelił bramkę po dość niefortunnej interwencji bramkarza, poczekałbym z taką sugestią ;]


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2012, 04:17

Wydawało mi się że Conte przedstawił naszym piłkarzom jakiś pomysł na grę, który został przez nich powielony. Ostatnio mam jednak wrażenie że został on zatracony, a piłkarze wrócili do dawnej - złej praktyki - grania spotkań na stojąco. I mimo że się to ostatnio sprawdziło, chciałbym aby Juventus zagrał na nowo z polotem, którego w pewnym momencie tego sezonu, nie można było im odmówić. Liczę na odrodzenie! (Choć 3. punkty powinny być przekładane pond to!)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2012, 08:09

Dragon pisze:Chiellini odpada, pauza za kartki. Także cegła na lewą :roll:
Zaraz... czyli najprawdopodobniej będziemy grali obroną Lichtsteiner-Barzagli-BoskiLeo-Kuczer ? Święta Tereso.. :/


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2012, 08:55

pumex pisze:
Dragon pisze:Chiellini odpada, pauza za kartki. Także cegła na lewą :roll:
Zaraz... czyli najprawdopodobniej będziemy grali obroną Lichtsteiner-Barzagli-BoskiLeo-Kuczer ? Święta Tereso.. :/
Jeśli już musi pauzować, to lepiej w meczu u siebie z przeciętnym Cagliari niż na wyjeździe z dobrą Atalantą.

Mimo słabiutkiej gry we wczorajszym meczu jestem spokojny o wynik tego spotkania. Cagliari puchary nie grożą a i o utrzymanie raczej walczyć nie będą - takich rywali lubię najbardziej, liczę na łatwe zwycięstwo i wcale nie określiłbym siebie mianem jakiegoś wielkiego optymisty :wink:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2012, 11:58

Panowie nie każdy mecz wychodzi ; ) raz są lepsze dni raz gorsze. Krytyka według mnie należy sie do Matriego stu procentowo !! Dlaczego Conte nie wpusci na 20 min Alexa? . . . Matri dał nam zwycięskiego gola, ale nie było opcji aby spudłował .chwała mu za to ; P


http://online-poland.blogspot.com/


Hubercik19juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lipca 2008
Posty: 38
Rejestracja: 05 lipca 2008

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2012, 14:08

Ja jestem ciekaw niektórych newsów które mówią o Caseresie w pierwszej 11 na mecz z Cagliari Było by ciekawie gdyby Kielona na środek a Martin na lewej

A co do linii ataku to najprawdopodobniej znów ujrzymy Pepe, Matri, Vucinic


"Kto ma zaszczyt nosić tę koszulkę, pozostaje jej lojalny do końca choćby nie wiem co, oraz nosi ją w sercu jako przepiękne wspomnienie."
Eugenio Canfari
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2012, 15:46

Hubercik19juve pisze:Ja jestem ciekaw niektórych newsów które mówią o Caseresie w pierwszej 11 na mecz z Cagliari Było by ciekawie gdyby Kielona na środek a Martin na lewej

A co do linii ataku to najprawdopodobniej znów ujrzymy Pepe, Matri, Vucinic
Z tym, że Kielon jest zawieszony za kartki...


Zablokowany