Serie A (5): Catania 1-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 24 września 2011, 21:53

^FAZZI^ pisze:walmy gruchę, scudetto nasze.
Ciekawe ilu wzięło sobie Twoje słowa do serca, a co do meczu to muszą to wygrać. Catania to nie jakiś Milan czy Napoli żeby z nimi tracić punkty. 3-1 po dobrej grze.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 08:13

stahoo pisze:Robi to co w poprzednich trzech meczach - gra cofniętego rozgrywającego :>

Ale mogę to dla Ciebie, mój kochany Mietsonie inaczej rozrysować :D

-------------Vidal------Pirlo------Marchisio----------


;)
Dziękuję pięknie, z wisienką na wierzchu :)

Co do Estiagrribii, to mnie też to dziwi. On chyba ani razu nie był powołany :whistle:


Prusor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 97
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 10:04

Mietson pisze:
Co do Estiagrribii, to mnie też to dziwi. On chyba ani razu nie był powołany :whistle:

Właśnie...Conte zasłania się niby tym iż jest nie zgrany z drużyną bla bla bla ale już przecież kilka tyg. minęło ba nie musiałby go wystawiać od razu w podstawowym składzie natomiast powinien znaleźć się regularnie na ławce rezerwowych..-.-


No Del Piero No Party Noo !..
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 10:12

Na niego też przyjdzie czas :)
Milan Inter wygrali my też musimy. Ciekawi mnie czy zagra Fabio.Q
Może w końcu Conti da mu szanse :)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 10:14

Mietson pisze: Co do Estiagrribii, to mnie też to dziwi. On chyba ani razu nie był powołany :whistle:
Był w kadrze tylko na bologne.

Spodziewam się, że przed nami ciężki mecz, ważne abyśmy dobrze w niego weszli. Znamy już wyniki najgroźniejszych rywali, czas na nasz cios. catania jest słaba, ale z taki gra nam się trudno, zwłaszcza na ich terenie. Zagraliśmy dobry mecz w środe, jednak straciliśmy 2 pkt. Dziś musimy zagrać bardziej skutecznie.

Co do składu. Myślę, że na lewej wyląduje jednak Grosso. W środku bedzie ,,nietykalny'' Marchisio, zamiast Vidala, chyba, że zagęścimy środek i zagramy trójką. Boki? Moim zdaniem optymalne rozwiązanie to Elia i ...Krasić ( w formie, wciąż w niego wierzę..), jendak myślę, że dziś zagra Pepe, jest lepszy od nich w defensywie. ,,Giacch'' tylko na ławkę. Atak- tu pewniakiem jest Matri. Zależy czy zagramy 2 czy 1 z przodu. Tęsknię za Fabio, nadszedł na niego czas, musi dziś zagrać. Wszyscy pamiętamy co wyprawiał na tym stadionie w tamtym sezonie :roll:

Całkowicie od 1 składu na dłuższy czas odsunąłbym vucinica. Po środowym wyczynie nie mam ochoty go oglądać, ma czas żeby wydłubać siano z głowy, które ewidentnie mu zalega, albo niech idzie wybrać nowy zegarek. Mimo gola (,którego i Amauri by strzelił), mam go dość. Gwiazdorzynom mówimy nie :ok:
Kolejny, którego już nigdy nie chciałbym zobaczyć w naszym trykocie to kuczer, który w środę w mojej ocenie, spadł na poziom, gdzie spotykając go live, zamiast poprosić o autograf i fotkę, strzeliłbym go w pysk. Tak, nie żartuję.

Forza JUVENTUS :!: :!:


Obrazek
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 11:17

Mam nadzieje ze zagramy takim skladem jaki jest podany w zapowiedzi meczu :D Szkoda troche ze nie ma Fabio ale za to jest Elia i Vidal. Licze na zwyciestwo w dobrym stylu i zlosc naszych po straconych pounktach z Bologna


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 11:41

Adi12345 pisze:
Mietson pisze:
Co do Estiagrribii, to mnie też to dziwi. On chyba ani razu nie był powołany :whistle:

Właśnie...Conte zasłania się niby tym iż jest nie zgrany z drużyną bla bla bla ale już przecież kilka tyg. minęło ba nie musiałby go wystawiać od razu w podstawowym składzie natomiast powinien znaleźć się regularnie na ławce rezerwowych..-.-
Niby dlaczego ? Bierzesz udział w treningach Juve ? Conte, chyba tak... i to Conte widzi, kto się nadaje, a kto nie. Niby kto miałby stracić miejsce w składzie kosztem Chelo ? Giaccherini ? a może Giac jest lepszy od Esticycki ?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 11:48

Giovani pisze:Niby dlaczego ? Bierzesz udział w treningach Juve ? Conte, chyba tak... i to Conte widzi, kto się nadaje, a kto nie. Niby kto miałby stracić miejsce w składzie kosztem Chelo ? Giaccherini ? a może Giac jest lepszy od Esticycki ?
Esti zagrał bardzo przyzwoicie z Notts. Pisano nawet, że był to jedyny pozytywny aspekt drugiej połowy. Giaccherini dostaje więcej szans, w tym jest lepszy. Nie dostrzegam w nim niczego, co mogłoby podnieść naszą jakość. Elia/Esti to tak powinna wyglądać nasza lewa flanka. Z drugiej strony Krasic/Pepe. Amen.

Zapowiadam się dziś na czacie, będzie gorąco.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 12:58

Generalnie istnieja dwie opcje na ten mecz. Pierwsza opcja zaklada gre 433 (451) i wedlug SKY i LGDS wlasnie tak zagramy, druga zaklada 442 (Tuttosport). Niedlugo wszystko bedzie jasne.

W opcji z trojka w srodku zobaczymy na skrzydlach Elie i Krasicia, a w pomocy Pirlo, Vidala i Marchisio. Na szpicy powinien zagrac Matri, a na lewej obronie Grosso. Reszta defensywy po staremu. W opcji z 2 napastnikami Vidal siada na lawce, a w podstawie wychodzi albo Del Piero albo Quagliarella. Mysle, ze wraz z podaniem oficjalnego skladu przez ktores z mediow, wszystko bedzie jasne : )

Nie bedzie to taki latwy mecz, jak niektorzy sadza. Fajnie by bylo, gdybysmy zagrali na zero z tylu.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 13:46

prawdopodobny sklad buffon lichsteiner chiellini barzagli grosso pirlo marchisio krasic elia del piero matri


Prusor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 97
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 13:50

Giovani pisze:
Adi12345 pisze:
Mietson pisze:
Co do Estiagrribii, to mnie też to dziwi. On chyba ani razu nie był powołany :whistle:

Właśnie...Conte zasłania się niby tym iż jest nie zgrany z drużyną bla bla bla ale już przecież kilka tyg. minęło ba nie musiałby go wystawiać od razu w podstawowym składzie natomiast powinien znaleźć się regularnie na ławce rezerwowych..-.-
Niby dlaczego ? Bierzesz udział w treningach Juve ? Conte, chyba tak... i to Conte widzi, kto się nadaje, a kto nie. Niby kto miałby stracić miejsce w składzie kosztem Chelo ? Giaccherini ? a może Giac jest lepszy od Esticycki ?
Faktyczne to Conte widzi czy się nadaje czy nie. Nie wątpię w jego umiejętności trenerskie ale widziałem kilka meczy Esti jak i również to co pokazywał w sparingach ( Notts). Dla mnie jest on lepszym zawodnikiem niż Giacherinnni. A nawet jeśli nie to warto by było go "przetestować" ze teoretycznie słabszymi przeciwnikami. Bo drybling, koordynacje ma niezłą i jak tu zauważył szczypek "Elia/Esti to tak powinna wyglądać nasza lewa flanka" .

ps. bynajmniej "ławka" już powinna Esti się należeć ( by przyglądał się grze itp.) [ pomijając 1x z Bolonią)


No Del Piero No Party Noo !..
sejko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 marca 2011
Posty: 4
Rejestracja: 05 marca 2011

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 14:15

Nareszcie w niedziele nie mam kaca, jest ładna pogoda, nikogo w domu nie ma, więc w spokoju obejrzę sobie nasze piękne zwycięstwo 8)


rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 14:26

Adi12345 pisze:
Giovani pisze:
Adi12345 pisze:

Właśnie...Conte zasłania się niby tym iż jest nie zgrany z drużyną bla bla bla ale już przecież kilka tyg. minęło ba nie musiałby go wystawiać od razu w podstawowym składzie natomiast powinien znaleźć się regularnie na ławce rezerwowych..-.-
Niby dlaczego ? Bierzesz udział w treningach Juve ? Conte, chyba tak... i to Conte widzi, kto się nadaje, a kto nie. Niby kto miałby stracić miejsce w składzie kosztem Chelo ? Giaccherini ? a może Giac jest lepszy od Esticycki ?
Faktyczne to Conte widzi czy się nadaje czy nie. Nie wątpię w jego umiejętności trenerskie ale widziałem kilka meczy Esti jak i również to co pokazywał w sparingach ( Notts). Dla mnie jest on lepszym zawodnikiem niż Giacherinnni. A nawet jeśli nie to warto by było go "przetestować" ze teoretycznie słabszymi przeciwnikami. Bo drybling, koordynacje ma niezłą i jak tu zauważył szczypek "Elia/Esti to tak powinna wyglądać nasza lewa flanka" .

ps. bynajmniej "ławka" już powinna Esti się należeć ( by przyglądał się grze itp.) [ pomijając 1x z Bolonią)
heh specjalisci. Esti zagral chwile w meczu o nic z Notts i sluch o nim zaginal a tu juz niektorzy mowia ze jest lepszy od tego i tego.. wezcie sie leczcie. gdyby byl taki dobry to by gral. proste.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 14:29

Czy już wiadomo kto zagra od pierwszej minuty ? Ehhh... szkoda, że nie ma już Augustyna w Catanii :D


Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 25 września 2011, 14:32

Łap posta :lol:

Official lineup: Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, Grosso; Marchisio, Pirlo; Krasic, Vidal, Elia; Matri.

Może to i i lepiej ze Grosso gra w pierwszym.


Zablokowany