Serie A (15): Roma 1-1 JUVENTUS [DPL na meczu!]

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 13:09

ObrazekObrazekObrazek
Mecz 15 kolejki Serie A Roma- JUVENTUS


Czas:

2011-12-12
20:45

Miejsce:

Stadio Olimpico w Rzymie

O przeciwniku:

Rok założenia: 1927
Barwy: Żółto-Czerwone
Przydomek: Giallorossi
Prezes: Thomas di Benedetto
Menedżer: Luis Enrique

WWW
Ostatnie mecze Romy

Ostatnie mecze Juventus

Historia spotkań Juventusu z Romą
Miejsce w tabeli w obecnym sezonie:

1.JUVENTUS

...

8.Roma

Najlepsi strzelcy drużyn:

6-Matri, Marchisio (Juventus)

5-Pablo Osvaldo (Roma)

mecz na żywo w TV:
Obrazek

~ Al Jazeera Sport +1
~ Arena Sport 2 [MAXtv]
~ C+ aitio (Finland)
~ C+ fotball (Norway)
~ C+ F'utbol (Spain)
~ C+ Sport 1 (Denmark)
~ C+ Sport 1 (Sweden)
~ Digi Sport 2 (Romania)
~ Digi Sport+ (Hungary)
~ ESPN (UK/Ireland)
~ Euro Futbol
~ NTV+ Football
~ OTE Sport 2
~ Setanta Ireland
~ Sky Calcio 1
~ Sky Sport 1 (Italy)
~ Sky Super Calcio
~ Sport 2 (Israel)
~ Sport TV4 (Portugal)
~ SportDigital.tv
~ SuperSport 1 [DigitAlb]
~ SuperSport 7 (Za)
~ Al Jazeera Sport HD1
~ C+ F'utbol HD (Spain)
~ C+ GOL HD
~ C+ Sport HD (Nordic)
~ ESPN HD (UK/Irl)
~ Euro Futbol HD
~ NTV+ Football HD
~ Sky Calcio HD 1
~ Sky Sport HD1 (Italy)
~ Sky Super Calcio HD
~ SuperSport HD 1 [DigitAlb]
# Sky Sport 3D (Italy)
# Smart 3D
#
mecz w Internecie:
http://atdhenet.tv/
http://rojadirecta.me/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://meczyki.pl
http://www.livescorehunter.com/
http://www.sportlemon.tv/
http://www.sportowadoba.pl/

Przewidywane składy:

Roma
JUVENTUS

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.

Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE

***

Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.

Po meczu z Bologną wracamy do ligowej rzeczywistości. Przeciwnikiem będzie Roma. Mimo wszystko uważam ten mecz za ligowy klasyk i kolejny sprawdzian. Piszę mimo to, bo widać że Roma jest przebudowanie z nową koncepcją. Dodatkowo osłabienia w postaci Juana, Bojana i Gago mogą być spore. Jednak Totti i spółka motywować się specjalnie na to spotkanie nie muszą to samo tyczy się Juve. Myślę, że będzie ciężki mecz, ale na chwilę obecną jesteśmy faworytem o obyśmy pokazali to na boisku.FORZA JUVE!! Do tego przy okazji mecz z Romą będzie jako pierwszy we Włoszech transmitowany w jakości 3D
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2011, 20:57 przez Dybala 4ever, łącznie zmieniany 3 razy.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 13:13

jestesmy zdecydowanym faworytem, nie zagra vucinic ale jest giaccherini i estigarribia wiec nie musimy sie obawiac


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 14:07

Z tak okrojoną Romą powinniśmy spokojnie poradzić sobie Handicapem.

Jesteśmy w formie, lubimy zdobywać Rzym.. wszystko wskazuje na nas :)


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 14:22

Ja widzę dwa scenariusze. Rozbijamy romanistów nawet 4-5 do jaja albo skromne 1:0 przy wielu zmarnowanych "100". W remis, a tym bardziej w wygraną Romy nie wierzę.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 15:43

meda11 pisze:Ja widzę dwa scenariusze. Rozbijamy romanistów nawet 4-5 do jaja albo skromne 1:0 przy wielu zmarnowanych "100". W remis, a tym bardziej w wygraną Romy nie wierzę.
Okoliczności są sprzyjające, bo morale w Romie po porażce z Fiorentiną pewnie jest niskie, a do tego mają jeszcze problemy kadrowe. Jednak w zwycięstwo różnicą 4-5 goli nie wierzę. Po pierwsze, dlatego że cztery bramki w jednym meczu zdobyliśmy jak do tej pory raz. Po drugie, Roma wobec problemów z zestawieniem linii obrony będzie grała raczej ostrożnie. Ważne, żeby były trzy punkty.


Obrazek
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 15:45

nie pozostało nic innego jak w poniedziałkowy wieczór zlać okrojoną Romę 0-2 0-3 i przytulić 3 pkt, inny scenariusz jak remis lub przegrana nie wchodzą w grę, mam do dyspozycji cały skład po za mirko więc jest okey, mam nadzieje że powtórzą wynik z roku 2005 ;) FORZA JUVE !


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 16:17

Tym razem poniedziałek :D
Roma nie powinna nam sprawić kłopotów szczególnie z taki osłabieniami no ale wiadomo nie możemy ich zlekceważyć. Gramy w Rzymie a że Rzym = 3pkt to wszystko wiedzą :smile:
Być może to my zwolnimy trenera Romy z jego stanowista a jego kibice nam podziękują.
Chciałbym zobaczyć wysokie zwycięstwo i dwie bramki Matriego.

FORZA JUVE!


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 16:22

Przejrzałem sobie zapowiedź meczu na portalu whoscored.com. Są tam m. in. dwie interesujące ciekawostki:
  • :puck: Marchisio has already scored six goals in his last 12 games, he had netted just 10 in his previous 110 league appearances.
    :puck: Juventus have benefited from the most goals scored by Italian players in Serie A this season (17).
Piszą o problemach Romy, o tym jak nam dobrze idzie w potyczkach z rzymianami, a potem podają swój typ: "WHOSCORED.COM Predicts: Roma win 2-1" :shock:. Chyba nas nie lubią :prochno:.

PS Obstawiłem sobie najbliższą kolejkę Serie A w STSie. Nie zgadzam się z whoscored.com. Vimes Predicts: Juventus win :wink:.


Obrazek
Deyvid

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 16:40

W Rzymie zawsze się ciężko grało. Radze się nie podpalać z tym okrojonym składem Romy. Fakt, że grają w tym sezonie wyjątkowo słabo, ale myślę, że są w stanie zmobilizować się na przyjazd Juve. Pamiętacie jak z nami było w zeszył sezonie np.? Graliśmy słabo z tzw. ogórkami, ale potrafiliśmy się zmobilizować na przyjazd takiej Romy czy Interu.
Nie spodziewam się tam wielkiej strzelaniny, chociaż bardzo bym ją chciał.
Bardziej możliwy wydaje się wynik typu 0-1, 0-2, 1-2. Tak jak to wyżej ktoś napisał, najważniejsze będą 3pkt.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 17:16

Vimes pisze:Marchisio has already scored six goals in his last 12 games, he had netted just 10 in his previous 110 league appearances
Wynik godny napastnika. Imponujące. Najlepszy strzeleć wśród środkowych pomocników na świecie? :think:


Obrazek
Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 17:21

Jestem optymistą przed tym spotkaniem szczególnie, że teraz podstawowi zawodnicy wczoraj jak i na Cesenie w większości odpoczywali. Może to wpłynąć bardzo dobrze na zespół szczególnie, że zawodnicy będą wypoczęci. Dlatego stawiam na tak skromnie 2:0 dla naszych :D Skoro nie ma Mirko to ja chciałbym zobaczyć od początku Quagiarelę wczoraj zagrał przyzwoite spotkanie co cieszy. Trzeba mu dawać szansę, żeby w końcu się przełamał i w końcu zaczął strzelać bramki w meczach ligowych a nie tylko sparingach.


FORZA JUVE
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 17:29

Darius19 pisze:Jestem optymistą przed tym spotkaniem szczególnie, że teraz podstawowi zawodnicy wczoraj jak i na Cesenie w większości odpoczywali. Może to wpłynąć bardzo dobrze na zespół szczególnie, że zawodnicy będą wypoczęci. Dlatego stawiam na tak skromnie 2:0 dla naszych :D Skoro nie ma Mirko to ja chciałbym zobaczyć od początku Quagiarelę wczoraj zagrał przyzwoite spotkanie co cieszy. Trzeba mu dawać szansę, żeby w końcu się przełamał i w końcu zaczął strzelać bramki w meczach ligowych a nie tylko sparingach.
Myślę ,że większe szanse na występ ma Giacchierini niż Quag , ale nie zmienia to faktu ,że licze na zwycięstwo ;D


15Kowal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 17:33

Nie zapominajcie że Roma to "druga Barcelona" :rotfl: jak to mówili kibice przed tym sezonem (po przeprowadzonych transferach). Jak narazie to Bojan lepiej gra w sitkówkę niż piłkę nożną :lol:

Dobra teraz bez uszczypiliwości. Romie nie idzie w tym sezone to wszyscy wiedzą. Nie zapominajmy jednak, że jest to rywal, który potrafił sprawić nam problemy. Myślę że piłkarze Romy mogą zmobilizować się szególnie na ten mecz tak jak to Juventus robił w zeszłym , fatalnym, sezonie, na mecze z Interem, Milanem, czy właśnie z Romą.
Jednak nie patrząc na zaangażowanie Romy płkarze Juve powinni ten mecz wygrać, szczególnie, że 2 pkt za nami jest Milan.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 18:05

nie wiem czemu tak wszyscy pewni jestescie zwyciestwa. Roma to jednak Roma, druzyna ktora ma naprawde duzego farta i mimo wszystko moga nas zaskoczyc, co ciekawe kartki dla ROmy moga okazac sie zbawiennie, bo slabego Bojana zastapi chociazby Totti, ktory lubi nam strzelac bramki, nie zdziwie sie jak gwizdna przeciwko nam karnego (rok temu chyba roma byla rekordzistka pod wzgledem otrzymanych karnych) i wiadomo kto do niego by podszedl,... ale wierzę, ze Rzym wciąz bedzie nasz!!


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 19:52

Wśród kibiców Romy panują minorowe nastroje przed poniedziałkowym meczem:

Obrazek

Aż miło poczytać :D.


Obrazek
Zablokowany