Serie A (13): Lazio 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 20 listopada 2011, 17:34

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 13 kolejki Serie A Lazio - JUVENTUS

Czas:
2011-11-26
20:45

Miejsce:
Stadio Olimpico w Rzymie

O przeciwniku:
Rok założenia: 1900
Barwy: Błękitno-Białe
Przydomek: Biancocelesti
Prezes: Claudio Lotito
Menedżer: Edoardo Reja
WWW

Ostatnie mecze:

30 października 2011:
Cagliari-Lazio 0:3

6 listopada 2011:
Lazio-Parma 1:0

19 listopada 2011:
Napoli-Lazio 0:0

Historia spotkań Juventusu z Lazio

Miejsce w tabeli w obecnym sezonie:
1.JUVENTUS
2.Lazio

Najlepsi strzelcy drużyn:
5- Matri,Marchisio (JUVENTUS)
8- Klose (Lazio)

mecz na żywo w TV:
Obrazek
~ C+ Sport 1 (denmark)
~ ESPN (uk/ireland)
~ Setanta Ireland
~ Sky Sport 1 (italy)
~ Sport TV4 (portugal)
~ SportDigital.tv
~ ESPN HD (uk/irl)
~ Sky Sport HD1 (italy)

mecz w Internecie:
http://atdhenet.tv/
http://rojadirecta.me/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://meczyki.pl
http://www.livescorehunter.com/
http://www.sportlemon.tv/

Przewidywane składy:
Lazio
JUVENTUS

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE
***
Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.

***

Po meczu z Palermo czeka nas o wiele trudniejszy test. W sobotę gramy z obecnym wiceliderem tabeli Lazio. Drużyna ta ma mocny skład, groźny duet napastników Klose i Cisse. Do tego warto zwrócić uwagę na Hernanesa, Marchettiego i Diasa. Dla Lichsteinera będzie to szczególny mecz, gdyż przez parę sezonów reprezentował barwy Lazio. Obyśmy zachowali motywację i ducha z meczów przeciwko Interowi i Palermo to z pewnością nie polegniemy. FORZA JUVE!!
:)
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2011, 21:51 przez Dybala 4ever, łącznie zmieniany 2 razy.


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2011, 17:50

Bardzo cięzki mecz nas czeka w dodatku na wyjeździe. Myśle że to może być takie ''stare palermo'' czyli drużyna z którą mamy ogromne problemy.

Ale z drugiej strony, gralismy dzisiaj z taka determinacja i wola walki ze nie wyobrazam sobie chociazby remisu. Ale coz sport to w duzej mierze dyspozycja dnia, troche szczescia typu czerwona kartka, rykoszet. Nam sie gra ciezko na wyjazdach w porownaniu do spotkan u nas. Martwią ci bombardierzy z lazio i wysoka skutecznosc Klose.

Wygrana to dla nas wymarzony rezultat, z remisu niepowinnismy narzekac, porazka to wiadomo zawsze gorzka, jesli chodzi o nas kibicow juve.
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2011, 20:29 przez juventussek, łącznie zmieniany 1 raz.


kaczy19FJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 409
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 listopada 2011, 17:53

Jeśłi zagramy tak jak dziś ,to powinniśmy dać radę. :) Czyżby 4 zwycięstwo zrzędu? Mam takącichą nadzieję. !


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 listopada 2011, 18:33

Lazio groźniejszym rywalem od Palermo ? :think: Biorąc pod uwagę formę to należy przychylić się do powyższej tezy. Ale kadrowo są na podobnym poziomie. Dziwne, że nie wspomniałeś o Cisse, który zawsze może "spłatać figla" obrońcom "Starej Damy". Motywacja jest, widać, że chłopaki nie zerdzewiały w ciągu tych 20 dni. Niech kontuzje omijają piłkarzy szerokim łukiem, a będzie dobrze. Btw czy ktoś może wrzucić dzisiejszy mecz do pobrania ?

Edit

Proszę Ciebie bardzo kolego :) Zawsze do usług
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2011, 18:39 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 20 listopada 2011, 18:36

annihilator1988 pisze:. Dziwne, że nie wspomniałeś o Cisse, który zawsze może "spłatać figla" obrońcom "Starej Damy".
Sorki napisałem Hernanesa mając na myśli Cisse :-D . Już poprawione dzięki za uwagę :) .


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 listopada 2011, 18:41

annihilator1988 pisze:Lazio groźniejszym rywalem od Palermo?

Myślę, że znacznie trudniejszy. Palermo tak naprawdę stało się groźne dzięki zwycięstwu nad Interem, reszta sezonu normalna w ich wykonaniu.
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2011, 19:00 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Szwambrania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2011
Posty: 51
Rejestracja: 27 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 listopada 2011, 18:49

Mecz 13 kolejki Serie A JUVENTUS-Palermo
Edytuj posta kolego i popraw :-)).

Fajnie, że mecz będzie w sobotę, obejrzę sobie w domu :-)).
Liczę na to, ze nasi gracze zagrają na swoim poziomie, będą grać krótko mówiąc tak jak z Milanem, z Interem czy dzisiaj z Palermo (właśnie :-p), wtedy dobry wynik to tylko kwestia czasu :-).


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 20 listopada 2011, 19:12

Ja mam nadzieję na 3 punkty. Teraz nasi mają dobrą passę. Widać, że na razie myśl szkoleniowa Conte daje efekty. I co również cieszy i przed tym meczem nie ma żadnych kontuzji. Zakładając, że utrzymają taką formę jak do tej pory to obstawiam2:0 :D


FORZA JUVE
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2011, 19:48

Lazio się z cała pewnością zepnie, ale wątpię, by grali otwartą piłkę. Na chwilę obecną to bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów. Drużyna z Rzymu jest jednak jak najbardziej do ogrania - nasi grając w spotkaniach z takimi zespołami radzą sobie najlepiej. Zresztą we wczorajszym meczu z Napoli Rzymianie byli stroną zdecydowanie słabszą, mieli dobrze dysponowanego bramkarza i szczęście przy strzale Lavezziego w bodaj poprzeczkę. Warto też podkreślić, że my do tego pojedynku będziemy się przygotowywać cały tydzień, oni zaś grają w czwartek swój mecz w LE.

3 punkty do zdobycia, choć remis nie byłby też złym wynikiem.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 listopada 2011, 20:00

Po takim meczu jak dziś to każdy ma ochote na więcej a ja jestem dobrej myśli bo w Rzymie zawsze nam dobrze idzie (rok temu dwa zwycięstwa). Mam nadzieje że w tym roku będzie podobnie 8)

Co do składu to wierze że Conte nic nie będzie zmieniał i zagramy 4-3-3 tak jak dziś i z Interem.

1-2 Hernanes,Matri,Vucinic.

PS.
mrozzi pisze:Warto też podkreślić, że my do tego pojedynku będziemy się przygotowywać cały tydzień, oni zaś grają w czwartek swój mecz w LE.
Warto dodać że w tym tygodniu LE nie gra (następne mecze 1.12). Wiem że w tym wypadku mecze CL mogą być zmylne.
Szkoda że mecz w sobote a nie niedziele.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2011, 20:08

Wojtek pisze: Warto dodać że w tym tygodniu LE nie gra (następne mecze 1.12). Wiem że w tym wypadku mecze CL mogą być zmylne.
Szkoda że mecz w sobote a nie niedziele.
Rzeczywiście :/ Tak czy siak mecz do wygrania. 8)

Ja uważam, że akurat sobota to dobry termin. Nie zapominajmy, że po tym spotkaniu w tygodniu gramy z Napoli.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 listopada 2011, 20:44

Heh, przypominam sobie jak na forum, po kontuzji Quagliarelli pojawił się temat ściągnięcia Klose do Juve. Wszyscy (prawie) mówili, że to zawodnik pokroju Amauriego-mułowaty drewniak, tyle, że jeszcze starszy. Strzelił już 6 bramek w Serie A. Sam jestem zdziwiony jego dobrą dyspozycją.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 listopada 2011, 20:44

Jeżeli wygramy z Lazio to naprawdę zacznę mocno wierzyć w Scudetto..


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 listopada 2011, 21:45

ELO VIDAL
lazio nie gra w czwartek w LE !! popraw !! zobacz terminarz meczów, LE gra w nestepnym tygodniu ! a zresztą nie możliwe by było gdyby lazio w czwartek w LE a w sobote z nami , mieliby jeden dzień przerwy !


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 20 listopada 2011, 22:04

goldi16 pisze:ELO VIDAL
lazio nie gra w czwartek w LE !! popraw !! zobacz terminarz meczów, LE gra w nestepnym tygodniu ! a zresztą nie możliwe by było gdyby lazio w czwartek w LE a w sobote z nami , mieliby jeden dzień przerwy !
Już poprawione dzięki :)


Zablokowany