Serie A (16): JUVENTUS 2-0 Novara

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 16:27

pan Zabrotta pisze:Wyszedłbym składem:
Buffon - DeCeglie, Chiellini, Barzagli, Lichsteiner - Marchisio, Pirlo, Pazienza - Quagliarella, Matri, Elia
:ok: , ewentualnie za Matriego wprowadziłbym Toniego. Chłop nie jest wprawdzie najmłodszy i najszybszy, ale jego 194 centymetry zdecydowanie mogłyby sprawić problem bramkarzowi beniaminka. W szybkich kontrach mógłby wpuszczać Quagliarelle/Ellie, a samemu pozostawać na uboczu lub też pomagać w konstruowaniu ataku. Bez znaczenia jednak na kogo zdecyduje się Conte w ataku, oczekuje 3. punktów! Mimo że potrafi sprawić niespodzianki jest to nadal Novarra, która jak wiemy słabo gra w roli gościa.


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 17:24

A ja wyszedłbym składem:
Buffon - Chiellini, Barzagli, Sorensen, Lichsteiner - Marchisio, Pirlo, Pazienza - Del Piero, Matri, Elia :)


Forza Juve!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 17:41

Elia zaczął się rozkręcać w meczu pucharowym.Zaliczył ładną asystę.Prawie strzelił bramkę,przegrał pojedynek z bramkarzem Bolonii który rozgrywał chyba mecz życia.W ostatnim meczu też zaliczył piękne podanie ale Q nie zamienił go na gola.W meczu z Novarą powinien zagrać 90 minut.Z pośród naszych skrzydłowych właśnie w nim drzemią największe możliwości.I gdyby wykonywał taką pracę jak Pepe to byłby pewniakiem w 11.


dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 18:37

Wojtek pisze:
3-0 Vucinic x3 8)
Vucinić jest kontuzjowany i już nie zagra w tym roku :roll:


topboxing.pl zapraszam :)
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 18:49

Novara. Jak tego meczu nie wygramy, to pozostanie się pochlastać. Naprawdę nie wiem, czy przeżyłbym remis bądź przegraną w tym meczu i nawet nie chcę mieć okazji do sprawdzenia tego.
Nie będzie Vidala i Bonucciego, w miejsce tego drugiego Sorensen, bo Kuczera nie mam ochoty oglądać, zresztą pewnie większość ma podobne zdanie. Jeśli chodzi o napastników, to odechciało mi się błagania o występ Quaga, gość mnie nieźle rozczarował. Mam nadzieję, że zagra Matri i coś ustrzeli, inaczej zacznę się o niego martwić.
Chyba czas najwyższy na kolejną szansę dla Elii od pierwszych minut, chłop nieźle prezentował się w ostatnich dwóch spotkaniach.


Obrazek
karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 19:44

Ten mecz trzeba po prostu wygrać, nie ma innej opcji. Mam nadzieje, że za Bonucciego zagra młody Duńczyk, a nie De Ceglie. Forza Juve


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
dama

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lipca 2010
Posty: 28
Rejestracja: 23 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 19:58

też chciałbym zobaczyć Elie, chłopak tymi kilkoma przebłyskami zaciekawił mnie i osobiście dalbym mu szanse


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 20:02

Pora postawić na Del Piero od pierwszej minuty. Estigarribia nie daje Matriemu odpowiedniego wsparcia. Brakuje nam z przodu jakości, a Pepe nie sprawdza się z zespołami które murują bramkę, a przecież niczego innego po Novarze spodziewać się nie można. Zostały 2 mecze do końca roku i pasowałoby być samodzielnym liderem na święta.


Obrazek
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 20:16

Najważniejsze by z przodu zagrali Del Piero i Elia, niech wreszcie pokopią 90minut to potem podywagujemy w jakiej są formie. W gorszej od Estiego i Q na pewno nie są. Na środek Matri lub Toni obojętnie.
W środku zagrałbym Marchisio, Pazienza I Pepe, który już tak u Conte grał. Z Pirlo nie ma w tej chwili najmniejszego pożytku, psuje grę i cholernie rzutuje to na cały zespół. Wsadzić tam kogokolwiek i grać szeroko.
W obronie Sorensen. Można o De Ceglie pomyśleć, niech Lichsteiner wolne sobie zrobi, weźmie laskę do knajpy i wypocznie.
Czyli w ustawieniu Conte: Buffon-Chiellini, Barzagli, Sorensen, Lichsteiner(De Ceglie)- Marchisio,Pepe,Pazienza- Del Piero-Toni(Matri) Elia.

ewentualnie zagrać 4-4-2 z pomocą Krasic,Marchisio, Pepe(Pazienza),Elia.


dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 21:02

Supersonic pisze:Najważniejsze by z przodu zagrali Del Piero i Elia, niech wreszcie pokopią 90minut to potem podywagujemy w jakiej są formie. W gorszej od Estiego i Q na pewno nie są. Na środek Matri lub Toni obojętnie.
W środku zagrałbym Marchisio, Pazienza I Pepe, który już tak u Conte grał. Z Pirlo nie ma w tej chwili najmniejszego pożytku, psuje grę i cholernie rzutuje to na cały zespół. Wsadzić tam kogokolwiek i grać szeroko.
W obronie Sorensen. Można o De Ceglie pomyśleć, niech Lichsteiner wolne sobie zrobi, weźmie laskę do knajpy i wypocznie.
Czyli w ustawieniu Conte: Buffon-Chiellini, Barzagli, Sorensen, Lichsteiner(De Ceglie)- Marchisio,Pepe,Pazienza- Del Piero-Toni(Matri) Elia.

ewentualnie zagrać 4-4-2 z pomocą Krasic,Marchisio, Pepe(Pazienza),Elia.
De Ceglie na prawej,nie mam pytań :roll:


topboxing.pl zapraszam :)
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 21:22

dav3d pisze:
Wojtek pisze:
3-0 Vucinic x3 8)
Vucinić jest kontuzjowany i już nie zagra w tym roku :roll:
ahh no tak zapomniałem :angry: :angry:

Dlaczego chcecie znowu grać rezerwami? Mamy do końca roku tylko dwa mecze i nie warto dawać odpoczywać podstawowym graczom. Ewentualnie przy wysokim prowadzeniu dać pograć zmiennikom dłużej.

W takim razie Matri x3 :smile:


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 21:48

Wojtek pisze:
Dlaczego chcecie znowu grać rezerwami? Mamy do końca roku tylko dwa mecze i nie warto dawać odpoczywać podstawowym graczom. Ewentualnie przy wysokim prowadzeniu dać pograć zmiennikom dłużej.

W takim razie Matri x3 :smile:
Zgadzam się przed Udine lepiej dać pograć całemu składowi bo jak było widać wczoraj dłuższa przerwa w grze zamiast im pomóc w lepszej grze działa odwrotnie. Dlatego lepiej aby z Novarą grała pierwsza 11. To im nie zaszkodzi a jedynie może pomóc. Jak dla mnie wynik 2:0 i styka. Szybko strzelić bramki i później kontrolować grę do końca tracąc przy tym jak najmniej sił.


FORZA JUVE
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 22:21

Liczę na skromne 5:0



:prochno:
Mecz do wygrania i zapewne jak każdy chciałbym zobaczyć całkowitą detronizacje przeciwnika i stłamszenie go. Liczę też na poprawę "statów", poprzez zachowanie czystego konta(ale to jest malo ważne)tak, żeby ładnie wyglądało :C
Na pewno zobaczymy w tym meczu zawodników, którzy są ambitni do gry w podstawie. Dla mnie najważniejszy jest występ Elii, bo liczę na to, że wyrośnie nam na najlepszego skrzydłowego z pośród obecnych. Mam nadzieję, że zagra od początku i wpisze się na listę asyst lub goli. Jeśli nie będzie dawał sobie rady w tym meczu(o zgrozo! jakiego my mamy trudnego rywala!) to ewentualnie mógłby zostać zmieniony na Pepe.
Według Gazzetta zagramy ustawieniem 4-2-3-1 ci nie byłoby takie głupie wobec absencji Vidala. Fajne miejsce dla Del Piero, na granicy pomoc/atak, gdzie jest nieźle dookoła obstawiony 8)

PS
ooo... to będą derby Piemontu :whistle:
Może jakaś oprawa :?: :think:
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2011, 23:35 przez Mateuszello, łącznie zmieniany 1 raz.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 23:03

Niektórzy z was piszą, żeby dać odpocząć połowie składu. Może Novara to beniaminek, ale już nie jednego postraszyła w tym sezonie i nie wiem, czy takie kombinowanie ze składem coś by pomogło. Pazienza za Vidala, Del Piero/Elia za Estiego i Fabio za Matriego, bo ten, co ostatnio wyprawia na boisku, można nazwać parodią napastnika. Chociaż znając naszego trenera i jego kompleks(?) Aleksa i (chyba) nietrawienie Elii, zobaczymy Giacheriniego, lub Estiego. To będą jedyne zmiany, o ile będą
PS. Na gazzetta podają fajny skład. Zrobiłbym w nim dwie zmiany. Elia -> Esti i Quag -> Matri, tylko, czy Fabio nadaje się na osamotnionego napastnika?


Obrazek
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2011, 23:15

pablo1503 pisze:Niektórzy z was piszą, żeby dać odpocząć połowie składu. Może Novara to beniaminek, ale już nie jednego postraszyła w tym sezonie i nie wiem, czy takie kombinowanie ze składem coś by pomogło. Pazienza za Vidala, Del Piero/Elia za Estiego i Fabio za Matriego, bo ten, co ostatnio wyprawia na boisku, można nazwać parodią napastnika. Chociaż znając naszego trenera i jego kompleks(?) Aleksa i (chyba) nietrawienie Elii, zobaczymy Giacheriniego, lub Estiego. To będą jedyne zmiany, o ile będą
PS. Na gazzetta podają fajny skład. Zrobiłbym w nim dwie zmiany. Elia -> Esti i Quag -> Matri, tylko, czy Fabio nadaje się na osamotnionego napastnika?
Mogłoby się wydawać, że ostatnimi czasy nasz trener coraz bardziej go "trawi". Ten za to odpłaca się całkiem fajnie (widać błysk w jego zagraniach i ambitnie próbuje odebrać piłkę). Bardzo żałuję straconej szansy gdy świetnie zagrał Quagowi :/ Mam nadzieję, że już w następnym meczu będzie miał więcej możliwości na pokazanie swoich umiejętności (i oprócz asysty uraduje nas jeszcze bramką :P).


ObrazekObrazekObrazek
Zablokowany