Serie A (10): Inter 1-2 JUVENTUS [DPL na meczu!]

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 11:32

pablo1503 pisze: Oglądałem. Czy można mu zawdzięczyć udział przy pierwszej bramce?
LOL
Chyba jednak nie ogladales.
Matri zagrywa dluga pile do Lichtsteinera na skrzydlo, Matri szybko biegnie w pole karne, Lichy dobrze podaje po ziemi, Matri znajduje sie pomiedzy czolgista i koniem, strzela z pierwszej pilki, lewa noga na bramke. Broni Castelazzi, dobija Vucinic.

Obrazek


Obrazek
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 11:33

beka pisze:
pablo1503 pisze: Oglądałem. Czy można mu zawdzięczyć udział przy pierwszej bramce?
LOL
Chyba jednak nie ogladales.
Matri zagrywa dluga pile do Lichtsteinera na skrzydlo, Matri szybko biegnie w pole karne, Lichy dobrze podaje po ziemi, Matri znajduje sie pomiedzy czolgista i koniem, strzela z pierwszej pilki, lewa noga na bramke. Broni Castelazzi, dobija Vucinic.
Dokładnie, podpisuje się pod tym rękoma i nogami, Matri jest naszym najlepszym napastnikiem, stanowi istny monolit, niech no tylko Conte pomyśli go nie wystawiać!


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 11:40

Jak to dobrze zobaczyć tak poukładany zespół. Aż miło było patrzeć na ten spektakl. Conte dał taką wiarę w ten klub jacy poprzedni trenerzy nie umieli dać. Juve jest tam gdzie zawsze powinno być.
Ciekawe wypowiedzi po meczu ma Ranieri. Powiedział, że jest zadowolony ze swoich piłkarzy. Już kiedyś słyszałem podobnie wypowiedzi tego trenera ale nie będę rozwijał tego tematu bo każdy wie o co chodzi. Ja widze, że Ranieri prowadzi Inter gdzie ich miejsce: do Serie B.
Dziękuje piłkarzom, trenerom za maksimum zaangażowania się w te spotkanie.


Obrazek
Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 11:40

pablo1503 pisze:Oglądałem. Czy można mu zawdzięczyć udział przy pierwszej bramce? Hmm... raczej można mieć pretensje dlaczego sam tego nie strzelił.
To on zagrał tą długa piłkę do Lichtsteinera i gdyby to strzelił wyglądałoby to kapitalnie. W sumie dobrze się odnalazł i można powiedzieć, że wypracował nam tego gola.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 11:42

Buczus_JuveFan pisze:
Okoni pisze: Może oglądaliśmy inne mecze, ale w pierwszej połowie Juventus oprócz strzelenia bramki zmarnował sam na sam (Matri) i dwie bardzo dobre okazje (Matri i Marchisio), w drugiej połowie doszło do tego jeszcze niewykorzystany sam na sam Del Piero i świetna szansa Estigarribi. I nazywasz to dobrą skutecznością?
Tyle, że akurat Markiz niczemu nie był winien, starryyy... to był faul!
Jakby strzelił, to co puściłby gre i uznał bramke?! Nie sądze, wtedy by dopiero gwizdnął (uprzedzam kontrriposte). Sędzia się nie popisał.
Sędzia się zdecydowanie nie popisał, ale... jeśli wpadłaby bramka to nie musiał gwizdać karnego tylko puścić korzyść i uznać gola. Jeśli by nie wpadła (a nie wpadła jak wiemy) to powinien odgwizdać karnego. Tak czy siak, w obu przypadkach powinna być czerwona kartka...


ObrazekObrazekObrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 11:45

figc1898 pisze:Ciekawe wypowiedzi po meczu ma Ranieri. Powiedział, że jest zadowolony ze swoich piłkarzy. Już kiedyś słyszałem podobnie wypowiedzi tego trenera ale nie będę rozwijał tego tematu bo każdy wie o co chodzi.
Faktycznie Siwy powoli zaczyna swój festiwal :lol:
Kolejny cytat z jego wypowiedzi:
"Zmiana Castaignos-Zarate? Chciałem ożywić naszą grę lewym skrzydłem, ale nie zdołaliśmy tego zrobić"
"Zarate? Grał dobrze, jego zmiana była wyłącznie moim taktycznym wyborem"
- taktyk pierwyj sort :ok:


Obrazek
Dest

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 września 2009
Posty: 32
Rejestracja: 27 września 2009

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 11:59

Szkoda, że Marchisio po prostu nie odegrał na lewo do Matriego. Byłoby 3:1 i praktycznie pozamiatane.

Co do następnych meczy, to bardziej się obawiam spotkania z Palermo - gdzie może zabraknąć Pirlo, Marchisio, Pepe i Chieliniego - wszyscy mają po 3 kartki...


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 12:02

Dest pisze:Szkoda, że Marchisio po prostu nie odegrał na lewo do Matriego. Byłoby 3:1 i praktycznie pozamiatane.

Co do następnych meczy, to bardziej się obawiam spotkania z Palermo - gdzie może zabraknąć Pirlo, Marchisio, Pepe i Chieliniego - wszyscy mają po 3 kartki...
Dokładnie Matri tylko czakał na piłe ,ale Markiz chyba chciał za bardzo zasłynąć :smile:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 12:02

Dest pisze:Szkoda, że Marchisio po prostu nie odegrał na lewo do Matriego. Byłoby 3:1 i praktycznie pozamiatane.
Jedna kandydatka na bramkę sezonu mu nie wystarczy, chce całe podium od razu.
Vimes pisze:Za Matriego w 70 minucie wszedł Estigarribia. Odebrałem to jako chęć bronienia wyniku na ponad 20 minut
Może jestem trochę dziwny, ale na obronę wyniku to bym wprowadził kogoś innego niż paragwajski drybler, no ale to nie ja jestem trenerem Juventusu [jeszcze!]. :smile:


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 12:53

Pablo1503 znowu próbuje udowodnić, że Matri nie jest taki fajny. Dzisiaj ma łatwiej, bo wczoraj nie trafił do siatki. Pablo. Nie wiem co masz do Matriego. Facet wczoraj asystował i zrobił nam pierwszą bramkę. Jestem bardzo zadowolony z jego postawy.

Leję na Castelazziego, Rizzoliego itp. To Juventus wczoraj wygrał. Bez żadnej pomocy itd. Druga połowa bardzo podobno do drugiej połowy z meczu z Milanem. Nie daliśmy pograć Interowi - co właśnie Milko zarzucał Juve, że psuje widowisko. Ja się bardzo z tego cieszę. Im dalej od naszej bramki, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że stracimy gola. Może trochę pasywnie, ale za to skutecznie.

Z Interem wygrywaliśmy, z Milanem też. Ale mecz na San Paolo z Napoli to będzie prawdziwy test dla Juventusu. Będzie piekło.


Obrazek
Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 13:19

LICHTSTEINER :!: RYSIEK Z KLANU :!: Wymiatacz, jego determinacja i żelazne płuca, imponuje mi ten zawodnik


Obrazek
Thog

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 października 2011
Posty: 11
Rejestracja: 30 października 2011

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 13:22

Wiecie może , czy można obejrzeć ten mecz na megavideo etc.?


Dest

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 września 2009
Posty: 32
Rejestracja: 27 września 2009

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 13:34

@up
Lepiej sobie ściągnij. Linki znajdziesz w dziale Multimedia.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 14:52

Po raz kolejny zaimponował mi Matri. Może nie ma wybitnej techniki, ale od czasów Trezeguet'a nie mieliśmy napastnika z takim instynktem strzeleckim :bravo:

To co można zauważyć na minus to niestety fakt, że praktycznie wszystkie nasze akcje rozgrywamy prawą flanką lub środkiem. Wczoraj dopiero wejście Chelo rozruszała nieco tę stronę. Trzeba coś z tym zrobić.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 30 października 2011, 15:32

Mecz bardzo mi się podobał, cieszy wygrana i cieszy dyspozycja naszej obrony. To co wyrabia Lichtsteiner? Poezja, niesamowity jest :D Wygrywaliśmy tylko jednym golem i nagle mógł się zrobić remis, więc nerwówka była, ale nasza defensywa świetnie wszystko blokowała - Buffon rzucał się już, a tu piłki nie ma, bo wybita - kapitalnie!

Skuteczność taka sobie, w pierwszej połowie spokojnie mogliśmy pójść za ciosem po pierwszym golu, wtedy inter mógł już swojej nawet nie strzelić.
Brawa dla wszystkich, fotel lidera ciągle nasz, FORZA JUVE!
Rok temu po 9 meczach mieliśmy 15 oczek, jest lepiej - później każdy wie co się stało :< W tym sezonie będzie tylko dobrze, musi być.


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Zablokowany