Serie A (6): JUVENTUS 2-0 Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 17:42

ObrazekObrazekObrazek

Czas:

2011-10-02
Godzina: 20:45

Miejsce:

Juventus Arena w Turynie

O przeciwniku:

Rok założenia: 1899
Barwy: Czerwono-Czarne
Przydomek: Rossoneri, Diavoli
Prezes: Silvio Berlusconi
Menedżer: Massimiliano Allegri
WWW

Ostatnie mecze :

18 września 2011:
Napoli-Milan 3:1

21 września 2011:
Milan-Udinese 1:1

24 września 2011:
Milan-Cesena 1:0

Historia spotkań Juventusu z Milanem

Miejsce w tabeli w obecnym sezonie:
1.JUVENTUS
...
12.Milan

Najlepsi strzelcy drużyn :

1- Lichsteiner, Pepe, Vidal, Marchisio, Matri, Vucinić, Krasić (Juventus)
1- El Shaarawy, Seedorf, Cassano, Silva, Pato, Ibrahimović, Aquilani(Milan)

mecz na żywo w TV:
~ C+ Weekend (poland)
~ C+ Urheilu (finland)
~ Digi Sport (cze/svk)
~ Digi Sport 1 (romania)
~ Setanta Ireland
~ Sky Sport 1 (italy)
~ Sport TV4 (portugal)
~ SportDigital.tv
~ SuperSport 7 (za)
~ C+ Sport Extra HD (nordic)
~ Sky Sport HD1 (italy)
~ Sport 1 HD (netherlands)

Obrazek


mecz w Internecie:

http://atdhenet.tv/
http://rojadirecta.me/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://meczyki.pl
http://www.livescorehunter.com/
http://www.sportlemon.tv/

Przewidywane składy:

JUVENTUS
Milan

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE

***
Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.

***

Po 2 remisach z teoretycznie słabszymi drużynami czeka nas mecz, który będzie ważnym sprawdzaniem dla Juve. Zagramy z aktualnym mistrzem kraju AC Milanem. Przez ostatnie 2 sezony przegrywaliśmy z rywalem z Mediolanu. Miejmy jednak nadzieję, że Juve wzniesie się na wyżyny umiejętności, klasa rywala nas zmobilizuje i wygramy mecz. Naszym atutem będzie gra przy własnej publiczności, napięty terminarz Milanu- w tygodniu czeka ich mecz LM, no i mają spory problem z kontuzjami. Forza Juve!!
Ostatnio zmieniony 26 września 2011, 11:22 przez Dybala 4ever, łącznie zmieniany 3 razy.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 18:21

Conte powinien się ogarnąć i w końcu wystawić optymalny skład w formacji 4-4-2.

W ataku widziałbym od pierwszych minut mimo wszystko Matriego i Quagliarelle. Na Vucinicia nie chcę patrzeć. Podobnie jak na Marchisio. Duet Pirlo-Vidal to konieczność w środku. Pepe i Krasic (drugą połową meczu z Catanią) zapracowali na pierwszy plac.

Największym problemem pozostaje oczywiście lewa obrona. Czy to z Grosso czy z De Ceglie, bramki padają po akcjach z tej strony. Wobec piachu jaki gra Kielon, przesunąłbym go na lewo, a w środku postawił na Soren... ehhh... na Bonucciego. Trzeba być realistą - Frederik nie ma szans na grę w takim momencie.

Trzeba wierzyć w 3 pkt. i specjalną motywacje na mecze z najlepszymi, która była widoczna w ostatnich sezonach.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 18:37

Ciężko będzie z Milanem wygrać, ten mecz pokaże gdzie teraz jesteśmy.
Niech Conte się w końcu ogarnie i wpuści Quagliarellę od pierwszych minut no i Vidala kosztem Marchisio. Szkoda, że Estigarribia nie został już sprawdzony w oficjalnym meczu...

Będę pesymistą i obstawiam remis lub pierwszą porażkę. Obronę mamy kiepską i co tu więcej mówić.


FORZA JUVE!!!
marcepan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 września 2011
Posty: 22
Rejestracja: 25 września 2011

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 18:57

Ciezko napisac jak bedzie z Milanem.
Conte narazie radzi sobie super jak na to co sie znowu stalo w lecie.
Blokuja nas od lat glupi gracze jak Melo i Vucinic.
Oni nie mysla a potem zespol na tym traci.
Pare dni temu wygralibysmy na spokojnie z 2,3-0


Conte powinien skonczyc z kombinowaniem bo na ten moment to my musimy sie poprostu zgrac.
Grac 4-4-2 i nie robic tego co dzisiaj bylo zrobione.
Wsumie Pirlo powinien miec mecz odpoczynku ale wiadomo mecz z milanem jak on nie zagra to kto?


Krasic-Elia-Grosso bardzo slabo.
CHielon - fatalnie, on gra slabo od dwoch lat i jak dla mnie jest pierwszym grajkiem do wylotu,tzn.zaraz po grosso i de ceglie.
stary kielon potrzeboje nowych wyzwan unas bedzie popelnial bledy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 19:06

Milan gra w kratkę i boryka się z kontuzjami. Nie prezentuje jakiejś znakomitej gry w ostatnim czasie, my z kolei gramy u siebie, zatem wynik jest sprawą otwartą. Mam nadzieję, że zawodnicy w końcu zagrają skutecznie i pokażą, na co ich stać. Dzisiaj grali kiepsko (na pewno lepsza druga połowa, ale to i tak nie to, czego od nich oczekujemy). Znajdujemy się co prawda na pozycji lidera, ale do tej pory mierzyliśmy się z ogórami i tak naprawdę nie wiemy, na co stać ten obecny zespół. Jesteśmy w fazie budowy drużyny, a przed nami kilka naprawdę ciężkich pojedynków, w których w ciemno obstawiałbym wynik remisowy. Mam nadzieję, że mnie mile zaskoczą i zaczną grać tak, jak w pierwszym meczu z Parmą. Niech Conte nie kombinuje i gra na dwóch napastników. Tak poza tym - napisałbym, że odpocząć od piłki powinien Chiellini (robił dzisiaj takie babole jak nigdy), ale oznaczałoby to, że na boisku pojawi się Bonucci...

Po tej dzisiejszej kopaninie lider mnie wcale nie cieszy. Zmienić to może ewentualna wygrana z Milanem w niedzielę.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 19:10

* Atut własnego stadionu
* Wielka mobilizacja naszych na ten prestiżowy mecz
*Kontuzje w obozie rywala
*Pirlo ma coś do udowodnienia


,,Co tu godać, trza ich loć ''


lormo88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2011
Posty: 10
Rejestracja: 15 września 2011

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 19:15

mam nadzieje ze Conte wkoncu zobaczyl,ze to mieszanie w skladzie i taktyce to nic dobrego nie wrozy.....skrzydla Krasic i Pepe,srodek Vidal i Pirlo a na szpicy Del Pieo i Quagliarella i powinno byc 3pkt...z sierotami z mediolany nie trzeba nikogo specjalnie motywowac,kazdy wie co to za mecz a z ich oslebieniem nie powinno byc wiekszego problemu......na 99,9% Juve zagra jak na mistrzow przystalo


Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 19:43

Jeśli Juve wygra to zapomnę o tych dwóch remisach. Stawiam 2-0 dla nas.


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 19:51

mecz trudny... ale gramy na własnym terenie i nie może przegrać tak prestiżowego spotkania ! Chciałbym ujrzeć taki skład:

--------------------Buffon---------------
Lichtsteiner-Barzagli-Bonucci-Chiellini
--------------Pirlo-Vidal------------------
Krasić-------------------------------Pepe
---------Quagliarella--Vucinić----------


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 20:41

W dalszym ciągu nie wiadomo na co stać Juventus w tym sezonie. Conte zaczął w imponującym stylu w meczu z Parmą, co rozbudziło nadzieje, a potem przyszły trzy bardzo przeciętne mecze z niżej notowanymi przeciwnikami. Liczyłem, że przed konfrontacją z Milanem będziemy mieli 10 punktów, a niestety jest mniej. Mediolańczycy, co prawda, również tracili punkty, ale mieli trudniejszy rozkład jazdy niż nasza drużyna. Na tydzień przed meczem remis brałbym w ciemno.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 21:05

KondzioJuveFans pisze:--------------------Buffon---------------
Lichtsteiner-Barzagli-Bonucci-Chiellini
--------------Pirlo-Vidal------------------
Krasić-------------------------------Pepe
---------Quagliarella--Vucinić----------
I ja. Po dzisiejszym cyrkowym występie Chielliniego jestem jak najbardziej za przesunięciem go na lewą stronę. Dlaczego? Jeśli Bonucci popełni jakiś błąd na środku to przynajmniej nie będzie to dziwne, a i przyjemniej będzie opieprzyć właśnie jego.

Myślę, że spore znaczenie będzie miało tutaj to jak Milan stał będzie z kontuzjami. Ibrahimović i Ambrosini mają być dostępni już na LM, a szkoda, bo liczyłem, że Zlatan z nami nie zagra. Byłaby to dobra wiadomość.


Izi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2011
Posty: 150
Rejestracja: 13 września 2011

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 21:09

Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że zapomnieliście totalnie o zeszłym sezonie. Jak dla mnie na ten czas Juventus ma potencjał! Może mało zgrania i nie wiele zespołowych umiejętności ale poszczególni gracze raz po raz zaczynają błyszczeć. Z meczu na mecz widzę prace p. Conte i jestem pod wrażeniem jak szybko zdobył doświadczenie w prowadzeniu i budowaniu zespołu. Na Milan dojdzie nam stadion, dodatkowa motywacja i gro problemów rosso-nerrich czy jak się tam ich piszę. Jestem pewny, że właśnie po tym meczu będziemy krzyczeć - zwycięstwo xD

2:0 Dla Juve.
Pepe i Q-lla.


Franciszek I wydaje się być uroczo pokorny.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 21:29

Milan jak narazie słabo w lidze, a w dodatku teraz jeszcze mecz w CL w środeku tygodnia. To może być naszym atutem. Licze na utrzymanie sie na pozycji lidera po tym meczu.

Co do składu to nie chce widzieć FQ na boisku! W ataku najlepiej para Matri-Vucinic, skrzydła Pepe-Krasic,środek Vidal-Pyrlo,obrona wiadomo. Będzie dobrze.
FORZA JUVE!!


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 21:52

Wojtek pisze:Milan jak narazie słabo w lidze, a w dodatku teraz jeszcze mecz w CL w środeku tygodnia.
Myślisz, że w meczach z Lazio, Napoli, Udinese i Ceseną zdobylibyśmy więcej punktów Milan? Mimo wszystko, to oni są głównym kandydatem do mistrzostwa. Zgadzam się, że zmęczenie rywala może działać na naszą korzyść.


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 21:58

Vimes pisze:
Wojtek pisze:Milan jak narazie słabo w lidze, a w dodatku teraz jeszcze mecz w CL w środeku tygodnia.
Myślisz, że w meczach z Lazio, Napoli, Udinese i Ceseną zdobylibyśmy więcej punktów Milan?
Szczerze? Naprawdę ciężko powiedzieć jak My byśmy zagrali ale 2 remisy u siebie (za każdym razem gonili wynik), niska wygrana z Ceseną po nieco fartownym golu i klęska w Neapolu to wyniki zdecydowanie poniżej oczekiwań. Może dobrze się stało, że teraz z nimi gramy, kiedy mają doła i brakuje im wielu piłkarzy.


Zablokowany