Serie A (13): Lazio 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 10:18

jackop pisze:Bleh... Pazienza. Na CI, ogórków albo zmiennika jak najbardziej. Jednak w meczu z Lazio (przy niedyspozycji Pirlo) dałbym szansę Quagliarelli, cofając Pepe. Reszta bez zmian.
Chryste, Jackop, Pazienza zagrał cały poprzedni sezon w pomocy Napoli a Ty się boisz go wystawić na jeden mecz :roll: Jeszcze proponując w to miejsce skrzydłowego.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 10:47

stahoo pisze:musimy opanować środek pola... Powstrzymać Klose....Musimy wykorzystać sytuacje...
a swoje CV do Conte już wysłałeś? Captain Obvoius to the rescue :D!

Klose i reszta ważnych ogniw wracają po kontuzji, więc szału moim zdaniem nie zrobią. Wliczając jednak absencje Pirlo, przy dobrych wiatrach wywieziemy 3 punkty. Liczę, że pewien chłopak zwany Marchisio zrobi to, czego sie od niego oczekuje - wzięcia całego ciężaru gry na siebie, bez pomocy Pirlo. Wątpie, by mu się to udało.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 11:09

pan Zambrotta pisze:Liczę, że pewien chłopak zwany Marchisio zrobi to, czego sie od niego oczekuje - wzięcia całego ciężaru gry na siebie, bez pomocy Pirlo. Wątpie, by mu się to udało.
Coś tu zostało pozbawione logiki. To liczysz na Marchisio i jednocześnie wątpisz, żeby mu się udało?:roll:

Ja czuję obawę przed tym meczem - jednakowoż w tym sezonie zwykle bywa tak, że jeśli obawiam się o występ "naszych", to chłopaki się spinają i grają naprawdę dobre zawody. Liczę, że i tym razem będzie podobnie i że wreszcie odskoczymy od czołówki.


Pozdrawiam!
kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 11:10

Jeśli Pirlo nie będzie na tym meczu, to moim zdaniem wejdzie za niego Pazienza. Zgadzam się z tym że Marchisio może przejąć robotę Pirlo.


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 11:14

kaczy19FJ pisze:Jeśli Pirlo nie będzie na tym meczu, to moim zdaniem wejdzie za niego Pazienza. Zgadzam się z tym że Marchisio może przejąć robotę Pirlo.
Możemy też powrócić do 4-4-2 (4-2-4) z Marchisio i Vidalem w środku , skrzydłami i dwoma napastnikami.

Drużyna jest bardzo zgrana i pewna siebie, brak Pirlo zmotywuje ją do jeszcze lepszej gry (mam nadzieję)... Jeśli to wygramy to będziemy samodzielnymi liderami z zaległym meczem, więc mam nadzieję że chociaż ten fakt ich bardzo zmotywuje.

Mój typ 1:3 dla Juve :D A co tam... jak strzelać to strzelać xD


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 11:18

stahoo pisze:
Można ewentualnie spróbować 4-4-2 z Vidalem i Marchisio w środku, oraz Pepe i Krasiciem/Giaccherinim po bokach. Ale wolałbym zostać przy dawnym ustawieniu, ono ma przyszłość.
Nie wydaje mi się, żeby jednak Conte zmienił teraz swoją taktykę gdy w poprzednich meczach przynosiła korzyści. Choć sam chciałbym zobaczyć Serba i co wniosła w jego gre obecność na trybunach w ostatnich meczach.
stahoo pisze: 2. Powstrzymać Klose. Niemiecki napastnik to mistrz gry głową, a wiemy jak patologicznie zachowuje się nasza obrona przy wrzutkach. Obawiam się tego bardzo... Cisse to też znane nazwisko, ale nie niepokoi mnie tak jak niemiecki snajper.
Też obawiam się Klose, ale najbardziej obawiam się Bonucciego. To jest najsłabsze ogniwo naszej drużyny i musi spiąć pośladki na ten mecz bo inaczej Niemiec go zje.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 11:21

Azrael pisze:
pan Zambrotta pisze:Liczę, że pewien chłopak zwany Marchisio zrobi to, czego sie od niego oczekuje - wzięcia całego ciężaru gry na siebie, bez pomocy Pirlo. Wątpie, by mu się to udało.
Coś tu zostało pozbawione logiki. To liczysz na Marchisio i jednocześnie wątpisz, żeby mu się udało?:roll: .
Chcę się do niego przekonać, ale czuję że się dzisiaj zawiodę :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 11:27

Widzieliście, jakie śmieszne ustawienie naszych podaje La Gazetta? :-D

Ja jakoś jestem dobrej myśli przed tym meczem. Nie widzę przewagi Lazio w żadnym aspekcie. Atut własnego boiska też mnie do końca nie przekonuje. Nasza machina trybi, nie wierzę, że zatrzyma się właśnie teraz.

Forza!


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 11:32

Fajnie byłoby wypełnić maksimum w meczu z Lazio, podobnie jak w meczu z Palermo czyli:
-komplet punktów
-brak kartek przez meczem z Napoli
-brak kontuzji

Trudna sprawa, na pewno przyda się trochę szczęścia a wygrana pomogłaby utrzymać morale przed kolejnym arcyważnym meczem.
Powodzenia, chłopaki


Obrazek
darex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2004
Posty: 89
Rejestracja: 24 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 11:48

Wiem że to jest głupi post, ale muszę wam opowiedzieć o moim dzisiejszym śnie. Jak się obudziłem to tak mi się chciało śmiać, bo nie dość że sen był super realny to i zabawny. A więc usiadłem w fotelu, włączyłem telewizor i zacząłem oglądać mecz, ale co chwila ktoś dzwonił lub pukał do drzwi i praktycznie nie widziałem ani minuty z tego meczu, tylko co jakiś czas zerkałem na wynik. Gdy sędzia gwizdnął i zakończył mecz to na ekranie pojawiła się plansza z wynikiem 1:6 oczywiście dla Juve. Ale jaja :-D Coś czuje że chyba ten wynik się nie sprawdzi :-D


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 12:20

Donnie pisze:Widzieliście, jakie śmieszne ustawienie naszych podaje La Gazetta? :-D
Obrazek

Ktoś tam chyba popił wczoraj.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 12:43

Hubson pisze:
kaczy19FJ pisze:Jeśli Pirlo nie będzie na tym meczu, to moim zdaniem wejdzie za niego Pazienza. Zgadzam się z tym że Marchisio może przejąć robotę Pirlo.
Możemy też powrócić do 4-4-2 (4-2-4) z Marchisio i Vidalem w środku , skrzydłami i dwoma napastnikami.
Obie opcje są możliwe, jakby Conte nie zrobił, to pod (ewentualną) nieobecność Pirlo ustawienie się trochę zmieni, no bo Pazienza to inny typ, czyli bardziej będzie to przypominać klasyczne 4-3-3 (a nie 4-1-2-3), a więc środkowi pomocnicy bardziej w linii, tak mi się wydaje, choć wiadomo, że Vidal i Marchisio będą mieli swoje wypady do przodu, ale też więcej by musieli rozgrywać.
alina pisze:Ktoś tam chyba popił wczoraj.
Ja nie bardzo rozumiem, czemu ustawienie Juve tydzień temu było awizowane jako 4-2-3-1 i to Vidal jako trequartista a to paradoksalnie najmniej dający pomocnik w ofensywie za to bardziej walczący i wybiegany... Ale co tam.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 12:48

Donnie pisze:Widzieliście, jakie śmieszne ustawienie naszych podaje La Gazetta?
Długo nie pojmowałem na czym polega nieprzewidywalność Conte. Teraz patrząc przed każdym meczem na proponowaną przez nich formację i zestawienie już wiem. Każdy gra wszędzie, a oni się pogubili.
darex pisze:Wiem że to jest głupi post, ale muszę wam opowiedzieć o moim dzisiejszym śnie.
Co mecz ktoś ma jakiś kretyński sen i robi z siebie idiotę, zostajesz przyjęty do rodziny.


TifoOosi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2011
Posty: 38
Rejestracja: 31 lipca 2011

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 13:30

Ale chyba ważne, że sen pozytywny :-D No ja taich snów jeszcze nie miałem, ale wierzę w zwycięstwo dzisiaj ! Mam nadzieję, że czy z Pirlo, czy bez, Juve dzisiaj zgarnie komplet punktów i wyjedziemy z pozytywnymi wyrazami twarzy. A skład ? Jak będzie taki będzie, ważne, żeby zagrać drużynowo. Nie może być tak, że jeden gracz jest u nas niezbędny. Dzisiaj przy możliwej absencji Pirlo sprawdzimy formę reszty piłkarzy.


# JUVENTUS 4 EVER #

"Juve, storia di un grande amore bianco che abbraccia il nero
coro che si alza davvero per te"
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 14:02

Polecam oficjalną zapowiedź Juventus.com:



Aż ciary chodzą po plecach ("lećmy wyżej niż 'Orły'!"; "nie ma miejsca dla 2 drużyn na czele tabeli!")

BTW, podkreślili, że Klose urodził się w Polsce, hmm :think:


Zablokowany