Serie A (17): Lecce 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2012, 14:08

Po tej przerwie liczę tylko na zwycięstwo chociaż skromne ale musimy dotrwać pierwszą rundę bez porażki


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2012, 14:28

Czy ktoś się orientuje, czy na N z pełnym pakietem da się znaleźć czasem mecz Juve na jakiejś zagranicznej stacji ?

Co do tego meczu, mam spore obawy, ale myślę, że Conte znów przełamie nasze fatum tak jak miało to miejsce z Palermo(czesto nas ogrywali w domu) czy Napoli(stadion fruli to przekleństwo)... Stawiam na 3-0 dla nas... Licze na naszego murzynka:)
ReinerJuve pisze:
Mi się zawsze wydawało, że Napoli gra na San Paolo, a Udinese na Friuli...

Obstawiam skromne 1:0 dla nas po golu Vucinicia w ostatnich minutach meczu.
Racja racja..
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2012, 15:13 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2012, 15:09

Miejmy nadzieję, że pierwszy mecz w nowym roku będzie dla nas zwycięski i utrzymamy naszą dobrą passę.
Fajnie byłoby, żeby w tym meczu większą szansę gry dostali Quag z Elią. Uważam że chłopaki zasługują na to. Esti (na szczęście) coraz śmielej próbowany jest w grze ofensywnej, co daje Holendrowi większą szansę do gry (co mnie bardzo cieszy) :)


ObrazekObrazekObrazek
ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 333
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2012, 15:12

jarecki.k pisze:Czy ktoś się orientuje, czy na N z pełnym pakietem da się znaleźć czasem mecz Juve na jakiejś zagranicznej stacji ?

Co do tego meczu, mam spore obawy, ale myślę, że Conte znów przełamie nasze fatum tak jak miało to miejsce z Palermo(czesto nas ogrywali w domu) czy Napoli(stadion fruli to przekleństwo)... Stawiam na 3-0 dla nas... Licze na naszego murzynka:)

Mi się zawsze wydawało, że Napoli gra na San Paolo, a Udinese na Friuli...

Obstawiam skromne 1:0 dla nas po golu Vucinicia w ostatnich minutach meczu.


AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2012, 15:31

Licze ze Matri wkoncu sie przebudzi i zaladuje bramke przed tym jak zmieni go Fabio ktory dobije Lecce ;)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2012, 15:47

Mam pewne obawy przed tym meczem. Dobre wejście w rok to nie jest to co nam w ostatnich latach najlepiej wychodziło, dodatkowo zawsze gorący teren.

Lecce w ostatnich meczach mimo tego, że raczej przegrywa i sporadycznie remisuje to strzela zaskakująco dużo bramek i to nie byle komu. Dwa gole w Neapolu, trzy w Parmie i również dwie sztuki wsadzone u siebie z Lazio to świadczy raczej o tym, że bramki tam strzelać potrafią. By jednak tak się stało będą musieli się odkryć, a wtedy... :smile:

Cóż, zwycięstwo w tym meczu to jest mus, mam nadzieję, że Conte wiedział co robi ze wczorajszym sparingiem. Trzeba ich wykończyć fizycznie.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2012, 16:24

Pierwszą decyzją, jaką według mnie powinien podjąć Conte przed tym meczem, jest posadzenie na ławce Matriego i danie szansy Quagliarelli. Wyraźnie Fabio jest w wyższej formie, a w takim meczu, jak ten z Lecce, potrzeba nam przede wszystkim skuteczności pod polem karnym rywala. W pierwszym składzie pewnie wyjdzie Vucinic. Przy ewentualnych zmianach życzę sobie i Wam, aby Conte nawet nie brał pod uwagę Estigarribii, tylko Elię, bo na Lecce przyda się trochę szybkości i nietuzinkowości.

Mecz, który po prostu trzeba wygrać. Ewentualna strata punktów (tfu, tfu..) byłaby złym prognostykiem przed drugą częścią sezonu.

FORZA JUVE!!


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2012, 16:26

pumex pisze:Pierwszą decyzją, jaką według mnie powinien podjąć Conte przed tym meczem, jest posadzenie na ławce Matriego i danie szansy
...Borriello :C


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2012, 16:31

alina pisze:
pumex pisze:Pierwszą decyzją, jaką według mnie powinien podjąć Conte przed tym meczem, jest posadzenie na ławce Matriego i danie szansy
...Borriello :C
Na forum nie było mnie 2 tygodnie, a Ty na dzień dobry wbijasz mi szpilę w serce :wink:

Jeszcze dodam, iż w głowie pałęta mi się pomysł z atakiem Vucinic-Quagliarella-Elia

Dobrze wiecie, że nie jestem fanem "talentu" Holendra, jednak wyrobnictwo Pepe chyba bardziej przydaje się na teoretycznie groźniejszych rywali. W meczu z Lecce technika i błyskotliwość może okazać się bardziej przydatna.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2012, 16:52

Wszyscy zdrowi więc nie ma co kombinować.

Standardowa 11
Buffon-Stefan Barzagli Bonucci Chiellini -Vidal Pirlo Marchisio-Pepe Matri (45min) Vucinić.

Po przerwie Quag za Matriego,nieco później Elia.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2012, 16:55

Sorek21 pisze:Wszyscy zdrowi więc nie ma co kombinować.

Standardowa 11
Buffon-Stefan Barzagli Bonucci Chiellini -Vidal Pirlo Marchisio-Pepe Matri (45min) Vucinić.

Po przerwie Quag za Matriego,nieco później Elia.
Ja bym wolał Quaga w pierwszej 11 , bo Matri wczoeaj ze 3 sam na sam zmarnował i to świadczy ,że dalej jest w dołku .


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2012, 18:22

Jestem ciekawy czy skuteczność, a raczej nieskuteczność Matriego może być spowodowana brakiem na boisku Vucinicia. Zawsze takiemu zawodnikowi jak Alessandro łatwiej jest coś trafić jak ma się u boku kreatywniejszych graczy niż Pepe czy Esti.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2012, 18:59

zoff pisze:Jestem ciekawy czy skuteczność, a raczej nieskuteczność Matriego może być spowodowana brakiem na boisku Vucinicia
Vucinic może być odpowiedzialny za ilość sytuacji, jaką będzie miał Matri. Natomiast jeśli Alessandro znajduje się trzy razy w meczu na pozycji sam na sam z bramkarzem i nic nie wykorzystuje to raczej nie jest to winą Mirko :wink:

Ja mimo wszystko wolałbym zobaczyć od pierwszych minut Fabio. Chyba byłoby to z korzyścią dla drużyny :think:


Obrazek
zippo01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2010
Posty: 248
Rejestracja: 01 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2012, 19:41

moim zdaniem szansę powinien dostać De Ceglie. Ponieważ w grze z przodu ma więcej do zaoferowani niż Chielini, a z zawodnikami Lecce powinien dać sobie rade. Chieliniego wtedy przesunąć na środek i było by git.


Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2012, 00:13

Nareszcie znów obejrzę Juve :) Marzy mi się wysoka wygrana tak z 4:0, postrzelali sobie z arabami to teraz niech postrzelają w Lecce :D


Zablokowany