Serie A (3): Siena 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 18:19

Conte trzyma się mocno Giaccheriniego. Dzisiaj występ w moim odczuciu lepszy. Ale nie wiem czy Elia/Krasić nie dadzą więcej tej drużynie. Cały czas nie rozumiem dlaczego w miejsce napastnika wchodzi Vidal? Być może Conte chce zagęścić środek pola tak jak pisze Simi. Wszystko ok, tym bardziej w meczu nierównym takim jak dzisiaj, ale nie potrafię pojąć dlaczego tym jedynym wysuniętym napastnikiem ma być Del Piero. Osobiście postawiłbym na Quagliarellę. Conte już drugi raz z rzędu w trakcie spotkania zmienia taktykę. Tak więc to jego 4-2-4 (czyli zwykłe 4-4-2) nie jest takie pewne w jego uznaniu. Mowię, mógłbym na to pójść, ale w momencie kiedy napastnikiem nie jest Del Piero czy Vucinić. Wynik, cieszy. Gra w obronie również.

Do środy.


Obrazek
rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 18:46

mecz z tych trudnych, gdzie trzeba bylo wywalczyc ta bramke na wage 3 pkt i udalo sie. bylem rozczarowany pierwsza polowa ale widac Conte zbluzgal ich w szatni i zaczeli grac. ciekawe o co chodzilo z Krasiciem... conte bardzo sie wsciekl a Krasiciowi to widac sie nie spodobalo choc nic nie powiedzial... jedno jest pewne. od jutra bedziemy czytac o konflikcie miedzy Panami i o odejsciu serba.
w srode zapraszamy bologne do naszego piekielka i licze na to ze Juventini znow dostaną skrzydel :)
pozdro 600 coco jambo i do przodu:)


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 18:50

pumex pisze:PS. Ale Conte wydarł się na Krasica. Respekt, trener powinien mieć jaja a nie pieścić się z piłkarzami tak jak Wenger.
Tak tak, niech się wydziera ile wlezie na Krasicia a Giaccheriniego trzyma 120 minut na boisku :think: Póki co Conte wygląda na gościa, który większość swoich decyzji personalnych argumentuje "bo tak!".

Ja lubię Matriego. Wyraźnie widać, że nie ma formy ale w pierwszym meczu nieuznany gol i słupek, dzisiaj bramka na wagę trzech punktów.
Nie lubię olewania Q. Na Motte i Q wydaliśmy łącznie prawie 15 baniek, po to żeby ich nie powoływać na mecze albo nie powoływać i nie wpuszczać na boisko? Bez sensu.
Ostatnio zmieniony 18 września 2011, 18:52 przez Ouh_yeah, łącznie zmieniany 1 raz.


dzidzia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 października 2010
Posty: 91
Rejestracja: 21 października 2010

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 18:50

A nie macie wrażenia, że Conte na siłę wciska do składu Włochów zamiast obcokrajowców? Ja mam niestety takie odczucie. Giaccherini nic nie grał...


"Z jakiegoś powodu wiele osób po prostu mnie nie lubi" - Ronnie O'Sullivan

https://twitter.com/#!/dzidzia147 <- mój sportowy pamiętnik
http://147.pl/ <- wszystko o światowym snookerze
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 18:56

Ja nie rozumiem czego innego, czemu graja zawodnicy którzy są ewidentnie gorsi pod względem piłkarskim, w optymalnym składzie powinien grać Krasic, Vidal i Elia/Pepe, gdyż formy murzynka pewnym być nie możemy. Ani Giaccherini ani Pepe nie grają lepiej niż grał Krasic, nawet w drugiej części poprzedniego sezonu. Dwa mecze i jakoś nie widziałem aby indywidualną akcją wypracowywali kolegą asystę czy strzelali gola.

Marchisio to jest ewenement, kolejni trenerzy widzą w nim jakiegoś zbawcę a prawda jest taka że Vidal więcej daje drużynie ale siedzi na ławie.

Dobrze że są 3 pkt i widać postęp gołym okiem, ale mimo wszystko zagraliśmy dzisiaj wyjątkowo marny mecz.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 18:58

W meczu z Parmą pokazaliśmy kunszt w ofensywie. W tym meczu widzieliśmy solidną i zorganizowaną defensywę. Jeśli De Ceglie i Chiellini wrócą spokojnie... jestem pozytywnych myśli. Chciałbym zobaczyć na lewym skrzydle kogoś innego niż Giaccherini. Szkoda Quaga i Vidala...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 18:59

Meczu nie widziałem, ale są 3 punkty, więc zluzujcie, kurde, poślady. Conte ma swoją wizję i ta jego wizja przyniosła nam jak na tę chwilę komplet punktów. Dziękuję, dobranoc.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 19:06

Mam nadzieję że w środę zagra już Elia i Krasic

Cegła za czerwoną pauzuje dwie kolejki czy jedną ?
EDIT:
Wujek Google mówi jedną :D


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 19:07

Mate.G pisze:Mam nadzieję że w środę zagra już Elia i Krasic

Cegła za czerwoną pauzuje dwie kolejki czy jedną ?

Jedną kolejkę .


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 19:23

Owszem nie potrafi się utrzymać przy piłce, notował sporo strat, a gdyby nie Pepe który rozpoczął naszą akcję bramkową znakomitym crossem przez boisko nasz nowy nabytek z Ceseny nie mógłby się popisać tą "boiskową inteligencją". Pepe szarpie, dużo biega i wraca się, by wspomóc drużynę w obronie.
Szarpać,dużo biegać,zachowywać równowagę między obroną a atakiem powinien przede wszystkim boczny obrońca i wydaje się,że może na tej pozycji Pepe mógłby udowodnić swój wątpliwy piłkarski kunszt :smile:
Ja proponuje wszystkim pieniaczom i "selekcjonerom" pohamować swoje krytyki i oceny po dwóch meczach. Ludzie weźcie trochę poluźnijcie zwieracze. Nikt nie zakładał projektu "Barcelona" i gry piłką przez 88 minut trwania meczu...Conte buduje zespół który ma wygrywać. Zagraliśmy dzisiaj słabszy mecz, ale wywody niektórych o naszych skrzydłach, ustawieniu, zawodnikach którzy powinni grać a którzy nie powinni są żałosne
Podpisuje się pod tym rękami i nogami..Wygrywamy-nie podoba się skład,nie podoba się,że grają włoscy skrzydłowi a nie nasz 'jasnowłosy anioł','czarny tulipan' i 'el matador z ameryki południowej' :] wraz ze swoim kolejnym południowoamerykańskim kompanem...brak słów..Jak na razie Conte prowadzi drużynę do zwycięstw,bronią go wyniki i gra o wiele lepiej zorganizowana niż za Del Neriego i Ciro..Malkontentom i 'postowym marudo-napinaczom' mówię stanowcze NIE!


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 19:35

oglądałem do 65 minuty i nasi nie grali jakiegoś dobrego spotkania , ale cieszy to , że kolejny mecz wygrany ! ;D

PS. za co Conte opieprzył Krasicia ?


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Alexis93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 171
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 19:36

Cieszą 3 punkty i tyle bo od gry można było wymagać więcej. Nie mniej jednak w myśl zasady punktowania "ogórków" jest dobrze. Brakowało dzisiaj kogoś kto by ruszył zdecydowanie pod bramkę Sieny i zainicjował atak. Na szczęście wyszła jedna składna akcja po której padł gol. Nerwówka była do końca ale obrona poradziła sobie dobrze. Cieszy brak kartek i czyste konto Buffona. Liczę na lepszą grę z Bologną, wynik może być ten sam. Wszystko jedna jaka będzie w środę pierwsza 11. Ma być zwycięska.

ps. Giovinco nie zagra w środę bo czerwien dostal. Fiorentina ich rozniesie u siebie także szykujcie kasę na zakłady.


Juventus na zawsze!
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 19:44

Do wszystkich zainteresowanych. Nie wiadomo za co Conte opieprzył Krasicia. Może pudelek do tego dojdzie w przyszłym tygodniu, ale póki co jest to tajemnica trenera, zawodnika i paru osób ze skraju ławki rezerwowych.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 19:47

KondzioJuveFans pisze:oglądałem do 65 minuty i nasi nie grali jakiegoś dobrego spotkania , ale cieszy to , że kolejny mecz wygrany ! ;D

PS. za co Conte opieprzył Krasicia ?
Podpisuje si.ę pod tym bo nie wiedziałem o co chodzi ;p myslałem ,że motywuje go do zmiany a tu prosze bardzo :D

Ładnie narazie się to wszystko układa , wygrywamy kolejny mecz ,a nasi najwięksi rywala tracą punkty :D Oby tak dalej


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 września 2011, 19:49

Qrczak pisze:
Mate.G pisze:Cegła za czerwoną pauzuje dwie kolejki czy jedną ?

Jedną kolejkę .
Szkoda...

A co do meczu- jak dla mnie nic specjalnego. Pierwsza połowa była nudna jak flaki z olejem, przynajmniej w drugiej już było lepiej. W każdym razie cieszy wygrana.
Teraz czekam na środowy mecz z Bologną i mam nadzieję na nast. 3pkt :D


Zablokowany