Serie A (9): JUVENTUS 2-1 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 10:16

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 9 kolejki Serie A JUVENTUS-Fiorentina

Czas:
2011-10-25
20:45

Miejsce:
Juventus Arena w Turynie

O przeciwniku:
Rok założenia: 1926
Barwy: Fioletowe
Przydomek: Viola
Prezes: Franco Pozzi
Menedżer: Sinisa Mihajlović
WWW

Ostatnie mecze:

2 października 2011
Fiorentina-Lazio 1:2

16 października 2011
Cesena-Fiorentina 0:0

22 października 2011
Fiorentina-Catania 2:2

Historia spotkań Juventusu z Fiorentiną

Miejsce w tabeli w obecnym sezonie:
3.JUVENTUS
...
10.Fiorentina



Najlepsi strzelcy drużyn:

3- Marchisio, Matri (JUVENTUS)
4-Jovetić (Fiorentina)

mecz na żywo w TV:
Obrazek
~ Arena Sport 4 (serbia)
~ C+ Sport 3 (norway)
~ Digi Sport (hungary)
~ Digi Sport 2 (romania)
~ ESPN (uk/ireland)
~ Ictimai TV
~ Setanta Ireland
~ Sky Calcio 1
~ Sky Sport 1 (italy)
~ Sky Super Calcio
~ Sport 1 (israel)
~ Sport TV3
~ SportDigital.tv
~ ESPN HD (uk/irl)
~ Sky Calcio HD1
~ Sky Sport HD1 (italy)
~ Sky Super Calcio HD
~ Sport 1 HD (israel)

mecz w Internecie:
http://atdhenet.tv/
http://rojadirecta.me/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://meczyki.pl
http://www.livescorehunter.com/
http://www.sportlemon.tv/


Przewidywane składy:
JUVENTUS
Fiorentina

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE
***
Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.

***
Po meczu z Genoą, który powinniśmy wygrać, znowu przeżywamy rozczarowanie. Kolejny remis smakuje jak porażka. Teraz czeka nas mecz z kolejnym niewygodnym przeciwnikiem. Historia pojedynków pokazuje, że z Fiorentiną gra nam się bardzo ciężko i ostatnio zauważalna jest tendencja remisowa u siebie z tym rywalem. Mimo wszystko i tak trzeba wyjść na boisko, podjąć rękawicę i wręcz wyszarpać te 3 punkty. Pewnie po niedzielnych meczach stracimy pozycję lidera, dlatego piłkarze na czele z trenerem muszą w końcu zrozumieć, że posiadanie lidera nie daje nam już spokojnego sezonu o czołowe lokaty trzeba walczyć jak lwy szczególnie z drużynami pokroju Fiorentina, Genoa. Oby w końcu były 3 punkty, bo może być równia pochyła niestety. Forza Juve!!
Ostatnio zmieniony 23 października 2011, 22:42 przez Dybala 4ever, łącznie zmieniany 2 razy.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 10:33

Zastanawiam się tylko dlaczego ten mecz jest we wtorek a nie w środe jak cała kolejka?

Niewyobrażam sobie by Conte znowu wrócił do ustawienia z jednym napastnikiem co może się stać jeśli Vidal będzie na ten mecz powołany. Musimy grać dwoma napasnikami nawet kosztem Vidala. Obok Matriego od początku powinien grać Alex Del Piero. Napewno będzie dziesięć razy bardziej przydatny drużynie niż Vucinic, któremu nic się nie chce i jeśli tego nie zmieni to poprostu nie widze go w tej drużynie.

Buffon już będzie grał? Ktoś wie?
Ten mecz poprostu trzeba wygrać i mam nadzieje że nie będziemy mieć powodu do rozczarowania po tym meczu.
FORZA!


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 10:41

Wojtek pisze:Zastanawiam się tylko dlaczego ten mecz jest we wtorek a nie w środe jak cała kolejka?
Specjalnie graliśmy w sobotę, żebyśmy mieli 1 dzień odpoczynku do Fiorentiny, a w następną sobotę z interem, to jest tydzień przerwy, a z interem gramy w sobotę, bo oni grają w środę mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów.


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 11:42

Del Piero lub Quag muszą wyjść w 1 składzie obok Matriego. Jak znowu zobaczę Vucinicia to mnie krew zaleje. Co z tego że miał asystę z Genoą, to go nie usprawiedliwia. Można być niewidocznym większość meczu, jak np. Treze ale wykorzystuje się sytuacje. A on co dostał piłkę to prawie wszystko psuł. I już nie dowiemy się jak zagrałby Alex lub Quag od początku za niego, nie wierze że są w gorszej formie od Vucincia..

Esti ostatnio zagrał tak sobie, ale mam nadzieję że wyjdzie w 1 składzie. Mam nadzieję że przeciętny występ Pepe to był jednorazowy wyskok, bo jeśli nie to mamy problemy z prawym skrzydłem..

Jak teraz nie wygramy to nie ma co sie oszukiwać, mistrza nie będzie. Już jest 7 kolejek i 4 remisy.


Z Juve na dobre i złe!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 11:54

O 3 pkt już nie ma co wspominać, bo jak widać po poprzednich meczach lepsze czasy jeszcze nie nadeszły i niestety każdy wynik jest możliwy. O sile Fiorentiny nie muszę chyba pisać. Gamberini, Vargas, Jovetic, Montolivo, Cassani, Lazzari - każdy z nich miałby szansę w dużo lepszym klubie.
Jak zobaczę w wyjściowym składzie Vucinica, nie ważne w jakiej roli, to krew mnie zaleje. Dla mnie jest niepojęte, że tacy zawodnicy jak Matri, Alex i Quag są niżej w hierarchii niż pożal się Boże Czarnogórska gwiazda. Antonio Conte i psie Sabo, nie idźcie tą drogą! Nie widzę innej możliwości, niż 4-4-2 a w ataku Alex/Quag-Matri. Skrzydła to ruletka, ciężko trafić na kogoś, kto zagra tam dobry mecz. Liczę, że Pirlo się ogranie, bo jak na razie jest coraz bardziej bezbarwny.
Ogólnie rzecz biorąc, ciężko mi wierzyć w wygraną, skoro sfrajerzyliśmy już 4 z 7 spotkań, ale staram się...

PS. Zobaczymy, jak zaprezentuje się lansowana przez niektórych gwiazda - Cerci. Dla mnie to zwykły przeciętniak mający swój czas. Jeszcze mecz, dwa i może okazać się, że mądrości Conte typu: "Motywacja jest ważniejsza niż taktyka" są na całej linii nieprawdziwe. A jeśli nawet są, to ja się pytam gdzie ta motywacja, bo jak na razie widzę albo czekanie, aż przeciwnik sam strzeli swojaka, odpuszczanie po pierwszej strzelonej bramce lub ambitne gonienie wyniku


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 12:04

To powoli zaczyna się nasz maraton, szkoda ,że przystępujemy do niego z tak małym dorobkiem punktowym. Nie wiem czego się spodziewać w meczu z Fiorą, dobrej gry i 3 punktów? Czy pierwszej porażki w sezonie? Mirko i Krasic niech sobie odpoczną bo są w bardzo słabej formie. Mamy 3 trudne mecze, jeżeli uzyskamy w nich 7 punktów będzie świetnie. Ale jest to raczej trudne do zrealizowania.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 12:39

Elo Vidal:) pisze:Specjalnie graliśmy w sobotę, żebyśmy mieli 1 dzień odpoczynku do Fiorentiny, a w następną sobotę z interem, to jest tydzień przerwy, a z interem gramy w sobotę, bo oni grają w środę mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów.
To dopiero wytłumaczenie. Teraz to już kompletnie nie wiem kto kiedy gra i ile ma przerwy :prochno:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 12:42

Nie sądziłem, że to napisze, ale chciałbym zobaczyć De Ceglie na lewej od pierwszej minuty. Różnica między nim, a Chiellinim jest taka, że De Ceglie ma niezłe wrzutki...
EDIT:
Milan przegrywa 3:0 z Lecce ;O
Ostatnio zmieniony 23 października 2011, 13:13 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 12:59

Myślę że przyszła pora na poważną szansę dla Elii. Przecież to etatowy reprezentant Holandii i na pewno grać w piłkę potrafi.


kun10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2011
Posty: 71
Rejestracja: 23 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 13:02

oby były 3 pkt :P

btw.
Milan dostaje od Lece 2-0


zippo01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2010
Posty: 248
Rejestracja: 01 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 13:09

Sorek21 pisze:Myślę że przyszła pora na poważną szansę dla Elii. Przecież to etatowy reprezentant Holandii i na pewno grać w piłkę potrafi.
To jak grac potrafi pokazał nam w tym sezonie w meczu z Catania i jego występ nie był rewelacyjny. Nie możemy teraz eksperymentować i dać grac tym co mało grali tylko musimy grać tymi co maja formę. I co do Elii nie spodziewał bym się po nim cudów bo to typowy średniak i nas nie zbawi to taki drugi Krasic (w obecnej formie).
Musimy w najbliższych 3 meczach ugrać 9 punktów bo już za dużo straciliśmy na początku sezonu ,a nie można dać sobie odskoczyć czołówce bo potem ich dogonienie może być już niemożliwe .)


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 13:15

zippo01 pisze:
Sorek21 pisze:Myślę że przyszła pora na poważną szansę dla Elii. Przecież to etatowy reprezentant Holandii i na pewno grać w piłkę potrafi.
To jak grac potrafi pokazał nam w tym sezonie w meczu z Catania i jego występ nie był rewelacyjny. Nie możemy teraz eksperymentować i dać grac tym co mało grali tylko musimy grać tymi co maja formę. I co do Elii nie spodziewał bym się po nim cudów bo to typowy średniak i nas nie zbawi to taki drugi Krasic (w obecnej formie).
Musimy w najbliższych 3 meczach ugrać 9 punktów bo już za dużo straciliśmy na początku sezonu ,a nie można dać sobie odskoczyć czołówce bo potem ich dogonienie może być już niemożliwe .)
Kogo uważasz za czołówkę? Udinese? Napoli? Cagliari? Inter to gleba , a nad Milanem powiekszamy remisem o 1pkt przewage bo dostają łupnia 3:0 od Lecce.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 13:15

zippo01 pisze:
Sorek21 pisze:Myślę że przyszła pora na poważną szansę dla Elii. Przecież to etatowy reprezentant Holandii i na pewno grać w piłkę potrafi.
To jak grac potrafi pokazał nam w tym sezonie w meczu z Catania i jego występ nie był rewelacyjny. Nie możemy teraz eksperymentować i dać grac tym co mało grali tylko musimy grać tymi co maja formę. I co do Elii nie spodziewał bym się po nim cudów bo to typowy średniak i nas nie zbawi to taki drugi Krasic (w obecnej formie).
Musimy w najbliższych 3 meczach ugrać 9 punktów bo już za dużo straciliśmy na początku sezonu ,a nie można dać sobie odskoczyć czołówce bo potem ich dogonienie może być już niemożliwe .)
Elia miał tylko jedną szanse. Nie ma co oceniać po jednym meczy.
Co do eksperymentów, to się nie zgodzę. Gdybyśmy wygrywali mecze, to wszystko powinno zostać bez zmian, a my ich niestety nie wygrywamy i jakaś zmiana by się sprzydała.


Obrazek
zippo01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2010
Posty: 248
Rejestracja: 01 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 13:28

pablo1503 pisze:
zippo01 pisze:
Sorek21 pisze:Myślę że przyszła pora na poważną szansę dla Elii. Przecież to etatowy reprezentant Holandii i na pewno grać w piłkę potrafi.
To jak grac potrafi pokazał nam w tym sezonie w meczu z Catania i jego występ nie był rewelacyjny. Nie możemy teraz eksperymentować i dać grac tym co mało grali tylko musimy grać tymi co maja formę. I co do Elii nie spodziewał bym się po nim cudów bo to typowy średniak i nas nie zbawi to taki drugi Krasic (w obecnej formie).
Musimy w najbliższych 3 meczach ugrać 9 punktów bo już za dużo straciliśmy na początku sezonu ,a nie można dać sobie odskoczyć czołówce bo potem ich dogonienie może być już niemożliwe .)
Elia miał tylko jedną szanse. Nie ma co oceniać po jednym meczy.
Co do eksperymentów, to się nie zgodzę. Gdybyśmy wygrywali mecze, to wszystko powinno zostać bez zmian, a my ich niestety nie wygrywamy i jakaś zmiana by się sprzydała.
To wolisz niewiadomą Elie niż np Pepe który jest obecnie najlepszym naszym skrzydłowym ?? To może dajmy Vidala na lewą obronę albo do ataku bo nie ma wyników a szkoda żeby siedział na ławce. W sumie straciliśmy ostatnio dwa gole to może Sorensena dajmy na lewą może będzie lepiej niż z Chielinim :prochno:
Jak wygrywasz to możesz sobie sprawdzać zawodników dawać im szanse a nie wtedy kiedy nie idzie szukać nie wiadomo czego a nóż może się uda ;)
Ostatnio zmieniony 23 października 2011, 13:35 przez zippo01, łącznie zmieniany 1 raz.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 października 2011, 13:31

Viola to drużyna, która ma cały czas dużego pecha. Aczkolwiek mają atuty. Podoba mi się pomysł budowania zespołu wg. Mihajlovicia. 4-3-3 ze świetnymi skrzydłami. Cerci i Jovetić (wraca po jeszcze cięższej kontuzji niż Fabio) robią świetną robotę. Odkąd Gila ma kontuzje brakuje im trochę typowej "9". Niezły środek pola z Kharją i Vargasem, no i mocny Boruc. Łatwo na pewno nie będzie. Liczę znowu na Matriego w podstawie. I posadzenie na ławce Vucnicia. Musimy zareagować, trzema punktami.


Obrazek
Zablokowany