Serie A (5): Catania 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 23:42

Obrazek Obrazek Obrazek

mecz 5 kolejki Serie A: Catania - JUVENTUS

Czas:

2011-09-25
Godzina: 15:00

Miejsce:

Stadio Angelo Massimino w Catanii

O przeciwniku:

Rok założenia: 1926
Barwy: Czerwono-Błękitne
Przydomek: Rossazzurri, Gli Elefanti
Prezes: Antonino Pulvirenti
Menedżer: Vincenzo Montella
WWW

Ostatnie mecze :

11 września 2011:
Catania-Siena 0:0

18 września 2011:
Catania-Cesena 1:0

21 września 2011:
Genoa-Catania 3:0

Historia spotkań Juventusu z Catanią

Miejsce w tabeli w obecnym sezonie:
2.JUVENTUS
...
11.Catania

Najlepsi strzelcy drużyn :

1- Lichsteiner, Pepe, Vidal, Marchisio, Matri, Vucinić (Juventus)
1- Maxi Lopez (Catania)

mecz na żywo w TV:
~ Arena Sport 2 [MAXtv]
~ Arena Sport 3 (serbia)
~ C+ Fotball (norway)
~ C+ Fútbol (spain)
~ C+ Sport (france)
~ C+ Sport 1 (denmark)
~ C+ Sport 2 (poland)
~ Digi Sport (cze/svk)
~ Digi Sport (hungary)
~ NTV+ Football
~ Sky Calcio 1
~ Sport TV4 (portugal)
~ TV4 Sport (sweden)
~ C+ Fútbol HD (spain)
~ Sky Calcio HD1

Obrazek




mecz w Internecie:

http://atdhenet.tv/
http://rojadirecta.me/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://meczyki.pl
http://www.livescorehunter.com/
http://www.sportlemon.tv/

Przewidywane składy:

Catania
JUVENTUS


źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE

***
Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.

***
Po meczu z Bologną nie ma zbyt wiele czasu. Czeka nas mecz wyjazdowy na gorącym terenie w Catanii. Mimo to widać, że pilkarze Conte walczą, mają ambicje, są agresywni i zdeterminowani. Oby teraz po remisie z Rossoblu rozładowali sportową złość i wywieźli 3 oczka z dalekiej Sycylii, Forza Juve!!
Ostatnio zmieniony 24 września 2011, 12:42 przez Dybala 4ever, łącznie zmieniany 2 razy.


JuniorJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2006
Posty: 51
Rejestracja: 13 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 00:02

Na Sycylii nigdy nie grało nam się zbyt dobrze. Bardzo trudno będzie, o 3 punkty, ale mam nadzieję, że uda nam się je zdobyć. Tak samo jak mam nadzieję, że Antonio wpuści trochę "świeżej krwi", bo chyba najwyższy czas, żeby niektórzy zawodnicy udowodnili swoją przydatność dla zespołu.


"Pamiętaj jednak, żeby robić swoje. Takie masz zadanie na tym trudnym świecie, musisz podtrzymywać swoją miłość i robić swoje, żeby nie wiedzieć co. Bierz się w garść i po prostu rób swoje"
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 01:00

a ja proponuje przejrzec dokladnie te strony i podac faktycznie te ktore przede wszytskim dzialaja! i te ktore nasz mecz pokaza, a nie ciagle kopiowac te same mimo ze meczow na niej nie ma..

dziekuje i soras za offtop


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 01:12

A ja proponuje odrobinę aktywności, zamiast lenistwa. Można przecież wejść 15 min. przed meczem i poszukać sobie działającego linka. Gosh :stop:

Co do meczu, to na razie ograniczę się do stwierdzenia, że liczę na 3 pkt. Po komentarzach do wczorajszym meczu i zapowiedziach, będzie można wypowiedzieć się szerzej.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 09:26

Spodziewam się równie ciężkiego meczu co w Sienie. Gospodarze postawią na pressing i przez pierwsze 15 minut walka toczyć będzie się w środkowej strefie boiska. W linii ataku wystąpi zapewne duet Matri-Alex, a ja byłbym szczęśliwy gdyby Fabio rozegrał spotkanie jako zmiennik, któregoś z napastników. Uważam też, że to najwyższy czas by Vidal dał odpocząć Marchisio i rozpoczął mecz od pierwszej minuty u boku Pirlo. Ewentualne wejście Toniego przy wyniku 0-0, mogłoby być podyktowane jednoczesną zmianą na skrzydłach.


robocop1992

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 stycznia 2006
Posty: 21
Rejestracja: 18 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 10:57

na toniego bym nie liczył, z napastników pewnie powoła alexa, matriego, Q i vucicia (dwie żółte nie powodują chyba przerwy)


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 10:59

raczej pewne jest to ze w tym meczu chociaz w 2 polowie zaprezentuje sie nam Quagliarella . pamietamy, ze to on ostatnio w Catanii zdobyl 2 bramki i glownie dzieki niemu byly te 3 pkt. jesli wygraja w niedziele, zapomnę wczorajsza małą wpadkę, mimo ze nie mam do nich wiekszej pretensji, bo dawno nie widzialem tak grajacego Juve konczacego mecz w 10 ..


robocop1992

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 stycznia 2006
Posty: 21
Rejestracja: 18 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 11:06

mi po czerwonej przypomniał się mecz w tamtym sezonie z parmą i 4:1, ale na szczęście udał się przynajmniej remis... chociaż golkiper bologni ładnie bronił


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 11:49

jackop pisze:A ja proponuje odrobinę aktywności, zamiast lenistwa. Można przecież wejść 15 min. przed meczem i poszukać sobie działającego linka. Gosh :stop:
wczoraj cala 1 polowe szukalem...nie wiesz to nie zabieraj glosu

co do meczu, jestem raczej spokojny, mam nadzieje ze w koncu zagra elia no i Q wejdzie, ostatnio w catanii wlasnie dzieki niemu m.in. byl dobry mecz i ladne gole


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 11:52

Po tym co do tej pory widzieliśmy wydaje się, że Conte wykonuje dobrą pracę. Zastanawiające są jednak jego wybory kadrowe. Jestem ciekaw, czy transfery rzeczywiście uzgadniane były z naszym wodzem, czy to po prostu samowola Marotty. Sory, ale może lepiej było zamiast 10mln za Elię i 10mln za Vidala wyłożyć 20 mln za jakiegoś lepszego lewego pomocnika.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 12:47

^FAZZI^ pisze:Po tym co do tej pory widzieliśmy wydaje się, że Conte wykonuje dobrą pracę. Zastanawiające są jednak jego wybory kadrowe. Jestem ciekaw, czy transfery rzeczywiście uzgadniane były z naszym wodzem, czy to po prostu samowola Marotty. Sory, ale może lepiej było zamiast 10mln za Elię i 10mln za Vidala wyłożyć 20 mln za jakiegoś lepszego lewego pomocnika.
Weź przestań. Vidal to klasa sama w sobie, uniwersalny, waleczny. Liczę, że w kolejnym spotkaniu to on, a nie Claudio rozpocznie mecz od pierwszej minuty. Trio Pirlo-Vidal-Marchisio to gwarancja stabilizacji środka. Ponadto mam nadzieję, że Eljero dostanie w końcu szansę, by pokazać na co go stać i nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mógłby opuścić Turyn już tego lata. Prawda, zbyt memla jęzorem, ale może zmazać złe wrażenie asystami, rajdami, golami. Niech Conte rzuci go na rywala, żeby kibice mieli szansę ocenić co potrafi "Mużdzyn z Turynu"


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 13:02

Ja wiem ze Vidal to klasa. Rzecz w tym, że trochę się marnuje na ławce bo Conte widzi większą klasę w Marchisio. Co mecz każdy liczny na występ Vidala od początku i coś jak dotąd nie zanosi się.... 20mln ( Vidal+Elia ) siedzi na ławce, z czego 10mln nawet nie powąchało murawy jeszcze.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
kogut

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 114
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 13:05

Ja wszystkie mecze oglądam na BET365. Dobra jakość, nigdy się nie tnie (łącze mam raczej z tych wolniejszych) no i komentatorzy są spoko, w dodatku angielscy.

Warunkiem jest oczywiście zarejestrowanie się i nie wiem czy czasami nie trzeba posiadać kasy na koncie. Dodam tylko, że pokazują tam wszystkie mecze Serie A oraz La Liga.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 13:14

Dla mnie to Vidal mógłby grać zamiast De Ceglie tak jak wczoraj wszedł. Fakt, że to nie obrońca, ale gorszym od Cegly na tej pozycji nie będzie na pewno...
A Elia jak nie powącha murawy w kolejnym meczu to raz, że sam na pewno będzie poirytowany, bo nie po to tu się przenosił, żeby siedzieć z Amaurim na trybunach, a dwa kibicom to się nie spodoba.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2011, 13:14

Nie wiem czym może być do podyktowane. Tak samo jak nie rozumiałem faktu pozbycia się Reto na kilka godzin przed zamknięciem okienka transferowego.Mam nadzieje, że z biegiem czasu ten fakt się zmieni i Vidal, jak i Eljero zaczną odgrywać ważniejsze role. Podobny obraz mamy u "szaraków" z Mediolanu...Alvarez ogląda mecze z trybun, Johnattan podgrzewa ławkę rezerwowych, Castigalios czy jakoś tak ogląda mecze w TV


Zablokowany