Serie A (9): JUVENTUS 2-1 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mp1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2006
Posty: 231
Rejestracja: 27 września 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2011, 21:49



!!! Juventus Per Sempre !!!
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2011, 21:52



Obrazek
Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 25 października 2011, 22:41

Wygrana, fajnie, że 3 pkt. ale powinno być to bardziej pewne zwycięstwo, mielismy okazji conajmniej na wynik 3-1 :)

Oby skuteczność i taki przebieg meczu towarzyszył nam na potyczce z interem.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 25 października 2011, 22:41

3 Pkt
Tomcio tv bez żadnej ściny w super jakości :)
Ale tylko druga połowa pierwszej nie widziałem

Głupie strasznie głupie zmiany ....


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2011, 22:42

Uff, było gorąco. Na drugą połowę zmieniłem transmisję i jakbym inny mecz oglądał. Fiora wyszła bardzo zmobilizowana i nas mocno przycisnęła co zaowocowało bramką. Szkoda, że nie mamy na tyle sił żeby grać tak jak w pierwszej połowie cały mecz. Dobrze, że udało się odpowiedzieć i zgarniamy 3 pkt. Wracamy na fotel lidera, mam nadzieję, że tam już zostaniemy =)


JuveSWD

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2011
Posty: 45
Rejestracja: 13 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 25 października 2011, 22:42

Juve z pierwszej połowy mogę oglądać codziennie. W drugiej niestety już znacznie gorzej. Dobrze, że mamy Matriego :dance: . Najbardziej zawiódł mnie dzisiaj Vidal. Sporo niecelnych podań.


pezet1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2005
Posty: 346
Rejestracja: 19 listopada 2005

Nieprzeczytany post 25 października 2011, 22:44

Zmiany frajerskie... Pierwsza połowa o wiele lepsza od drugiej. Nie można przy stanie 2:1 bronić wyniku...

W sobotę mecz z Interem i miejmy nadzieję, że będą kolejne 3 punkty.


Obrazek
Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2011, 22:44

Uff już się bałem że Gilardino na sam koniec zrobi coś niefajnego...
Świetny mecz Juve poza pierwszymi 15minutami drugiej połowy. Potrzeba lewego obrońcy klasy Lichtsteinera, bo Chiellini czasami potyka się o własne nogi... Świetnie zagrał Matri, Barzagli& Bonucci też. Ogólnie wszyscy ładnie grali, Vidal dosyć niedokładny. Nie wiem dlaczego Conte tak długo czekał ze zmianami, no ale ważne 3 punkty.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2011, 22:44

Wymeczone ale zwyciestwo i to sie liczy. Szkoda ze w drugiej polowie nie zagralismy tak jak w pierwszej.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Winiar1989JuveForever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 146
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2011, 22:44

Pierwsza połowa świetna , zastrzeżenia jedynie do Pepe i Vucinica za wykończenie akcji , powinno być minimum 3:0 do przerwy, w drugiej jak zawsze Juventus przysnął , nie wiem co my mamy z tym odpuuszczaniem przy minimalnym prowadzeniu ,

po tym meczu spodziewam sie Alexa Albo Fabio w pierwszym składzie na Inter bo parskne smiechem chyba jak zobacze znowu Vucinica w pierwszym


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2011, 22:44

ufffff..... myślałem, że zejdę na zawał po koniec. Ewidentnie Conte musi popracować z naszymi nad koncentracją i ciągłością gry. Gramy świetną pierwszą połowę, potem kibel, tracimy gola, bierzemy się, strzelamy i znów zaczyna się taki kibel, że nie da się na to patrzeć i trudno nazwać to grą w piłke.... miałem nadzieję, że właśnie z Conte pozbędziemy się tego.
Cieszą 3 pkt.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
djj

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2010
Posty: 49
Rejestracja: 10 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 października 2011, 22:44

Emocje jak na finale LM :prochno:

ważne 3 pkt i dobra gra


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2011, 22:45

Piłkarze Juventusu zamiast wykończyć rywala jak mieli go już na deskach znowu zafundowali nam dreszczowiec w końcówce. Całe szczęście, że tym razem wszystko dobrze się skończyło. Wielkie brawa dla Pepe za to co zrobił przy drugiej bramce, ręce same składały się do oklasków :bravo:. Matri również zasłużył na pochwałę. Natomiast Conte po raz kolejny zasłużył na karnego jeżyka za bezsensowne zmiany.


Obrazek
artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 października 2011, 22:45

Cieszą 3 pkt :D
Pierwsza połowa mi sie podobała. Przycisnęliśmy Fiorentinę i w sumie nie miała wiele do powiedzenia. Bramka nr 1 dla Juve po błedzie Boruca, ale świetnie się zachował Bonucci i ją dobił.
Druga połowa moim zdaniem słabsza, daliśmy się przycisnąc na początku i skończyło się bramką Jovetica. Później się już rozkręcili i wygrali.
Cieszę się bardzo :D


Prusor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 97
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2011, 22:45

Ponte999 pisze:Vucinic pokazuje kawał świetnej gry :D Vidal jak dla mnie prezentuje się beznadziejnie coraz mniej wierzę w jego osobę. Marchiso mi się podoba całkiem całkiem. Matri jak dla mnie bardzo słabo.... No i za niego mógłby wejść FQ aby wykorzystać dziury w obronie Violi bo El Capitano już temu raczej nie podoła...
Chyba inne mecze oglądaliśmy. Vicinic zgodzę się pokazał klasę, szczęka mi opadła co wyczyniał na boisku ( + ). Matro moim zdaniem jeden z najlepszych na boisku obok Pepe ( chłop niezniszczalny, chyba trochę ogłady nabiera technicznej), Barzagli ( jak zwykle trzon defensywy) Kielon ( bez większych błędów ale jednak jeszcze to nie to w jego wykonaniu). Ogólnie rzecz biorąc dobrze wszyscy się spisali. Ogromne posiadanie piłki ( fajnie bo już to któryś mecz z kolei tak gramy).

Martwi mnie jedno że "gwoździa do trumny" nie wbijamy. A może inaczej nie wykorzystujemy niekiedy dużych szans za zdobycie gola na odskoczenie dwiema bramkami.

ps. Dzisiaj Mirko na piedestale ostatnio pod wozem a jak będzie w następnym czemu ? ( nie popadam w nazbyt pozytywne nastawienie)

3 pkt !! Forza !!


No Del Piero No Party Noo !..
Zablokowany