Serie A (4): JUVENTUS 1-1 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 22:42

Frajersko stracone 2pkt. To co zrobił De Ceglie w polu karym to mistrzostwo świata...

Gia-jakiś tam za Krasicia?! :bravo:
Elia na ławce :dance:

Sędzia też się popisał.

Bieda...


ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 333
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 22:42

Na pochwałę zasłużyli jedynie Lichtsteiner i Barzagli no i ewentualnie Pirlo, ale raczej za drugą połowę, reszta piach... Głupota Vucinicia pozbawiła nas 3pkt-ów. Bonucci nie zagrał jeszcze w żadnym meczu ligowym, a ma już żółtą kartkę. Szacunek :prochno:


Regulus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2007
Posty: 145
Rejestracja: 04 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 22:42

Oczywiście zaraz odezwą się hejterzy, którzy zjadą naszych zawodników, że ośmielają się remisować z leszczami z Bologny, ale muszę przyznać, że tak walczącego Juve, walczącego do ostatniej sekundy meczu, do tego w 10, nie widziałem od lat, od czasów Lippiego.
Czerwo dla Vucinica pokazane w dość absurdalnych okolicznościach niestety ustawiło mecz. Szacunek dla Juve, że mimo osłabienia atakowało do samego końca.


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 22:42

mnowo pisze:Powtórzę to, co mówiłem w weekend: nie mam pojęcia, co Conte widzi w Giaccherinim. Po prostu nie mam bladego pojęcia. Oddać Martineza, wziąć Gaccheriniego... transakcja stulecia po prostu.
A co widzi w De Ceglie?
Podobała mi się ta walka o wygraną w drugiej połowie. Szkoda tylko, że nic nie wpadło na 2:1.


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
Winiar1989JuveForever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 146
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 22:43

Bardzo dobry mecz zagraliśmy , ale zaważyly dwa błędy , Czerwien dla Mirko :/ i kretyńsko stracona bramka z rożnego :/ siedzieliśmy na nich grając w 10 i zasłuzyliśmy na zwycięstwo. Na ławce Elia i Esti a Conte wpuszcza Giaccheriniego :/

na minus jedynie De Ceglie , Vucinic i Giaccerini.

na szczęście inni tez potracili ptk ale my nie możemy u sibie remisowac cholera z Bologna


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 22:43

Graliśmy w drugiej połowie dobrą piłkę-dużo lepszą niż w pierwszej.
Środek pomocy poprawił się o 100 procent i to nawet Marchisio do czasu zmiany grał spoko. Giaccherini-tym razem IMO przyzwoicie.
Za Pepe chciałbym wreszcie kiedyś zobaczyć Elię. Byliśmy dużo lepsi, a straciliśmy punkty, bo bramol bronił jak najęty i mieliśmy pecha. No cóż-życie.
Ostatnio zmieniony 21 września 2011, 22:49 przez strong return, łącznie zmieniany 1 raz.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 22:43

Monte Cristo pisze:
mnowo pisze:Powtórzę to, co mówiłem w weekend: nie mam pojęcia, co Conte widzi w Giaccherinim. Po prostu nie mam bladego pojęcia. Oddać Martineza, wziąć Gaccheriniego... transakcja stulecia po prostu.
Albo wiesz co, jeszcze lepiej... wziasc Giaccheriniego jak mozna miec Giovinco. To dopiero misterium.
No dokładnie. Szkoda że zdjęli "Strefę 11" z anteny, pewnie ten temat pojawiłby się w następnym odcinku.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 22:43

Właśnie Giaccherini, rozegrał dobre zawody. Gubił rywala na metrze. Marchiosio grał dno, każda piłka posłana w jego kierunku, to strata. W drugiej połowie najlepszy Pirlo i Lichy.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 22:43

ReinerJuve pisze:Bonucci nie zagrał jeszcze w żadnym meczu ligowym, a ma już żółtą kartkę. Szacunek :prochno:
Bonucci grał ze Sieną kilkadziesiąt minut.

Szkoda pkt. Genoa liderem.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 22:44

Monte Cristo pisze:Juz nigdy wiecej nie chce widziec Giaccherinniego.
Gdyż? bo ma najlepsze dośrodkowanie z naszych skrzydłowych? (O Elii i Chelo sie nie wypowiadam, bo jeszcze nie grali, ale o niebo lepszy od Krasicia pod tym wzgledem, a takze lepszy od Pepe). Dlaczego gral do konca Markizja pozostanie slodka tajemnica Conte. Byl zalosny. DeCe srednio, przy bramce zawinil, ale ogolnie nie gral tragicznie. Gdyby Bologna grala jak rowny z rownym, albo pocisnela nas po czerwonej kartce, stwierdzilbym, ze no trudno, tak sie zdarzylo. Ale mimo to, zamknelismy ich w zamku hokejowym, a mimo to remis ktory traktowalbym jako porazke. Szkoda ze bramkarz Bologni doznal kontuzji w ostatniej minucie, jakby doznal jej wczesniej, moze ich rezerwowy okazalby sie slabszy, i cos by wpadlo. Slupki, interwencje bramkarza, rozpaczliwe wybijania obroncow... pech jakiego dawno nie bylo. I 2 akcje Bologni z czego 1 zakonczona golem :/


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
CinO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2010
Posty: 153
Rejestracja: 29 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 22:44

Qrczak pisze: OO nie dzisiaj bd go bronił bo zrobił dobrą zmiane :naughty:
Castiel pisze:Idź się umyj. Giaccherini zagrał całkiem nieźle. Najgorzej Marchisio.
Chyba inny mecz oglądaliście chłopaki bo to co ten piłkarzyk wyprawiał przechodziło ludzkie pojecie.

Zero szybkości.
Zero dryblingu.
Dośrodkowania co 4 udane.
ten piłkarz to zero.


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 22:44

Super mecz :bravo:

Bramkarza wynieśli na noszach... po drodze zamknęli mu oczy i zapletli różaniec między ręce...

A najciekawsze jest to, że Giovinco wywalili, bo był za niski, a zaledwie 3 cm wyższy Giaccherini jest podstawowym lewoskrzydłowym w taktyce Conte :roll:


maks92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 października 2006
Posty: 1
Rejestracja: 07 października 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 22:44

Giaccherini >>>> Krasic

Krytyka powinna spaść na Vucinica bo to przez jego idiotyzm straciliśmy 2 punkty.
Ostatnio zmieniony 21 września 2011, 22:45 przez maks92, łącznie zmieniany 1 raz.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 22:44

mnowo pisze:Powtórzę to, co mówiłem w weekend: nie mam pojęcia, co Conte widzi w Giaccherinim. Po prostu nie mam bladego pojęcia. Oddać Martineza, wziąć Gaccheriniego... transakcja stulecia po prostu.
Chyba żartujesz sobie... Według mnie dał dzisiaj bardzo dobrą zmianę.

Podziękujmy Vuciniciowi i Krasiciowi za przegrany mecz - jeden zachował się jak kretyn, drugi jak zezowaty kretyn. Fatalnie również De Ceglie i Marchisio.

Eeee... dzieki temu punktowi wskakujemy na lidera, czy mnie się wydaje ???


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 22:44

Pisałem w temacie o meczu Juve- Siena ze szkoda ze DC pauzuje tylko 1 mecz i dziś niestety się to potwierdziło...
Co do meczu IMO pierwsza połowa taka sobie, pierwsze 10 min drugiej tragiczne natomiast reszta to naprawdę dobra gra Juve. Tak przytłoczyć Bologne grająć w 10 to już się dawno nie zdarzyło... Szkoda że nie wygraliśmy.
Nie rozumiem czemu wszedł Giacherini, a jak już to myślałem że zmieni Pepe nie Krasica...


Zablokowany