Serie A (13): Lazio 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 17:40

SKAr7 pisze: Wybacz, byłem przekonany, że Manuś ma >25, ale patrzę mu w metrykę i już mu 26 stuknęło.
:angry: :angry: :angry:

Wczorajszy mecz pokazuje jak ważną postacią w zespole jest bramkarz. Superman rozegrał świetne spotkanie. Bronił trudne strzały i łapał średnio-trudne, które niemal każdy bramkarz świata wolałby odbijać. Brawo Gigi!


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 17:41

bajbek17 pisze:
Zawidowianin pisze:Jakie kontry? Lazio zrobiło jakieś sytuacje poza anemicznym strzałem głową Cisse od zmiany naszej trójki napastników?
Kontra nie musi zakończyć się bramką bądź strzałem może również być przerwana przez obrońców.
Jeśli nie widziałeś przechwytów Dżaka to polecam jeszcze raz obejrzeć mecz, solojuve wrzuciło.
No i właśnie w tym rzecz, że kontry, jeśli już jakieś były, to były przerywane sporo przed naszym polem karnym. Z DP by tak nie było.
Poza tym przepraszam, ale ja Ci swoje stanowisko podparłem konkretnymi argumentami rozwiązań taktycznych wynikających z systemu gry Conte, a ty co? Swoje własne "widzimisie"?

@up
Hę? O co chodzi, dobry człowieku? Nie może człowiek już się pomylić?


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 17:50

SKAr7 pisze:
bajbek17 pisze:
Zawidowianin pisze:Jakie kontry? Lazio zrobiło jakieś sytuacje poza anemicznym strzałem głową Cisse od zmiany naszej trójki napastników?
Kontra nie musi zakończyć się bramką bądź strzałem może również być przerwana przez obrońców.
Jeśli nie widziałeś przechwytów Dżaka to polecam jeszcze raz obejrzeć mecz, solojuve wrzuciło.
No i właśnie w tym rzecz, że kontry, jeśli już jakieś były, to były przerywane sporo przed naszym polem karnym. Z DP by tak nie było.
Poza tym przepraszam, ale ja Ci swoje stanowisko podparłem konkretnymi argumentami rozwiązań taktycznych wynikających z systemu gry Conte, a ty co? Swoje własne "widzimisie"?

@up
Hę? O co chodzi, dobry człowieku? Nie może człowiek już się pomylić?
Jeżeli Alex by wszedł nie byłoby takiego naporu ze strony Lazio czyli mniej ich akcji, mniej nerwówki itp. Nie lepiej jakby zamiast nasi obrońcy walczyć o odbiór piłki pod naszym polem karnym, Alex zyskiwał nam cenne minuty pod polem karnym przeciwnika? Dobra widze, że mam tu osobistego taktyka Conte więc nie moge mieć racji.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 17:59

bajbek17 pisze:
SKAr7 pisze:
bajbek17 pisze:
Kontra nie musi zakończyć się bramką bądź strzałem może również być przerwana przez obrońców.
Jeśli nie widziałeś przechwytów Dżaka to polecam jeszcze raz obejrzeć mecz, solojuve wrzuciło.
No i właśnie w tym rzecz, że kontry, jeśli już jakieś były, to były przerywane sporo przed naszym polem karnym. Z DP by tak nie było.
Poza tym przepraszam, ale ja Ci swoje stanowisko podparłem konkretnymi argumentami rozwiązań taktycznych wynikających z systemu gry Conte, a ty co? Swoje własne "widzimisie"?

@up
Hę? O co chodzi, dobry człowieku? Nie może człowiek już się pomylić?
Jeżeli Alex by wszedł nie byłoby takiego naporu ze strony Lazio czyli mniej ich akcji, mniej nerwówki itp. Nie lepiej jakby zamiast nasi obrońcy walczyć o odbiór piłki pod naszym polem karnym, Alex zyskiwał nam cenne minuty pod polem karnym przeciwnika? Dobra widze, że mam tu osobistego taktyka Conte więc nie moge mieć racji.
Nie jestem osobistym taktykiem Conte, po prostu staram się wczuć o co może mu chodzić i jakoś to powiązać. Tymczasem ty piszesz tylko rzeczy oparte na "wydaje mi się". Ale oczywiście to nie znaczy, że nie możesz mieć racji.
Ale "napór ze strony Lazio"? Naprawdę oglądałeś ten mecz? Napór ze strony Lazio był do 60 minuty. Hernanes robił co chciał z naszą pomocą, prawie strzelił gola. A po wiejściu Giaccha, tak- nie mogliśmy się porządnie utrzymać przy piłce. Ale dzięki również niemu, Lazio przeprowadziło w ciagu 30 minut jedną groźną akcjię(no dobra, dwie, ten rajd Diakite był groźny)- szarpnięta główka Cisse.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 18:28

SKAr7 pisze:
bajbek17 pisze:
SKAr7 pisze:
Jeśli nie widziałeś przechwytów Dżaka to polecam jeszcze raz obejrzeć mecz, solojuve wrzuciło.
No i właśnie w tym rzecz, że kontry, jeśli już jakieś były, to były przerywane sporo przed naszym polem karnym. Z DP by tak nie było.
Poza tym przepraszam, ale ja Ci swoje stanowisko podparłem konkretnymi argumentami rozwiązań taktycznych wynikających z systemu gry Conte, a ty co? Swoje własne "widzimisie"?

@up
Hę? O co chodzi, dobry człowieku? Nie może człowiek już się pomylić?
Jeżeli Alex by wszedł nie byłoby takiego naporu ze strony Lazio czyli mniej ich akcji, mniej nerwówki itp. Nie lepiej jakby zamiast nasi obrońcy walczyć o odbiór piłki pod naszym polem karnym, Alex zyskiwał nam cenne minuty pod polem karnym przeciwnika? Dobra widze, że mam tu osobistego taktyka Conte więc nie moge mieć racji.
Nie jestem osobistym taktykiem Conte, po prostu staram się wczuć o co może mu chodzić i jakoś to powiązać. Tymczasem ty piszesz tylko rzeczy oparte na "wydaje mi się". Ale oczywiście to nie znaczy, że nie możesz mieć racji.
Ale "napór ze strony Lazio"? Naprawdę oglądałeś ten mecz? Napór ze strony Lazio był do 60 minuty. Hernanes robił co chciał z naszą pomocą, prawie strzelił gola. A po wiejściu Giaccha, tak- nie mogliśmy się porządnie utrzymać przy piłce. Ale dzięki również niemu, Lazio przeprowadziło w ciagu 30 minut jedną groźną akcjię(no dobra, dwie, ten rajd Diakite był groźny)- szarpnięta główka Cisse.
Piszę wydaje mi się bo jak mam być tego pewien skoro Alex nie wszedł. No z tym naporem to trochę przesadziłem to fakt, ale nerwówka była.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 18:47

Jest ktoś w stanie sprawdzić, ile mieliśmy punktów po 11 kolejkach rok temu/ dwa lata temu ?
Nie wiem, gdzie takie info się sprawdza.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 18:55

Na przykład tutaj:
http://pl.juventus.wikia.com/wiki/Juven ... _2009-2010

W połowie strony masz "Serie A" -> "Wyniki wg rund". W podanym przeze mnie sezonie po 11 kolejkach mieliśmy 21 punktów.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 19:04

AS Bari 1 - 0 Juventus Turyn
Juventus Turyn 3 - 3 Sampdoria Genua
Udinese Calcio 0 - 4 Juventus Turyn
Juventus Turyn 1 - 3 US Palermo
Juventus Turyn 4 - 2 Cagliari Calcio
Inter Mediolan 0 - 0 Juventus Turyn
Juventus Turyn 4 - 0 US Lecce
Bologna FC 0 - 0 Juventus Turyn
AC Milan 1 - 2 Juventus Turyn
Juventus Turyn 3 - 1 AC Cesena
Brescia Calcio 1 - 1 Juventus Turyn

19 punktów po 11 kolejkach poprzedniego sezonu, nie mam nic przeciw aby powtórzyć 4-0 z Udine czy Lecce :D


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 21:43

yanquez pisze:
SKAr7 pisze: Wybacz, byłem przekonany, że Manuś ma >25, ale patrzę mu w metrykę i już mu 26 stuknęło.
:angry: :angry: :angry:

Wczorajszy mecz pokazuje jak ważną postacią w zespole jest bramkarz. Superman rozegrał świetne spotkanie. Bronił trudne strzały i łapał średnio-trudne, które niemal każdy bramkarz świata wolałby odbijać. Brawo Gigi!
Co prawda to prawda. Buffon miał fenomenalny mecz i nawiązał do swoich najlepszych występów sprzed lat. Oby tak dalej :D


ObrazekObrazekObrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 23:35

Pepe się rozkręca nam. Wczoraj nawet można było zauważyć jakiś drybling w jego wykonaniu. Dwa, trzy razy ładnie zakręcił rywalami. Mimo wszystko lewa noga nadal tylko do wsiadania do tramwaju.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 23:57

jarecki.k pisze:
liqu!d pisze: Szkoda głupiej kartki Marchisio.
Nie jego wina, że sędzia nie potrafi dobrze interpretować zdarzeń na boisku...
Markiz dał się ominąć a potem ciągnął rywala za koszulkę powstrzymując akcję. Książkowa żółta kartka.
pumex pisze:Pierwszy raz tytuł "Man of the match" od goal.com idzie do Vidala :bravo:
:roll: :roll: :roll:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 13:44

pumex pisze:Pierwszy raz tytuł "Man of the match" od goal.com idzie do Vidala :bravo:
Bardzo cenię Vidala za pracę, którą wykonuje na boisku, ale w meczu z Lazio na to wyróżnienie najbardziej zasłużył Buffon.


Obrazek
Zablokowany