Serie A (10): Inter 1-2 JUVENTUS [DPL na meczu!]

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 21:40

Na minus, duży minus, Bonucci za niepewność i zawalenie gola
moze i niepewny ale nie mozna go obwiniac o strate gola. Bardziej winni sa ci ktorzy puscili Sneijdera z pilka.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 21:40

Najgorsze co może nas teraz spotkać to bronienie wyniku przez Conte od początku drugiej połowy. Boje się że tak się stanie i wejdzie jakiś Pazienza czy De Cegła, oby nie.


#AllegriOut
petre

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 20
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 21:40

Karny jak nic powinien być. No ale coż oby w drugiej połowie utrzymali wynik. A może i coś strzelili. Zna ktoś włoski?? Co oznacza ten napis który wywiesili kibice interu przed meczem



Obrazek


drewnaldinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2009
Posty: 39
Rejestracja: 04 lutego 2009

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 21:41

A mogło być 4:1 :angry: :angry: :angry:


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 21:41

Muszą strzelić minimum jednego gola. Środek dzisiaj kiepsko.


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 21:41

Cieszę się podwójnie :P Po pierwsze dlatego że mecz ciekawy, fajnie się ogląda no i wygrywamy, a po drugie nie ścina mi transmisja nawet :D
Początek nie ciekawy, inter nas troche przycisnął, ale pierwsza kontra i gol. Później też niewiele brakowało a mogłoby być wyżej. Dziwna decyzja sędziego odnośnie karnego-był jak dla mnie.

A i dowiedziałem się że Juventus miał serię 5 remisów w tym sezonie :D


ZZX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 126
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 21:42

@Maras@ pisze: Na razie jest ładnie ale mogło PIĘKNIE. 2:1, karny (nie piszę że 3:1 o rzut karny to jeszcze nie bramka) i Inter w 10... ehhh.
Na bramce 3 bramkarz Interu zupełnie nierozgrzany-myślę że wygrana Juve 2:1 to byłby dzień świstaka dla Interystów.
Strasznie wkurzają te dwa błędy sędziego, szz kurrrrde


Obrazek
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 21:42

petre pisze:Karny jak nic powinien być. No ale coż oby w drugiej połowie utrzymali wynik. A może i coś strzelili. Zna ktoś włoski?? Co oznacza ten napis który wywiesili kibice interu przed meczem



Obrazek

"Mistrzostwa nie ukradłem, w Serie B nie byłem."



Powinni sobie treść rozmów z sędziami wywiesić.


Obrazek
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 21:42

Bardzo dobry wyrównany mecz.
1.Matri nadal jest "bez formy" i nadal gra "przeciętnie". Trzymaj tak stary to Euro masz pewne.
2.W pierwszych "10" minutach nas poniekąd zamknęłi, potem my uciszyliśmy ich kilkoma kontrami.
3.Niestety, ale od momentu kiedy Pirlo bawił się niepotrzebnie we własnym polu karnym, znowu zyskali przewagę i zamotaliśmy się trochę wtedy. Dobrze, że Pazzo nie strzelił. Na szczęście się potem trochę ogarnęliśmy, a od momentu strzelenia bramki przez Marchisio można powiedzieć, że kontrolujemy mecz, choć Inter próbował się odgryzać i mamy lekkie problemy z ich pressingiem. Oczywiście sędzia nas ograbił z absolutnie pewnego jak dwa razy dwa karnego, a mogliśmy mieć większy spokój.
O dziwo "Czarny Ogórek" dobrze wszedł w mecz, no i Lichy-jak zwykle daje radę. Vidal dużo haruje, ale niecelnie podaje.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 21:43

Powinniśmy schodzi do szatni prowadząc 3-1! Ewidentny karny na Marchisio niewiem jakie podstawy miał arbiter by nie zagwizdać?? Mam tez wątpliwości co do spalonego Matriego około 30 minuty, mi się wydaje że nie było a wtedy wyszełby sam na sam.

Zaczęliśmy źle, Inter w 4 minuty oddał trzy strzały z czego jeden mógł się zakończyć golem.
Strata gola na konto Bonucciego. Ładny gol Mirko, akcja Matri-Marchisio :bravo:
Mamy prowdzenie i nie możemy się cofnąć, musimy strzelić trzeciego, czwartego gola i po meczu.

FORZA JUVE!!!


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 21:43

petre pisze:Karny jak nic powinien być. No ale coż oby w drugiej połowie utrzymali wynik. A może i coś strzelili. Zna ktoś włoski?? Co oznacza ten napis który wywiesili kibice interu przed meczem



Obrazek
Coś tam ponoć że "my nie ukradliśmy mistrzostwa i nie graliśmy w Serie B"


ObrazekObrazekObrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 21:43

petre pisze:Karny jak nic powinien być. No ale coż oby w drugiej połowie utrzymali wynik. A może i coś strzelili. Zna ktoś włoski?? Co oznacza ten napis który wywiesili kibice interu przed meczem
Obrazek
Dosłownie: "Nie okradam ligi a w Serie B nigdy nie byłem", a bardziej sensownie: "Mistrzostwa nie ukradłem, w Serie B nie byłem".
Oczywiście leczą swoje kompleksy wiecznie jednym tematem. Inaczej dowartościować się nie potrafią.
Ostatnio zmieniony 29 października 2011, 21:44 przez mnowo, łącznie zmieniany 1 raz.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 21:43

petre pisze:Karny jak nic powinien być. No ale coż oby w drugiej połowie utrzymali wynik. A może i coś strzelili. Zna ktoś włoski?? Co oznacza ten napis który wywiesili kibice interu przed meczem



Obrazek
Komentator C+ mówił ,że to znaczy ,że"nigdy nie graliśmy w serie B i nie kradniemy nikomu tytułów"

Świetny mecz ,nie pamiętam kiedy ostatnio taki oglądałem :D


jaqb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2008
Posty: 148
Rejestracja: 03 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 21:44

karny jak karny, ale zachowanie marchisio w tej sytuacji idiotyczne, zamiast próbować strzelić bramkę a'la tsubasa, wystarczyło odegrać prawą nogą do stojącego obok matriego.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 października 2011, 21:45

@Maras@ pisze:
petre pisze:Karny jak nic powinien być. No ale coż oby w drugiej połowie utrzymali wynik. A może i coś strzelili. Zna ktoś włoski?? Co oznacza ten napis który wywiesili kibice interu przed meczem



Obrazek
Coś tam ponoć że "my nie ukradliśmy mistrzostwa i nie graliśmy w Serie B"
Za takie transparenty powinny być kary pieniężne i degradacja do Serie C.
Szczyt bezczelności.


Obrazek
Zablokowany