Serie A (11): Napoli 3-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 12:41

MaNieK_JuVe pisze:Niekoniecznie bedzie to zmiana Claudio --> Pazienza bo moze Conte powroci do 442 i za niego zagra Giaccherini. Troche Pazienzy nie widze w ustawieniu z 3 pomocnikami bo Pirlo gra mocno z tyłu a Michele zastepujac pozycje Marchisio owszem moze i cos pobiega, poodbiera ale w ofensywie to szalu nie bedzie ale obym sie mylil. Tymbardziej pracusie skrzydlowi odciaza boki obrony gdzie Napoli bedzie przeprowadzac huraganowe ataki.
No ale to tylko dywagacje co wymysli Conte zobaczymy. Mecz na pewno do latwych nalezec nie bedzie chociaz w pilce rozne rzeczy sie zdazaja.
Z punktu bede mimo wszystko zadowolony o ile bedziemy dobrze grali, szczescie nie zawsze moze dopisac.
Ja również obstawiam 4-4-2 z Matrim i Vuciniciem w ataku oraz z Giaccherinim i Pepe na skrzydłach :)


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 12:42

ale z kolei w komunikacie http://www.legaseriea.it/c/document_lib ... upId=10192

nie ma nic o zawieszeniu Lavezziego


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 12:47

Obawiałem się meczu z Lazio ale ważne 3 pkt i z Napoli mimo ich osłabienia Lavezzim liczę na skromny remis.

Przełożony mecz mimo wszystko poleci na C+ we wtorek ?


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 12:59

Sajan pisze: Przełożony mecz mimo wszystko poleci na C+ we wtorek ?
Tak.


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 13:49

rammstein pisze:ale z kolei w komunikacie http://www.legaseriea.it/c/document_lib ... upId=10192

nie ma nic o zawieszeniu Lavezziego
Lavezzi zagra, on wcale nie dostał żółtej kartki w meczu z Atalantą. To pomyłka Sky:

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=72017

Przed nami nie mecz, a wojna.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 13:55

Gooray pisze:Lavezzi zagra, on wcale nie dostał żółtej kartki w meczu z Atalantą. To pomyłka Sky:

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=72017
Pff no co za buraki, już miałem nadzieję, że Napoli też jakoś będzie osłabione. No bo jeżeli dobrze pamiętam to gdy mecz miał być rozgrywany we właściwym terminie to w żadnej ekipie nikogo z powodu kartek nie brakowało.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 13:56

Gooray pisze: Przed nami nie mecz, a wojna.
Ja bym powiedział, że duża bitwa, wojną jest cały sezon:] Bez Marchisio, mam nadzieję, że nie zagra 4-3-3 z Pazienzą w środku:/
szczypek pisze: Pff no co za buraki, już miałem nadzieję, że Napoli też jakoś będzie osłabione. No bo jeżeli dobrze pamiętam to gdy mecz miał być rozgrywany we właściwym terminie to w żadnej ekipie nikogo z powodu kartek nie brakowało.
W sumie wczoraj pokazali, że w Serie A nie mają za bardzo formy, chyba są jednak zmęczeni...

Na eurosporcie też wisi kartka dla Lavezziego http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/ser ... live.shtml :/
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2011, 14:07 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.


liqu!d

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 214
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 13:57

No właśnie dlatego pytałem czy na pewno jest wykluczony. Wczoraj oglądałem oczywiście Lazio - Juve, od czasu do czasu spoglądając na wynik Atalanta - Napoli na livescore. Oni też pokazali, że Lavezzi dostał żółtą kartkę.

http://livescore.com/default.dll/game?c ... ame=547620


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 14:00

Gooray pisze:Lavezzi zagra, on wcale nie dostał żółtej kartki w meczu z Atalantą. To pomyłka Sky:

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=72017
i dobrze bo dzięki temu nasze zwycięstwo będzie jeszcze lepiej smakować. Remis w tym meczu to dla nas porażka ale o wynik jestem dziwnie spokojny.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 14:38

mateo369 pisze:Remis w tym meczu to dla nas porażka ale o wynik jestem dziwnie spokojny.
Remis to porażka? Bez jaj :/ Gramy ze zdaje się najbardziej niewygodnym i nieprzewidywalnym przeciwnikiem na wyjeździe. My możemy wygrać to spotkanie, jesteśmy w bardziej komfortowej sytuacji, bo mamy lidera mimo zaległego spotkania. Oni z kolei nie są w najlepszym dla siebie momencie.

Mam wrażenie, że Conte wydobywa z naszych zawodników wszystko to, co najlepsze. Dzięki niemu w końcu mamy prawdziwą drużynę, która sieje postrach na każdym boisku, na którym się tylko pojawi. Zespół dojrzał i to się przekłada na rewelacyjne wyniki.

Wierzę w zwycięstwo, bo póki co znakomicie radzimy sobie z tym niewygodnym i trudnym terminarzem.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 14:54

mrozzi pisze:Remis to porażka? Bez jaj :/
Trochę się rozmarzyłem, że wrócił ten dawny, WIELKI Juventus, przed którym każdy przeciwnik robił w gacie i głęboko wierzę, że tak jest. Choć akurat Napoli się nas nie boi a i dobrze bo pewność siebie może ich zgubić. Po meczu z MC każdy się zachwycał Napoli a ja twierdziłem (i słusznie) że już w sobotę Atalanta sprowadzi ich na ziemię. Jedyny logiczny powód, który nie każde mi postawić dużych pieniędzy na nasze zwycięstwo to brak Marchisio. To prawdziwy test dla Conte co z tym fantem zrobić.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 15:16

Gooray pisze:Lavezzi zagra, on wcale nie dostał żółtej kartki w meczu z Atalantą. To pomyłka Sky:

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=72017
:doh: Lavezzi & Cavani vs Bonucci

Szkoda, bo Lavezzi to moim zdaniem równie groźny piłkarz co Cavani, będzie hardcorowo


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 15:17

Czyli co, "zdechł pies" ? A miałem nadzieje, że Napoli będzie musiało sobie poradzić,bez swojego najbardziej kreatywnego piłkarza :|


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 15:27

Napoli jest póki co dużo słabsze w lidze od Lazio. Lazio od nas dostało, więc dlaczego nie mielibyśmy powtórzyć tego w Neapolu : ) A tak na serio to remis też nie będzie złym wynikiem..
Szkoda z tym Lavezzim, już się nastawiłem, że nie będzie go we wtorek.


#AllegriOut
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 15:54

annihilator1988 pisze:Bardziej prawdopodobnym jest wariant 4-4-2. Conte musi mieć jakiś wariant ze zmianami, myślę, że w miejsce Claudio "wskoczy" Krasić
Kamil_on pisze:Ja również obstawiam 4-4-2 z Matrim i Vuciniciem w ataku oraz z Giaccherinim i Pepe na skrzydłach :)
Zagramy 4-3-3.
Obrazek


Zablokowany