Serie A (3): Siena 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2011, 19:45

Obrazek ObrazekObrazek

mecz 3 kolejki Serie A: Siena - JUVENTUS

Czas:

2011-09-18
Godzina: 15:00

Miejsce:

Motepaschi Arena/Stadio Artemio Franchi w Sienie

O przeciwniku:

Rok założenia: 1904
Barwy: Biało-Czarne
Przydomek: Bianconeri, Robour
Prezes: Massimo Mezzaroma
Menedżer: Giuseppe Sannino
WWW

Ostatnie mecze

11 września 2011
Catania-Siena 0:0

21 sierpień 2011
Siena-Torino 1:0

29 maja 2011
Siena-Grosetto 0:1

Historia spotkań Juventusu ze Sieną

Miejsce w tabeli w poprzednim sezonie:

7.Juventus
...
2. Siena- rozgrywki Serie B 2010/2011

Najlepsi strzelcy drużyn :

1- Lichsteiner, Pepe, Vidal, Marchisio (Juventus)
18- Emanuele Calaiò (Siena)-rozgrywki Serie B 2010/2011

mecz na żywo w TV:

~C+ Fotball (norway)
~C+ Multideporte 3
~C+ Sport 1 (denmark)
~NTV+ Football
~Sky Calcio 1
~ C+ Deportes HD
~ C+ Sport Extra HD (nordic)
~ Sky Calcio HD1

mecz w Internecie:

http://atdhenet.tv/
http://rojadirecta.es/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://site.myp2pforum.eu/
http://www.direttastreaming.com/
http://www.livescorehunter.com/

Przewidywane składy:

Siena
JUVENTUS

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE

***

Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.

***

Po bardzo dobrym meczu z Parmą drużynę Juve czeka wyjazd do Sieny. Rywal może i słaby, ale po raz kolejny trzeba pokazać klasę, bo tacy rywale tradycjnie nam w ostatnich latach sporo krwi napsuli. Dla Conte będzie to mecz sentymentalny, bo to właśnie on po roku przerwy wprowadził Sienę do Serie A. Jednak w meczu sentymenty idą na bok. Liczę na kolejną wygraną i 3 punkty dla Juve. Forza Juve!


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2011, 19:56

No nareszcie założyłeś ten temat.

Po tak kapitalnym meczu z Parmą każdy chciałby powtórke tego wyniku i gry piłkarzy Juve. Naprawde od paru sezonów nie byłem tak pewny zwycięstwa! Ale to wszystko spowodowane jest pewnie tą niedzielną grą.
Teraz nas czeka świetny tydzień niedziela SIENA środa BOLOGNA niedziela CATANIA. Wszystkie te mecze powinniśmy wygrać.

Co do składu w meczu ze Sieną. Niechce widzieć Giaccheriniego od początku! Elia powienien dostać sznase debiutu od 1 min a na drugim skrzydle Krasic albo Pepe (już sam mam wątpliwości ktory jest lepszy). No i znając Conte pewnie Vidal zaczenie na ławie :roll:

Stawiam 0-2 dla nas.
FORZA JUVE!!


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2011, 20:04

ja jestem większym zwolennikiem Estiego niż Elii;d wolałbym jego zobaczyć od początku,a holender niech dojeździ Sienę w końcówce ;d Prawe Krasic/Pepe nie robi różnicy. Lewa obr. Grosso? maybe Sorensen/Vidal;/

środek pola Marchisio Pirlo Vidal na szpicy Matri po bokach j.w.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2011, 20:11

Wojtek pisze:No nareszcie założyłeś ten temat.
Po pierwsze : do dziś nie było podanych na stronce stacji transmitujących ten mecz

Po drugie: nie miałem czasu wejść na neta, a co dopiero na JP, ale to z przyczyn dobrze sobie znanych, nie muszę Ci się tłumaczyć co robię :roll:

Po trzecie: dziś jest dopiero środa, więc jeszcze czasu do meczu sporo.

Po czwarte: szukasz jak zawsze dziury w całym MASTERZE .


dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2011, 20:17

Ciekawy mecz... Sentymentów na pewno nie będzie :wink: Zagrać tak jak z Parmą i pewne zwycięstwo nasze :-D Conte na pewno zna słabe strony swojej byłej drużyny,więc nasi bombardierzy powinni nękać bramkarza Sieny niczym wirus ptasiej grypy( copyrighted by Andrzej Kostyra :smile: )


topboxing.pl zapraszam :)
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2011, 20:20

Elo Vidal:) pisze:
Wojtek pisze:No nareszcie założyłeś ten temat.
Po pierwsze : do dziś nie było podanych na stronce stacji transmitujących ten mecz

Po drugie: nie miałem czasu wejść na neta, a co dopiero na JP, ale to z przyczyn dobrze sobie znanych, nie muszę Ci się tłumaczyć co robię :roll:

Po trzecie: dziś jest dopiero środa, więc jeszcze czasu do meczu sporo.

Po czwarte: szukasz jak zawsze dziury w całym MASTERZE .
Nierozumiem po co ta odpowiedź przecież ja nie chciałem cię tym postem uraźić!

Na środek Vidal na lewą Kielon i będzie dobrze!


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2011, 20:20

Bezwzględnie trzeba to wygrać, bo na stratę punktów możemy sobie pozwolić w meczu z Milanem.

Co do składów:
1. Kielon na lewą a Bonu w środku za głupotę DC w meczu z Parmą.
2. W środku za Claudio widzę Vidala, a na lewym boku Elię, bądź Chelo, zaś na prawymPepe, który mimo średniej gry raczej lepiej się prezentuje Krasica.

Co do wyniku. Remiz będzie porażką, ale liczę na jakiekolwiek zwycięstwo, nie musi, choć mogłoby ;) być takie jak z Parmą ;)


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2011, 20:43

Zwyciestwo jest konieczne. Licze na Krasica, Pepe mnie nie przekonuje, chociaz trzeba powiedziec ze w ostatnim meczu troche sie nabiegal i walczyl. Mam nadzieje ze srodek Vidal, Pirlo od pierwszej minuty :)


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2011, 20:50

Strasznie boje się, że Marchisio będzie takim pupilkiem Conte i bedzie gral cały czas od początku... Wg mnie Marchisio mimo wszystko nie umywa się do Vidala. Conte jak już coś będzi dawał Vidalowi szanse na skrzydłach, gdzie będzie się spisywał przeciętnie co będzie potwierdzało niby tezę o tym, że Marchisio jest lepszy...

Jeśli Vidal ma nie grać, to ja sie pytam po co tyle kasy wydaliśmy na niego. Chętnie zobacze od początku Elię, a jeśli jest taka możliwość to Estigaribbie. Jestem strasznie ciekaw co potrafi, bo nigdy nie widziałem go na żywo, a na yt mało co.

ps. bardzo liczę na występ vucinica, zdaje sobie sprawę z tego ze pewnie kosztem del piero, ale dla mnie gość jest swietny. Choć swoją manierą olewacza może wkurzać :P
Ostatnio zmieniony 14 września 2011, 21:21 przez filippo, łącznie zmieniany 1 raz.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2011, 20:51

1. Będzie ciężej, bo Pirlo po meczu z Parmą czeka indywidualne krycie. Andrea da mniej, więc skrzydła musza dać więcej (Elia!).

2. Parma gra 442, wiec Marchisio nie powinien mieć problemów z rządzeniem w środku pola. No chyba, że przejdą na defensywne 433, co byłoby dość logiczne (plaster dla Pirlo + 2)

3. Ja bym zagrał Pepe na lewej obronie.

Tak czy siak, 3pkt muszą być.

filippo0 pisze:Conte jak już coś będzi dawał Vidalowi szanse na skrzydłach, gdzie będzie się spisywał przeciętnie co będzie potwierdzało niby tezę o tym, że Marchisio jest lepszy...
"Conte sabotażysta" - sam to wymyśliłeś?
Ostatnio zmieniony 14 września 2011, 21:58 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2011, 21:05

Wojtek pisze:
Elo Vidal:) pisze:
Wojtek pisze:No nareszcie założyłeś ten temat.
Po pierwsze : do dziś nie było podanych na stronce stacji transmitujących ten mecz

Po drugie: nie miałem czasu wejść na neta, a co dopiero na JP, ale to z przyczyn dobrze sobie znanych, nie muszę Ci się tłumaczyć co robię :roll:

Po trzecie: dziś jest dopiero środa, więc jeszcze czasu do meczu sporo.

Po czwarte: szukasz jak zawsze dziury w całym MASTERZE .
Nierozumiem po co ta odpowiedź przecież ja nie chciałem cię tym postem uraźić!

Na środek Vidal na lewą Kielon i będzie dobrze!
Oesuuuuu.. daj se spokój Wojtek. Tak na marginesie, to bardzo trudno czyta się twoje posty. Po kiego ty każde zdanie kończysz wykrzyknikiem ?

A co do meczu... Conte bardzo dobrze zna Sienę, także myślę, że nie będzie z nimi większego problemu. Liczę, że na lewym zagra Elia, a na prawym Pepe (ostatnio zagrał bardzo dobry mecz, nawet strzelił bramkę), a nie Krasić, na którego nie mogę już patrzeć :stop: Stawiam na 2 : 0. Bramki : Matri i Vucinić.


dama

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lipca 2010
Posty: 28
Rejestracja: 23 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2011, 21:39

ja mysle ze to 4-2-4 szybko zamienimy na 4-3-3, bo zarowno Vidal jak i Marchisio dobrze graja i szkoda grac na sile 2 napastnikami, z których żaden nie jest w pełni formy


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2011, 21:45

Każdy inny wynik, niż nasze zwycięstwo będzie kompromitacją, więc nie ma innej opcji, jak to, że wygramy.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2011, 21:54

filippo0 pisze:Strasznie boje się, że Marchisio będzie takim pupilkiem Conte i bedzie gral cały czas od początku... Wg mnie Marchisio mimo wszystko nie umywa się do Vidala. Conte jak już coś będzi dawał Vidalowi szanse na skrzydłach, gdzie będzie się spisywał przeciętnie co będzie potwierdzało niby tezę o tym, że Marchisio jest lepszy...
Exactly... :think:

CO do meczu to wbrew pozorom ( rywal to ogórki ) mecz ten powiem nam co nieco. Przekonamy się, czy bardzo dobra, agresywna i zdecydowana gra z Pramą to efekt specjalnej mobilizacji związanej z pierwszym meczem na nowym stadionie, czy też efekt pracy Conte. Pamiętam, że Antonio już w pierwszych wywiadach po zatrudnieniu mówił, że jego Juve ma dominować nad rywalem, grać pressingiem i być agresywne. Tak też było w meczu z Parmą.
Myślę, że możemy być umiarkowanymi optymistami.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2011, 22:14

Niby Siena, niby ogórek, niby wygraliśmy z Parmą 4-1...
Gramy na wyjeździe, różnie może być, ale mam nadzieję, że nie będzie kompromitacji. Musimy zdobyć trzy punkty i tyle.

Co do składu. Na lewej powinien zagrać Zie... :doh: Grosso. Miejsce Chielliniego jest na środku; wole Fabio na lewej i Kielona w środku niż Bonusa na stoperze. Razem z Pyrlo widzę lepszego Vidala, ale Conte widzi "księcia Turynu" Marchisio - i zapewne to on zagra od początku. Na lewym skrzydle powinien zagrać Elia a na prawym Pepe, ponieważ pokazał się lepiej niż Krasić. Mam nadzieję, że tym razem Chelo będzie na ławce, a za to zabraknie Gia... takiego jednego co niby grał na skrzydle z Parmą.
W ataku jest mi obojętne kto zagra z Matrim, może to być DP, Mirko czy Toni...


Zablokowany