Serie A (13): Lazio 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2011, 12:45

Na wyjeździe z Lazio bardzo dobrze się nam gra, więc nie widzę tu innej możliwości niż pewne 3 punkty.
Z drugiej strony kiedyś nadejdzie ten dzień, ze mecz przegramy i jeśli stanie się to na wyjeździe z Lazio to tragedii nie będzie.


Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 21 listopada 2011, 13:16

Mecz jak najbardziej do wygrania. Zakładając, że nasi wyjdą tak zmotywowani jak na inne drużyny z górnej części tabeli to Lazio nie będzie miało zbytnio czego szukać w tym meczu. Remis byłby do zniesienia. Gdyby to był poprzedni sezon trzęślibyśmy portkami i modlili o to, by naszym chciało się biegać. No bo chyba nie trzeba wspominać o tym, że liczę na kolejną bramkę Matriego do kolekcji 8)


Sapere Aude!
Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 listopada 2011, 19:08

Remis jest jak najbardziej do osiągnięcia ale ja chcę więcej :D

p.s. podobno w Lazio jest szpital.


dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2011, 19:47

Arty83 pisze: p.s. podobno w Lazio jest szpital.
to prawda.

konkurencyjny portal napisał:
W Rzymie rozpoczęły się już przygotowania na zbliżającą się konfrontację z Juventusem, ale trener Reja ma dodatkowe zmartwienie. Jego Lazio już z Napoli musiało zagrać w sporym osłabieniu, spowodowanym kontuzjami kilku zawodników. Na San Paolo nie pojawił się lider strzelców Biancocelestich, Miroslav Klose, który z krwiakiem wrócił ze spotkań reprezentacji Niemiec.

Stan napastnika ma zostać zbadany z użyciem rezonansu magnetycznego jutro, ale wygląda na to, że będzie mógł zagrać przeciwko Juve. Jeszcze większe problemy dotyczą defensywy Lazio - Dias najpewniej nie zdąży wrócić do treningów, w przeciwieństwie do Biavy i Cisse. Jako ostatni na liście rekonwalescentów znalazł się Konko, który z powodu urazu opuścił mecz z Azzurrimi już w 51 minucie.


topboxing.pl zapraszam :)
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2011, 20:03

E tam, jak przyjdzie co do czego, to pewnie będą gotowi do gry ;)


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2011, 20:34

nie ma co patrzeć na kadrę Lazio tylko musimy zagrać swoje i wywieźć z gorącego terenu 3pkt najlepiej bez kontuzji i nie potrzebnych żółtych kartek które wyeliminowałby niektórych zawodników na mecz z Napoli


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 listopada 2011, 20:38

Tym razem nie popełnię błędu i nie odpuszczę sobie meczu. Jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia, wiec dziś celuje zwycięstwo, które na początku sezonu traktowałbym jako ewentualność - nie cel. Myślę że 3. punkty są do wywiezieni i myślę że aktualny skład Juventusu jest w stanie to uczynić. Posiadamy bowiem dobrą drużynę, która będąc nie przeciążona meczami wyrasta powoli na najsilniejszy zespół Serie A, przynajmniej tak to wygląda z perspektywy kibica Starej Damy :D . Wreszcie mamy porządnego, chyba mądrego i chyba naprawdę motywującego trenera, takiego połączenia nie uzyskaliśmy prawdopodobnie od sezonu spędzonego w drugiej lidze. Conte zostawia po prostu serce na boisku (i bardzo często głos), tworząc przy okazji jak się zdaje dobrą atmosferę.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 13:36

Musimy wygrać ten mecz, bo w tej rundzie czekają nas jeszcze 4 trudne wyjazdy. Lazio, Napoli,Roma,Udinese. Jeśli zdobędziemy w tych meczach 8 pkt będzie dobrze;)


TifoOosi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2011
Posty: 38
Rejestracja: 31 lipca 2011

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 17:49

[quote="jarecki.k" Jeśli zdobędziemy w tych meczach 8 pkt będzie dobrze;)[/quote]

Dlaczego tylko 8 pkt ? Tak nisko stawiasz Juve ? Ja mam nadzieję, że Juve ugra tutaj komplet punktów, bo jest na to szansa. A z Lazio, jezeli zagramy tak jak ostatnio, to widzę ciężkie, ale zasłużone zwycięstwo i 3 punkty.


# JUVENTUS 4 EVER #

"Juve, storia di un grande amore bianco che abbraccia il nero
coro che si alza davvero per te"
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 18:35

8 pkt? Mówicie o 4 meczach? (Lazio, Napoli, Cesena, Roma)? W tym 3 wyjazdach?

Nie wiem co o tym myśleć, właściwie te 4 spotkania pokażą na ile nas stać. 7 zwycięstw z rzędu? W ciemno jednak mogę się założyć, że kompletu punktów nie będzie.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 18:42

stahoo pisze:8 pkt? Mówicie o 4 meczach? (Lazio, Napoli, Cesena, Roma)? W tym 3 wyjazdach?

Nie wiem co o tym myśleć, właściwie te 4 spotkania pokażą na ile nas stać. 7 zwycięstw z rzędu? W ciemno jednak mogę się założyć, że kompletu punktów nie będzie.
Mi chodzilo o 4 wyjazdy, 2 razy do Rzymu raz do Udine i raz do Neapolu... w nich zdobyc 8pkt biore w ciemno.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 listopada 2011, 17:20

Jestem jakoś dziwnie spokojny, że mecz w Rzymie będzie zwykłą formalnością i trzy punkty powędrują do Turynu. Lazio zamieniło się w jeden wielki szpital i Juve musi wykorzystać ich kłopoty kadrowe. Ja już się nie mogę doczekać sobotniego spotkania :happy: Niech tylko kontuzje omijają piłkarzy "Starej Damy" :pray:


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 listopada 2011, 18:45

W ramach przygotowań do meczu z Lazio rozegraliśmy sparingowy mecz z Lecco. Skrót tutaj. (Conte chose a 4-3-3 system with Storari between the sticks, Motta, Sorensen, Grosso and De Ceglie in defense, Marrone, Pazienza and Giaccherini in midfield, and Del Piero, Quagliarella and Toni forward.)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2011, 00:22

Jak widać Conte daje pograć Quagliarelli, Del Piero w głębokich rezerwach wespół z Marrone czy Sorensenem. Ba, Krasić jest niżej klasyfikowany niż Motta. Gdzieś tam koło Amauriego krąży. Odejdzie. Nie mam wątpliwości.


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2011, 09:59

obecne juve nie musi sie bac lazio, gramy najlepsza pilke obecnie we wloszech, mamy styl i determinacje to bardzo duzo biorac pod uwage inne wloskie druzyny ktore czesto nie maja stylu tak jak chocby juve przez dwa ostatnie sezony


Zablokowany