Coppa Italia (1/8): JUVENTUS 2-1 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 18:37

Mnie ciekawi frekwencja na trybunach...


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 19:02

Ciekawi mnie jak Conte podejdzie do tego spotkania, a właściwie do całych rozgrywek Coppa Italia - czy będą traktowane jak kwiatek do kożucha, czy może w nich także powalczymy :think:. W każdym bądź razie chciałbym w tym meczu zobaczyć Krasicia i Elię. Przed sezonem wydawało się, że to właśnie oni będą stanowić o sile naszego ataku, a jak dotąd obaj zasysają na głęboko tak, że samą Lindę Lovelace mogliby zawstydzić.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 19:13

Dobrze byłoby dać odpocząć niektórym zawodnikom. Nie chcę w tym meczu ani Chielliniego ani Lichtsteinera. Trzeba sprawdzić jak zagrają ich zmiennicy czyli De Ceglie i Motta. Ewentualnie przesunąć Giorgio na środek i dać odpocząć Bonucciemu albo Barzagliemu. To się przyda. Przy korzystnym wyniku dałbym pograć na środku i Sorensenowi. W środku musi zagrać Pazienza, po połowie dla Pirlo i Marchisio, skrzydła Krasic i Elia, a w ataku Q z Tonim. Tak, wiem brzmi to wszystko mocno eksperymentalnie i wiem, że Conte się na to raczej nie zdecyduje, ale to tylko Bologna, nie ma sensu angażować tego, co mamy najlepsze, a wierzę, że niektórzy zmiennicy będą chcieli pokazać, że zasługują na częstszą grę. A nóż widelec okaże się, że mamy jeszcze coś ciekawego na wypadek zawieszeń/kontuzji.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 19:18

meda11 pisze:Pirlo być może wskoczy do składu kosztem Vidala, któremu należy się odpoczynek
E nie no, chyba nie po to Pirlo odpoczywał z Ceseną żeby teraz się pocić w CoppaIt :think:
Ja bym dał jak najwięcej rezerwowych. Jesteśmy liderem tabeli i naszym celem jest LM. Puchar Włoch można olać.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 19:48

Ja bym chciał wygrać Puchar Włoch! Nie "przeszkadzają" nam europejskie puchary i może warto by wygrać to trofeum, dla prestiżu samego w sobie i dla polepszenia samopoczucia. Juventus nie zdobył nic od awansu do Serie A, mamy okazje do skromnej podwójnej korony, choć i do niej daleka droga :whistle: . Mimo moich zapędów dałbym odpocząć większości piłkarzom, chciałbym aby sprawdził się DC, Motta czy Toni.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 20:06

Obrazek
Chyba, że 4-4-2, gdzie Pazienza gra cały mecz, a Vidal z Marchisio po połowie. Elia też do wejścia, może VI/Toni.


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 20:16

Ja jestem dobrej myśli. O frekwencję się nie boję pewnie jak zwykle w okolicach kompletu :D A skład zważywszy, że mecz ligowy grają chłopaki z Romą to byłbym za tym aby dać zagrać rezerwowym a podstawowi niech sobie odpoczną. W końcu nie gramy z wymagającym rywalem :C


FORZA JUVE
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 20:16

alina pisze:Obrazek
Chyba, że 4-4-2, gdzie Pazienza gra cały mecz, a Vidal z Marchisio po połowie. Elia też do wejścia, może VI/Toni.
Ogólnie całkiem spoko, ale Elia MUSI w końcu wystąpić (choćby jakieś 30 minut z ławki)... Do tego może Sorensen ?? Toniego też bym chętnie zobaczył ;)
PS. Pirlo pewnie też trochę zagra, tym bardziej że miał już jeden mecz odpoczynku. Tym razem może Vidal dostanie wolne (nabiegał się sporo, więc niech na świeżości wejdzie na Romę)...


ObrazekObrazekObrazek
Pepe.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2011
Posty: 1
Rejestracja: 04 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 20:18

Hmm. Gdyby Conte wystawił tą większość nabytków z ławki typu Elia, Esti to mieliby w takim meczu szansę pokazania się. Jak najbardziej na plus.


Juve Per Sempre.
Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 20:18

Ja byłbym bardziej skłonny wprowadzić Elię za Vidala. I mam wrażenie, że tak się stanie. Vidala trzeba oszczędzić przed Romą.


FORZA JUVE
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 20:18

Ten mecz trzeba wygrać ale jak najmniejszym nakładem sił piłkarzy pierwszego składu.Obowiązkowo 90 minut dla Elii.Taka prawdziwa szansa mecz prawdy.Chcialbym aby Juve wygrało w końcu ten puchar.Kiedy jak nie w tym sezonie?

Odnośnie Rai2 to pewnie zakodują ALE jest banalny sposób jak to obejść...

Jak ktoś posiada własny dekoder do np odbioru C+ i ma w nim rozszeżony soft tzw full ( do celów edukacyknych ) to wystarczy wklepać pilotem odpowiedni klucz składający się z 16 znaków i transmisje kodowane Rai świecą.Nie ma z tym żadnych problemów,taki kluczyk zmienia się co miesiąc ale zawsze jest w necie.

Sam kupiłem dekoder w sklepie, przypadkiem odkryłem jego ukryte dodatkowe możliwości i teraz Rai mi śmiga jak jest kodowane.

Jak coś mogę pomóc na pw


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 20:32

Ciśniemy dalej, chcę pierwszą srebrną gwiazdkę !!!
4-3-3, skład identyczny do dzisiejszego ! Markiz i Vidal dadzą radę. Oby grali tak do końca, a mamy........ SCUDETTO !!!
( mam parę promili... )


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 20:40

Ouh_yeah pisze:E nie no, chyba nie po to Pirlo odpoczywał z Ceseną żeby teraz się pocić w CoppaIt :think:
Ja bym dał jak najwięcej rezerwowych. Jesteśmy liderem tabeli i naszym celem jest LM. Puchar Włoch można olać.
Pirlo nie grał z powodu kartek a nie odpoczynku, niemniej ja bym mu PW odpuścił, przynajmniej w tej rundzie. Ale Antonio nie oleje Pucharu Włoch, to też jest ważne.

@alina - ja mam jakiś uraz do popisów Motty w defensywie, już prędzej bym Sorensena wystawił, poza tym defensywa może byc, choć nie wiem czy Chiellini jest niezbędny. 4-4-2 może być, ale raczej bez Pazienzy, tylko Vidal-Marchisio. Na skrzydłach Krasic i np. Esti (wtedy Elia na ławę) a w ataku Fabio Q. i Del Piero. Podejrzewam jednak, że aż tyle zmian Conte nie zrobi. Generalnie na Krasicu mi zalezy bo to chyba jego ostatnia szansa, Storari na bramce by się przydał, zasługuje.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 20:43

Kamil_on pisze:
pumex pisze:Może moja wypowiedź będzie trochę kontrowersyjna, ale ten mecz nic dla mnie nie znaczy, mogłoby go nie być, jest tak naprawdę przykrym dodatkiem do sezonu. trololololo
W 100% się z Tobą zgadzam. trololololo
słuchajcie miśki - gramy sezon bez europejskich pucharów i zanosi się, że to jedyny taki sezon na najbliższe X lat. Jesteśmy w gazie, ewidentnie górujemy nad rywalami, którzy owe Coppa Italia mogą olać ciepłym moczem.

Jak nie teraz, to kiedy? Marzeniem byłoby zyskać srebrną gwiazdkę i... trzecią złotą.
szczypek pisze: Trzeba sprawdzić jak zagrają ich zmiennicy czyli De Ceglie i Motta.
:roll:
Ostatnio zmieniony 04 grudnia 2011, 20:44 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 20:44

Pirlo jakby gra się nie układała to bym wprowadził w II połowie, nie ta runda by męczyć naszego ważnego gracza. Szczególnie wtedy gdy Paizenza udowodnił że potrafi solidnie grać w piłkę. Motta czy Sorensen, to sprawa drugorzędna, ważne by nasz Szwajcar odpoczął :wink: .


Zablokowany